Hoşgeldiniz!

mason

Herşey en iyi görüntü için 00:52
Herşey en iyi görüntü için 56.472 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en önemli sörf sporcuları Gabriel Medine, Mason Ho, Owen ve Tyler Wright'ın yer aldığı videoda sporcuları yakından görüntülemek için dalganın üzerinde bulunan tekne ilginç bir görüntü ortaya çıkmasına neden oldu.
Mağaradan 2023 Yılında Çıkarılacak Devler 02:31
Mağaradan 2023 Yılında Çıkarılacak Devler 7.184 izlenme - 9 ay önce Komplo teorisyenliği bu hayatta görülmüş en boş beleş işlerden biridir. Bana göre İnci Sözlük'te yazmaktan bile boştur. Tabii ki böyle boş bir şey nerede rağbet görebilir? Türkiye gibi üçüncü sınıf bir ülkede. Her neyse, videoya geçelim. Öteki Gündem formatında Kanaltürk'te yayınlanan ve sunucusu Gülay Özdem (kendisi çok güzel. o yüzden kendisine olumsuz bir şey diyemem eheheh) olan programda Kürşad Berkkan isimli araştırmacı-yazar(?) Amerika, Almanya ve İsrail'in denetimde olan İrlanda'da doğal bir mağarada saklı tutulan devlerin bulunduğunu ve bu devlerin 2023 yılından sonra çıkarılacağından bahsediyor ve malum tarihten dolayı da bir AKP güzellemesi yapıyor. Bunu burada paylaşma sebebim, Türkiye'nin yüzde 80'inin (Aziz Nesin kusura bakmasın, artık yüzde 80) buna inanabilecek olması. Belki de şu anda bunu izlemiş malum partinin seçmeni bu konu hakkında düşünüyordur.
Teyfur Erdoğdu Mason mu? Gündem Ötesi 24 Şubat 2016 02:53
Teyfur Erdoğdu Mason mu? Gündem Ötesi 24 Şubat 2016 4.826 izlenme - 9 ay önce Pelin Çift ile gündem ötesi 24 Şubat 2016 günün programında masonluk tartışılıyodu.Sunucuya mesajlardan birinde konuğa sorarmısnız masonmu diye sordu hakketen o garip anı izliyoruz. Teyfur Erdoğdu Mason mu? Gündem Ötesi 24 Şubat 2016 Pelin Çift ile gündem ötesi 24 Şubat 2016 Gündem Ötesi 'Masonlar? Masonluk' Teyfur Erdoğdu | 24 Şubat 2016
Gizli Güç 05:05
Gizli Güç 8.660 izlenme - 11 ay önce Evet Arkadaşlar bu videoda sizlere gizli bir güçden bahsettik her nekadar mizahzen açıdan yaklaşsakda mesaj içeren bir video daha yapmış bulunmakdayız felan filan... :D bu videoda konu aldığımız ve çok tartışma yaratan bir olaya değindik malesef o gizli güç tarikatının adını veremiyoruz korktuğumuzdan :P herneyse bu videoyu çıkarabildik umarım izler beğenir ve paylaşırsınız Haydi İyi Seyirler... ^_^ Kamera Arkası: http://www.youtube.com/watch?v=qx_s21bcAT8 Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Cennette Cinsel İlişki - Cübbeli Ahmet Hoca 10:01
Cennette Cinsel İlişki - Cübbeli Ahmet Hoca 10.594 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'mızın (21 Ekim 2010) Tarihinde , Habertürk Kanalında Fatih Altaylının Teke Tek Özel Programında , Murat Bardakçı ile beraber katıldığı sohbetten....
İttihat ve Terâkki ile Masonlar 08:13
İttihat ve Terâkki ile Masonlar 1.718 izlenme - 3 ay önce Murat Bardakçı, internette yayılan saçmasapan komplo teorilerine cevap veriyor.
İlluminati Nedir? 05:02
İlluminati Nedir? 5.662 izlenme - 2 yıl önce İlluminati Nedir? İlluminatiyi kim Kurdu? İlluminati, 1 Mayıs 1776 tarihinde Adam Weishaupt tarafından 5 kişiyle kurulmuş bir cemiyettir. Kurucusu "Adam Weishaupt" cizvit tarikatına mensuptu ve Ingolstadt Üniversitesinde kilise hukuku profesörüydü. İlluminati kelimesinin türkçe anlamı aydınlanmışlar"dır. İlluminati ve Masonluk : Almanya'daki Baverya eyaletinde kurulan illuminati masonluğu model aldı. Kaynaklara göre, illuminati üyeleri üstlerine itaat edeceklerine dair ant içtiler ve farklı derecelerdeki üç ana sınıfa ayrıldılar. İlluminatinin Büyümesi, Yayılası ve Baveryan : İlluminati, kuruluşundan kısa bir süre sonra pek çok Avrupa ülkesine yayıldı ve başta askeri, idari, adli, bilimsel ve mali kuruluşlardan olmak üzere yüzlerce üyesi oldu. Ancak kurulduktan 9 sene sonra Baveryan hükümeti tarafından dağıtıldı ve cemiyetin tüm özel belgeleri yayınlandı. O tarihten sonraki illuminati topluluğu sürekli gizli kalmıştır. Düşünülen Amacı : Modern illuminatinin hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket eden bir yapılanma olduğu iddia edilmektedir. İlluminatinin toplumun ahlak düzenini bozmayı, dini inançları yok etmeyi ulus devletlerini ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni bozmaya çalıştığı düşünülmektedir. ...ulus devletlerini ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni bozmaya çalıştığı düşünülmektedir. İlluminati Sembolleri Nelerdir : İlluminatinin simgelerinden biri kilisenin şeytan ilan ettiği Lucifer (lusifer) dir, yani ışık taşıyandır. Resmi mührü henüz bitmemiş olan bir piramit ve tepesinde tüm yönlere hakim bir gözdür. Göz, illuminati kardeşliğinin Dünya'ya hakim olma isteğini yansıtan büyük bir simgedir. Her Yerdeler : Bazı iddialara göre, illuminati kendisini bilinçli olarak topluma yansıtıyor. Bazıları bu olayların insanların illuminatiyi yavaş yavaş benimsemesi ve zaman içinde herkesin illuminatiyi kabul etmesi için yapıldığını düşünüyorlar. İlluminati Oyun Kartları : İddialara göre, geçmişte Steve Jackson Games (SJG) tarafından piyasaya sürülmüş oyun kartları daha sonraları olmuş olan bazı olayları işaret etmiştir. İkiz Kuleler, Pentagon, Tsunami. İlluminati Subliminal mesaj yani bilinçaltı mesaj vermeye çalışıyor. Diğer Bir İddia : Bazı insanlara göre, illuminati kıyamete yakın bir tarihte geleceği düşünülen ve insanlığı doğru yoldan saptırarak bütün dünyaya savaş, açlık ve sapkınlık yayacak olan Deccal'e hizmet ediyor. İlluminati Kardeşliği : Kimilerine göre, Dünya'yı 10 kişi yönetiyor ve bu 10 kişinin 300 kişilik alt kadrosu verilen emirleri uyguluyor. İlluminati ve Amerika : İlluminatinin resmi twitter hesabı olduğu iddia edilen hesap 1 milyondan fazla kişi tarafından takip ediliyor. İlluminatinin tersten yazılışı olan "itanimulli" kelimesini Google'da aradığımızda karşımıza "Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı"nın sitesi çıkar.
Mason Locası'nın Deşifresi 07:27
Mason Locası'nın Deşifresi 2.526 izlenme - 7 ay önce Dünya üzerinde dinsizligi kötülügü ahlaksizligi yaymaya calisan insalar ve kavimler arasinda fitneyi yaymaya calisan ve bunun icin hertürlü büyü ritüel yapip bu dünyada güc elde etmek icin seytana ruhlarini satmis olan bu insanlar ayinde siyah beyaz kare zeminde seytan yildizi pentagram üzerinde canli keciyi kesip kanini iciyorlar ve ibranice seytana dua ediyorlar ayrica bu ayine sadece 33 derece mason üstadlari katilabiliyor 33 derece masonlugun ulabilecegi en yüksek rütbedir . bu vidyo insanlari bilgilendirmek ve tehlikenin farkinda olmalari icin yüklenmistir. 5* vermeyi unutmayin bu vidyoyu yayin ki herkes bunlarin gercek yüzünü ögrensin.
Tual Kasım Klibindeki Masonik Sembol 00:14
Tual Kasım Klibindeki Masonik Sembol 1.408 izlenme - 10 ay önce Çoğu Youtube yorumcusunun, aa göze bak lan diye yorum attığı videonun, o kısmını sizler için kestim. Yine sübliminali yedik beyler..
Herşey en iyi görüntü için 00:52
Herşey en iyi görüntü için 1.222 izlenme - 5 ay önce Dünyanın en önemli sörf sporcuları Gabriel Medine, Mason Ho, Owen ve Tyler Wright'ın yer aldığı videoda sporcuları yakından görüntülemek için dalganın üzerinde bulunan tekne ilginç bir görüntü ortaya çıkmasına neden oldu.
İlluminatici Oldum - Acun Ilıcalı 02:43
İlluminatici Oldum - Acun Ilıcalı 2.749 izlenme - 2 yıl önce Acun Ilıcalı'nın televizyonculuk kariyerinde elde ettiği başarıların beraberinde pek çok komplo teorisi de ortaya atıldı. Kimi zaman Acun'un Fethullah Gülen Hareketi'ne kimi zaman ise gizli İlluminati Tarikatı'na mensup olduğu iddia edildi. Ilıcalı bu iddialara Cüneyt Özdemir'le 5N1K yayınında yanıt verdi. İzliyoruz.
Mason Feat. Princess Superstar - Perfect 02:40
Mason Feat. Princess Superstar - Perfect 10.323 izlenme - 9 yıl önce
Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor 02:51
Neslimizin Beyni Böyle Yıkanıyor 3.259 izlenme - 2 yıl önce Video içindeki çizgi filmlere çocuklar bayılıyor tam anlamıyla bir rezalet o kadar konu varken çocuklara çizgi film yapmak için bu şekilde Şeytana secde eden 2 adamı neden vurguluyor bu yapımcılar? Neden her çizgi filmde tek gözlü yaratıklar ve tepesinde ayrı bir bölümde göz olan piramit vurgulanıyor? Sizce bunlar düşünülmeyecek kadar önemsiz konularmı? Sinemada 3000 ms. de bir ekrana bir görüntü yansıtılır yansıtan makine o görüntüyü o kadar hızlı yansıtır ve çekerki siz sadece o karıncalanmayı görürsünüz genellikle o görüntüde Popcorn ye ve Kola iç yazar televizyondada bu aynı şekildedir sizi kendi çıkarlarına doğru tetiklerler.
Adnan Oktar Mason Oldu 07:39
Adnan Oktar Mason Oldu 2.446 izlenme - 3 yıl önce İtalyan Büyük Locası Büyük Üstadı Adnan Oktar'a 33. derece mason diploması takdim etti.
Adnan Oktar: Masonluğu Eleştirirken Neden 33. Derece Mason Oldum. - A9 Tv 06:17
Adnan Oktar: Masonluğu Eleştirirken Neden 33. Derece Mason Oldum. - A9 Tv 15 izlenme - 4 gün önce Adnan Oktar’ın 12 Kasım 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/236700/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar-Masonlugu-elestirirken-neden-33-Derece-Mason-oldum A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Hocaları Kötülemek İçin Anlatılan Fıkralar 01:45
Hocaları Kötülemek İçin Anlatılan Fıkralar 4.160 izlenme - 4 yıl önce Hocaları Kötülemek İçin Anlatılan Fıkralar - Cübbeli Ahmet Hoca Efendi
Mason Yemini 04:51
Mason Yemini 4.586 izlenme - 10 yıl önce Canavarlığın Adı
Camilerdeki Gizli Mason ve Yahudi İşaretleri 38:35
Camilerdeki Gizli Mason ve Yahudi İşaretleri 1.033 izlenme - 1 yıl önce Teşvikiye Camii tamamen yahudi ve masonik sembollerle dolu! A haberde yayınlanan Yazboz programında özellikle Tanzimat dönemi camilerine gizlice yerleştirilen masonik işaretler anlatıldı.
Adnan Oktar Neden Mason Oldu? 10:27
Adnan Oktar Neden Mason Oldu? 1.225 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın kediciklerine nasıl ve neden mason olduğunu anlattığı bir kesit.
Bebek Ve Ben 05:51
Bebek Ve Ben 3.085 izlenme - 6 yıl önce süper babasüper oğul
İfşa Edilen Mason Ayini (1997) 15:37
İfşa Edilen Mason Ayini (1997) 841 izlenme - 1 yıl önce Korkan arkadaşlar varsa tıklamasın bıraz urperebılır.Mason ayiniyle karşı karşıkarşiyayız.Giren çıkamaz yoksa bıçak tersine döner
Adnan Oktar - 33. Derece Mason Olmak 07:39
Adnan Oktar - 33. Derece Mason Olmak 1.664 izlenme - 2 yıl önce 13 Eylül 2013 İtalyan Büyük Locası Büyük Üstadı Adnan Oktar'a 33. derece mason diploması takdim etti. ADNAN OKTAR: Efendim hoş geldiniz, sefa geldiniz, lütfet...
Şeriat Ayetleri - Türkiye’de yasaklanan ayetler 02:46
Şeriat Ayetleri - Türkiye’de yasaklanan ayetler 6.117 izlenme - 7 yıl önce Bu ayetlerin uygulanmasını teklif etmek dahi suç. * Bu videoyu (ve daha fazlasını) buradan indirebilirsiniz: http://rapidshare.com/files/307778178/Kuran2.rar * Daha önce hazırladığımız Kuran Surelerini buradan indirebilirsiniz: http://rapidshare.com/files/213557506/Kuran.rar *** Hafızın hatmini ses olarak indirmek için: http://tinyurl.com/satri
Lon[!]an # Mason Hack` (Fun Map) 04:11
Lon[!]an # Mason Hack` (Fun Map) 2.403 izlenme - 8 yıl önce cs15.someofcs.com www.lonianclan.tr.cx ezikler glmesin xd
Türkiye Hariç Bütün Dünya 2015 NBA All Star'ı Canlı İzleyecek 02:50
Türkiye Hariç Bütün Dünya 2015 NBA All Star'ı Canlı İzleyecek 1.563 izlenme - 2 yıl önce Basketbol severlerin oyları ile belirlenen 2015 NBA All Star bu gece TSİ 02.00'de başlıyor. Türkiye'de bu organizasyonu hiçbir TV kanalı canlı yayınlamayacak.
Polat Alemdar & Andy Garcia & Sharon Stone 15:00
Polat Alemdar & Andy Garcia & Sharon Stone 599 izlenme - 2 yıl önce Vadi'nin adam gibi olduğu yıllardan bir kesit. Andy Garcia abimiz , Sharon ablamız ve Polat Bey'in tartışmasını izliyoruz.. Not: 2:32 'de öpücük var.
Sayın Adnan Oktar: Nasıl Mason Oldum? 05:29
Sayın Adnan Oktar: Nasıl Mason Oldum? 916 izlenme - 3 yıl önce Sayın Adnan Oktar: Nasıl mason oldum?
Türk Nostradamus'tan Terör Süreci Üzerine Vaaz 08:12
Türk Nostradamus'tan Terör Süreci Üzerine Vaaz 601 izlenme - 2 yıl önce Adamın ismi Şevki Yılmaz imiş. İsmini araştırabilirsiniz. Video 1992 yılında çekilmiş. Bana ters gelen tek söylemi "3:55"te olmuştur. Dikkat çekmek istediğim nokta şu: Adam çoğunlukla bizim de gözlemleyebildiğimiz şeyleri söylüyor. Ama bunları söyleme tarihi 1992 olunca 20 yıldır bıçağın kemikte olduğunu görüyoruz. Bıçağın kemiği kesmemesi dileğiyle...
Mason Nedir? - Billur Bolu 01:05
Mason Nedir? - Billur Bolu 263 izlenme - 1 yıl önce Uzun zamandır kafamiza takılan mason kelimesini bence cok hoş anlatmış. Bingıl bıngıl halleri bir başka fena. Şimdi bingıl dedik diye sitede attığım her yeme zıplayan üyeler savunmaya geçse de olsun. Oltaya gelen üye komedi unsurudur.
Filmlerde Ki Gizli Masonik Semboller 09:23
Filmlerde Ki Gizli Masonik Semboller 2.226 izlenme - 7 yıl önce yüzlerce yıldır dünyayı sömüren tüm insanlığı köleleştiren ve korkunç planlar hazırlayan illuminati örgütünün kitleleri yönlendirmek için kullandığı en büyük silahı hollywood filmlerinde ki gizli masonik işaretler kitleler olan bitenden habersiz demokrasi özgürlük gibi içi boşaltılmış kavramlarla oyalanırken eğlence sektörü ile de uyutulmaya devam edilmektedir