Hoşgeldiniz!

mavuba

Zlatan Ibrahimovic İle Mavuba Kavga Etti 01:55
Zlatan Ibrahimovic İle Mavuba Kavga Etti 2.571 izlenme - 4 yıl önce PSG`nin Lille ile 2-2 berabere kaldığı maçta ortalık bir anda karıştı. Mavuba ile Zlatan Ibrahimovic arasında yaşananlar ilginçti.
G.Saray'a yeni Melo! Ibra'yı tokatlamıştı... 01:02
G.Saray'a yeni Melo! Ibra'yı tokatlamıştı... 1.657 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray, Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille'de kaptanlık yapan Rio Mavuba'yı listesine aldı.
Kısacık boyuyla Zlatan'ı yere serdi! 01:08
Kısacık boyuyla Zlatan'ı yere serdi! 1.330 izlenme - 4 yıl önce PSG ile Lille arasında oynanan maçta Zlatan Ibrahimovic ile Rio Mavuba arasında gergin anlar yaşandı. İşe o görüntüler.
Zlatan İbrahimovic'e Tokat Atmak - Rio Mavuba 02:19
Zlatan İbrahimovic'e Tokat Atmak - Rio Mavuba 994 izlenme - 2 yıl önce PSG ile Lille arasında oynanan maçta ortalık karıştı. Kendisine atarlanan İbrahimovic'e yarısı kadar ebatlarda olan Mavuba tokadı yapıştırınca İbrahimovic'i sereserpe yere serdi. O ebatına yakıştımı be İbo.
Fransa antrenmanında bomba olay! Yuvarlandılar... 00:27
Fransa antrenmanında bomba olay! Yuvarlandılar... 830 izlenme - 4 yıl önce Son yapılan Fransa milli takım antrenmanında Liverpool'lu Sakho ve Lille oyuncusu Rio Mavuba'nın saha ortasında yerde sarılıp yuvarlanmaları izleyenler kırdı geçirdi...
Mavuba'nın Tokadı İbrahimoviç'i Yıktı! 02:44
Mavuba'nın Tokadı İbrahimoviç'i Yıktı! 192 izlenme - 4 yıl önce PSG ile Lille arasında oynanan maçta ortalık karıştı. 2-2 biten maçta Mavuba ile İbrahimoviç kavga etti. Bunun üzerine Mavuba'nın İbrahimoviç'e attığı tokat ünlü futbolcunun yere yığılmasına neden oldu. İşte o anlar...
İbrahimoviç'e Osmanlı Tokatı 02:19
İbrahimoviç'e Osmanlı Tokatı 109 izlenme - 4 yıl önce Paris Saint Germain ile Lille arasında oynanan maçta Ibrahimovic'in sertliğine aynı şekilde karşılık veren Rio Mavuba'nun hareketi, kameralara böyle yansıdı.
Beşiktaş, Atiba'nın alternatifini buldu! 01:31
Beşiktaş, Atiba'nın alternatifini buldu! 29 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş'ta Atiba'nın takımda kalmaması durumuda siyah beyazlıların ilk tercihi Lille forması giyen Rio Mavuba olacak.