Hoşgeldiniz!

matin

Kusursuzlar / The Impeccables Fragman 02:02
Kusursuzlar / The Impeccables Fragman 8.423 izlenme - 4 yıl önce Altın Portakal En İyi Film Ödülü'nü alan Kusursuzlar filminin fragmanı. Çeşme. Mayıs'ın son günleri. Güneş şimdiden kavuruyor. Turist sezonu daha başlamamış... İstanbul'dan gelen iki kız kardeş, Lale ve Yasemin bir kaç ay önce vefat etmiş anneannelerinin yazlığında tek başlarına kalıyorlar. İki kardeş gün içinde, yarımadayı arabayla geziyor ve ıssız plajlarda uzanıp tembellik yapıyorlar. İlk başta her şey çok güzel, hava berrak, deniz pırıl pırıl ve belde huzurlu... Ancak bu ilişkide tuhaf bir gerginlik var. Yavaş yavaş sorular sorulmaya başlanıyor. Bu iki şehirli kadının Çeşme'ye gelmelerinin asıl sebebi ne? Birbirleriyle alıp veremedikleri ne? Aralarında sakladıkları sır su yüzüne çıktığında çok önemli bir kararın eşiğine gelecekler: Yollarını ayıracaklar mı, yoksa gerçekleri beraber mi göğüsleyecekler?
Matin 2 Hanjare 02:22
Matin 2 Hanjare 174 izlenme - 7 yıl önce
Petit Matin - Les Garçons Arrivent Dans Les Choux (1973) Neler Oluyor Hayatta. 02:34
Petit Matin - Les Garçons Arrivent Dans Les Choux (1973) Neler Oluyor Hayatta. 223 izlenme - 3 yıl önce "Uğur Akdora - Neler Oluyor Hayatta (1976)" orjinal bestesi olan şarkıyı gurula sunarız. İyi dinlemeler. Tabadabadaï Dabada, Tabadabadaï Dabadaïda Daïda, Tabadabadaï Dabada, Tabadabadaïda Daïda. -Refrain- Les Garçons arrivent dans les choux, Et les filles arrivent dans les roses, roses. Dans la vie les garçons savent tout, Et les filles pas grand-chose. Elles ont des larmes de crocodile, Elles ont des dents de loups. Elles ont des armes un peu faciles, Qui nous mettent à genoux. Elles ont des larmes de crocodile, Elles ont des dents de loups. Elles ont moins d'esprit qu'un kilo de riz, Mais elles sont plus jolies. Hey ! [Refrain] Elles ont des rires de pensionnaires, Et des rêves en couleur. Elles savent écrire même à l'envers, Des mots en accroche-cœur. Elles ont des rires de pensionnaires, Et des rêves en couleur. Elles ont moins d'esprit qu'un kilo de riz, Mais elles sont plus jolies. Hey ! [Refrain] Les Garçons arrivent dans les choux, Et les filles arrivent dans les roses, roses. Tous les garçons travaillent comme des fous, Et les filles se reposent. Elles ont chacune, au bout des doigts, Des trésors de bijoux. Des trucs en plumes, des choses en soie, Et des ruses de sioux. Elles ont chacune, au bout des doigts, Des trésors de bijoux. Elles ont moins d'esprit qu'un kilo de riz, Mais elles sont plus jolies. Hey ! [Refrain] (x3)
Voleybol: İnegöl Belediyespor- Matin Varamin Hazırlık Maçı 02:06
Voleybol: İnegöl Belediyespor- Matin Varamin Hazırlık Maçı 261 izlenme - 4 yıl önce Voleybol: Hazırlık maçı- İnegöl Belediyespor: 3 - Matin Varamin: 2BURSA (AA) - Erkekler Voleybol 1. Ligi ekiplerinden İnegöl Belediyespor, hazırlık maçında İran ekibi Matin Varamin'i 3-2 yendi.
Matin 2 Hanjare Ft Hamed Star Parvaz 03:28
Matin 2 Hanjare Ft Hamed Star Parvaz 155 izlenme - 7 yıl önce
Segunda de manh (lundi matin) de otar iosseliani (2002) 01:15
Segunda de manh (lundi matin) de otar iosseliani (2002) 89 izlenme - 6 yıl önce
Le Matin: Derdiyok'un Yıldızı Türkiye'de Parlamaya Devam Ediyor 02:04
Le Matin: Derdiyok'un Yıldızı Türkiye'de Parlamaya Devam Ediyor 12 izlenme - 2 yıl önce İsviçre'de yayın yapan Le Matin gazetesi "Eren Derdiyok'un yıldızı Türkiye'de parlamaya devam ediyor" manşetini attı.
Air Ce Matin La 04:15
Air Ce Matin La 23 izlenme - 6 yıl önce air ce matin la
İsviçre Basını: Beşiktaş, Salahı Devre Arasında Kadrosuna Katacak 00:54
İsviçre Basını: Beşiktaş, Salahı Devre Arasında Kadrosuna Katacak 11 izlenme - 3 yıl önce İsviçre'nin Le Matin gazetesi, Chelsea'de forma giyen Salah'ın Beşiktaş'a transferi için Mourinho'nun izin verdiğini ve iki kulübün anlaştığını yazdı.