Hoşgeldiniz!

matematik öğretmeni

Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir? 05:24
Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir? 5.422 izlenme - 3 yıl önce Aşık olan bir matematik öğretmeni aşkını nasıl anlatır? Matematik öğretmeninin aşkını güzel şiirle anlattığı videoyu izliyoruz.
atanamayan matematikçi -  nimet abla - gökhan kara 03:10
atanamayan matematikçi - nimet abla - gökhan kara 19.108 izlenme - 8 yıl önce atanamayan matematikçi - nimet abla - söz:gökhan karaoğlan , gitar ve söyleyen : gökhan karaoğlan .tüm öğretmen arkadaşlarıma kpss de başarılar diliyorum buşarkıyı onlara ithaf ediyorum.
Matematik Öğretmeninin Çatır Çatır Soru Çözme Yöntemi 02:23
Matematik Öğretmeninin Çatır Çatır Soru Çözme Yöntemi 218 izlenme - 3 ay önce Görüntüde öğrencisine ders Matematik öğretmeni bir matematik sorusunu en kısa yoldan nasıl çözülür harika şkilde anlatıyor
Matematik Öğretmeni Müziğe Girerse ; 01:57
Matematik Öğretmeni Müziğe Girerse ; 562 izlenme - 7 yıl önce
İnternetten Ders Verdi, Yılda 8 Milyon Dolar Kazandı 01:23
İnternetten Ders Verdi, Yılda 8 Milyon Dolar Kazandı 301 izlenme - 3 yıl önce Güney Kore'de, internetten ders veren 38 yaşındaki matematik öğretmeni Cha Kil-yong, yılda 8 milyon dolar kazanıyor.
Matematik Öğretmeninin Müzik Dersine Etkisi - Leyli de X 01:57
Matematik Öğretmeninin Müzik Dersine Etkisi - Leyli de X 305 izlenme - 3 yıl önce Anadolu'da bir okulda "önemsenmeyen derslerden" müzik dersine müzik öğretmeni olmadığı için bir matematik öğretmeni girer. Sonrasında böyle bir şeyler ortaya çıkar. Anadolumun üretici insanından bir hizmet daha..!
mustafa ceviz 04:45
mustafa ceviz 622 izlenme - 8 yıl önce ceviz hocadan matematik dersi...
Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir? 05:24
Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir? 117 izlenme - 3 yıl önce Matematik öğretmeninin aşkını güzel şiirle anlattığı videoyu izliyoruz. 22.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Black Sails - Papazın Yediği Muazzam Ayar 01:11
Black Sails - Papazın Yediği Muazzam Ayar 68 izlenme - 3 yıl önce İncil'de bahsi geçen bakire kadın tanımı ve çelişkiler içeren video yu kestiğim gibi upload ediyor ve izlemenize vesile oluyorum.
Dersine Girmek İsteyeceğiniz Efsane Matematik Öğretmeni 02:11
Dersine Girmek İsteyeceğiniz Efsane Matematik Öğretmeni 65 izlenme - 3 yıl önce İzlerken "Keşke bizim de böyle eğlenceli matematik hocamız olsa." dediğinizi duyar gibiyiz. 10.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Dersine Girmek İsteyeceğiniz Efsane Matematik Öğretmeni' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Eski Erkek Arkadaşı Matematik Öğretmenini Pompalı Tüfekle Vurdu 01:13
Eski Erkek Arkadaşı Matematik Öğretmenini Pompalı Tüfekle Vurdu 13 izlenme - 2 yıl önce Eski Erkek Arkadaşı Matematik Öğretmenini Pompalı Tüfekle Vurdu.