Hoşgeldiniz!

matkap

Tavana Dübel Atma Sistemi - Çankırı 02:01
Tavana Dübel Atma Sistemi - Çankırı 3.979 izlenme - 1 hafta önce İşte teknolojinin son ürünü hep karadenizde olmaz işte çankırı icadı dübel atma makinası.
Fetö Maskeli Bebeğe İşkence Eden Çocuk 00:58
Fetö Maskeli Bebeğe İşkence Eden Çocuk 11.135 izlenme - 4 ay önce FETÖ maskesi taktığı bebeğe işkence eden çocuğun görüntülerini izliyoruz.
Kulaklık Girişi Olmayan iPhone 7'ye Matkapla Kulaklık Girişi Açmak! 01:24
Kulaklık Girişi Olmayan iPhone 7'ye Matkapla Kulaklık Girişi Açmak! 3.519 izlenme - 3 ay önce Gün geçmiyor ki daha yeni çıkan iPhone 7 bir akıl almaz durumla daha karşı karşıya kalmasın. Telefon testlerini evereste çıkarması ile tanıdığımız en aykırı sağlamlık testleri uygulayan TechRax kanalı bu defa iPhone 7'ye kulaklık girişi açtı.
Matkap ile Mısır Yemeye Çalışırken Dişlerden Olmak 00:17
Matkap ile Mısır Yemeye Çalışırken Dişlerden Olmak 4.969 izlenme - 5 ay önce Asyalı bu kardeşimiz YouTube'taki matkap ile mısır yiyenlere özeniyor ama sonu iyi olmuyor tabi.
Olayı G.tünden Anlayan Eleman 00:51
Olayı G.tünden Anlayan Eleman 6.835 izlenme - 8 ay önce Adam işini süper yapmış ama ne tür bişey içtiyse artık işverende şaşırmış bu işe. Aynı olay benimde başıma gelmişti. Adama duvar kırıcı matkap vermiştim duvarı deler gibi dümdüz tutuyordu bi baktım keski saplanmış duvara malafat gibi bana bakıyor.. Kimseyi hor görmemek lazım adama göster aleti nası çalışıyor ver sonra işini yapsın
İphone 6'yı Matkapla Deldi! 01:45
İphone 6'yı Matkapla Deldi! 27.272 izlenme - 2 yıl önce İPhone'u matkapla işte böyle deldi. Genç arkadaşın parası çok fazla galiba.Test amaçlı iphone 6'nın ekranını matkapla nasıl deliyor...
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 00:33
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 8.487 izlenme - 7 ay önce Bu videonun bir çok örneğini izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum. Ama bu seferki çok farklı çok.
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 04:13
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 4.342 izlenme - 7 ay önce Geçen haftalarda bir Asya'lı kız, bunu evde denerken saçını matkaba kaptırmıştı. The Slow Mo Guys ekibi de bunu denemeye karar verdiler. Bakalım ağır çekimde nasıl oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dev Matkap Ve Arabanın Hazin Sonu 04:01
Dev Matkap Ve Arabanın Hazin Sonu 26.135 izlenme - 4 yıl önce Dev Matkap Ve Arabanın Hazin Sonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Matkap ile Elektrik Süpürge Yapmak 04:54
Matkap ile Elektrik Süpürge Yapmak 1.159 izlenme - 2 ay önce Plastik su şişesi ve basit malzemeler kullanarak elektrik süpürgesi yapımını öğreneceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Matkapla Sivilce Patlatmak 02:35
Matkapla Sivilce Patlatmak 6.069 izlenme - 2 yıl önce Adamın sırtında devleşen sivilceyi patlatmak isteyen arkadaşı teknolojinin son imkanlarını kullanıyor. Sivilceyi matkapla delerek patlatıyorlar.
Doğadan İlkel Aletlerle Matkap Yapımı 08:23
Doğadan İlkel Aletlerle Matkap Yapımı 3.064 izlenme - 11 ay önce Bu adam bir efsane! Daha önce de birçok videosuna yer verdiğimiz ve her defasına hayranlıkla izlediğimiz adam bu defa ilkel aletlerle kendisine matkap yaptı. Eğer sizde doğaya meraklıysanız ve ülkemizden Serdar Kılıç'ı da izlemenizi tavsiye ederiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Matkapla Dondurma Yiyen Adam 00:36
Matkapla Dondurma Yiyen Adam 6.322 izlenme - 3 yıl önce Matkabı çay karıştırmak için kullanan dayılardan sonra, dondurma yemek için kullanan adamı bulduk.
Mısır Nasıl Yenir? 00:22
Mısır Nasıl Yenir? 9.804 izlenme - 4 yıl önce Matkapla mısır yemek
Bebeği Uyutmak İçin Matkapla Beşik Sallama Düzeneği Yapmak  00:21
Bebeği Uyutmak İçin Matkapla Beşik Sallama Düzeneği Yapmak 880 izlenme - 4 ay önce Bebeği uyutmak zordur anne baba tam bilmezler,nasıl uyutcağını genelde büyüklerden yardım istenir.Görüntüde bu bebek uyutma işin kolaylaştırcak harika bir yöntem var iyi gibi izliyoruz
1000 Dolar Bozdurana Matkap Hediye Eden Hırdavatçı 01:33
1000 Dolar Bozdurana Matkap Hediye Eden Hırdavatçı 28 izlenme - 4 gün önce Yalova'da hırdavat mağazası, aynı gün içerisinde bin dolar bozduran ve makbuzunu getirenlere 109 liralık matkabı hediye edeceğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın vatandaşlara dövizlerini bozdurması yönündeki çağrısından sonra Yalova Kirazlı Sanayi Sitesinde işyeri bulunan bir hırdavat mağazası, Bin dolarını bozdurana matkaphediye kampanyası başlattı.
Matkap İle Mısır Yeme Denemesi Yapan Adamın Hazin Sonu 00:33
Matkap İle Mısır Yeme Denemesi Yapan Adamın Hazin Sonu 1.049 izlenme - 5 ay önce Bir süre önce hayatımıza giren matkap ile mısır yeme hareketini deneyen bu abimiz kendisini bekleyen hazin sondan habersiz...
Çıplak Güneşlenenin Dötüne Matkap Ucu Girer (+18) 02:26
Çıplak Güneşlenenin Dötüne Matkap Ucu Girer (+18) 5.931 izlenme - 2 yıl önce Seviyeli ve namuslu bir pansiyon işleten rahibe ayla, 13 numarada kalan yollu kızın damda döt-baş açık güneşlendiğini görünce sinir krizi geçirir ama ilahi adalet ayla' dan önce davranarak koca memeli kızın cezasını verecektir...
Doğada Ateş Topacı ve Matkap Nasıl Yapılır? 08:23
Doğada Ateş Topacı ve Matkap Nasıl Yapılır? 2.014 izlenme - 9 ay önce Malum abimiz bu seferki macerasında daha kolay ateş yakabilmek için benim "ateş topacı" ismini verdiğim bir alet yapıyor. Sonra bir de aynı mantıkla çalışan bir matkap yapıyor ve bu matkabı kullanarak ateş topacını daha da geliştiriyor. İzlemesi çok zevkli, helal olsun sana koca yürekli doğa adam! Abimizin YouTube kanalı; https://www.youtube.com/channel/UCAL3JXZSzSm8AlZyD3nQdBA
Matkap İle Hareket Eden Bisiklet 01:28
Matkap İle Hareket Eden Bisiklet 4.065 izlenme - 3 yıl önce Şarjlı matkap ile hareket eden bisiklet
Matkapla Mısır Yerken Saçları Kopan Kız 00:32
Matkapla Mısır Yerken Saçları Kopan Kız 871 izlenme - 7 ay önce Çin'de matkabın ucuna taktığı mısırı yiyerek bu videoyu sosyal medyaya yüklemek isteyen genç kız, mısırı yemeye başladığı sırada matkabın ucuna saçları dolandı ve dibinden söküldü.
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 00:59
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 3.561 izlenme - 3 yıl önce Bu dayılar, çaylarının aşırı karışmasını istiyor olabilir.
3B Yazıcı ile Üretilmiş Dünyanın En Küçük Matkabı 00:18
3B Yazıcı ile Üretilmiş Dünyanın En Küçük Matkabı 2.184 izlenme - 2 yıl önce 3B Yazıcı ile Üretilmiş Dünyanın En Küçük Matkabı 3 Boyutlu yazıcı ile üretilmiş ve çalışır durumda olan dünyanın en küçük matkabı.
İzdivaç - Kocam Her Gece 5 Kez Yapardı 01:19
İzdivaç - Kocam Her Gece 5 Kez Yapardı 2.878 izlenme - 2 yıl önce Canımcım ile başlayan ve evlendiği ilk eşinden cinsel ilişki yüzünden illallah teyzemiz, 2. eşine açık açık benden kadınlık bekleme demektedir. Türk erkeğinin cinsel gücünden bıkan teyzemizden 1 dakika 19 saniyelik bir ağıt geliyor..
Demir Matkapla Cam Acilması 04:02
Demir Matkapla Cam Acilması 5.325 izlenme - 6 yıl önce video ya baldıgınız zaman anlayacaksınız arkadaslar
Bu Adamın Kafasını Matkap Bile Delmiyor! 00:54
Bu Adamın Kafasını Matkap Bile Delmiyor! 3.140 izlenme - 4 yıl önce Hayata meydan okuyan japon
Matkap - Testere Vs. - Minecraft : Mod'lu Survival Dalgası Part 3 16:08
Matkap - Testere Vs. - Minecraft : Mod'lu Survival Dalgası Part 3 2.759 izlenme - 3 yıl önce Oyun: Minecraft Daha Fazlas in Beenin, Paylan, Abone Olun !
Matkapla Dondurma Yiyen Adam 00:36
Matkapla Dondurma Yiyen Adam 1.326 izlenme - 2 yıl önce Matkabı çay karıştırmak için kullanan dayılardan sonra, dondurma yemek için kullanan adamı bulduk. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/196371/matkapla-cay-karistiran-dayilar
Gerçek Kesit - Helva Cinayeti (Tamamı) 45:39
Gerçek Kesit - Helva Cinayeti (Tamamı) 1.482 izlenme - 11 ay önce günün en şık hareketi flash tvden geldi adamlar gerçek kesit arşivini kamuoyuyla paylaştı ve bizde efsanevi helva cinayetinin tamamını izleme şansını elde ettik..sağol varol flash tv..
kahveci,sülo,matkap 02:10
kahveci,sülo,matkap 4.783 izlenme - 9 yıl önce izlesenee