Hoşgeldiniz!

mavişehir

Mavişehir Balık Mezatı (Zargana İçerir) 10:13
Mavişehir Balık Mezatı (Zargana İçerir) 8.488 izlenme - 2 ay önce İzlerken hipnoz olunan balık mezatlardan bir tanesi daha.Abimiz gerçekten mezat konusunda zen seviyesinde.
Korkusuz korkak Sedat! (Kemal Ne Olur? ) 01:11
Korkusuz korkak Sedat! (Kemal Ne Olur? ) 219.954 izlenme - 5 yıl önce İnternetin son fenomenini sunmaktan kıvanç duyarız.
Çılgın Taner'in Maceraları-3 05:20
Çılgın Taner'in Maceraları-3 5.020 izlenme - 3 ay önce Taner Alacalıoğlu isimli rahatsız kişinin daha önce videoları bu siteye yüklenmişti kendisini polise ihbar eden arkadaşlar olmasına rağmen kendisi yine sokaklarda millete salça olmaya ve kaza yaptırmaya devam etmekte polis bu adamı hala neden yakalamıyor anlamış değilim. daha önce ki videosunun linkini buraya bırakıyorum http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/360394/cilgin-tanerin-maceralari
Çılgın Tanerin Maceraları 00:57
Çılgın Tanerin Maceraları 3.755 izlenme - 5 ay önce Garip Kavga adı ile yüklediğim videonun devamı niteliğinde Taner abimiz gene birilerini çıldırtmış arkadan vurduruyor. İlk video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/359174/garip-kavga Bu da elemanın video altına yazdığı yorum: "DURAMAYAN PASSAT SÜRÜCÜSÜ HINCINI RENO 9 DAN ÇIKARTTI ÇOK ZENGİN OLMAK BÖYLE BİRŞEY OLSA GEREK VURUP GEÇERİM SONRA ÖDERİM DİYOR ... :D ARKADA LPG VAR BUNUN ARABAYIDA YAKAR BENİMKİNİDE YAKAR ... ROBOTMUDUR NEDİR YAPAY ZEKANIN ÜRÜNÜMÜDÜR NEDİR ASLINDA İNSANLARA BAKAR İSEK DURATINDAKİ MASKEDEN BAŞKA BİRŞEY YOK SADECE KENDİ AKIL ALANLARI BİRYERE KAYIT OLUYOR AKILSIZ ROBOTA DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ BİR ÜRÜNMÜ BU HAREKETİ YAPIYOR ARAŞTIRILMALI ... "
kedimiz cadı beyaz pekingese pörty'nin yavrularını 00:19
kedimiz cadı beyaz pekingese pörty'nin yavrularını 1.658 izlenme - 9 yıl önce cadı pörty'nin yavrularını emziriyor. bebekliğinden beri pörty'nin emzirdiği kedimiz cadı, pörty kendi yavrularına bakmayınca, yavruların yanına girip köpeğin yani süt annesinin yavrularını emzirdi.
Didim Mavişehir 00:57
Didim Mavişehir 655 izlenme - 8 yıl önce çılgın dans showw mavişehirr
Fiyat Arttırma İsteği Uyandıran Balık Mezatı 03:34
Fiyat Arttırma İsteği Uyandıran Balık Mezatı 37 izlenme - 3 ay önce İzmir Mavişehir Balık Mezatında çavuş okyanus tarafından yapılan açık arttırmayı izlerken insana arttırmaya katılma isteği uyandırıyor efendim.
Korkusuz Korkak Sedat - Kemal N'olur! 01:11
Korkusuz Korkak Sedat - Kemal N'olur! 365 izlenme - 3 yıl önce Sedat ve arkadaşı Kemal'in baş döndüren park maceralarını dikkat ile izliyoruz. Kemal n'olur, ellerim yanıyor...
Korkusuz Korkak - Kemal'in Dönüşü 00:52
Korkusuz Korkak - Kemal'in Dönüşü 185 izlenme - 3 yıl önce Videoyu çeken Sedat'ın son saniyelerde verdiği misyonu da gerçekleştiren Kemal, arkadaşını göt etmenin ve O'nu geçmenin verdiği haz ile başka maceralara daha güçlü ve kararlı bir şekilde yelken açmaktadır. İlk video : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/98285/korkusuz-korkak-sedat-kemal-nolur!
Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden İş Adamı ve Motosiklet Yarışçısı Ünal Çallı Son Yolculuğuna... 03:27
Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden İş Adamı ve Motosiklet Yarışçısı Ünal Çallı Son Yolculuğuna... 47 izlenme - 10 ay önce Trafik kazasında hayatını kaybeden iş adamı ve motosiklet yarışçısı Ünal Çallı son yolculuğuna uğurlandıİZMİR - Dün akşam saatlerinde İzmir Çevre Yolu Mavişehir Kavşağı yakınlarında motosikleti ile seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybedip bariyerlere çarparak yaşamını yitiren Tireli...