Hoşgeldiniz!

Maskotu Videoları İzle

Sibirya  husky 01:28
Sibirya husky 20.111 izlenme - 10 yıl önce AMASYA’nın MASKOTU www.baknediyorum.com
Maskot, Ponpon Kızı Yuttu! 00:39
Maskot, Ponpon Kızı Yuttu! 3.954 izlenme - 3 yıl önce Abd'de Tennessee Titan Takımı Maskotu Maç Öncesinde Takımın Güzel Ponpon Kızını Yuttu.
hayirli pazarlar 00:34
hayirli pazarlar 1.419 izlenme - 6 yıl önce vivaldifm
 2 Yaşındaki Emzikli Kayakçı Pistlerin Maskotu Oldu 02:09
2 Yaşındaki Emzikli Kayakçı Pistlerin Maskotu Oldu 321 izlenme - 3 yıl önce İsveç’ten tatil için ailesiyle Uludağ’a tatile gelen 2 yaşındaki küçük kızın ağzından düşürmediği emziğiyle pistte kayak yapması ilginç görüntüler oluşturdu. Yaşadıkları İsveç’in başkenti Stockholm’den tatil için ailesiyle birlikte Uludağ’a gelen 2 yaşındaki Enya Su Doğaner, pistlerin maskotu oldu. Ağzındaki emziğiyle kayak yapmanın keyfini çıkaran küçük Enya, herkeste hayret ve hayranlık uyandırdı. Mutluluğu gözlerinden okunan Enya, tatilcilerin şaşkın bakışlarına aldırış etmeden babasıyla oynamanın keyfini çıkardı. Kollarını açan babasına doğru kayan Enya’nın kavuşma anında yaşadığı mutluluğu, objektiflere yansıdı. Stockholm’den tatil için eşi İclal Doğaner ve küçük kızlarıyla Uludağ’ı geldiklerini ifade eden 29 yaşındaki baba Ümit Doğaner, “İsveç’te de kayak merkezleri var. Ama biz Uludağ’ı tercih ettik. Bunun, çocuğumuz için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Kayağa küçük yaşta başlaması çok önemli olduğu için geldik. Bizim için de çok iyi oldu. Uludağ çok güzel bir yer. Temiz hava, memleketimiz. Özlem giderip döneceğiz” dedi. Kızının ağzından düşürmediği emziği ile ilgili ise baba Doğaner, “Biz ona baskı yapmıyoruz. Zamanı geldiğinde bırakacağını düşünüyoruz. Şuan istiyor ve emzik kullanıyor. Zamanı geldiğinde bırakır” diye konuştu.
Maskotu Maymun Etmek 01:25
Maskotu Maymun Etmek 94 izlenme - 2 yıl önce www.vidyocenter.com https://www.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/VidyocenterCom https://www.youtube.com/c/VidyocenterCom http://vidyocenter.web.tv/ http://www.dailymotion.com/Vidyocenter http://www.izlesene.com/iz/basar_1983 http://www.mynet.com/video/kanal/vidy... Diğer Sitelerdeki Kanallarımızı da Takip Edebilirsiniz.İyi Seyirler...
2010 fıba dünya şampiyonası türkiye maskotu 01:07
2010 fıba dünya şampiyonası türkiye maskotu 296 izlenme - 7 yıl önce ülkemizde düzenlenen dünya şampiyonası'nda dünyaca ünlü van kedisi şampiyonada maskot olarak belirlendi.
2014 Dünya Kupasının maskotu armadillo 00:51
2014 Dünya Kupasının maskotu armadillo 182 izlenme - 5 yıl önce FIFA, Brezilya'da yaşayan ve nesli tükenmekte olan armadilloyu, Brezilya'da yapılacak 2014 Dünya Kupası maskotu olarak kullanmaya karar verdi.
2010 dünya şampiyonası maskotu van kedisi 01:07
2010 dünya şampiyonası maskotu van kedisi 216 izlenme - 7 yıl önce
karaagacın maskotu 01:14
karaagacın maskotu 115 izlenme - 8 yıl önce ankara-polatlı karaagacta ciftligin maskotu
Ali O Ne La 01:34
Ali O Ne La 88 izlenme - 4 yıl önce İşte Marketimizin Maskotu Kardeşim Benim. Yakup Abi Bile Gördüğüne İnanamadı Valla yakup Abi: O Ne La Xd :))))
keDimm  qöRüntü köTü aMa idaRe eDinn 02:12
keDimm qöRüntü köTü aMa idaRe eDinn 75 izlenme - 7 yıl önce Canım Yaa xD
Esnafın Maskotu Olan Haydar İsimli Sincap 01:06
Esnafın Maskotu Olan Haydar İsimli Sincap 13 izlenme - 1 yıl önce Esnafın Maskotu Olan Haydar İsimli Sincap
Çınaraltı'nın Maskotundan Fatiha Denemesi :) 01:14
Çınaraltı'nın Maskotundan Fatiha Denemesi :) 15 izlenme - 3 yıl önce Çınaraltı Ankara Kızılay'da Sosyal Faaliyetlerin Ve İslami Sohbetlerin Yapıldığı Bir Gençlik