Hoşgeldiniz!

Mastürbasyon

Mastürbasyonu Savunmak 05:27
Mastürbasyonu Savunmak 179.937 izlenme - 10 ay önce Louie dizisinin 2. döneminin 8. bölümünden bir sahne. Louis C.K mastürbasyonu savunuyor.
Hülya Avşar'ın Mastürbasyon Sahnesi (Berlin in Berlin) 01:55
Hülya Avşar'ın Mastürbasyon Sahnesi (Berlin in Berlin) 923.834 izlenme - 6 yıl önce Hülya Avşar'ın 1993 yapımı Sinan Çetin filmi Berlin in Berlin'deki çok konuşulan mastürbasyon sahnesi.
Mastürbasyonlu Klip Olay Oldu! 04:24
Mastürbasyonlu Klip Olay Oldu! 517.261 izlenme - 6 yıl önce Şarkıcı Cem Adrian'ın son albümü "Siyah Bir Veda Öpücüğü"nde yer alan "Yalnızlık" şarkısına çektiği klip sosyal medyada olay yarattı.
Metroda Mastürbasyon Yapan Kız 00:29
Metroda Mastürbasyon Yapan Kız 90.589 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler her şeyin yeri ve zamanı var dedirten cinsten. Bu kız ne içtiyse neyin kafasını yaşıyor bilinmez ama bilenen tek şey metroda o kadar insan içinde mastürbasyon yapması. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Atatürk Havalimanında Mastürbasyon Yapan Adam 01:22
Atatürk Havalimanında Mastürbasyon Yapan Adam 164.584 izlenme - 1 yıl önce Atatürk Havalimanında yolculuk yapacağı uçağı beklerken başka beklentilere dalan adam etrafa aldırmadan ufakta ufaktan mastürbasyon yapıyor.
Hülya Avşar'ın Parmağı 01:13
Hülya Avşar'ın Parmağı 306.512 izlenme - 4 yıl önce Küçük yeğenim ergenliğe adım atınca bir abi olarak görevimi yerine getirmeye karar verdim. İlk olarak tecrübe kazanması için mutlaka incelenmesi gereken turk filmi kesitlerini içeren dvdden bir tane yaktım. Moralim bozuksa arada bende izlerim bu dvdyi izlemem dersem yalan söylemiş olurum. Bu fırsattan istifade siz değerli sitedaşlarımla neden paylaşmayayım diyerek size de bir kısmını izletiyorum. Hadi gene şanslısınız...
İzmir'de Otobüste Mastürbasyon Yapan Adam 00:14
İzmir'de Otobüste Mastürbasyon Yapan Adam 95.430 izlenme - 1 yıl önce İzmir'de otobüste karşısında oturan kıza karşı mastürbasyon yapan adam başka bir yolcu tarafından kameraya alınmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
McDonalds'da Mastürbasyon Yapan Asyalı Kız 02:56
McDonalds'da Mastürbasyon Yapan Asyalı Kız 39.107 izlenme - 7 ay önce McDonalds'da şaşkın bakışlar altında mastürbasyon yapan kız başka bir müşterinin cep telefonu kamerası ile görüntülenmiş.
Plajda Mastürbasyon Yapan Kadın 00:42
Plajda Mastürbasyon Yapan Kadın 93.969 izlenme - 2 yıl önce Plajda havlusunun üzerinde uzanan kadın çevredekilere aldırış etmeden mastürbasyon yapıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elizabethin Yararları ve Zararları 05:08
Elizabethin Yararları ve Zararları 94.569 izlenme - 12 ay önce Site halkını yakından ilgilendiren elizabeth konusuna uzman gözünden bakalım
Uçakta Sevgilisinin İhtiyaçlarını Gideren Kız 00:12
Uçakta Sevgilisinin İhtiyaçlarını Gideren Kız 24.173 izlenme - 7 ay önce Eve gitmeye sabırsızlanan çift ihtiyaçlarını uçakta giderirken bir arkadaşın kamerasına yansıyıvermiş...
 Türkiye'de Kızlı Erkekli Mastürbasyon Şakası Yapmak 04:25
Türkiye'de Kızlı Erkekli Mastürbasyon Şakası Yapmak 275.951 izlenme - 4 yıl önce Şaka Geliyorum Demez'in yaratıcısı Çağlar Yüksel, yaramaz ekibiyle sokakta mastürbasyon şakası yapıyor hem de kızlı-erkekli! Bakalım sokağın tepkisi bu olaya ne olmuş?
Damda Mastürbasyon Yapan Genç 00:45
Damda Mastürbasyon Yapan Genç 8.182 izlenme - 4 ay önce Eleman nasıl bir yokluk içerisinde ise çıkmış evinin damına başlamış mastürbasyon yapmaya. Tabi meraklı komşular boş durur mu elemanı kameraya almışlar.
Metro Turizm Başkanı Çiğdem Öztürk: Beni Taciz Etmek Ne Kadar Doğru? 04:08
Metro Turizm Başkanı Çiğdem Öztürk: Beni Taciz Etmek Ne Kadar Doğru? 41.655 izlenme - 2 yıl önce METRO Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Öztürk, otobüsteki mastürbasyon skandalı nedeniyle bir kadın olarak büyük üzüntü duyduğunu belirterek, "Bundan dersimizi aldık" dedi. Şirketin Antalya'daki yaz sezonu açılışı ve suit otobüslerinin de teslimat törenine katılan Çiğdem Öztürk, otobüsteki mastürbasyon skandalıyla ilgili de gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yaşanan olaydan dolayı bir kadın olarak çok büyük üzüntü duyduğunu belirten Öztürk, "Yaşanan olay çok üzücü, aslında toplumsal bir sorun. Türkiye'de otobüste, minibüste, takside, yolda yürürken sokakta, hatta ana caddede, okulda, camide, her yerde başınıza gelebilecek olan bu tehlikeyi hissettiğiniz bir durum" dedi. Şirket isminin böyle bir olaya bulaşmasından dolayı son derece üzgün olduğunu belirten Öztürk, şunları söyledi: "Bir kadın yönetim kurulu başkanı olarak böyle bir şeyi herhalde en son isteyecek insan da bendim. Altını çizmek istediğim bir konu daha var. Çok büyük yankı buldu. Bir kadının yaşadığı olayın sonuna kadar yankı bulmasının da arkasındayım. Yankı bulması da gerekiyordu. Ama eleştirdiğim tek taraf, bir kadını savunurken başka bir kadını yani beni, sözlü taciz etmek ne kadar doğruydu acaba? Tepki olması gerektiğini düşünüyorum. Ama tepkinin bu olmaması gerektiğini düşünüyorum. Tepkinin kurumumuza gelmemesi gerektiğini düşünüyorum." Otobüsçülük sektörünün, Türkiye'de karayolu taşımacılık sektörü içinde eğitime en çok ihtiyaç duyan sektör olduğunu belirten Çiğdem Öztürk, "Biz burada aslında bir sürü sektörün dışlamış olduğu insanları, birazcık olsun elimizdeki imkanlarla eğiterek bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Daha büyük çalışmalar da yapacağız. Bundan dersimizi aldık" dedi. İstismara uğrayan üniversite öğrencisi genç kızla iletişime geçtiklerini de anlatan Öztürk, "Kendisine her türlü maddi, manevi, psikolojik desteği sağlayacağız inşallah. İletişim halindeyiz hala. Söz konusu şahıstan şikayetçi de olduk. Olay yargıda. Kendisi tutuklandı. Benim temennim, Türkiye'de böyle olayların bir daha yaşanmaması. Kişilerin eğitilmesi" diye konuştu. Daha önce Metro Turizm'de buna benzer bir olay yaşanmadığını, ilk kez böyle bir durumla karşılaştıklarını da anlatan Öztürk, "Tutuklanan şahıs bizim kendi personelimiz de değildi. Bireysel otobüsçümüzün seçtiği bir personeldi. Yaklaşık 6 aydır bizimle çalışıyordu. Tabi bu süreçten sonra hem muavinin işine son verildi, hem de otobüsü listemizden düşürdük. Kaptanla da otobüsçüyle de çalışmıyoruz artık" dedi.
Aşırı Mastürbasyon Kör Ediyor - Uğur Taşdemir 00:38
Aşırı Mastürbasyon Kör Ediyor - Uğur Taşdemir 4.314 izlenme - 2 ay önce Değerli oyuncu, tiyatrocu, sinema, dizi ve seslendirme sanatçısı Uğur Taşdemir'in seslendirmiş olduğu bir filmden komik dialoglar içeren bir sahne.
Hülya Avşar - Masturbasyon Sahnesini Zevk Alarak Oynadım 01:00
Hülya Avşar - Masturbasyon Sahnesini Zevk Alarak Oynadım 74.584 izlenme - 3 yıl önce Çekildiği dönemde oldukça ilgi çeken Hülya Avşar'ın parmağıyla giriştiği mücadaleyi anlatan Berlin in Berlin filmindeki sahneyle ilgili konuşan Hülya Avşar, sinema için zevk aldığını söyler. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/34937/hulya-avsar039in-parmagi
Mastürbasyon Yapmak - Kadir Mısıroğlu 01:26
Mastürbasyon Yapmak - Kadir Mısıroğlu 4.996 izlenme - 4 ay önce Kadir Mısıroğlu'nun açıklamalarının derlendiği bu videoda, gençlere mastürbasyon yapmaması gerektiğini söylüyor.
Hülya Avşar Masturbasyon Sahnesinde Zevk Aldım İlk Defa Konuştu 03:00
Hülya Avşar Masturbasyon Sahnesinde Zevk Aldım İlk Defa Konuştu 73.749 izlenme - 4 yıl önce Hülya Avşar Masturbasyon Sahnesinde Zevk Aldım İlk Defa Konuştu Meşhur sahneyi filme ekleme fikri Hülya Avşar ın.
Madonna Sahnede Mastürbasyon Yaptı 09:20
Madonna Sahnede Mastürbasyon Yaptı 52.258 izlenme - 5 yıl önce Obama seçilirse çırılçıplak soyunacağım' diyen Madonna hayranlarını bir kez daha şaşırtmayı başardı.
Kadın Berbere Bakıp Sıvazlayan Adam 03:38
Kadın Berbere Bakıp Sıvazlayan Adam 26.019 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'de ve çoğu ülkelerde erkek berberlerinde kadınlarda çalışmaktadır. İşte bu olayın sapık kahramanı bay ve bayanlara hizmet veren bir berbere girip sıra beklerken saç tıraşı yapan kadın berbere bakıp, e gerisi malum.
Sokakta Mastürbasyon Şakası 03:04
Sokakta Mastürbasyon Şakası 41.264 izlenme - 4 yıl önce masturbation joke in the street cyprus mastürbasyon şakası sokakta kıbrıs etiketler: şaka şaka videoları şaka şaka komik şakalar korkunç şaka şakalar komik v...
Hülya Avşar Gören Masum Çırak 01:22
Hülya Avşar Gören Masum Çırak 22.120 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar'ı gören bakkal çırağı dayanamayıp asansörü durduruyor, başlıyor çavuşu tokatlamaya. Bizim gençlerden bence. Sitenin Cuma günü temsili ruh hali.
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 00:44
Adana'daki Kasık Masajı Operasyonu 41.351 izlenme - 3 yıl önce Yine mi Adana dediğinizi duyar gibiyim. ADANA'da gazeteye verdikleri eleman ilanı ile işe aldıkları 17 yaşındaki Y.İ.'ye masaj salonunda fuhuş yaptırdıkları öne sürülen 2'si kadın 3 kişi yakalandı. İş başvurusuna gelip, "Tecrübemiz yok" diyen kadınlara, "Önemli değil, burada zaten kasık masajı yapılıyor, onu da zamanla öğrenirsiniz" dedikleri belirtilen salon işletmecileri adliyeye sevk edildi. (DHA)
Bir Metro Otobüsü Neden Kaza Yapar? 00:34
Bir Metro Otobüsü Neden Kaza Yapar? 23.202 izlenme - 2 yıl önce Kazalarıyla ve olaylarıyla nam salmış olan efsane firma metro turizmin vukuatlarından biri daha,5-10 lira kar yapmak için bu katil firmaya para kazandırmaya değer mi tabi orası tamamen vicdana kalmış bişey.
Ponpon Kızlara Bakıp Sıvazlayan Güvenlik 01:00
Ponpon Kızlara Bakıp Sıvazlayan Güvenlik 14.274 izlenme - 1 yıl önce 18 aralıkta oynanan Raiders ve Chargers karşılaşmasında saha kenarında ısınma hareketleri yapan ponpon kızlarını gören bir güvenlik görevlisi kendine hakim olamamış ve ortaya bu görüntüler yansımış.
Mastürbasyon Yarışması - Çin 02:15
Mastürbasyon Yarışması - Çin 35.102 izlenme - 3 yıl önce Çin'de yapılan yarışmada, Dünya AIDS Günü'ne dikkat çekmek için Çin'in Şangay kentinde ilk defa mastürbasyon yarışması yapılmış. Yarışma Seks oyuncakları üreticisi bir firmanın sponsorluğunda düzenlenmiş. Yarışmada hızlılığı arttırmak ve teşvik için yarışmacılara şişme bebek, dildo ve segsi ablalarla takviyeler yapılmış. Yarışmada ilk orgazm olan kazanırken yarışmanın her sene tekrarlanacağı açıklanmış.
Kalabalık İçinde Kendini Tatmin Eden Adam 00:59
Kalabalık İçinde Kendini Tatmin Eden Adam 6.061 izlenme - 7 ay önce Görüntüde bir cafede pinekleyen yaşlı adam arkasında güzel kız görünce dayanamayıp mastürbasyon yapıyor.Böyleleri gebersin
Porno ve Mastürbasyonun Zararları 04:38
Porno ve Mastürbasyonun Zararları 5.702 izlenme - 10 ay önce İşteki uzun ve zor bir günün ardından en sevdiğin restorana gidip en sevdiğin yemekten bir ısırık aldığında harika hissedersin. Çalışmaya iki geceni harcadığın bir sınavdan iyi bir not aldığında inanılmaz hissedersin. Birkaç yıl onun için uğraştığın terfiyi aldığında olağanüstü hissedersin. Ve laptop' unu açıp da şehvet dolu bir siteye girip bir pornoya mastürbasyon yaptığında da iyi hissedeceksin. Bunların hepsi farklı farklı ödüller. Ama PMO hakkındaki gerçek ise, porno izlemek, mastürbasyon yapmak ve sonunda orgasm olmayı diğer ödüllerden ayıran şey ise bunun için uğraşman gerekmemesi. Bu (PMO) neredeyse hiç efor sarfetmeden elde edilebilir. Hadi bunları perspektif ile gösterelim. İyi bir not alma ile gelen tatmin olma duygusunu elde etmek için sınıfa gitmelisin, bazı notlar almalısın, onlara çalışmalısın ve sonunda sınava girmelisin. Bu önemli miktarda zamanın ve eforun harcanmasını gerektiriyor. Öbür tarafta porno izlemek ise kolay. Laptop'unu açarsın, beğendiğin bir video bulana kadar farene birkaç kere tıklarsın ve tam olarak o anda kendini memnuniyet ile tatmin edebilirsin. Üstüne üstlük porno ve mastürbasyon vücudunun sağlayabileceği en güçlü memnuniyet ve zevk duygusunu tetikler, yani orgazmi. Bu ödül normalde potansiyel biriyle buluşup, çekici bir adam olup ve sonrasında taşakları büyütüp harekete geçip seks yaparak kazanılabilir. Bu günlerde bu bir tuşa basarak elde edilebilir hale geldi. Bir tuşa basarak bütün sınavlardan 100 alabilseydin, zamanını çalışmaya harcar mıydın? Bir tuşa basarak kilo verebilseydin, kas yapabilseydin, hiç spor salonuna gider miydin? Diyet hazırlayıp onu uygular mıydın? Bir tanecik tuşa basarak tüm erkek veya kızları elde edebilseydin hiç dışarı çıkıp sosyalleşir miydin? Kendini daha çekici yapmak için uğraşır mıydın? Çekici bulduğun biriyle konuşmaya çalışır mıydın bile? Gördün mü? Porno izleyen ve mastürbasyon yapan insanlar motivasyon ve enerji eksikliğinden şikayet ederler. Bunun nedeni dünyada bulunan en zevkli şeylerden birinin zaten sadece bir kol uzaklığındaki bir tuşa basma uzaklığında olması. Son birkaç bireysel kişilerden oluşan ve NOFAP olarak adlandırılan bir grup oluştu Bu grubun üyeleri son günlerde her tarafımızı saran, porno ve mastürbasyonun kışkırtıcılığına karşı koymaya çalışıyorlar. Bu grubun PMO'yu 30 gündür bırakan büyük çoğunluğu şimdi sıralayacağım yararlardan bahsettiler. Artmış motivasyon seviyesi, artmış enerji seviyesi, ve sosyal etkileşmelerde özgüven artışı, Gördün mü? Vücuduna "Hayır, bu tatlı, zevkli güzel ödülü yalnızca dışarı çıkıp da bunu hakettiğinde alacaksın" dediğinde, vücudun buna göre ayarlanacak ve bu mümkün olacaktır. Vücudun sana bu yolculuk için gereken enerjiyi ve motivasyonu sana verecektir. O zaman bugünden itibaren kesinlikle hiçbirşey yapmadığından ötürü kendini ödüllendirmeyi bırak, işte o zaman bir değişim göreceksin. Ve bu etkiyi yaratan şey sadece porno izlemek değil. Yaşamınıza zararlı etkiler verecek başka ödüller de var. Şekerli yiyecekler, oyunlar, uyuşturucular ve alkol gibi şeyler. Bu şeyler de anlık memnuniyeti sağlıyorlar. Elde edilmeleri kolay, ve kısa süreli memnuniyete neden oluyorlar. Ve NOFAP grubundaki insanları başarılı biri olmaya giden yolda yürümelerini sağlayan şey sadece porno izlememeleri veya mastürbasyon yapmamaları değil. Bunu sağlayan şey aslında bu insanların kendilerine bir şeyleri elde etmek için, ödül kazanmak için zaman ve efor harcanılması gerektiğini yeniden öğretmeleridir. Başarmak için uğraşmayı, Daha sağlıklı olmak için egzersiz yapmayı, daha zeki olmak için ders çalışmayı, daha mutlu olmak için meditasyon yapmayı ve daha bir sürü örnek. NOFAP üyelerinin yaptıkları şey aslında kendilerini başarmaya zorlayarak, memnun hissetmeleri. Kesinlikle hiçbirşey yapmadığından dolayı kendini sürekli ödüllendirdiğinde, akıl sağlığın sürekli iyi şeyler verilen bir köpeğinkine benzeyecektir. Tembel ve motivasyonsuz. O zaman kendine şu soruyu sor. Kendimi sürekli, hiçbir şey yapmadığımdan dolayı mı ödüllendiriyorum?
İnternet Cafe'de Çavuş Tokatlayan Yaşlımsı İnsan ( 18 Gibi) 01:36
İnternet Cafe'de Çavuş Tokatlayan Yaşlımsı İnsan ( 18 Gibi) 12.187 izlenme - 2 yıl önce İnternek Cafe`de osbir çeken amca, ninja kadar sessiz bir şekilde malafatı sıvazlıyor. Benim anlamadığım bu cesaret nereden geliyor? Yaşını başını almışsın insanlar senin hayat tecrübelerinden ders çıkarması lazımken seni bir sübyancı olarak görecek. Torunun yaşındaki insanları izleyerek mastürbasyon yapıyorsun. Hiç yakışıyor mu?
İnternet Kafede Mastürbasyon Yaparken Yakalanan Adam 00:35
İnternet Kafede Mastürbasyon Yaparken Yakalanan Adam 8.910 izlenme - 1 yıl önce İnternet kafede mastürbasyon yapan adamın hazin sonu.. Lütfen böyle şeyleri daha uygun yerlerde deneyin.