Hoşgeldiniz!

Mavi Ekran Videoları İzle

Mavi ekran veren köpek 00:06
Mavi ekran veren köpek 24.542 izlenme - 3 yıl önce Mavi ekran veren köpek
Namaz Kılarken Kadın 02:13
Namaz Kılarken Kadın 15.131 izlenme - 1 yıl önce Eğitimin yaşı yoktur ve her yerde eğitimde mümkündür ağlanacak halimize gülüyorda olabiliriz.Erkek versiyonu olsaydı daha beter olurdu neler düşünüyor insanlar az da olsa gerçeklik payı var bu durumun tanrı bizleri affetsin
Huzur ve İrfan - Hocanın Çöktüğü An 01:00
Huzur ve İrfan - Hocanın Çöktüğü An 1.411 izlenme - 2 yıl önce Bazen öyle sorularla karşı karşıya kalırızki işte o an dumur olur,sorudan hiçbirşey anlamayıp öylece kala kalırız. Güzel bir skeç ve zekice hazırlanmış bir montaj.
Haber Sunarken Mavi Ekran Vermek (İroni İçermez) 00:35
Haber Sunarken Mavi Ekran Vermek (İroni İçermez) 838 izlenme - 2 yıl önce Haber sunumu devam ederken windowsun hatalar vermesi ve finalde mavi ekran
Recep Tayyip Erdoğan'ın Mavi Ekran Verdiği An 00:41
Recep Tayyip Erdoğan'ın Mavi Ekran Verdiği An 722 izlenme - 1 yıl önce Başbakan'ın Cumhuriyet Halk Partisi cevabını beklerken Demokrat Parti cevabını aldığındaki tepkisine paha biçilemez. Kendisini sevgi ve saygıyla selamlıyoruz. http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=recep+tayyip+erdoÄŸan'ın+mavi+ekran+verdiÄŸi+an
Darude - Slapstorm Remix (Spiderman Edition) 01:12
Darude - Slapstorm Remix (Spiderman Edition) 294 izlenme - 6 ay önce Spidermanlerin popolarına vurmalı şarkılı efsane olan mavi ekran rapinin bulunduğu bu eğlenci videoyu izliyoruz efendim not:bu kanalın gerçekten çok başarılı videoları var benden söylemesi kanal linki https://www.youtube.com/user/kimyooshinplays
hoca nın mavi ekran verdiği an 01:06
hoca nın mavi ekran verdiği an 2.284 izlenme - 7 yıl önce hoca nın mavi ekran verdiği an
İngilizce Sayesinde Ölen Beyin Hücreleri ve Etkileri 01:09
İngilizce Sayesinde Ölen Beyin Hücreleri ve Etkileri 773 izlenme - 2 yıl önce Daha önce Erman Toroğlu Tarzı İngilizce Eğitimi ile karşımıza çıkan hızlandırılmış fakat sonradan yavaşlaması için inzivaya çekilmiş ingilizce öğretimi ile ünlü hocamız dersini bizlere anlatırken anlık kısa devre yaşıyor. Allahtan makinenin anlık reset modu olduğundan yoluna devam eden öğretmen heceleri uzatma yöntemiyle ingilizce öğretmeye devam ediyor. 0:55 - 1:00 arasına dikkat çekiyoruz.
Tuğçe Kazaz'ın Mavi Ekran Vermesi 00:34
Tuğçe Kazaz'ın Mavi Ekran Vermesi 686 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Cüneyt Özdemir'in hazırlayıp sunduğu Kanal D'de yayınlanan "5N1K" adlı programa katılan Tuğçe Kazaz yaptığı açıklamalarla yeniden gündeme gelmişti. Bu videoda ise nasıl mavi ekran verdiğini görüyoruz. İzleyelim..
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Mavi Ekran Verdiği An 01:30
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Mavi Ekran Verdiği An 466 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu katıldığı bir programda Dış Politika 'da birlik ve beraberlik gerekir diye vurgu yaparken Ahmet Hakan'ın sorusuyla mavi ekran verdi.
Ilk Mavi Ekran 00:29
Ilk Mavi Ekran 578 izlenme - 2 yıl önce Windows 98'in ilk mavi ekrani Bill Gates'in Windows 98 tanitimina denk geliyo. Yani mavi ekran Windows 98 varoldugundan beri var.
Kim 500 Milyar İster Mavi Ekran Verdi 00:31
Kim 500 Milyar İster Mavi Ekran Verdi 1.656 izlenme - 7 yıl önce :))
Mavi Ekran 00:29
Mavi Ekran 2.111 izlenme - 10 yıl önce Windows'un mavi ekranı olmadık bir zamanda çıkıyor :)
Recep Tayyip Erdoğan'a Muhalif Olan İlk ve Tek Kişi - 23 Nisan Kutlamaları 00:32
Recep Tayyip Erdoğan'a Muhalif Olan İlk ve Tek Kişi - 23 Nisan Kutlamaları 443 izlenme - 2 yıl önce Evet, kimse inanmıyacak ama bu olmuştu. 10 yıllık iktidarı boyunca karşısında kimseye laf söyletmeyen Başbakan'ın, 23 nisan günü mavi ekran verdiği o an... Özgür, cesur diye ortalarda dolaşan basın mensuplarına gelsin.
Microsoft Reklamı - Ben Varım (Mavi Ekran İçerir) 00:20
Microsoft Reklamı - Ben Varım (Mavi Ekran İçerir) 312 izlenme - 2 yıl önce Neredeyse hepmizin başına gelmiş olan ve görüldüğü anda bilumum bilenen tüm küfürlerin edilmesine neden olan ekran görüntüsü''mavi ekran''.
Kılıçdaroğlu Mavi Ekran Verdi 01:30
Kılıçdaroğlu Mavi Ekran Verdi 267 izlenme - 4 yıl önce Kılıçdaroğlu Mavi Ekran Verdi
Gerçek Anlamda Mavi Ekran Vermek 01:08
Gerçek Anlamda Mavi Ekran Vermek 113 izlenme - 1 yıl önce Turgut Kazan'ın yolsuzlukların sonuna kadar gidilmesi gerekir sözü üzerine sorduğu soru karşısında error veren Yusuf Ziya Cömert'i izliyoruz. Adeta konuşmayı yeni yeni söktüğü yıllara,fabrika ayarlarına döndürülüyor kendisi.
Mavi ekran veren köpek 00:06
Mavi ekran veren köpek 121 izlenme - 3 yıl önce Mavi ekran veren köpek
Mavi Ekran Hatası Çözümü 06:26
Mavi Ekran Hatası Çözümü 16 izlenme - 9 ay önce İŞTE SİZLERE ELİMİZDEN GELDİĞİNCE MAVİ EKRAN HATASINI ANLATTIK BU SORUNU HANGİ AŞAMALARLA GİDEREBİLECEĞİNİZİ ANLATTIK BİZE ABONE OLUP DESTEK VEREBİLİRSİNİZ.
Microsoft Surface'ın Tanıtımında Bozuldu! 01:30
Microsoft Surface'ın Tanıtımında Bozuldu! 86 izlenme - 5 yıl önce Microsoft Surface'ın Tanıtımında Bozuldu!