Hoşgeldiniz!

mavi yolculuk

Maviye Yolculuk - Yanıldım 03:55
Maviye Yolculuk - Yanıldım 7.275 izlenme - 9 yıl önce amatör maviye yolculuk grubunun yanıldım adlı mükemmel şarkısı...
Maviye Yolculuk-Ellerini Ver 03:50
Maviye Yolculuk-Ellerini Ver 4.442 izlenme - 9 yıl önce
Domates Üreticisi Banu Alkan ve Külotlu Çoraplı Dalgıç 02:01
Domates Üreticisi Banu Alkan ve Külotlu Çoraplı Dalgıç 1.081 izlenme - 2 yıl önce Herkesin yapamayacağı şekilde domates yapan Banu ablamız, peynirde de başarısını deklare ettikten sonra, ani bir geçişle tekne üstünde sırtüstü uzanarak teatral tadda ön sevişir. O yıllarda ince çorap bulmak zor olduğundan, kötü adam külotlu çorapla gelecek ve olaylar zerre gelişmeyecektir.
mavi yolculuk 01:48
mavi yolculuk 2.447 izlenme - 8 yıl önce mavi yolculuk
Metin Ersoy - Mavi Yolculuk 05:40
Metin Ersoy - Mavi Yolculuk 712 izlenme - 5 yıl önce
Bak Ağlayan Son Şarkım Sana 05:16
Bak Ağlayan Son Şarkım Sana 827 izlenme - 8 yıl önce maviye yolculuk
akcay-asos yunuslarla mavi yolculuk 02:25
akcay-asos yunuslarla mavi yolculuk 1.116 izlenme - 8 yıl önce akçay-asos arası teknemizle beraber bizimle yolculuk eden yunuslar..
Fatih Güler - Diyebilirmisin Bana 05:48
Fatih Güler - Diyebilirmisin Bana 561 izlenme - 6 yıl önce diyebilirmisin banabu güzel siiri yüregimizin yettigince yorumlamaya calistim.sevgilerimle...
Mavi Yolculuk 05:05
Mavi Yolculuk 397 izlenme - 7 yıl önce mavi yolculuk anlatılıyor
Grup Mavi - Yolculuk 03:14
Grup Mavi - Yolculuk 120 izlenme - 5 yıl önce
Armada Yachting Simay 02:06
Armada Yachting Simay 50 izlenme - 3 yıl önce -tecrübeli Ve Detaylara Önem Veren Ekibi İle Yat İmalatı, Alım-satım, Kiralama Ve Yönetim Hizmetleri Veren Armada Yatçılık, Misafirlerine Eşsiz Mavi Yolculuk Deneyimi Yaşatmak İçin Onların İstekleri Ve Talepleri Doğrultusunda, Kişiye Özel Lüks Yatçılık Hizmetleri Sunmaktadır. Bu Ayrıcalığı Sizde Yaşayın... -armada Yachting Leads Full Service Yachting Company All Around Turkey. We Are Young And Dynamic Dedicated Team Who Aim To Provide Extraordinary And Elite Yachting Services For Our Guests.our Prime İnterntions Are Providing Best Quality Services With Unique Details, İmproving Guest's Holiday Through Timely İnnovations, Aiming For 0 Guests Satisfaction. Realize Your Dreams With Armada Yachting www.armadayachting.com Www.simay-m.com
Mavi Yolculuk Nedir? 01:27
Mavi Yolculuk Nedir? 15 izlenme - 1 yıl önce Mavi Tur veya orijinal ismi ile Mavi Yolculuk 1950'lerde Halikarnas Balıkçısı olarak tanınan Cevat Şakir ve onun arkadaşları Azra Erhat, Sabahattin Eyüboğlu gibi dönemin hümanist aydınlarının ege ve Akdeniz kıyılarında deniz, tarih ve doğa ile iç içe yaptıkları keşif gezileri ile başlamış, ismini Azra Erhat'ın 1957'de yayımlanan Mavi Yolculuk kitabından almıştır. O dönemler güney Ege'ye özgü süngerci ve balıkçı tekneleri ile daha ilkel koşullarda yapılırken 80'lerden sonra gulet adı verilen çift direkli klasik ahşap uskunalar ile yaygınlaşmış, 90'lar sonrası popüler bir deniz tatili modeli olmuştur. Günümüzde Ege ve Akdeniz kıyılarımız ve Yunan Adalarına yapılan bir hafta veya daha uzun süreli tüm yatılı tekne gezileri mavi yolculuk olarak adlandırılmaktadır.
Grup Mavi - Yolculuk 03:14
Grup Mavi - Yolculuk 11 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Bir Düşün Peşinde Çıkış Tarihi: 02.07.1999 Etnik