Hoşgeldiniz!

Matkap Videoları İzle

Fetö Maskeli Bebeğe İşkence Eden Çocuk 00:58
Fetö Maskeli Bebeğe İşkence Eden Çocuk 11.530 izlenme - 8 ay önce FETÖ maskesi taktığı bebeğe işkence eden çocuğun görüntülerini izliyoruz.
İphone 6'yı Matkapla Deldi! 01:45
İphone 6'yı Matkapla Deldi! 28.863 izlenme - 2 yıl önce İPhone'u matkapla işte böyle deldi. Genç arkadaşın parası çok fazla galiba.Test amaçlı iphone 6'nın ekranını matkapla nasıl deliyor...
Tavana Dübel Atma Sistemi - Çankırı 02:01
Tavana Dübel Atma Sistemi - Çankırı 4.299 izlenme - 5 ay önce İşte teknolojinin son ürünü hep karadenizde olmaz işte çankırı icadı dübel atma makinası.
Olayı G.tünden Anlayan Eleman 00:51
Olayı G.tünden Anlayan Eleman 6.861 izlenme - 1 yıl önce Adam işini süper yapmış ama ne tür bişey içtiyse artık işverende şaşırmış bu işe. Aynı olay benimde başıma gelmişti. Adama duvar kırıcı matkap vermiştim duvarı deler gibi dümdüz tutuyordu bi baktım keski saplanmış duvara malafat gibi bana bakıyor.. Kimseyi hor görmemek lazım adama göster aleti nası çalışıyor ver sonra işini yapsın
Dev Matkap Ve Arabanın Hazin Sonu 04:01
Dev Matkap Ve Arabanın Hazin Sonu 26.477 izlenme - 4 yıl önce Dev Matkap Ve Arabanın Hazin Sonu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Matkap İle Mısır Yemeye Çalışırken Dişlerden Olmak 00:17
Matkap İle Mısır Yemeye Çalışırken Dişlerden Olmak 5.054 izlenme - 9 ay önce Asyalı bu kardeşimiz YouTube'taki matkap ile mısır yiyenlere özeniyor ama sonu iyi olmuyor tabi.
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 00:33
Eliyle Mısır Yemeyen Çinli Kızın Acı Sonu 8.592 izlenme - 12 ay önce Bu videonun bir çok örneğini izlemişsinizdir diye tahmin ediyorum. Ama bu seferki çok farklı çok.
Kulaklık Girişi Olmayan İphone 7'ye Matkapla Kulaklık Girişi Açmak! 01:24
Kulaklık Girişi Olmayan İphone 7'ye Matkapla Kulaklık Girişi Açmak! 3.572 izlenme - 7 ay önce Gün geçmiyor ki daha yeni çıkan iPhone 7 bir akıl almaz durumla daha karşı karşıya kalmasın. Telefon testlerini evereste çıkarması ile tanıdığımız en aykırı sağlamlık testleri uygulayan TechRax kanalı bu defa iPhone 7'ye kulaklık girişi açtı.
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 04:13
Ağır Çekim Görüntüleriyle Matkapla Mısır Yemek 4.423 izlenme - 11 ay önce Geçen haftalarda bir Asya'lı kız, bunu evde denerken saçını matkaba kaptırmıştı. The Slow Mo Guys ekibi de bunu denemeye karar verdiler. Bakalım ağır çekimde nasıl oluyor? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Matkapla Sivilce Patlatmak 02:35
Matkapla Sivilce Patlatmak 6.382 izlenme - 2 yıl önce Adamın sırtında devleşen sivilceyi patlatmak isteyen arkadaşı teknolojinin son imkanlarını kullanıyor. Sivilceyi matkapla delerek patlatıyorlar.
Mısır Nasıl Yenir? 00:22
Mısır Nasıl Yenir? 9.827 izlenme - 4 yıl önce Matkapla mısır yemek
 Matkapla Dondurma Yiyen Adam 00:36
Matkapla Dondurma Yiyen Adam 6.326 izlenme - 3 yıl önce Matkabı çay karıştırmak için kullanan dayılardan sonra, dondurma yemek için kullanan adamı bulduk.
Çıplak Güneşlenenin Dötüne Matkap Ucu Girer (+18) 02:26
Çıplak Güneşlenenin Dötüne Matkap Ucu Girer (+18) 7.852 izlenme - 2 yıl önce Seviyeli ve namuslu bir pansiyon işleten rahibe ayla, 13 numarada kalan yollu kızın damda döt-baş açık güneşlendiğini görünce sinir krizi geçirir ama ilahi adalet ayla' dan önce davranarak koca memeli kızın cezasını verecektir...
Doğadan İlkel Aletlerle Matkap Yapımı 08:23
Doğadan İlkel Aletlerle Matkap Yapımı 3.255 izlenme - 1 yıl önce Bu adam bir efsane! Daha önce de birçok videosuna yer verdiğimiz ve her defasına hayranlıkla izlediğimiz adam bu defa ilkel aletlerle kendisine matkap yaptı. Eğer sizde doğaya meraklıysanız ve ülkemizden Serdar Kılıç'ı da izlemenizi tavsiye ederiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Matkap ile Elektrik Süpürge Yapmak 04:54
Matkap ile Elektrik Süpürge Yapmak 1.280 izlenme - 7 ay önce Plastik su şişesi ve basit malzemeler kullanarak elektrik süpürgesi yapımını öğreneceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Matkap İle Hareket Eden Bisiklet 01:28
Matkap İle Hareket Eden Bisiklet 4.211 izlenme - 3 yıl önce Şarjlı matkap ile hareket eden bisiklet
Doğada Ateş Topacı Ve Matkap Nasıl Yapılır? 08:23
Doğada Ateş Topacı Ve Matkap Nasıl Yapılır? 2.079 izlenme - 1 yıl önce Malum abimiz bu seferki macerasında daha kolay ateş yakabilmek için benim "ateş topacı" ismini verdiğim bir alet yapıyor. Sonra bir de aynı mantıkla çalışan bir matkap yapıyor ve bu matkabı kullanarak ateş topacını daha da geliştiriyor. İzlemesi çok zevkli, helal olsun sana koca yürekli doğa adam! Abimizin YouTube kanalı; https://www.youtube.com/channel/UCAL3JXZSzSm8AlZyD3nQdBA
Matkap İle Mısır Yeme Denemesi Yapan Adamın Hazin Sonu 00:33
Matkap İle Mısır Yeme Denemesi Yapan Adamın Hazin Sonu 1.057 izlenme - 9 ay önce Bir süre önce hayatımıza giren matkap ile mısır yeme hareketini deneyen bu abimiz kendisini bekleyen hazin sondan habersiz...
İzdivaç - Kocam Her Gece 5 Kez Yapardı 01:19
İzdivaç - Kocam Her Gece 5 Kez Yapardı 3.638 izlenme - 2 yıl önce Canımcım ile başlayan ve evlendiği ilk eşinden cinsel ilişki yüzünden illallah teyzemiz, 2. eşine açık açık benden kadınlık bekleme demektedir. Türk erkeğinin cinsel gücünden bıkan teyzemizden 1 dakika 19 saniyelik bir ağıt geliyor..
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 00:59
Çayı Matkapla Karıştıran Yurdum İnsanı 3.575 izlenme - 3 yıl önce Bu dayılar, çaylarının aşırı karışmasını istiyor olabilir.
Matkap ile Kalem Ucu Açmak 03:38
Matkap ile Kalem Ucu Açmak 352 izlenme - 3 ay önce Merhaba arkadaşlaaar şimdi size hiç bir işe yaramayan gereksiz bir video paylaşacağım ama siz yinede izleyin. Keyifli seyirleer...
Matkapla Mısır Yerken Saçları Kopan Kız 00:32
Matkapla Mısır Yerken Saçları Kopan Kız 899 izlenme - 12 ay önce Çin'de matkabın ucuna taktığı mısırı yiyerek bu videoyu sosyal medyaya yüklemek isteyen genç kız, mısırı yemeye başladığı sırada matkabın ucuna saçları dolandı ve dibinden söküldü.
3B Yazıcı ile Üretilmiş Dünyanın En Küçük Matkabı 00:18
3B Yazıcı ile Üretilmiş Dünyanın En Küçük Matkabı 2.204 izlenme - 2 yıl önce 3B Yazıcı ile Üretilmiş Dünyanın En Küçük Matkabı 3 Boyutlu yazıcı ile üretilmiş ve çalışır durumda olan dünyanın en küçük matkabı.
Demir Matkapla Cam Acilması 04:02
Demir Matkapla Cam Acilması 5.597 izlenme - 7 yıl önce video ya baldıgınız zaman anlayacaksınız arkadaslar
Matkap - Testere Vs. - Minecraft : Mod'lu Survival Dalgası Part 3 16:08
Matkap - Testere Vs. - Minecraft : Mod'lu Survival Dalgası Part 3 2.768 izlenme - 3 yıl önce Oyun: Minecraft Daha Fazlas in Beenin, Paylan, Abone Olun !
Bebeği Uyutmak İçin Matkapla Beşik Sallama Düzeneği Yapmak  00:21
Bebeği Uyutmak İçin Matkapla Beşik Sallama Düzeneği Yapmak 913 izlenme - 9 ay önce Bebeği uyutmak zordur anne baba tam bilmezler,nasıl uyutcağını genelde büyüklerden yardım istenir.Görüntüde bu bebek uyutma işin kolaylaştırcak harika bir yöntem var iyi gibi izliyoruz
Matkapla Dondurma Yiyen Adam 00:36
Matkapla Dondurma Yiyen Adam 1.383 izlenme - 2 yıl önce Matkabı çay karıştırmak için kullanan dayılardan sonra, dondurma yemek için kullanan adamı bulduk. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/196371/matkapla-cay-karistiran-dayilar
Matkapla Meyve Ağacı Aşısı 04:26
Matkapla Meyve Ağacı Aşısı 1.637 izlenme - 2 yıl önce TÜRKİYEDE BİR İLK Matkapla ağaç gövdesine delik açma usulü ile aşı yapma yöntemi,bu yöntemi daha önce hiç duymadım görmedim,2 sene önce denedim ve olumlu sonuç aldım.Çok kolay ve çok pratik
Alper'in Gözyaşları 1. Bölüm 16:52
Alper'in Gözyaşları 1. Bölüm 69 izlenme - 3 hafta önce Alper kardeşimiz anasını-babasını 15 Temmuz darbe gecesi kaybetmiştir. FETÖ'ye savaş açan Alper kardeşimiz aksiyon dolu bu bölümde mezar başında 15 dakika doğaçlama ağlayacak ve bizi dertlere gark edecek.. 2 paket sigara bulundurmadan izlemeyin.
Matkapla Mısır Yiyen Çocuk 01:04
Matkapla Mısır Yiyen Çocuk 1.367 izlenme - 2 yıl önce Bu ergen arkadaşımız eliyle mısır yemekten sıkılmış olacak ki tam bir zihn-i sinir projesi örneği göstererek matkabın ucuna taktığı mısırı büyük bir rahatlıkla yemekte bir sakınca görmüyor. Ne diyelim, afiyet olsun.