Hoşgeldiniz!

masraf

İlber Ortaylı - Kıbrıs'ı Masraf Kapısı Olarak Görenin Aklına Şaşarım 02:01
İlber Ortaylı - Kıbrıs'ı Masraf Kapısı Olarak Görenin Aklına Şaşarım 2.175 izlenme - 4 hafta önce İlber hocadan, kıbrısı yük olarak görenlere ve şu andaki dış politikayla ilgili çok yerinde tespit ve eleştiriler.
Masraftan Kaçıyım Derken Masraf Ödemek 01:00
Masraftan Kaçıyım Derken Masraf Ödemek 157 izlenme - 1 hafta önce Avustralya'nın Queensland eyaletinde taşıma için masraf yapmak istemediği öğrenilen adama, 252 Avustralya doları (yaklaşık 700 Türk Lirası) para cezası kesildi. Şahsın buzdolabıyla istasyona inişi, trene binişi ve görevlilerin duruma müdahale edişi ise güvenlik kameralarına yansıdı.
Hüseyin Kağıt --Gülom--2009 Yeni 05:16
Hüseyin Kağıt --Gülom--2009 Yeni 45.304 izlenme - 8 yıl önce engelsternden
Atatürk'ün Dudak Uçuklatan Mal Varlığı 04:19
Atatürk'ün Dudak Uçuklatan Mal Varlığı 8.749 izlenme - 1 yıl önce Öncelikle, başlık eklediğim kanal tarafından cahil kapanı olarak girilmiş, fazla değiştirmek istemedim. Tarihçi-Yazar Sinan Meydan Atatürk'ün mal varlığı ile ilgili sorulara belgelerle cevap veriyor. Maaşından, çiftliklerine kadar nereye harcandığı belli. Özellikle çok dezenformasyonu yapılan çiftlilerdeki tüm gelirler yine millete gidiyor, her hizmette olduğu gibi. Yani yenilikler ve kalkınma, günümüzde olduğu gibi aile saadeti için değil, o zamanlar millet için yapılıyordu. Köşklerin, çiftliklerin masrafları bizzat Atatürk'ün cebinden ve elde edilen gelirlerden ödendi. Yetmediği yerde Atatürk borç alırdı. Bütün yolculuklarının masrafını da kendi cebinden öderdi. Bunları bir kefenim, bir ceketim var diyenler anlayamaz tabii. Bütün ayrıntılar alttaki linkte de mevcut dilerseniz oradan da okuyabilirsiniz. http://enteresangercekler.blogcu.com/ataturk-un-mal-varligi-varan-1/8037060
Hüseyin Kağıt --Elvan Köy Alem-- 05:46
Hüseyin Kağıt --Elvan Köy Alem-- 30.069 izlenme - 8 yıl önce engelsterden
hüseyin kağıt radyo 06 kayıtları 16:53
hüseyin kağıt radyo 06 kayıtları 17.924 izlenme - 8 yıl önce hüseyin kağıt alemin kralı ankaranın yeni prensi hüseyin kağıt radyo 06 konugu kayıtları
Hüseyin Kağıt - Araba Benzini Masraf 04:58
Hüseyin Kağıt - Araba Benzini Masraf 300 izlenme - 2 ay önce CİHAN PLAKÇILIK KASETÇİLİK
Kadın Olmanın Maliyeti Ne Kadar Yüksek Olabilir ki? Demeyin! 02:03
Kadın Olmanın Maliyeti Ne Kadar Yüksek Olabilir ki? Demeyin! 577 izlenme - 1 yıl önce Erkekler tarafından hep merak edilmiştir, bir kadının kişisel bakımı ne kadar masraflı olabilir diye. Glamour'un hazırladığı erkek ve kadının karşılaştırmalı maliyetlerini izleyince çok şaşıracaksınız. Kadın olmanın maliyeti çok yüksek!
Trafikte Fordlama Yaparken Kaza Yapan Adam 00:35
Trafikte Fordlama Yaparken Kaza Yapan Adam 1.286 izlenme - 3 yıl önce Yol boyu aracını kullanan hanımefendiyi taciz eden bu arkadaş kayda alınıyor. Araca yaklaşıp sollama yapmak isterken hakimiyeti kaybeden arkadaş sanki cezasını bulmuşcasına kayıt esnasında kaza yapıyor ve hanım ablamız da içinin yağlarını eriterek dalgasını geçiyor.
Hüseyin Kağıt 2009 Araba Benzini Masraf 04:59
Hüseyin Kağıt 2009 Araba Benzini Masraf 1.596 izlenme - 5 yıl önce Hüseyin Kağıt 2009 Araba Benzini Masraf Bu Senede Kriz Moda Selam Veren Yokki Dosta Bu Senede Kriz Moda Selam Veren Yokki Dosta Millet Ev Almış Borçla, Millet Ev Almış Borçla Aklıma Tüküreyim Ben Koca Kafa, Koca Kafa Araba Benzini Masraf, Cigarayıda Bıraksan Tarla Kalmadiki Satsak Kadından Korkmasa Bari Tarla Kalmadiki Satsak Kadından Korkmasa Bari Kime Sorsam Bek Çok Borcu Satı Vermiş Evi Barkı Kime Sorsam Bek Çok Borcu Satı Vermiş Evi Barkı Kimiside Kalmış Fordu, Kimiside Kalmış Fordu Aklına Tüküreyim Ben Koca Kafa, Koca Kafa Araba Benzini Masraf, Cigarayıda Bıraksak Tarla Kalmadiki Satsak Kadından Korkmasa Bari Tarla Kalmadiki Satsak Kadından Korkmasa Bari Bazısı Var Kafa Bozuk, Hemi Deli, Hemi Kopuk Bazısı Var Kafa Bozuk, Hemi Deli, Hemi Kopuk Bazısıda Çok Uyanık, Bazısıda Çok Uyanık Hitsarkisozlerim.com Şarkı Sözleri Bazısıda Çok Uyanık, Bazısıda Çok Uyanık Aklıma Tüküreyim Ben Koca Kafa, Koca Kafa Araba Benzini Masraf, Cigarayıda Bıraksak Tarla Kalmadiki Satsak Kadından Korkmasa Bari Tarla Kalmadiki Satsak Kadın Eve Alsa Bari
İstanbul’da Öğrenci Olmanın Masrafı Ne Kadar? 02:31
İstanbul’da Öğrenci Olmanın Masrafı Ne Kadar? 888 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da okuyan bir üniversite öğrencisi 1 ay nasıl geçiniyor? Eline ne kadar para geçiyor? Harcamaları ne kadar? Cevapları TEB TV bulmuş,izliyoruz.
Araba Benzini Masraf Mp3 04:58
Araba Benzini Masraf Mp3 830 izlenme - 6 yıl önce
Öğrencilerin Masraflarını Ali Ağaoğlu Ödüyor - Beyaz Show 01:23
Öğrencilerin Masraflarını Ali Ağaoğlu Ödüyor - Beyaz Show 378 izlenme - 2 yıl önce Öğrencilerin Masraflarını Ali Ağaoğlu Ödüyor 20/02/2015 tarihli Beyaz Show'da Beyaz ve ekibi yine eğlenceli bir skece imza attı.
Hüseyin Kağıt - Araba Benzini Masraf 04:58
Hüseyin Kağıt - Araba Benzini Masraf 105 izlenme - 8 ay önce Hüseyin Kağıt - Araba Benzini Masraf Albüm: Akıllı Ol / Alçak (Ankara'nın Yeni Prensi) Şarkı Sözleri: Bu Senede Kriz Moda Selam Veren Yokki Dosta Bu Senede Kriz Moda Selam Veren Yokki Dosta Millet Ev Almış Borçla, Millet Ev Almış Borçla Aklıma Tüküreyim Ben Koca Kafa, Koca Kafa Araba Benzini Masraf, Cigarayıda Bıraksan Tarla Kalmadiki Satsak Kadından Korkmasa Bari Tarla Kalmadiki Satsak Kadından Korkmasa Bari Kime Sorsam Bek Çok Borcu Satı Vermiş Evi Barkı Kime Sorsam Bek Çok Borcu Satı Vermiş Evi Barkı Kimiside Kalmış Fordu, Kimiside Kalmış Fordu Aklına Tüküreyim Ben Koca Kafa, Koca Kafa Araba Benzini Masraf, Cigarayıda Bıraksak Tarla Kalmadiki Satsak Kadından Korkmasa Bari Tarla Kalmadiki Satsak Kadından Korkmasa Bari Bazısı Var Kafa Bozuk, Hemi Deli, Hemi Kopuk Bazısı Var Kafa Bozuk, Hemi Deli, Hemi Kopuk Bazısıda Çok Uyanık, Bazısıda Çok Uyanık Hitsarkisozlerim.com Şarkı Sözleri Bazısıda Çok Uyanık, Bazısıda Çok Uyanık Aklıma Tüküreyim Ben Koca Kafa, Koca Kafa Araba Benzini Masraf, Cigarayıda Bıraksak Tarla Kalmadiki Satsak Kadından Korkmasa Bari Tarla Kalmadiki Satsak Kadın Eve Alsa Bari Seçme Oyun Havaları ,en güzel oyun havaları , ankara oyun havaları
Ev Arkadaşıyla Kalan Öğrencinin Masrafı Ne Kadar? 02:23
Ev Arkadaşıyla Kalan Öğrencinin Masrafı Ne Kadar? 185 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da ev arkadaşıyla beraber kalan öğrencinin masrafı ne kadar? Cevaplar TEB TV bizim için bulmuş,izliyoruz.
Aile Yanında Kalan Öğrencilerin Masrafı Ne Kadar? 01:46
Aile Yanında Kalan Öğrencilerin Masrafı Ne Kadar? 199 izlenme - 2 yıl önce İstanbul’da okuyup, ailesiyle yaşayan öğrenciler, 1 ay nasıl geçiniyor? Eline ne kadar para geçiyor? Harcamaları ne kadar? Cevapları TEB TV bizim için bulmuş,izliyoruz.
Hastane Masrafı Tartışması Cinayetle Bitti 00:45
Hastane Masrafı Tartışması Cinayetle Bitti 98 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da hastane masrafı yüzünden çıkan kavgada, 26 yaşındaki Ümit Kaygısız 32 yaşındaki Murad Erat ve 23 yaşındaki Davut Altay'ı bıçakla yaraladı.
Yarı Burslu Bir Öğrencinin Masrafı Ne Kadar? 01:46
Yarı Burslu Bir Öğrencinin Masrafı Ne Kadar? 121 izlenme - 2 yıl önce Teb tv İstanbul’da yarı burslu okuyan bir öğrenci olmanın masraflarını araştırmış, izliyoruz.
Orhan Gencebay ile Maliyet Muhasebesi 01:29
Orhan Gencebay ile Maliyet Muhasebesi 117 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Şerif Gören'in yaptığı 1978 yapımı derdim dünyadan büyük filminden bir kesit. Orhan babanın zengin çocuğu esas oğlan Engin'in babası arasında geçen konuşma ile muhasebe dünyasına kazandırdığı bakış açısını izleyelim.Sonuç olarak politik ekonomiyi mikip atmıştır.
masraf kart xd 00:28
masraf kart xd 120 izlenme - 8 yıl önce
Ev Arkadaşıyla Kalan Öğrencinin Masrafı Ne Kadar? 02:23
Ev Arkadaşıyla Kalan Öğrencinin Masrafı Ne Kadar? 42 izlenme - 3 yıl önce İstanbul’da ev arkadaşıyla beraber kalan öğrencinin masrafı ne kadar? Cevaplar TEB TV bizim için bulmuş,izliyoruz.
Emre Belözoğlu, Komisyon Masraflarını İstiyor 00:27
Emre Belözoğlu, Komisyon Masraflarını İstiyor 2 izlenme - 3 yıl önce Yeni Tüketici Kanunu'yla geçmişteki dosya masraflarının peşine düşenlere milli futbolcu Emre Belözoğlu da eklendi. Ünlü futbolcu 44 bin TL için dava açtı.