Hoşgeldiniz!

Matinesi

Kadınlar Matinesi Arap Dansı 11:36
Kadınlar Matinesi Arap Dansı 60.499 izlenme - 4 yıl önce Kadınlar Matinesi Arap Dansı
İsmail Yk Vision Konser Bayanlar Matinesi 02:57
İsmail Yk Vision Konser Bayanlar Matinesi 4.875 izlenme - 9 yıl önce ismail yk - vision konser bayanlar matinesi (27.02.2009 gelsenkirchen)
İsmail Yk & Grup Mavilim [bayanlar Matinesi / 24.1 05:44
İsmail Yk & Grup Mavilim [bayanlar Matinesi / 24.1 1.531 izlenme - 9 yıl önce ismail yk & grup mavilim [bayanlar matinesi / 24.12.2008 class hamburg konseri]
İrfan Aslanhan ile Radyo Makinası Bölüm 1 Part 2 47:05
İrfan Aslanhan ile Radyo Makinası Bölüm 1 Part 2 85 izlenme - 2 yıl önce Alem FM 91.3 Her akşam saat 21:00 da İrfan Aslanhan ile Radyo Makinası programının ilk bölümünün 2.parçası Uyarı:Programa bağlandığınızda aynen demenizi tavsiye etmem :)
Kadınlar Matinesinde Erkek Müzisyenleri Paravanla Gizlemek 02:40
Kadınlar Matinesinde Erkek Müzisyenleri Paravanla Gizlemek 138 izlenme - 5 yıl önce DÜZCE'nin Akçakoca İlçesi'nde bir otelde sahne alan Nadide Sultan'ın orkestrasında yer alan erkeklerin görünmemesi için sahneye paravan koyulması ilginç bir görüntü oluşturdu. Akçakoca'da deniz kenarında bulunan Sky Tower Otel'de düzenlenen kadınlar matinesinde ünlü sanatçı Nadide Sultan sahne aldı. Nadide Sultan'ın konseri için havuz kenarına sahne kuruldu. Nadide Sultan'ın erkeklerden oluşan orkestrasının görünmemesi için ise otel yönetimi tarafından ilginç bir önlem alındı. Nadide Sultan'ın parçalarını seslendirdiği sahne ile orkestrası arasına paravan koyularak erkeklerin görünmesi engellendi. Orkestrası ile kendisi arasına paravan koyulması ünlü sanatçıyı da şaşkına çevirdi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Nadide Sultan seslendirdiği parçalarla geceye katılanları coşturdu. Otelde bulunan erkek müşteriler odaların pencelerinden ve balkonlarından konseri izlerken bazı erkek müşterilerde gecenin ilerleyen saatlerinde eşlerinin yanına gelerek konseri izlediler. İnsanların görüşlerine saygı duyduklarını belirten Nadide Sultan, Orkestramla ben her türlü iletişim kurarım. Bu kez de şarkılarımı böyle söyleyeyim diye konuştu
El Sanatları Kursiyerleri, 'Kadınlar Matinesi'nde Gönüllerince Eğlendi 04:46
El Sanatları Kursiyerleri, 'Kadınlar Matinesi'nde Gönüllerince Eğlendi 13 izlenme - 8 ay önce El sanatları kursiyerleri, 'Kadınlar Matinesi'nde gönüllerince eğlendiİSTANBUL - Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından verilen el sanatları kursuna katılan yüzlerce kadın kursiyer, yeni eğitim-öğretim dönemi dolayısıyla organize edilen 'Kadınlar Matinesi'nde bir araya geldi.
İrfan Aslanhan ile Radyo Makinası Bölüm 1 Part 1 42:52
İrfan Aslanhan ile Radyo Makinası Bölüm 1 Part 1 23 izlenme - 2 yıl önce Alem FM 91.3 Her akşam saat 21:00 da İrfan Aslanhan ile Radyo Makinası programının ilk bölümü Uyarı:Programa bağlandığınızda aynen demenizi tavsiye etmem :)
Kadınlar Matinesi (Full Albüm) 58:50
Kadınlar Matinesi (Full Albüm) 4 izlenme - 1 yıl önce Kadınlar Matinesi