Hoşgeldiniz!

matthew fox

Extinction (2015) Fragman 01:54
Extinction (2015) Fragman 1.398 izlenme - 3 yıl önce Extinction Filminin Fragmanı Yayınlandı Film Özeti: Obama ve Amerikan hükümeti, İran'dan gelecek ciddi bir saldırıdan kuşkulanmaktadır ve savaş ilan eder. Çin ve Rusya İran'ın yanında; İngiltere ve İsrail ise Amerika'nın tarafındadır. Böylece 3. Dünya Savaşı başlamış olur. Nükleer ve kimyasal silahların kullanılmasıyla dünya nüfusu gitgide azalmaya başlar. Peter, kızı ve nefret ettiği komşusu Maine'in Bangor şehrinde hayatta kalan tek insanlardır. Şimdi hesaba katmadıkları o düşmana karşı bir arada olmaları gerekmektedir.
Emperor Fragman 02:24
Emperor Fragman 2.446 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Tommy Lee Jones, Matthew Fox ve Kaori Momoi yer alan Emperor filminin yayınlanan ilk fragmanı.
Dünya Savaşı Z – World War Z (2013) – Televizyon Reklamı #1 00:33
Dünya Savaşı Z – World War Z (2013) – Televizyon Reklamı #1 848 izlenme - 5 yıl önce Max Brooks’un World war Z adlı kitabından uyarlanan zombi konulu bir film olacak. Bu yaz bir adam (Brad Pitt) ikiye bölünmüş dünyanın sonuna yaklaşırken onu kurtarmak için zamana karşı yarışacak. Her kültür, her silah, her ordu ayağa kalkacak çünkü kurtulmanın tek yolu savaşmak.
Dünya Savaşı Z - Law Klip 00:33
Dünya Savaşı Z - Law Klip 628 izlenme - 5 yıl önce Brad Pitt'in başrolünde yer aldığı Dünya Savaşı Z filminin Law isimli klibi.
Dünya Savaşı Z TV Fragman 00:17
Dünya Savaşı Z TV Fragman 423 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Brad Pitt, Mireille Enos, Daniella Kertesz, James Badge Dale, Matthew Fox, David Morse gibi isimlerin yer aldığı Dünya Savaşı Z filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Dünya Savaşı Z - Getting Out Klip 00:33
Dünya Savaşı Z - Getting Out Klip 360 izlenme - 5 yıl önce Başrolünde Brad Pitt Dünya Savaşı Z (World War Z) filminin Getting Out isimli klibi.