Hoşgeldiniz!

matematik öğretmeni

Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir? 05:24
Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir? 5.006 izlenme - 1 yıl önce Aşık olan bir matematik öğretmeni aşkını nasıl anlatır? Matematik öğretmeninin aşkını güzel şiirle anlattığı videoyu izliyoruz.
atanamayan matematikçi -  nimet abla - gökhan kara 03:10
atanamayan matematikçi - nimet abla - gökhan kara 19.095 izlenme - 7 yıl önce atanamayan matematikçi - nimet abla - söz:gökhan karaoğlan , gitar ve söyleyen : gökhan karaoğlan .tüm öğretmen arkadaşlarıma kpss de başarılar diliyorum buşarkıyı onlara ithaf ediyorum.
Matematik öğretmeni Müzik dersine girerse )) 01:57
Matematik öğretmeni Müzik dersine girerse )) 538 izlenme - 5 yıl önce Matematik öğretmeni Müzik dersine girerse ))
İnternetten Ders Verdi, Yılda 8 Milyon Dolar Kazandı 01:23
İnternetten Ders Verdi, Yılda 8 Milyon Dolar Kazandı 255 izlenme - 2 yıl önce Güney Kore'de, internetten ders veren 38 yaşındaki matematik öğretmeni Cha Kil-yong, yılda 8 milyon dolar kazanıyor.
matematik öğretmeni müziğe girerse ; 01:57
matematik öğretmeni müziğe girerse ; 556 izlenme - 6 yıl önce
Matematik Öğretmeninin Müzik Dersine Etkisi - Leyli de X 01:57
Matematik Öğretmeninin Müzik Dersine Etkisi - Leyli de X 219 izlenme - 2 yıl önce Anadolu'da bir okulda "önemsenmeyen derslerden" müzik dersine müzik öğretmeni olmadığı için bir matematik öğretmeni girer. Sonrasında böyle bir şeyler ortaya çıkar. Anadolumun üretici insanından bir hizmet daha..!
Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir? 05:24
Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir? 112 izlenme - 1 yıl önce Matematik öğretmeninin aşkını güzel şiirle anlattığı videoyu izliyoruz. 22.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Bir Matematik Öğretmeni Aşkını Nasıl Anlatabilir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
mustafa ceviz 04:45
mustafa ceviz 607 izlenme - 6 yıl önce ceviz hocadan matematik dersi...
Dersine Girmek İsteyeceğiniz Efsane Matematik Öğretmeni 02:11
Dersine Girmek İsteyeceğiniz Efsane Matematik Öğretmeni 50 izlenme - 1 yıl önce İzlerken "Keşke bizim de böyle eğlenceli matematik hocamız olsa." dediğinizi duyar gibiyiz. 10.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Dersine Girmek İsteyeceğiniz Efsane Matematik Öğretmeni' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Eski Erkek Arkadaşı Matematik Öğretmenini Pompalı Tüfekle Vurdu 01:13
Eski Erkek Arkadaşı Matematik Öğretmenini Pompalı Tüfekle Vurdu 4 izlenme - 4 hafta önce Eski Erkek Arkadaşı Matematik Öğretmenini Pompalı Tüfekle Vurdu.
Black Sails - Papazın Yediği Muazzam Ayar 01:11
Black Sails - Papazın Yediği Muazzam Ayar 49 izlenme - 1 yıl önce İncil'de bahsi geçen bakire kadın tanımı ve çelişkiler içeren video yu kestiğim gibi upload ediyor ve izlemenize vesile oluyorum.