Hoşgeldiniz!

matillaatasever

M. Atilla Atasever - Tivibu Reklamı 00:24
M. Atilla Atasever - Tivibu Reklamı 459 izlenme - 3 yıl önce Beklenen an geldi... En sonunda Atilla Abimiz'deki oyunculuk yeteneğini keşfeden Tivibu, Atilla Atasever'le bir reklam filmi çekti.. Reklam sonrası Tivibu satışlarında rekor düşüş yaşandı.. Tivibu yetkilileri intiharın eşiğinde.. Genç kızların sevgilisi Atilla Atasever'den durumla ilgili henüz bir açıklama yok.. Alkışlarla izliyoruz efenim..
Matillaatasever - Bisiklet Radyosu ve Güzel Kız 01:54
Matillaatasever - Bisiklet Radyosu ve Güzel Kız 283 izlenme - 3 yıl önce Onu unuttunuz mu yoksa keratalar.O atilla atasever.emekli uzun yol kaptanı ve bir videoblogger. Bu videosunda bisiklet radyosu ve markette çalışan güzel kız arasında geçen olayı dinleyeceksiniz.Çok ilginizi çekiceğinden adım gibi eminim. Bu zevke sizide ortak ediyorum....
Matillaatasever - Hi Gays! 01:32
Matillaatasever - Hi Gays! 206 izlenme - 3 yıl önce Sitemizin bir zamanlar kahramanı olan ama şu sıralar twitter da fenomen haline gelen sayın emekli uzun yol kaptanı,video blogger atilla abimizin seneler önce amerikalı askerlerle başından geçen bi olayı ve olaydaki yanlış telaffuzu izliyip ibretlerimizi alalım.Zira bu yanlışa olurda bi gün amerikada siyahi arkadaşlarımızın bulunduğu bir yerde düşersek sonuç daha kötü olabilir.
M. Atilla Atasever - Taş & Kağıt & Makas 00:52
M. Atilla Atasever - Taş & Kağıt & Makas 292 izlenme - 3 yıl önce Ve sonunda Atilla Abimiz de sanal alemin gazına gelip terbiyesizleşmeye başladı... Biz onu kafa karıştırıcı videolarıyla tanıyıp bağrımıza basmıştık, onu öyle kabullenmiştik.. Atilla Atasever bu videosuyla hayranlarını bir hayli üzeceğe benziyor.. Taş, kağıt, makas oyununu terbiyesiyle oynayanların sitesinde alkışlarla yaşatıp esefle kınıyoruz..
M. Atilla Atasever Süper Kahraman Olma Yolunda - Tanrım Güç Ver 00:28
M. Atilla Atasever Süper Kahraman Olma Yolunda - Tanrım Güç Ver 292 izlenme - 3 yıl önce Yine yeni yeniden Atilla Abimiz... Uzamış saçları ve daha da fazla çürümüş dişleriyle süper kahraman olma yolunda Tanrı'dan güç diliyor. Savunun adiler, korkun alçaklar, iyilerin dostu kötülerin düşmanı Atilla Atasever geliyor.. Tanrım güç ver ona... Alkışlarla güç verenlerin sitesi.. Not: Beyinde ağır tahribata yol açabilir..
Atilla Kaptan'ın Nanaçaku Çalışması 00:53
Atilla Kaptan'ın Nanaçaku Çalışması 89 izlenme - 3 yıl önce Atilla abimizin daha önceden odasını tanıtırken nançakusunu görmüştük.En son yüklediği videosunda ise nançaku çalışmasını bizlere armağan etmiş.Sabit bir noktaya bakara nançakuyu sallama çalışması desek daha yerinde olur.Hep çocukluk özentimdi bu nançoku, bahçedeki zakkum ağaçlarından dallar kopararak yada paspas sopalarını keserek yapardık bu nançakuları.Tabii gidip sanayiden zincir almasıda ayrı bi dertti.Biz kavga ederken kullanırdık atilla üstad ne için kullanır bilemiyorum.Çocukluk hasretimi gideren bu naçaku videosunu alkışlarınıza sunuyorum.
Atilla Kaptan - Kolpa Solucan Şov 01:44
Atilla Kaptan - Kolpa Solucan Şov 95 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde birçok videosu bulunan emekli uzun yol kaptanı bir zamanalr twitter fenomeni video blogger atilla atasever bu videoda elin gavurlarının yaptıklarını yapıcak ve 3 adet çikolata soslu solucanı afiyetle mideye indiricek,yuh o kadar etkisinde kaldım ki şuuaan eee liim aayyaağıım tttitrreeyyeeeekk yazzııyyoooruumm
Matillaatasever - Newyorker 02:29
Matillaatasever - Newyorker 91 izlenme - 3 yıl önce Bundan birkaç hafta önce atilla beye twitter dan reply atmıştım.Atilla abi videolara biraz daha ağırlık ver seni videolarda görmek istiyoruz gibisinden bi şeyler yazdım. O günden sonra atilla beyin followerlarına ne kadar önem verdiğini gördüm çünkü atilla bey o günden sonra daha sık video çekmeye başlamıştı. Yani beni dikkate almıştı ! veya ben öyle sanmıştım.Neyse bu videoda emekli uzun yol kaptanı (biliyorum her videoda yazıyorum ama halen bilmeyenler için yazdım) atilla abimizin newyork luya benzetilme hikayesini dinliycez.İşin komik yanı bir tarafa atilla abinin kendi zamanının ilersinde yaşamış, değerli biri olduğunu bilmenizi isterim.
M. Atilla Atasever'den Kibir Şarkısı (Çürük Diş İçerir) 01:19
M. Atilla Atasever'den Kibir Şarkısı (Çürük Diş İçerir) 52 izlenme - 3 yıl önce Her geçen gün daha fazla uzayan saçları ve daha fazla çürüyen dişleriyle iğrençleşmeye devam eden Kaptan Atilla Abimiz bu videoda Hande Yener'in Kibir parçasını seslendirmiş. Farklı yorumu ve karizmatik gözlükleriyle kalpten kalbe akışlarla, alkışlarla yaşamaya aday bir sanatçı... Uyarı: Müziği bırakma, hayattan soğuma, cinsel isteksizlik gibi yan etkileri mevcuttur..
M. Atilla Atasever'in Seçici Kişiliği (Kibir İçerir) 00:43
M. Atilla Atasever'in Seçici Kişiliği (Kibir İçerir) 63 izlenme - 3 yıl önce Yine, yeni, yeniden M. Atilla Atasever.. Ne yapsak, ne etsek olmuyor; çıkaramıyoruz onu zihnimizden.. Atilla Kaptan adeta vazgeçilmez bir tutku oldu.. Uzun zamandır sitede göremediğimiz Atilla Abi, bu videoda bizlere seçici kişiliğini kanıtlarıyla birlikte anlatacak.. Kolacı kızla arasında geçen kısa ve etkili konuşmadaki kibir, Sosyoloji derslerine konu olacak türden.. Alkışlarla hatırlayarak izliyoruz efenim..
Atilla Kaptan Dünya Liderleriyle Temasta 01:29
Atilla Kaptan Dünya Liderleriyle Temasta 64 izlenme - 3 yıl önce Kaptan Atilla abimiz tam sevgilisinden bahsedecekken telefonları susmak bilmez. Büyük elçinin sorununa karşın çözüm önerisi "M" gücünün kullanılmasıdır. Dünya Liderlerden Birleşmiş Milletler Genel Sekreterine kadar her kesimden devlet büyüğüyle irtibatta olan uzak yol kaptanımızın bir sonraki hedefi dünya barışı olsa gerek nede olsa Tanrı dan gereken gücü de aldı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/57505/m-atilla-atasever-super-kahraman-olma-yolunda-tanrim-guc-ver