Hoşgeldiniz!

Masum Türker

Masum Türker - Playboy? Playoff? 00:52
Masum Türker - Playboy? Playoff? 114 izlenme - 2 yıl önce Masum Türker'den Playboy gafı programdakileri şaşırtmaya, uyandırmaya yetti. Tabi playoff demek ne kadar zorsa Playboy alışılagelmişliği o kadar kolaydır. Kafa neredeyse artık.
Dsp İlk Milletvekili Aday Adaylarını Çanakkale'de Tanıttı 03:14
Dsp İlk Milletvekili Aday Adaylarını Çanakkale'de Tanıttı 38 izlenme - 3 yıl önce DSP ilk Milletvekili aday adaylarını Çanakkale'de tanıttı- Genel Başkan Türker: - "Biz yine uğur getirsin, Çanakkale'nin gücü bu düşüncemize güç katsın diye ilk aday adaylarının tanıtılacağı ve meşaleyi yakacağımız il olarak Çanakkale'ye seçtik"ÇANAKKALE (AA) - Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, "Biz yine uğur getirsin, Çanakkale'nin gücü bu düşüncemize güç katsın diye ilk aday adaylarının tanıtılacağı ve meşaleyi yakacağımız il olarak Çanakkale'ye seçtik" dedi.
CHP ile DSP İttifak İçin Kolları Sıvadı 00:35
CHP ile DSP İttifak İçin Kolları Sıvadı 32 izlenme - 2 yıl önce DSP Genel Başkanı Masum Türker'le baş başa görüşen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "solda geniş ittifak"a yeşil ışık yaktı.
Kılıçdaroğlu, DSP Genel Başkanı Türker ile Görüştü 00:35
Kılıçdaroğlu, DSP Genel Başkanı Türker ile Görüştü 29 izlenme - 2 yıl önce Kılıçdaroğlu, DSP Genel Başkanı Türker ile görüştü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DSP Genel Başkanı Masum Türker ile görüştü.
Masum Türker: 04:23
Masum Türker: 25 izlenme - 3 yıl önce Demokratik Sol Parti Dsp Genel Başkanı Masum Türker, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Ziyaretine İlişkin, "daha Partisi, Resmen Gelirken Bile 'adayımız' Diye Telaffuz Etmiyor, Medya Telaffuz Ediyor.
Masum Türker Kimdir? 01:56
Masum Türker Kimdir? 17 izlenme - 2 yıl önce 16.09.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Masum Türker Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Masum Türker: Tüm Maçların Şifrelerini Kaldıracağız 04:03
Masum Türker: Tüm Maçların Şifrelerini Kaldıracağız 12 izlenme - 2 yıl önce DSP Genel Başkanı Türker, "Biz iktidara gelirsek maçlar bedavaya yayınlanacak. Böylece bizim gençlerimiz maçları evlerinde, normal yerlerde izleyebilecekler." dedi.
DSP Genel Başkanı Türker 00:57
DSP Genel Başkanı Türker 10 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - DSP Genel Başkanı Türker'in otobüsten halkı selamlaması- DSP Genel Başkanı Türker'in açıklaması - "Artık ödünç oy verme zamanı bitmiştir.
Bülent Ecevit Doğum Gününde Anıldı 03:42
Bülent Ecevit Doğum Gününde Anıldı 29 izlenme - 3 yıl önce Merhum Başbakanlardan Bülent Ecevit, 89. doğum günü dolayısıyla Devlet Mezarlığındaki kabri başında anıldı.
Kılıçdaroğlu'ndan DSP'ye Birleşme Teklifi 00:33
Kılıçdaroğlu'ndan DSP'ye Birleşme Teklifi 27 izlenme - 3 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu DSP lideri Masum Türker'i ziyaretinde "Biz aslında birleşmek zorundayız" diyerek birlik çağrısında bulundu.
DSP Genel Başkanı Türker Açıklaması 02:02
DSP Genel Başkanı Türker Açıklaması 5 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - DSP Genel Başkanı Masum Türker'den detaylar - Türker'in konuşması DSP Genel Başkanı Türker: - "Biz asgari ücreti en az 2 bin lira bütün ücret ve maaşları da ücretin miktarı ne olursa olsun asgari ücret tutarı 2 bin liraya kadar vergiden muaf tutmayı hedefliyoruz"- "Türkiye için öngörülen büyük koalisyon, Türkiye'nin bölünmesini daha hızlandıracak, yabancıların daha fazla cirit atacağı koalisyon modeli AK Parti, CHP ve içinde Kemal Derviş'in olduğu koalisyondur" DSP Genel Başkanı Masum Türker, "Biz asgari ücreti en az 2 bin lira bütün ücret ve maaşları da, ücretin miktarı ne olursa olsun asgari ücret tutarı 2 bin liraya kadar vergiden muaf tutmayı hedefliyoruz" dedi.
Türker: 02:03
Türker: "Biz Bu Seçimde Bütün Oylarımızı Geri İstiyoruz" 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Detay- DSP Genel Başkanı Masum Türker'in konuşması DSP Genel Başkanı Türker: - "Biz bu seçimde bütün oylarımızı geri istiyoruz.
DSP Genel Başkanı Türker: 03:51
DSP Genel Başkanı Türker: "Diyanet İşleri Kalkarsa Ne Olur Biliyor Musunuz?" 2 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - DSP Genel Başkanı Masum Türker'in partiye gelişi- Türker'in basın açıklaması DSP Genel Başkanı Türker: - "Diyanet İşleri kalkarsa ne olur biliyor musunuz? Her şehirdeki her cami, oradaki cemaatin kontrolüne geçer. O cemaatin ileride hangi tarikat, hangi yaklaşım, hangi inanç olacağını hiç bilemeyiz" DSP Genel Başkanı Masum Türker, "Diyanet İşleri kalkarsa ne olur biliyor musunuz? Her şehirdeki her cami, oradaki cemaatin kontrolüne geçer. O cemaatin ileride hangi tarikat, hangi yaklaşım, hangi inanç olacağını hiç bilemeyiz" dedi.