Hoşgeldiniz!

maskeli süvari

Maskeli Süvari Türkçe Altyazılı Fragman 02:32
Maskeli Süvari Türkçe Altyazılı Fragman 107.864 izlenme - 6 yıl önce Vizyon tarihi: 5 Temmuz 2013 "The Lone Ranger," heyecan verici , neşeli ve aksiyon dolu bir macera filmi , ünlü maskeli kahramanın yeni bir bakış açısıyla yeniden hayata geçirilmiş hali . Kızılderili ruhani savaşçısı Tonto ve hukuk adamı John Reid birbirine zıt iki karakterdir fakat kader tarafından yolsuzluk ve açgözlülükle savaşmak için biraraya getirilmişlerdir . Tonto John Reid'in bir hukuk adamından adalet sağlayan bir efsaneye dönüşmesini sağlayan hikayeleri yeniden saymaktadır. Kaçak bir trenin içinde birçok kahramanlık sürprizi ve eğlenceli sürtüşmelerle bu ikili birlikte çalışmayı öğrenmek zorunda kalacaktır. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Gore Verbinski'nin yaptığı filmin baş rollerini ise Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaşıyor.
Maskeli Süvari Türkçe Altyazılı Fragman 02:21
Maskeli Süvari Türkçe Altyazılı Fragman 95.910 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner gibi isimlerin yer aldığı The Lone Ranger filminin Türkçe altyazılı resmi fragmanı.
Maskeli Süvari 5 Türkçe Dublajlı Fragman 02:21
Maskeli Süvari 5 Türkçe Dublajlı Fragman 11.380 izlenme - 5 yıl önce Maskeli Süvari 5 Temmuz'da Sinemalarda! Heyecan verici, neşeli ve aksiyon dolu bir macera filmi olan 'Maskeli Süvari' ile birlikte ünlü maskeli kahraman, taze bir yorumla yeniden izleyici karşısına çıkıyor. Kızılderili ruhani savaşçı Tonto ve hukuk adamı John Reid birbirlerine zıt iki karakterdir, fakat yolsuzluk ve açgözlülükle savaşmak için biraraya gelmek durumunda kalmışlardır. Tonto, John Reid'in bir kanun adamından, adalet sağlayan bir efsaneye dönüşmesini sağlayan hikayeleri yeniden saymaktadır. Kaçak bir trenin içinde birçok kahramanlık sürprizi ve eğlenceli sürtüşmeler eşliğinde ikili birlikte çalışmayı öğrenmek zorunda kalacaktır. Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski ("Karayip Korsanları" serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer Films filmi olan "The Lone Ranger / Maskeli Süvari" ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera sunuyor.
Maskeli Süvari Sinemalarda 00:26
Maskeli Süvari Sinemalarda 4.342 izlenme - 5 yıl önce Maskeli Süvari Sinemalarda Resmi Siteyi Ziyaret Et! www.disneyturkiye.com.tr/the-lone-ranger/
Maskeli Süvari (Türkçe Dublaj) Fragman 01:30
Maskeli Süvari (Türkçe Dublaj) Fragman 2.318 izlenme - 5 yıl önce Film Özeti Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun, Kızılderili ruhani yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Gore Verbinski'nin yaptığı filmin baş rollerini ise Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaşıyor.
Maskeli Süvari-The Lone Ranger fragmanı 01:37
Maskeli Süvari-The Lone Ranger fragmanı 1.736 izlenme - 6 yıl önce Maskeli Süvari-The Lone Ranger :Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor. 5 Temmuz 2013'te vizyonda.
Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) – Türkçe Dublaj Fragmanı 01:32
Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) – Türkçe Dublaj Fragmanı 2.744 izlenme - 5 yıl önce Johnny Depp ve Helena Bonham Carter, Jerry Bruckheimer’ın yeni filmi ‘The Lone Ranger’ için tekrar bir arada! Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski (“Karayip Korsanları” serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer Films filmi olan “The Lone Ranger / Maskeli Süvari” ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera sunuyor. Filmde, ünlü maskeli bir kahraman, yeni bir bakış açısıyla hayata döndürülüyor. Amerikan yerlisi, ruhani savaşçı Tonto (Johnny Depp), hukuk adamı John Reid’in (Armie Hammer) bir adalet efsanesine dönüşmesine dair anlatılmamış hikayeleri anlatıyor. Film, seyirciyi, epik sürprizler ve birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.
Maskesli Süvari - Yolun Sonu Sahnesi 00:56
Maskesli Süvari - Yolun Sonu Sahnesi 1.920 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu Kadrosunda Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin yer aldığı Maskeli Süvari filminin Yolun Sonu isimli sahnesi.
Maskeli Süvari Kamera Arkası 18:46
Maskeli Süvari Kamera Arkası 770 izlenme - 5 yıl önce Maskeli Süvari (The Lone Ranger) filminin 20 dakikalık kamera arkası özel videosu.
Maskeli Süvari-The Legend of the Lone Ranger (1981) fragmanı 02:32
Maskeli Süvari-The Legend of the Lone Ranger (1981) fragmanı 701 izlenme - 6 yıl önce Maskeli Süvari-The Legend of the Lone Ranger yapım yılı 1981
Maskeli Süvari - Hi Yo Silver Kamera Arkası 01:21
Maskeli Süvari - Hi Yo Silver Kamera Arkası 922 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin içinde yer aldığı Maskeli Süvari filminin sevimli atı Hi Yo Silver'ın kamera arkası.
Maskeli Süvari Türkçe Fragman 02:21
Maskeli Süvari Türkçe Fragman 708 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner gibi isimlerin yer aldığı The Lone Ranger filminin resmi fragmanı.
Maskeli Süvari Türkçe Fragman 01:30
Maskeli Süvari Türkçe Fragman 591 izlenme - 5 yıl önce Asıl adı John Reid olan Lone Ranger lakaplı bir kovboyun, Kızılderili ruhani yardımcısı Tonto ile haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatan ünlü TV dizisinin sinema versiyonuyla beyaz perdeye aktarılıyor. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yönetmenliğini Gore Verbinski'nin yaptığı filmin baş rollerini ise Johnny Depp, Armie Hammer ve Tom Wilkinson paylaşıyor.
Maskeri Süvari - Görsel Efektleri 03:17
Maskeri Süvari - Görsel Efektleri 166 izlenme - 3 yıl önce Johnny Depp'in başrollerinden oynadığı The Lone Ranger (Maskeli Süvari) Walt Disney Pictures ve Jerry Bruckheimer Films tarafından üretilen ve Gore Verbinski'nin yönettiği 2013 ABD yapımı Western, aksiyon filmidir.Ve bu filmde kullanılan görsel efektlere bakıyoruz.
Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) – Televizyon Reklamı #1 00:21
Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) – Televizyon Reklamı #1 380 izlenme - 5 yıl önce Johnny Depp ve Helena Bonham Carter, Jerry Bruckheimer’ın yeni filmi ‘The Lone Ranger’ için tekrar bir arada! Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski (“Karayip Korsanları” serisinin kamera arkasındaki ekip) bir Disney/Jerry Bruckheimer Films filmi olan “The Lone Ranger / Maskeli Süvari” ile aksiyon ve mizah dolu, nefes kesen bir macera sunuyor. Filmde, ünlü maskeli bir kahraman, yeni bir bakış açısıyla hayata döndürülüyor. Amerikan yerlisi, ruhani savaşçı Tonto (Johnny Depp), hukuk adamı John Reid’in (Armie Hammer) bir adalet efsanesine dönüşmesine dair anlatılmamış hikayeleri anlatıyor. Film, seyirciyi, epik sürprizler ve birbirine hiç benzemeyen bu iki kahramanın açgözlülük ve yozlaşmaya karşı birlikte savaşmak için işbirliği yapmayı öğrenirken ortaya çıkan komik sürtüşmeleriyle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.
The Lone Ranger Fragman 02:26
The Lone Ranger Fragman 250 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner gibi isimlerin yer aldığı The Lone Ranger filminin resmi fragmanı.
Maskeli Süvari Fragman 4 01:42
Maskeli Süvari Fragman 4 271 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin yer aldığı Maskeli Süvari filminin resmi fragmanı.
Maskeli Süvari - Super Bowl Fragmanı 01:32
Maskeli Süvari - Super Bowl Fragmanı 196 izlenme - 5 yıl önce Amerika'da düzenlenen NFL Super Bowl'da yayınlanan Maskeli Süvari filminin fragmanı.
SİNEMASKOP BÖLÜM 92_JOHNNY DEPP_THE LONE RANGER 58:46
SİNEMASKOP BÖLÜM 92_JOHNNY DEPP_THE LONE RANGER 153 izlenme - 5 yıl önce ortaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Maskeli Süvari - Tontonu Yakalama Sahnesi 00:47
Maskeli Süvari - Tontonu Yakalama Sahnesi 197 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin yer alacağı Maskeli Süvari filminin Tontonu Yakalama sahnesi.
THE LONE RANGER KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 30:18
THE LONE RANGER KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 139 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Maskeli Süvari TV Fragman 00:31
Maskeli Süvari TV Fragman 134 izlenme - 5 yıl önce Johnny Depp'in başrolünde yer aldığı Maskeli Süvari filminin televiyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Maskeli Süvari (Türkçe Dublajlı Fragman) 01:30
Maskeli Süvari (Türkçe Dublajlı Fragman) 82 izlenme - 5 yıl önce Maskeli Süvari (Türkçe Dublajlı Fragman)
Maskeli Süvari - Amerikan Efsanesi TV Fragman 00:31
Maskeli Süvari - Amerikan Efsanesi TV Fragman 125 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner gibi isimlerin yer aldığı Maskeli Süvari (Lone Ranger) filminin Amerikan Efsanesi isimli televizyon fragmanı.
Maskeli Süvari - Maske Sahnesi 01:12
Maskeli Süvari - Maske Sahnesi 82 izlenme - 5 yıl önce Maskeli Süvari filminin maske isimli sahnesi.
Maskeli Süvari - Kutlama TV Fragman 00:31
Maskeli Süvari - Kutlama TV Fragman 65 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin yer aldığı Maskeli Süvari (The Lone Ranger) filminin kutlama isimli televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Maskeli Süvari - Havai Fişek Gösterisi TV Fragman 00:16
Maskeli Süvari - Havai Fişek Gösterisi TV Fragman 60 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, William Fichtner, Barry Pepper, James Badge Dale, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter gibi isimlerin yer aldığı Maskeli Süvari filminin Havai Fişek Göstersi başlıyor isimli televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.