Hoşgeldiniz!

Matteo Renzi

İtalya Başbakanı Renzi'nin Gazetecilere Erdoğan Şakası Yapması 00:27
İtalya Başbakanı Renzi'nin Gazetecilere Erdoğan Şakası Yapması 554 izlenme - 3 yıl önce İtalya Başbakanı Matteo Renzi, protokol imzalamasına rağmen gelecek yıl Milano’da düzenlenecek olan Expo 2015 fuarına katılmama kararı alan Türkiye’yi, “Erdoğan’ı aradım ve size indirim yaparız, yeter ki gelin” sözleriyle ikna ettiğini söyledi. Renzi daha sonra bu sözlerinin şaka olduğunu belirtti. Hatırlayacağınız üzere Expo'da İzmir ile Milano yarışmış ve 23 oy farkla Milano kazanmıştı.
İtalya Başbakanı Matteo Renzi'nin İngilizceyle İmtihanı 01:12
İtalya Başbakanı Matteo Renzi'nin İngilizceyle İmtihanı 365 izlenme - 4 yıl önce İtalyanın hala görevde olan başbakanı matteo renzi ingilizce olarak bişeyler anlatmaya çalışıyor ama anlatamıyor. ingilizce bilen birinin bile anlaması çok güç kelimeler kullanıyor. hiç ingilizcesi olmayan bir başbakana göre (kim olduğunu bilirsiniz siz) medeni cesaretini kullanıp denemesi bile takdire şayen.
İtalya Başbakanı Matteo Renzi'nin İngilizceyle İmtihanı 01:12
İtalya Başbakanı Matteo Renzi'nin İngilizceyle İmtihanı 129 izlenme - 3 yıl önce İtalyanın hala görevde olan başbakanı matteo renzi ingilizce olarak bişeyler anlatmaya çalışıyor ama anlatamıyor. ingilizce bilen birinin bile anlaması çok güç kelimeler kullanıyor. hiç ingilizcesi olmayan bir başbakana göre (kim olduğunu bilirsiniz siz) medeni cesaretini kullanıp denemesi bile takdire şayen.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York’ta İtalya Başbakanı Renzi İle İkili Görüşme Gerçekleştirdi 00:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan, New York’ta İtalya Başbakanı Renzi İle İkili Görüşme Gerçekleştirdi 51 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 69. Genel Kurulu için bulunduğu New York’ta Zirve’ye katılan İtalya Başbakanı Matteo Renzi ile görüştü.
Başbakan Davutoğlu, Mevkidaşı Renziyi Askeri Törenle Karşıladı 02:53
Başbakan Davutoğlu, Mevkidaşı Renziyi Askeri Törenle Karşıladı 25 izlenme - 3 yıl önce İtalya Başbakanı Renzi, Ankara'da-Başbakan Davutoğlu, mevkidaşı Renzi'yi askeri törenle karşıladı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'ya gelen İtalya Başbakanı Matteo Renzi'yi askeri törenle karşıladı.
İtalya Başbakanı Renziyi Kabul Etti 01:24
İtalya Başbakanı Renziyi Kabul Etti 14 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İtalya Başbakanı Matteo Renzi’yi Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.
Matteo Renzi-Li Keqiang Görüşmesi 02:06
Matteo Renzi-Li Keqiang Görüşmesi 6 izlenme - 4 yıl önce İtalya Başbakanı Matteo Renzi, Çin Başbakanı Li Keqiang ile Başbakanlık Sarayı'nda birebir görüştü..