Hoşgeldiniz!

mavi marmara

RTE - Mavi Marmara Giderken Bize mi Sordu? 00:39
RTE - Mavi Marmara Giderken Bize mi Sordu? 11.412 izlenme - 4 ay önce Merhabalar, dün yasanan felaket nasıl unutturuluyor buyrun izleyin. İyi akşamlar.
mavi marmara ilahisi 09:08
mavi marmara ilahisi 15.708 izlenme - 6 yıl önce İSRAİL , İÇİNDE TEK BİR SİLAH BİLE BULUNMAYAN GEMİMİZE ORDUSUNUN YARISINI GÖNDERİYORSA SAVAŞ GEMİMİZİ GÖRÜRLERSE NE YAPACAKLAR !!! mavi marmara şehidlerimize ithafen yazılmış çok güzel bir parça
Kadir Mısıroğlu - Feytullah'a Dikkat Edin 03:47
Kadir Mısıroğlu - Feytullah'a Dikkat Edin 4.717 izlenme - 2 yıl önce Üstad(!) Kadir Mısıroğlı 2011 senesinde Mavi Marmara olayı sonrasında F.Gülen'in "Keşke izin alınsaydı" sözünü eleştirirken kalan kinini de kusuyor. Bizlere de yiyin birbirinizi diyerek keyifle izlemek kalıyor.
Başbakan Kuran ı Kerim Okuyor 06:12
Başbakan Kuran ı Kerim Okuyor 1.657 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Kuran Okuyor Ve Dua Ediyor
Eren Erdem: İsrail'le Anlaşmayla Gazze Ablukası Resmen Tanındı 18:57
Eren Erdem: İsrail'le Anlaşmayla Gazze Ablukası Resmen Tanındı 200 izlenme - 4 ay önce CHP İstanbul Mv. Eren Erdem, Türkiye ile İsrail arasında yapılan anlaşmaya ilişkin sosyal medya hesaplarında yaptığı canlı yayında kritik açıklamalarda bulundu.
Erdoğan: Biz Mavi Marmara'ya İzin Verdik (2014) 01:29
Erdoğan: Biz Mavi Marmara'ya İzin Verdik (2014) 127 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2014 yılında İstanbul Dostluk Derneği'nin Yenikapı Şehir Parkı'nda düzenlenen iftar programında konuşma yapıyor.
mavi marmara kaptanı saldırı anını telsizle anla 03:41
mavi marmara kaptanı saldırı anını telsizle anla 2.275 izlenme - 6 yıl önce mavi marmara kaptanı saldırı anını telsizle anlattı
Erdoğan: Mavi Marmara'ya Ben İzin Verdim Hayır Vermedim 01:56
Erdoğan: Mavi Marmara'ya Ben İzin Verdim Hayır Vermedim 109 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Mavi Marmara ile ilgili 2014 yılında izni kendisinin verdiğini söylemişti. İşte o açıklamalar… Yeni videolar için kanalıma abone olun
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bana mı Sordunuz? 01:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bana mı Sordunuz? 106 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mavi Marmara Açıklaması : Bana mı Sordunuz? Cunhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan İHH eleştirisi : Gövde gösterisi yaparak değil edebiyle adabıyla yardım yapacağız.
Kutlu Şehadet Erdoğan Akın 05:45
Kutlu Şehadet Erdoğan Akın 1.446 izlenme - 6 yıl önce mavi marmara nın "şehadet e ermiş yiğitleri"ne ithaf edilen bizce güzel bir eser.dinleyebilir dinletebilirsiniz ve hatta gönül rahatlığıyla paylaşabilirsiniz.helal hoş olsun.
Recep Tayyip Erdoğan - Türkiye AB’den Daha Özgür 04:41
Recep Tayyip Erdoğan - Türkiye AB’den Daha Özgür 350 izlenme - 1 yıl önce Al Jazeera'ye konuşan Başbakan Erdoğan, Gezi olayları ve İnternet yasası nedeniyle yapılan eleştirilere Avrupa'dan örnek vererek tepki gösterdi. Erdoğan, Cenevre-2'den de umutlu değil. Türkiye-İsrail ilişkileri ile ilgili de geri adım yok.
Başbakan'ın Mavi Marmara Şehidi Ruhuna Kur'an Okuması 00:15
Başbakan'ın Mavi Marmara Şehidi Ruhuna Kur'an Okuması 306 izlenme - 2 yıl önce Dün akşam çekilen bu görüntülerde Başbakan Mavi Marmara şehidi Uğur Süleyman Söylemez'in ailesine taziyeye gitmiş ve taziye evinde de merhumun ruhu için Kuran-ı Kerim okumuş.
close-up footage of mavi marmara passengers attack 01:01
close-up footage of mavi marmara passengers attack 829 izlenme - 6 yıl önce
Başbakan Kur'an-ı Kerim Okuyor Ve Dua Ediyor.. 06:12
Başbakan Kur'an-ı Kerim Okuyor Ve Dua Ediyor.. 491 izlenme - 2 yıl önce Başbakanımız Mavi Marmara şehidimiz Uğur Süleyman Söylemez'in Evinde Kuran okudu ve dua etti..
Recep Tayyip Erdoğan Kuran-ı Kerim Okudu 06:12
Recep Tayyip Erdoğan Kuran-ı Kerim Okudu 468 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan Mavi Marmara Şehidi'nin Evinde Kuran-ı Kerim Okudu, Dua Etti
ahya fethet [hd] 04:41
ahya fethet [hd] 590 izlenme - 5 yıl önce ahya'nın mavi marmara gemisinde çekilen klibi
kız kulesı 02:06
kız kulesı 989 izlenme - 8 yıl önce
mavi marmara tanıklar fahrettin seyyar 15:11
mavi marmara tanıklar fahrettin seyyar 758 izlenme - 6 yıl önce mavi marmara tanıklar - filistin gönüllüsü fahrettin seyyar
Başbakan Mavi Marmara Şehidinin Evinde Kur-an Okuyor 06:12
Başbakan Mavi Marmara Şehidinin Evinde Kur-an Okuyor 407 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Mavi Marmara şehidi Uğur Süleyman Söylemez' in evinde hem Mavi Marmara hem Soma şehitleri için Kur-an okuyop salavatlar getirip dua ediyor
Kurtlar Vadisi Filistin Film Müziği - Mavi Marmara 01:42
Kurtlar Vadisi Filistin Film Müziği - Mavi Marmara 383 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi Filistin Film Müziği - Mavi Marmara
mavi marmara baskın 01:45
mavi marmara baskın 466 izlenme - 6 yıl önce mavi marmara baskın
mavi marmarayı karşılama-mikail 04:59
mavi marmarayı karşılama-mikail 436 izlenme - 6 yıl önce 26 aralık 2010 tarihinde mavi marmara gemimizn gelmesiyle sarayburnunda toplandık.bunun üzerine mikail abimiz bir ezgi canlandırdı.
Mavi Marmara Şehidinin Adı Yurtta Yaşayacak - Kayseri 02:35
Mavi Marmara Şehidinin Adı Yurtta Yaşayacak - Kayseri 288 izlenme - 2 yıl önce Gazze'ye yardım götüren Mavi Marmara gemisine İsrail askerlerinin düzenlediği saldırıda hayatını kaybeden lise öğrencisi Furkan Doğan'ın adını taşıyan öğrenci yurdu bu yıl hizmete girecek. KAYSERİ - Esma Küçükşahin Gazze'ye yardım götüren Mavi Marmara gemisine İsrail askerlerinin düzenlediği saldırıda hayatını kaybeden lise öğrencisi Furkan Doğan'ın adını taşıyan öğrenci yurdu bu yıl hizmete girecek. Talas Caddesi'nde 2 yıl önce inşaatına başlanan Şehit Furkan Doğan Öğrenci Yurdu ve Gençlik Merkezi yeni eğitim-öğretim döneminin başlamasıyla ilk öğrencilerine kapılarını açacak. Furkan Doğan'ın babası Ahmet Doğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendisinin de İlim Yayma Cemiyet Kayseri Şubesi'nin yönetim kurulunda yer aldığını söyledi. Kayseri'ye yapılan öğrenci yurduna oğlunun adının verilmesini çok anlamlı bulduğunu ifade eden Doğan, "Burayı yeni Furkanların yetişeceği bir merkez olarak görüyorum. Furkanımızın adını verdik, inşallah bin Furkan buradan yetişecek" diye konuştu. Tesiste öğrenci yurdunun yanı sıra öğrencilerin sosyal aktivitelerde bulunacağı bir Gençlik Merkezi de olacağını belirten Doğan, öğrencilerin barındıkları ortamda hem dünyevi hem de ahiretleriyle ilgili donanım kazanacaklarını dile getirdi. 15 bin metrekarelik alan gençlere tahsis edildi İlim Yayma Cemiyeti Kayseri Şube Başkanı Oğuz Memiş ise derneğin Türkiye'nin en büyük yurt işletmeciliği yapan sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu söyledi. Hayırseverlerin inşaat masraflarına çok büyük destek verdiklerini anlatan Memiş, şunları kaydetti: "Yurt için Erciyes Üniversitesine çok yakın bir yeri seçtik. 300 erkek öğrenciyi yurdumuzda barındıracağız. Burası büyük bir kompleks. Öğrenci yurdunun yanı sıra bir gençlik merkezi de olacak. Yarı olimpik yüzme havuzu, büyük konferans salonları, çok amaçlı salonlar, kafeteryalarıyla gençlik için bir cazibe merkezi oluşturmaya çalışıyoruz. Biz otelcilik hizmeti vermiyoruz. Gençliğimizi hem ahlaki hem de İslami değerlerle yetiştirmek istiyoruz. Furkan da bu anlamda Kayseri'nin, gençliğin gururu. Bir mesajı, anlamı olan sembol kişilik. Adını bu yurda vererek hem kendisine vefa borcumuzu ödemiş olmak istiyoruz hem de neslimize Furkan'ın mesajını, gayretini, uğruna şehit olduğu ideali anlatmak istiyoruz." Memiş, öğrenci yurdunun yanına ilerde bir cami ve park da yaptırmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.
Başbakan Erdoğan Mavi Marmara Şehidi Evinde Kur'an-ı Kerim Okudu 06:12
Başbakan Erdoğan Mavi Marmara Şehidi Evinde Kur'an-ı Kerim Okudu 247 izlenme - 2 yıl önce Gazze'ye İnsani Yardım Taşıyan Mavi Marmara Gemisine İsrail'in Düzenlediği Korsan Saldırıda Yaralanan Ve 4 Yıldır Komada Olan Uğur Süleyman Söylemez, Dün Akşam Hayatını Kaybetti. Mavi Marmara'nın 10. Şehidi Olan Söylemez'in Ankara'daki Evine Taziyeye Giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Burada Kuran'ı Kerim Okudu. Bakara Suresi'nin İlk Ayetlerini Okuyan Erdoğan, Daha Sonra Söylemez İçin Arapça Ve Türkçe Dua Etti.
Başbakan Erdoğan Kur'an-ı Kerim Okudu 01:27
Başbakan Erdoğan Kur'an-ı Kerim Okudu 232 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan Mavi Marmara Şehidi Uğur Söylemez'in Evinde Kur'an-ı Kerim Okudu.
İsrail'de Mavi Marmara Şarkısı - We Con the World 04:57
İsrail'de Mavi Marmara Şarkısı - We Con the World 156 izlenme - 2 yıl önce The three terrors'ten sonra araştırdım,bunu buldum. İlkine de çok gülmüştüm, buna da öyle. Şahsen hiç tanımadıgım milletlere nefret etme gibi bir huyum yok, o yüzden de mizahtan zevk alabiliyorum. Ayrıca müslümanlık ve hristiyanlık bu derece nefret ediyor ve bu döneme kadar yok etmeyi başaramıyor ise iyi bir şeydir çıkarımında bulunuyorum, birazdan komplo teoricileri akar buraya, zavallısınız.
mavi marmara istanbul'da çoşkuyla karşılandı 01:01
mavi marmara istanbul'da çoşkuyla karşılandı 262 izlenme - 6 yıl önce mavi marmara gemisini istanbula daha önceki kaptanı mahmut tural ve mürettebatı getirdi. gemi sarayburnunda bir hafta kalacak ve vatandaşların ziyaretine açık olacak. gemi daha sonra tuzla tersanesine çekilecek. burada geminin tamir ve bakımı devam edecek. talep gelmesi halinde gemi başka ülkelere gönderilecek.
Erdoğan: Mavi Marmara Şehitlerinin Ruhlarını İncitecek Hiçbir Şartı Kabul Etmeyiz' 00:42
Erdoğan: Mavi Marmara Şehitlerinin Ruhlarını İncitecek Hiçbir Şartı Kabul Etmeyiz' 18 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan,"Biz Filistinlilerin haklarına halel getirecek ve Mavi Marmara şehitlerinin ruhlarını incitecek hiçbir şartı asla kabul etmedik, etmeyiz." dedi.
Erdoğan'dan Mavi Marmara Çıkışı: Yardım Götürmek İçin Başbakana Mı Sordunuz? 01:03
Erdoğan'dan Mavi Marmara Çıkışı: Yardım Götürmek İçin Başbakana Mı Sordunuz? 23 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İsrail - Türkiye anlaşmasına ilişkin açıklama yaptı. Erdoğan, Başbakan olduğu dönemde Mavi Marmara gemisiyle Gazze'ye yardım götürenlere 'Türkiye’den böyle bir insani yardımı götürmek için günün Başbakanına mı sordunuz? dedi.
mavi marmara’ya adanmış satırlar... 04:26
mavi marmara’ya adanmış satırlar... 403 izlenme - 6 yıl önce mavi marmara’yı unutmadık unutmayacağız!!!!