Hoşgeldiniz!

master chief

Halo vs Call of Duty 04:40
Halo vs Call of Duty 3.246 izlenme - 3 yıl önce Master Chief, birkaç Call of Duty çaylağının hakkından geliyor. Son sahnelerde gelen Juggernaut biraz durumu eşitlemeye yardımcı olsada hezimetin kaçınılmaz olduğu gerçeğini değiştiremiyor. Çok başarılı bir amatör çalışma olmuş. Danny & Michael Philippou kardeşlerin ellerine sağlık diyerek keyifle izliyoruz.
Video Oyun Karakterleri İle Süper Kahramanlar Savaşırsa 04:57
Video Oyun Karakterleri İle Süper Kahramanlar Savaşırsa 348 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde çok ilginç bir çalışmaya imza atıldı. Bir tarafta, Thor, Kaptan Amerika ve Wolverine. Diğer tarafta ise Master Chief, Half Life 2'den Alyx Vance ve Ash Ketchum kim kazanır dersiniz?
Halo I Will Not Bow 03:39
Halo I Will Not Bow 189 izlenme - 7 yıl önce a new halo video to breaking benjamin's song "ı will not bow." ı own nothing.
Tarihin Efsanevi Rap Savaşları 4 - Top 10 Parodileri 08:47
Tarihin Efsanevi Rap Savaşları 4 - Top 10 Parodileri 153 izlenme - 3 yıl önce Tarihin Efsanevi Rap Savaşları Top 10 Bölüm Parodileri.... Parodiler Sıra ile.. 10. Master Chief ve leonidas 9. Frank Sinatra ve Freddie Mercury 8. Gandhi ve Martin Luther King Junior 7. Albert Einstein ve Steven Hawking 6. Bill Gates vs Steve Jobs 5. Batman (and Robin) ve Sherlock Holmes (and Watson) 4. Abe Lincoln ve Chuck Norris 3. Santa Claus ve Moses 2. Bruce Lee ve Clint Eastwood 1. Hitler ve Darth Vader
Oyun Hatalarından Kısa Film Yapmak 02:27
Oyun Hatalarından Kısa Film Yapmak 100 izlenme - 3 yıl önce CorridorDigital adlı grubun, oyun hatalarından yapmış olduğu bu kısa filmi hep beraber izleyelim..
Halo The Master Chief Collection Tanıtım Videosu 01:46
Halo The Master Chief Collection Tanıtım Videosu 36 izlenme - 4 yıl önce Halo The Master Chief Collection Tanıtım Videosu Kanalımıza abone olmayı unutmayın! Bizi takip edin! Sitemiz; http://www.baslattusu.com/ Facebook Sayfamız; https://www.facebook.com/baslattusu
Halo: The Master Chief Collection Tanıtım Fragmanı 02:06
Halo: The Master Chief Collection Tanıtım Fragmanı 10 izlenme - 3 yıl önce Ünlü oyunlardan Halo serisinin bütün oyunlarının bir araya getirildiği Halo: The Master Chief Collection setinin tanıtım fragmanı karşınızda. Halo'nun 5 oyuda bu paket içerisinde.