Hoşgeldiniz!

Massimo Barbolini Videoları İzle

Türkiye - Hollanda Voleybol Maçının Ardından 01:35
Türkiye - Hollanda Voleybol Maçının Ardından 358 izlenme - 3 yıl önce Voleybolda maçın ardından- A Milli Bayan Takımı Antrenörü Barbolini: "İlk 10 takım içinde yer almak için yarın kazanmamız gerekiyor"MODENA (AA) - A Milli Bayan Voleybol Takımı'nın İtalyan antrenörü Massimo Barbolini, "İlk 10 takım içinde yer almak için yarın kazanmamız gerekiyor" dedi.
Türkiye-Bulgaristan Voleybol Maçının Ardından 02:26
Türkiye-Bulgaristan Voleybol Maçının Ardından 76 izlenme - 3 yıl önce Voleybolda maçın ardından- A Milli Takım Antrenörü Barbolini: "Bizim için bir başka ders. Bulgaristan hak etti ve kazandı"- Takım Kaptanı Sonsırma: "Yolumuza devam etmede bizim için çok kötü bir sonuç oldu"TRIESTE (AA) – A Milli Voleybol Takım Antrenörü Massimo Barbolini, 3-2 yenildikleri Bulgaristan maçının kendileri için ders çıkarmaları gereken başka bir mücadele olduğunu söyledi.
Galatasaray'la Massimo Barbolini yollarını ayırdı 05:07
Galatasaray'la Massimo Barbolini yollarını ayırdı 24 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı Baş Antrenörü Massimo Barbolini ile sarı-kırmızılı kulüp yollarını ayırdı. Galatasaray'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, "2012-2013 sezonundan itibaren üç yıl süreyle Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı Baş Antrenörlüğü görevini üstlenen İtalyan çalıştırıcı Massimo Barbolini'nin Kulübümüzle olan sözleşmesi sona ermiştir. Görev süresi boyunca camiamızda, teknik ve taktik yönetim özellikleri kadar, insani ilişkileri ve nezaketi ile de tanınan Massimo Barbolini'ye tüm katkıları için teşekkür eder, kariyerinin devamında başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.
Fatih Terim İle Massimo Barbolini Florya'da Bir Araya Geldi 02:26
Fatih Terim İle Massimo Barbolini Florya'da Bir Araya Geldi 23 izlenme - 4 yıl önce Fatih Terim ile Massimo Barbolini Florya'da bir araya geldi.
Derbi Öncesi Barbolini İle Mancini Bir Arada! 09:48
Derbi Öncesi Barbolini İle Mancini Bir Arada! 11 izlenme - 3 yıl önce Pazar Günü Deplasmanda Fenerbahçe İle Karşılacak Olan Galatasaray'da Teknik Direktör Roberto Mancini İle Galatasaray Daikin Antrenörü Massimo Barbolini Bir Araya Geldi.