Hoşgeldiniz!

Matt Smith

Womb Fragmanı 01:42
Womb Fragmanı 13.790 izlenme - 4 yıl önce 2010 yapımı dram filmi Womb'un fragmanı. Rebecca ve Tommy 9 yaşında birbirlerine aşık olurlar. Yaşadıkları sahil kasabasında tüm vakitlerini birlikte geçirmeye başlarlar. Ta ki Rebeccanın ailesi Japonyaya taşınmaya karar verinceye kadar. 12 yıl sonra Rebecca Tommyyi bulmak için kasabaya geri döner ve iki aşık hemen kenetlenirler. Sanki doğuştan aşıktırlar birbirlerine. Ancak, Tommy bir araba kazasında ölünce, Rebecca hayata nasıl devam edeceğini bilemez. Bu, insan klonlamanın - toplum tarafından onaylanmasa da - yasal olduğu bir dönemdir. Rebecca, anne ve babasının tüm itirazlarına rağmen, Tommynin bir klonunu doğurmaya karar verir. Womb, bunu izleyen 20 yılın hikâyesi
Womb Fragmanı 01:42
Womb Fragmanı 2.375 izlenme - 4 yıl önce 2010 yapımı dram filmi Womb'un fragmanı. Rebecca ve Tommy 9 yaşında birbirlerine aşık olurlar. Yaşadıkları sahil kasabasında tüm vakitlerini birlikte geçirmeye başlarlar. Ta ki Rebeccanın ailesi Japonyaya taşınmaya karar verinceye kadar. 12 yıl sonra Rebecca Tommyyi bulmak için kasabaya geri döner ve iki aşık hemen kenetlenirler. Sanki doğuştan aşıktırlar birbirlerine. Ancak, Tommy bir araba kazasında ölünce, Rebecca hayata nasıl devam edeceğini bilemez. Bu, insan klonlamanın - toplum tarafından onaylanmasa da - yasal olduğu bir dönemdir. Rebecca, anne ve babasının tüm itirazlarına rağmen, Tommynin bir klonunu doğurmaya karar verir. Womb, bunu izleyen 20 yılın hikâyesi
Doctor Who Rejenerasyon Sahneleri (1963 - 2013) 03:06
Doctor Who Rejenerasyon Sahneleri (1963 - 2013) 1.050 izlenme - 3 yıl önce 1.Birinci Doktor(Wiiliam Hartnell):Tenth Planet bölümünde Cybermen'leri yendikten sonra yaralanmış ve TARDİS'in içinde Doktor ilk defa rejenerasyon geçirmiştir. 2.İkinci Doktor(Patrick Troughton):War Games bölümünde Zaman Lord'ları tarafından yargılanarak Dünya'ya sürgün edilmiş ve rejenerasyon geçirmeye zorlanmıştır. 3.Üçüncü Doktor(Jon Pertwee): Planet of Spiders bölümünde Metabilis 3 gezegeninde Büyük Bir'in mağarasında kristallerin yaydığı zehirli radyasyona maruz kalmış ve rejenerasyon geçirmiştir. 4.Dördüncü Doktor(Tom Baker): Logopolis bölümünde Pharos Projesi'ni engellemeye çalışırken Usta'nın itmesiyle radio teleskopun'da asılı kalıp düşmüştür. Doktor bir sonraki rejenerasyonu ile gizemli bir şekilde bağlantılı kuramamış ve Watcher'un yardımıyla rejenerasyon geçirmiştir. 5.Beşinci Doktor(Peter Davison): Caves Of Androzani bölümünde Spectrox toksinin'den zehirlenerek rejnerasyon geçirmiştir. Bu rejenerasyon Komutan Maxil'in DNA'sı Doktor'a bulaştığı için farklı hissettirmiştir. 6.Altıncı Doktor(Colin Baker): Time and Rani bölümünde Rani TARDİS'e saldırmış Doktor'da bu saldırı sırasında rejenerasyon geçirmiştir. 7.Yedinci Doktor(Slyvester Mccoy): Doctor Who televizyon filminde San Francico'da bir çete tarafından kalbinden vurularak öldürülmüştür. Hastaneye kaldırılmış ve uygulanan anestezi rejenerasyonu mahvetse'de rejenerasyon geçirmeyi başarmıştır. 8.Sekizinci Doktor(Paul Mcgann):The night of the Doctor adlı mini bölümde nasıl rejenerasyona uğradığı, ve ara doctor sayılan 'The War Doctor' (John Hurt) a nasıl dönüştüğü anlatılmıştır. 9.Dokuzuncu Doktor(Christopher Ecclesston): Parting of Ways bölümünde Rose TARDİS'in saf zaman enerjisini emince Doktor onu kurtarmak için zaman enerjisini kendisine transfer etmiş ve bedeni bunu kaldıramayınca rejenerasyon geçirmiştir. 10.Onuncu Doktor(David Tennant): The End of Time bölümünde Doktor Willfred'i Vinvocci radyasyon'undan kurtarırken kendisi aşırı radyasyona maruz kalarak zehirlenmiştir ve rejenerasyon geçirmiştir. Doktor bedeni ölmeye başlayınca ilk defa hemen rejenerasyon geçirmemiş ve eski yol arkadaşlarını ziyaretinden sonra rejenerasyon geçirmiştir. 11.On birinci Doktor(Matt Smith): Noel bölümünde rejenerasyon geçirmiştir.On ikinci , yani son rejenerasyon hakkına erişmiştir. 12.On ikinci Doktor(Peter Capaldi):Bu Doktor , Doktor'un kötü yönlerini anlatacaktır.
Yeni Bir Aşk - Outsourced Fragmanı 02:26
Yeni Bir Aşk - Outsourced Fragmanı 1.480 izlenme - 4 yıl önce 2006 ABD yapımı romantik komedi filmi Outsourced (Yeni Bir Aşk) 'un fragmanı. Kendi yerine geçecek elemanı eğitmek için Hindistan’a giden ve burada aşkı bulan bir adamın hikayesi.
Doctor Who Night and the Doctor Last Night Mini Özel Bölüm (Türkçe Altyazılı) 03:34
Doctor Who Night and the Doctor Last Night Mini Özel Bölüm (Türkçe Altyazılı) 870 izlenme - 3 yıl önce Ah Doktor sen benim ölümüm olacaksın..."(Spoiler) Herkesin beklediği "Doctor Who Mini Bölüm: Last Night , Türkçe Altyazılı
Doctor Who - 13 Doktor'un Yeniden Doğuşu 03:08
Doctor Who - 13 Doktor'un Yeniden Doğuşu 452 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar öncelikle şu zamana kadar yapılmış en kapsamlı ve en uzun ömürlü dizidir Doctor Who. Hem nostaji konspetine uygun hem de günümüzün yaşayan en büyük yapıtlarından biriolmasından dolayı sitede yer almalıdır bu dizi. Sanmıyorum ki bu diziye kendisini tek kaptıran kişi de ben değilimdir buralarda. İlk Doktor'dan Savaş Docktor'una, ondan da Peter Capaldi'ye kadar bütün doktorların tekrardan doğuşuna ait bir fanatik çalışmasıdır bu video. Christopher Eccleston yeni serilerin başı olduğundan dolayı onun doğuşuna ait pek geniş bir görsel geçiş olamasa da genel olarak bulabildiğim en başarılı çalışma da budur. Arkaplanda çalan şarkı Two Steps From Hell'in Starvation 2 adlı şarkısıdır. Doctor Who'ya ait olmasa da oldukça oturmuştur. 1, William Hartnell - Patrick Troughton 2, Patrick Troughton - Jon Pertwee 3, Jon Pertwee - Tom Baker 4, Tom Baker - Peter Davison 5, Peter Davison - Colin Baker 6, Colin Baker - Sylvestor McCoy 7, Slyvestor McCoy - Paul McGann 8, Paul Mcgann - John Hurt 9, John Hurt - Christopher Eccleston 10, Christopher Eccleston - David Tennant 11, David Tennant - David Tennant 12, David Tennant - Matt Smith 13, Matt Smith - Peter Capaldi Tekrar doğuş sıralaması da bu aktörler şeklindedir.
Doctor Who 50.Yıl Özel - The Day Of The Doctor Bölümü Görsel Efektleri 05:34
Doctor Who 50.Yıl Özel - The Day Of The Doctor Bölümü Görsel Efektleri 459 izlenme - 3 yıl önce Doktor'un Zaman Lordlarını ve Dalekler'i tamamıyla yok ettiği bilinen Son Büyük Zaman Savaşı'na dönüşü. Daha önce Onuncu Doktor ve Rose Tyler'ı oynayan David Tennant ve Billie Piper bu bölümde oynamıştır.John Hurt Doktor'un önceki bilinmeyen rejerasyonunu canlandırmıştır.Ayrıca bu bölümde klasik serinin Terror of the Zygons (1975) adlı bölümünde olan uzaylı Zygonlar ile Dalekler geri dönmüştür.Şimdi de 50.Yıl Özel Bölümün Görsel Efektlerine bakalım iyi seyirler.
Doctor Who I Am The Doctor Müziği (Doctor Who Soundtrack Cover Acapella) 04:32
Doctor Who I Am The Doctor Müziği (Doctor Who Soundtrack Cover Acapella) 251 izlenme - 3 yıl önce Doctor Who İçin Yapılmış Bir Acapella http://www.youtube.com/watch?v=arAjbSkKF-Q Matt Smith'in Atraxilerle Konuştuğu ve Ben Doktorum Kaçın''Deyip Atraxileri Korkutup Kaçırdığı 11.Doktor Matt Smith Müziği ve Loreaimusic müziği kendince uyarlamış gayet güzel olmuş iyi seyirler..
The Day Of The Doctor Fragmanı (Doctor Who 50.Yıl Özel Bölümü ) 00:40
The Day Of The Doctor Fragmanı (Doctor Who 50.Yıl Özel Bölümü ) 315 izlenme - 3 yıl önce BBC Latinin yanlışlıkla yayınladığı ve sonra sildiği The Day of The Doctor tanıtımı Özet şöyle; "2013'te Londra'nın Ulusal Galeri'sinde korkunç bazı şeyler uykudan uyanır.1562'de İngiltereli Elizabeth'e ölümcül bir komplo hazırlanmakta ve uzayın herhangi bir yerinde eski savaş yıkıcı sonuna ulaşır.Doktor'un sık sık gittiği kendi tehlikeli geçmişi, bütün gerçekliği tehlikeye atıyor."
Doctor Who - En İyi Dalek Sahneleri - 1963 - 2013 02:18
Doctor Who - En İyi Dalek Sahneleri - 1963 - 2013 305 izlenme - 3 yıl önce Dalek, Britanya bilim kurgu dizisi Doctor Who'da Doktor'un baş düşmanı olan dünya dışı ırk. Dizideki ilk görünümleri 1963 yılında yayınlanan ilk sezonun 6. bölümü "The Daleks"te gerçekleşmiştir. Dönemin ve dizinin ilk Doktor'u William Hartnell'dir. Dalekler evrende duygusu olan ve Dalek olmayan her canlıyı yoketmek için çalışırlar. Dalekler ilk olarak yazar Terry Nation ve BBC tasarımcısı Raymond Cusick tarafından tasarlanmıştır. Dalekler Skaro gezegeninde yaşamaktadır. Zaman Lordları'yla Son Zaman Savaşı'nda karşı karşıya gelmiş ve klasik seride bu savaşa devam etmektedirler. Doktor'u Dünya'ya giderken izlemişlerdir. Dünya'yı da Doktor'u yoketmek istedikleri gibi yoketmek istiyorlardır. Dalek sesi Modern serideyse Son Zaman Savaşı Dalekler ve Zaman Lordları'nın sonu olmuştur. Skaro ve Galiffrey tamamen yokedilmiştir. Son Zaman Savaşı'ndan geriye sadece bir Dalek ve son Zaman Lordu olan Doktor kalmıştır. Hayatta kalan son Dalek olduğu sanılan Dalek ise Dalek bölümünde kendini yoketmiştir. Fakat Dalekler The Parting Of the Ways bölümünde geri dönerler. İmparatorluk gemilerinden biri hasarlı bir şekilde Zaman Savaşından kurtulmuş ve Dalekler Dünya'ya geldiğinde İmparator Dalek, ordusunu insan cesetleri ile yeni baştan yaratmıştır. Böylece Dalekler Doctor Who evrenine geri dönmüşlerdir. Asylum of the Daleks bölümünde Dalekler, Doktor, Amy ve Rory'yi hapisane olarak kullandıkları gezegenin güç alanının kapatılmasını içeren imkansız bir göreve zorladı. Görev başarılıp güç alanı kapatılırsa Dalekler gezegeni yok edebileceklerdi. Gezegende güç alanını kapatmanın bir yolunu ararlarken, Dalek teknolojisini hackleyebilen Oswin Oswald ile tanıştılar. Oswin, Dalekler üzerinde ana bir silme işlemi gerçekleştirerek Doktor'la ilişkili tüm veritabanlarını yoketti. Gezegenden kaçan Doktor ve ekibi Daleklerle karşılaştığında Dalekler Doktor'u hatırlamadı.
Doctor Who The Big Bang Bölümü Fesler Havalıdır (Türkçe Altyazılı) 00:30
Doctor Who The Big Bang Bölümü Fesler Havalıdır (Türkçe Altyazılı) 265 izlenme - 3 yıl önce Britanya'nın Doctor Who adlı popüler bilim-kurgu dizisinde 11. Doktor en az üç defa fes giymiştir. Fes hakkında "Artık bir fes giyiyorum. Fesler havalıdır." demiştir. River Song:Kafandaki o şey'de ne? 11.Doctor:Onun adı Fes.Fesler havalıdır. Batı'da bazı karikatür ve parodilerde fes tembelliğin ve rahatına düşkünlüğün göstergesi olarak kullanılır. Bunun nedeni 19. yüzyılda fes takılan coğrafyada görev yapan, İngiliz aristokrat, asker ve devlet adamlarının, gayriresmi akşam eğlencelerinde ve istirahat zamanlarında yerel halka uyarak fes takmış olmaları imiş.. River Song Fesi Vurduğunda Acaba Tembellik Yapma Demeye mi getirdi yoksa aklıma kötü şeyler geliyor çünkü polemik haline gelebilecek bir sahne.
Doctor Who - En İyi Master (Usta) Sahneleri (1971-2010) 04:08
Doctor Who - En İyi Master (Usta) Sahneleri (1971-2010) 293 izlenme - 3 yıl önce Usta, Britanya bilim kurgu dizisi Doctor Who'da adı geçen bir karakter. Gallifrey'den gelen kötü bir Zaman Lordu'dur ve Doktor en büyük düşmanlarından biridir. Usta, Ocak 1971'de 3.Doktor döneminde dizide ortaya çıktığında Roger Delgado tarafından canlandırılıyordu. Delgado, 1973'e kadar Usta rolünü oynamaya devam etti. 1976'da Peter Pratt Usta rolünü canlandırdı. 1981 yılına dek Usta dizide bir daha gözükmedi.1981 yılında Geoffrey Beevers rolü devraldı fakat Usta rejenerasyon geçirdi ve Beevers yerini Anthony Ainley devraldı. Ardından 1989'da dizi bitene kadar Anthony Ainley bu karakteri canlandırdı. 1996'da yapılan Doctor Who sinema filminde Eric Roberts tarafından oynanan Usta karakterini Doctor Who dizisi 2005'te yeniden başlayınca Derek Jacobi canlandırmıştır. Derek Jacobi bu rolü sadece 2 bölüm sürdürmüştür. Usta Doktor'un TARDİS'inde rejenerasyon geçirerek rolü John Simm canlandırmaya başlamıştır. 2010'da End of Time bölümünde Usta Rassilon ve Zaman Lordları ile birlikte Son Büyük Zaman Savaşı'na geri gönderilmiştir.
Doctor Who - En İyi Davros Sahneleri - 1975 - 2013 02:31
Doctor Who - En İyi Davros Sahneleri - 1975 - 2013 244 izlenme - 3 yıl önce doctor who aleminde daleklerin yaratıcısı, skaro gezegeninden çıkma, evlat olsa sevilmeyecek insanlar kategorisinde rahatlıkla ilk 3'e oynayabilecek şerefsiz bilim adamı. bambaşka bir kötü karakter, übermensch, aşmış kötülükleriyle kendisine hayran bıraktıran kötü adam tipi... reality bomb ne demek, gerçekliği yok etmekler filan, bütün paralel evrenlerde, bir de üstüne bundan kaçış planını da bulmak. böyle kötü bir karakter görülmez kolay kolay. bir filmi, film yapan kötü karakterleridir derler ya, işte davros'un olduğu bölümlerde onuncu doktorumuz david tennant nasıl da coşuyor oradan anlamak mümkün. (sözlükten alınıtıdır)
Doctor Who Sezon Jenerikleri (9. 10.  & 11. Doctor İçerir) 07:26
Doctor Who Sezon Jenerikleri (9. 10. & 11. Doctor İçerir) 277 izlenme - 3 yıl önce 90'lardan itibarenki 10 senelik bir aradan sonra, 2005'te daha modern ve yeni bir seriyle karşımıza yeniden çıktı ve 9. Doktor (Christopher Eccleston), yeni bir TARDIS ve yeni bölümlerle ekranlara dönerek günümüzde hala devam eden yolculuğuna yeniden başlamış oldu. 1. sezonun sonunda (2006) Doktor, yol arkadaşı Rose'u kurtarmak için Tardis'in Kalbi'nin enerjisini absorbe ederek 9. hayatına son verdi ve yenilenme geçirerek 10. Doktor'u (David Tennant) ekranlara getirmiş oldu.David Tennant, 3 sezon boyunca dizide rol aldı. 4. sezonun sonunda (2010) o dönemki yol arkadaşı Donna Noble'ın büyükbabasını kurtarmak için kendini feda ederek, David Tennant'ın ayrılışı adına büyük bir finalle birlikte, 10. Doktor ekranlara veda etti ve böylece 11. ve şu anki Doktor (Matt Smith), Amy Pond (Karen Gillan) eşliğinde 5. sezon serüvenine başlamış oldu. Amy'nin nişanlısı olan Rory Williams (Arthur Darvill) ile evlenmesiyle birlikte, uzun süre boyunca tek bir yol arkadaşıyla yolculuk eden Doktor, günümüzde devam eden 6. sezonda serüvenlerine Amy ve Rory ile birlikte bir takım olarak atılmaya başlamıştır. 7. sezon 5. bölüm' de Ağlayan Melek adı verilen tür tarafından Rory zamanda kaybedilmiştir. Amy de Rory' nin gidişine dayanamamış ve o da aynı şekilde onun yanına gideceğine inanıp kendini feda etmiştir (alıntıdır)
Süper Kahramanların Kafesi : Kim Kahramandır? 02:28
Süper Kahramanların Kafesi : Kim Kahramandır? 151 izlenme - 3 yıl önce Doctor Who'nun 50.yılına özel olarak hazırlanan Süper Kahramanların Kafesi, Doktor'u, Batman'i ve Superman'i birleştiriyor. İyi seyirler! :) Çeviren:Gizem KAPLAN
Doctor Who - En İyi Tardis Sahneleri (1963-2013) 07:28
Doctor Who - En İyi Tardis Sahneleri (1963-2013) 193 izlenme - 3 yıl önce TARDIS (Time And Relative Dimension In Space)Yani Uzay ve Zamanda Göreceli Boyut Anlamına Geliyor İngiliz bilim kurgu dizisi Doctor Who'daki uzay ve zamanda herhangi bir yere gidebilen, Gallifrey adlı bir gezegende yaşayan Zaman Lordları tarafından yaratılan bir zaman makinesidir. Bazen adı "The Blue Box" yani "Mavi Kulübe" olarak da geçer. Asıl şekli olmasa da dışarıdan 1963 yılı Londrasından kalma bir polis telefon kulübesi olarak görünmektedir. Şekil değiştirmesini sağlayan kamuflaj ünitesi bozulduktan sonra Doktor onu tamir etmemiş, öyle bırakmıştır. Aynı anda 6 kişinin kullanabilme kapasitesi olan bu zaman makinesinin aynı zamanda içi dışından daha büyüktür. TARDIS'in içinde uyuma bölümleri, özel ihtiyaç odaları, gardırop, kütüphane, inziva odası ve kontrol odası bulunuyor. TARDIS, taşıdığı yolculara farklı dilleri anlama ve konuşma yetisi veren bir sisteme sahiptir. Ayrıca her TARDIS'in kendine has bir zekası ve kişiliği vardır. Doktor onu çalmıştır ya da kendi söylediğine göre ödünç almıştır ve onunla birlikte son büyük zaman şavaşından kaçmayı başarmıştır. "The Doctor's Wife" bölümünde TARDIS insan görünümündedir ve Doktor'un kendisini çaldığını değil de kendisinin Doktor'u çaldığını iddia eder. Doctor Who dizisi İngiltere'nin her yerine yayıldıktan sonra popüler kültür arasına girmeyi de başarmıştır. "TARDIS" kelimesi artık içi dışından büyük görünen herhangi bir şeyin adı olmuştur. Kavramsal tarihi 1963'te Doctor Who dizisi yazılırken, yazan kişiler Doktor'un zaman makinesinin neye benzemesi gerektiğini tartışmaktaydılar. Belli bir şekilde tutmak için "Police Box" olarak yapılmasına karar verilmişti. Ve the ship's "chameleon circuit" adlı bölümde şeklinin aynı olmasının nedeni açıklanmıştı. Diğer Zaman Lordları TARDIS'in bir diğer adı olan TT Kapsülü yani Time Travel Capsule (Zaman Yolculuğu Kapsülü) adını kullanmaktadırlar.
Doctor Who: Doktor'un Wi-Fi Uyarısı (Türk Cosplayer İçerir) 01:08
Doctor Who: Doktor'un Wi-Fi Uyarısı (Türk Cosplayer İçerir) 139 izlenme - 3 yıl önce Kablosuz ağda dolanan ve insan zihinlerini hapseden bir şey var! Siz siz olun, bu uyarılara mutlaka kulak asın! Doctor Who 7. Sezon 2. Kısım, 30 Mart'ta The Bells of Saint John bölümü ile açılışını yapıyor. Video, bu açılış bölümüyle ilgilidir. Umarım izlerken siz de benim gibi keyif alırsınız. http://www.youtube.com/watch?v=Ohn13MFXcSs The Bells of Saint John Bölüm Videosu Çok önemli bir not ve büyük bir teşekkür olarak efektleri hazırlayan kişinin Şükrü Kaydak olduğunu belirtmek isterim. Emeği gerçekten çok büyük. Lütfen görüşlerinizi belirtin ki daha iyi işler ortaya çıkarsınlar...! Videodaki kişi ben değilim ve Cosplay nedir konusuna değinirsek bilmeyenler için "costume" ve "play" kelimelerinin birleştirilmesi ile oluşturulmuş, "Kostümlü Oyun" olarak kabaca çevrilebilecek bir kelimedir. Çeşitli aksesuarlar ve kostümler kullanılarak Anime ve Manga, Film, Oyun, Kitap ve Cosplay sanatçısının kendi yarattığı karakterlerin taklit edildiği kostüm ve performans sanatıdır, gerçi bu sitede epey Cosplay videosu var ama bilmemek ayıp değil nasıl olsa .... Evet Doctor Who Fanlarındanım.... Hepinize iyi seyirler!
Doctor Who: 50. Yıl Özel Bölümü (Hayran Yapımı) 01:03
Doctor Who: 50. Yıl Özel Bölümü (Hayran Yapımı) 151 izlenme - 3 yıl önce 23 Kasım'da 50. yıl dönümünü kutlayacak olan Doctor Who'dan hayranlarına güzel bir sürpriz var. Dizi sadece İngiltere'deki hayranlarını değil, uluslararası platformadaki hayranlarını da göz önünde bulundurarak 50. yıl özel bölümünü diğer ülkelerle eş zamanlı olarak yayınlayacak.
The Day Of The Doctor - The Tv Trailer - Doctor Who 50th Anniversary 00:40
The Day Of The Doctor - The Tv Trailer - Doctor Who 50th Anniversary 214 izlenme - 4 yıl önce The Day Of The Doctor - The Tv Trailer - Doctor Who 50th Anniversary
Doctor Who An Adventure in Space and Time (50.Yıl Özel Film Fragmanı) 00:30
Doctor Who An Adventure in Space and Time (50.Yıl Özel Film Fragmanı) 106 izlenme - 3 yıl önce An Adventure in Space and Time 50. yıl için hazırlanmış bir filmdir ve william hartnell senelerini anlatır. Doctor Who 50. yılı kutlamaları kapsamında çekilen, dizinin yapılış sürecini anlatan filmdir. 21 Kasım 2013 tarihinde BBC Two'da yayınlandı. 83 dakikalık film, Doctor Who'nun yapılış sürecini, 1963-1966 yıllarını anlatıyor. Fikrin nasıl ortaya çıktığını, William Hartnell'ın nasıl seçildiğini, çekimlerde yaşanan zorlukları, ancak ne kadar beğenildiğini konu alıyor. 3 yılın sonunda William Hartnell'ın nasıl ve neden diziden ayrıldığını ve rejenerasyon fikrinin ortaya atılmasını yer yer komik yer yer hüzünlü şekilde anlatıyor. İlk müziğin, girişin, daleklerin, hatta tardis konsolunun nasıl yapıldığı gibi ilginç bilgileri de filmde görebiliriz. Her whovian'ın mutlaka izlemesi gereken bir film. (doctor who türkiye grubundan alıntıdır)
Doctor Who - En İyi Elisabeth Sladen - Sarah Jane Smith Sahneleri (1973-2011) 01:56
Doctor Who - En İyi Elisabeth Sladen - Sarah Jane Smith Sahneleri (1973-2011) 98 izlenme - 3 yıl önce Elisabeth Sladen İngiliz oyuncu. Elisabeth Sladen Liverpool'da 1 Şubat 1948 tarihinde doğdu. Liverpool kasabasında yerel bir repertuvar tiyatrosuna katılmadan önce iki yıl drama okulun'da eğitim gördü. Burada aktör Brian Miller ile tanışıp evlendi. Tv ekranlarında yayınlanan fantastik-bilimkurgu tarzı yapımlarda rol aldı. İlk versiyonu 1963 yılında yayınlanan Doctor Who dizisinde de oynayan Sladen daha sonra başrol olarak The Sarah Jane Adventures dizisinde rol aldı; kanser hastalığı nedeniyle 19 Nisan 2011 tarihinde Londra 'da hayatını kaybetti. The Sarah Jane Adventures Sarah Jane'in Maceraları 2007'de başlayan Doctor Who dizisinin bir yan dizisidir. Dizide Doktor'un eski yol arkadaşı Sarah Jane'in evlat edindiği oğlu ve onun arkadaşları ile uzaylılarla ilgili maceraları işlenmektedir. Dizi başrolde olan Elisabeth Sladen'ın ölmesiyle 2011'de sona ermiştir.
John Barrowman'ın Ice Bucket Challenge Etkinliği ve David Tennant'a Meydan Okuması 00:41
John Barrowman'ın Ice Bucket Challenge Etkinliği ve David Tennant'a Meydan Okuması 88 izlenme - 3 yıl önce John Barrowman "Ice Bucket Challenge" etkinliğine katıldı ve David Tennant'a meydan okudu!
Doctor Who - En İyi Cyberman Sahneleri - 1966 - 2013 02:24
Doctor Who - En İyi Cyberman Sahneleri - 1966 - 2013 87 izlenme - 3 yıl önce Cyberman ya da çoğul adıyla Cybermen (Siberadam) Britanya bilim kurgu dizisi Doctor Who 'da adı geçen en önemli uzaylılarından biridir. 10 insan gücündeki dev metal yaratıklar, aslında insan soyundan gelen bir ırktı. Zaman içinde zayıflıklarını yok etmek adına vücutlarına metal ve plastik parçaları eklemeye başladılar. Bu süreçte de hislerini kaybedip, robotlaştılar. Esasen Dünya'nın ikiz gezegeni Mondas'tan gelen Cyberman'in soyunun tükendiği düşünülüyordu. Doktor paralel bir evrene yaptığı ziyaret sırasında John Lumic adlı dahi tarafından yeniden yaratıldıklarını öğrendi. Bu sefer önlerine çıkan her şeyi yok etmek üzere yaratılmışlardı. Cyberman, Dünya'yı pek çok kez ele geçirmeye çalıştı. Ne var ki Doktor her seferinde onları yenmeyi başardı.
Matt Smith'in ALS IceBucketChallenge Etkinliği ve Karen Gillan'a Meydan Okuması 00:41
Matt Smith'in ALS IceBucketChallenge Etkinliği ve Karen Gillan'a Meydan Okuması 51 izlenme - 3 yıl önce Matt Smith "Ice Bucket Challenge" etkinliğine katıldı ve Karen Gillan'a meydan okudu!
Doctor Who En İyi Elisabeth Sladen Sahneleri 2 (1973-2011) 03:35
Doctor Who En İyi Elisabeth Sladen Sahneleri 2 (1973-2011) 61 izlenme - 3 yıl önce Elisabeth Sladen İngiliz oyuncu. Elisabeth Sladen Liverpool'da 1 Şubat 1948 tarihinde doğdu. Liverpool kasabasında yerel bir repertuvar tiyatrosuna katılmadan önce iki yıl drama okulun'da eğitim gördü. Burada aktör Brian Miller ile tanışıp evlendi. Tv ekranlarında yayınlanan fantastik-bilimkurgu tarzı yapımlarda rol aldı. İlk versiyonu 1963 yılında yayınlanan Doctor Who dizisinde de oynayan Sladen daha sonra başrol olarak The Sarah Jane Adventures dizisinde rol aldı; kanser hastalığı nedeniyle 19 Nisan 2011 tarihinde Londra 'da hayatını kaybetti. The Sarah Jane Adventures Sarah Jane'in Maceraları 2007'de başlayan Doctor Who dizisinin bir yan dizisidir. Dizide Doktor'un eski yol arkadaşı Sarah Jane'in evlat edindiği oğlu ve onun arkadaşları ile uzaylılarla ilgili maceraları işlenmektedir. Dizi başrolde olan Elisabeth Sladen'ın ölmesiyle 2011'de sona ermiştir.(Sarah Jane Adventures Dizisinde Ortaya Çıkan David Tennant,Matt Smith ve Klasik Görüntüler Barındırmaktadır Müzik:Final Fantasy X-2 1000 Words)
Doctor Who The Day of the Doctor Uzun Fragmanı  2- Türkçe Alt Yazılı 00:30
Doctor Who The Day of the Doctor Uzun Fragmanı 2- Türkçe Alt Yazılı 73 izlenme - 3 yıl önce 23 Kasım'da yayınlanacak olan 50. Yıl Özel Bölümü'nün resmi tanıtım metni: "2013te Londra'nın Ulusal Galeri'sinde korkunç bazı şeyler uykudan uyanır.1562de İngiltereli Elizabeth'e ölümcül bir komplo hazırlanıyor ve uzayın herhangi bir yerinde eski bir savaş yıkıcı sonuna ulaşıyor. Doktor'un sık sık ziyaret ettiği kendi tehlikeli geçmişi, bütün gerçekliği tehlikeye atıyor."