Hoşgeldiniz!

matkap

İphone 6'yı Matkapla Deldi! 01:45
İphone 6'yı Matkapla Deldi! 30.222 izlenme - 4 yıl önce İPhone'u matkapla işte böyle deldi. Genç arkadaşın parası çok fazla galiba.Test amaçlı iphone 6'nın ekranını matkapla nasıl deliyor...
Fetö Maskeli Bebeğe İşkence Eden Çocuk 00:58
Fetö Maskeli Bebeğe İşkence Eden Çocuk 12.373 izlenme - 2 yıl önce FETÖ maskesi taktığı bebeğe işkence eden çocuğun görüntülerini izliyoruz.
Dev Matkap Ve Arabanın Hazin Sonu 04:01
Dev Matkap Ve Arabanın Hazin Sonu 28.261 izlenme - 5 yıl önce Dev Matkap Ve Arabanın Hazin Sonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Olayı G.tünden Anlayan Eleman 00:51
Olayı G.tünden Anlayan Eleman 6.917 izlenme - 2 yıl önce Adam işini süper yapmış ama ne tür bişey içtiyse artık işverende şaşırmış bu işe. Aynı olay benimde başıma gelmişti. Adama duvar kırıcı matkap vermiştim duvarı deler gibi dümdüz tutuyordu bi baktım keski saplanmış duvara malafat gibi bana bakıyor.. Kimseyi hor görmemek lazım adama göster aleti nası çalışıyor ver sonra işini yapsın
İzdivaç - Kocam Her Gece 5 Kez Yapardı 01:19
İzdivaç - Kocam Her Gece 5 Kez Yapardı 13.349 izlenme - 3 yıl önce Canımcım ile başlayan ve evlendiği ilk eşinden cinsel ilişki yüzünden illallah teyzemiz, 2. eşine açık açık benden kadınlık bekleme demektedir. Türk erkeğinin cinsel gücünden bıkan teyzemizden 1 dakika 19 saniyelik bir ağıt geliyor..
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 00:33
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 9.094 izlenme - 2 yıl önce Bu videonun bir çok örneğini izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum. Ama bu seferki çok farklı çok.
Matkap İle Mısır Yemeye Çalışırken Dişlerden Olmak 00:17
Matkap İle Mısır Yemeye Çalışırken Dişlerden Olmak 5.219 izlenme - 2 yıl önce Asyalı bu kardeşimiz YouTube'taki matkap ile mısır yiyenlere özeniyor ama sonu iyi olmuyor tabi.
Mısır Nasıl Yenir? 00:22
Mısır Nasıl Yenir? 9.862 izlenme - 6 yıl önce Matkapla mısır yemek
Tavana Dübel Atma Sistemi - Çankırı 02:01
Tavana Dübel Atma Sistemi - Çankırı 4.578 izlenme - 2 yıl önce İşte teknolojinin son ürünü hep karadenizde olmaz işte çankırı icadı dübel atma makinası.
Matkapla Sivilce Patlatmak 02:35
Matkapla Sivilce Patlatmak 6.660 izlenme - 4 yıl önce Adamın sırtında devleşen sivilceyi patlatmak isteyen arkadaşı teknolojinin son imkanlarını kullanıyor. Sivilceyi matkapla delerek patlatıyorlar.
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 04:13
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 4.515 izlenme - 2 yıl önce Geçen haftalarda bir Asya'lı kız, bunu evde denerken saçını matkaba kaptırmıştı. The Slow Mo Guys ekibi de bunu denemeye karar verdiler. Bakalım ağır çekimde nasıl oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Matkapla Dondurma Yiyen Adam 00:36
Matkapla Dondurma Yiyen Adam 6.353 izlenme - 4 yıl önce Matkabı çay karıştırmak için kullanan dayılardan sonra, dondurma yemek için kullanan adamı bulduk.
Kulaklık Girişi Olmayan İphone 7'ye Matkapla Kulaklık Girişi Açmak! 01:24
Kulaklık Girişi Olmayan İphone 7'ye Matkapla Kulaklık Girişi Açmak! 3.715 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki daha yeni çıkan iPhone 7 bir akıl almaz durumla daha karşı karşıya kalmasın. Telefon testlerini evereste çıkarması ile tanıdığımız en aykırı sağlamlık testleri uygulayan TechRax kanalı bu defa iPhone 7'ye kulaklık girişi açtı.
Dünyanın En Öfkeli Adamı'nın Coşkusu 00:08
Dünyanın En Öfkeli Adamı'nın Coşkusu 1.732 izlenme - 7 ay önce Dünyanın En Öfkeli Adamı aynı zamanda duygularını da en yoğun yaşayan adamdır. Öyle ki sesinin karga gibi çıkmasını umursamaz, dağa taşa coşkusunu haykırır...
Doğadan İlkel Aletlerle Matkap Yapımı 08:23
Doğadan İlkel Aletlerle Matkap Yapımı 3.619 izlenme - 2 yıl önce Bu adam bir efsane! Daha önce de birçok videosuna yer verdiğimiz ve her defasına hayranlıkla izlediğimiz adam bu defa ilkel aletlerle kendisine matkap yaptı. Eğer sizde doğaya meraklıysanız ve ülkemizden Serdar Kılıç'ı da izlemenizi tavsiye ederiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Matkap İle Hareket Eden Bisiklet 01:28
Matkap İle Hareket Eden Bisiklet 4.515 izlenme - 5 yıl önce Şarjlı matkap ile hareket eden bisiklet
Robot Erşan Kuneri 02:32
Robot Erşan Kuneri 1.808 izlenme - 1 yıl önce Gora filminde kult olmus, herkesin tandigi ve çok sevdigi degerli yonetmenimiz Erşan Kuneri tekrar sizlerle. Acaba bu adamin robotu olsa nasil olur diye merak etmem sonucu sizler icin hazirladim. Umarım beğenirsiniz. Keyifli seyirler...
Matkap ile Elektrikli Testere Nasıl Yapılır? 04:11
Matkap ile Elektrikli Testere Nasıl Yapılır? 1.452 izlenme - 2 yıl önce Matkap ile Elektrikli Testere Nasıl Yapılır? CrazyPT ekibi matkap ile elektrikli testere nasıl yapılır öğretiyor.
Matkapla Meyve Ağacı Aşısı 04:26
Matkapla Meyve Ağacı Aşısı 2.904 izlenme - 3 yıl önce TÜRKİYEDE BİR İLK Matkapla ağaç gövdesine delik açma usulü ile aşı yapma yöntemi,bu yöntemi daha önce hiç duymadım görmedim,2 sene önce denedim ve olumlu sonuç aldım.Çok kolay ve çok pratik
Demir Matkapla Cam Acilması 04:02
Demir Matkapla Cam Acilması 5.976 izlenme - 8 yıl önce video ya baldıgınız zaman anlayacaksınız arkadaslar
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 00:59
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 3.607 izlenme - 4 yıl önce Bu dayılar, çaylarının aşırı karışmasını istiyor olabilir.
Matkap ile Elektrik Süpürge Yapmak 04:54
Matkap ile Elektrik Süpürge Yapmak 1.440 izlenme - 2 yıl önce Plastik su şişesi ve basit malzemeler kullanarak elektrik süpürgesi yapımını öğreneceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Doğada Ateş Topacı Ve Matkap Nasıl Yapılır? 08:23
Doğada Ateş Topacı Ve Matkap Nasıl Yapılır? 2.173 izlenme - 2 yıl önce Malum abimiz bu seferki macerasında daha kolay ateş yakabilmek için benim "ateş topacı" ismini verdiğim bir alet yapıyor. Sonra bir de aynı mantıkla çalışan bir matkap yapıyor ve bu matkabı kullanarak ateş topacını daha da geliştiriyor. İzlemesi çok zevkli, helal olsun sana koca yürekli doğa adam! Abimizin YouTube kanalı; https://www.youtube.com/channel/UCAL3JXZSzSm8AlZyD3nQdBA
3B Yazıcı ile Üretilmiş Dünyanın En Küçük Matkabı 00:18
3B Yazıcı ile Üretilmiş Dünyanın En Küçük Matkabı 2.224 izlenme - 3 yıl önce 3B Yazıcı ile Üretilmiş Dünyanın En Küçük Matkabı 3 Boyutlu yazıcı ile üretilmiş ve çalışır durumda olan dünyanın en küçük matkabı.
Matkap - Testere Vs. - Minecraft : Mod'lu Survival Dalgası Part 3 16:08
Matkap - Testere Vs. - Minecraft : Mod'lu Survival Dalgası Part 3 2.787 izlenme - 5 yıl önce Oyun: Minecraft Daha Fazlas in Beenin, Paylan, Abone Olun !
Matkapla Dondurma Yiyen Adam 00:36
Matkapla Dondurma Yiyen Adam 1.576 izlenme - 4 yıl önce Matkabı çay karıştırmak için kullanan dayılardan sonra, dondurma yemek için kullanan adamı bulduk. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/196371/matkapla-cay-karistiran-dayilar
Matkap İle Mısır Yeme Denemesi Yapan Adamın Hazin Sonu 00:33
Matkap İle Mısır Yeme Denemesi Yapan Adamın Hazin Sonu 1.072 izlenme - 2 yıl önce Bir süre önce hayatımıza giren matkap ile mısır yeme hareketini deneyen bu abimiz kendisini bekleyen hazin sondan habersiz...
El Yapımı Kıl Testere Makinası 09:52
El Yapımı Kıl Testere Makinası 907 izlenme - 2 yıl önce Çok uygun bir maaliyetle kendi kıl testere makinanızı yapın. Akülü vidalama ile çalışmaktadır.making a homemade scroll saw by using old wooden chair parts and plywood. powered by a drill
Matkapla Mısır Yerken Saçları Kopan Kız 00:32
Matkapla Mısır Yerken Saçları Kopan Kız 991 izlenme - 2 yıl önce Çin'de matkabın ucuna taktığı mısırı yiyerek bu videoyu sosyal medyaya yüklemek isteyen genç kız, mısırı yemeye başladığı sırada matkabın ucuna saçları dolandı ve dibinden söküldü.
Kahveci,sülo,matkap 02:10
Kahveci,sülo,matkap 4.785 izlenme - 10 yıl önce izlesenee