Hoşgeldiniz!

Maximo Banguera

Ölü Taklidi Yapın Gider Taktiği İşe Yaramadı 02:27
Ölü Taklidi Yapın Gider Taktiği İşe Yaramadı 3.308 izlenme - 3 yıl önce Ekvador liginde kaleci Maximo Banguera'nın ölü taklidi işe yaramadı. Ceza sahası dışında rakip oyuncuyu yere indiren Banguera kırmızı kart görmemek için bir süre yerde hareketsiz kaldı. Aynı numarayı daha önce de yapmış olacak ki, ne hakem hem de takım arkadaşları kendisinin bu durumuna bir tepki göstermedi. Banguera da bu numarasına rağmen kırmızı kart görmekten kurtulamadı.
Kart Görmemek İçin Oyunculuk Yapan Kaleci! 02:26
Kart Görmemek İçin Oyunculuk Yapan Kaleci! 749 izlenme - 3 yıl önce Barcelona ile Nacional arasında oynanan Copa Libertadores mücadelesinde Barcelonalı kaleci Máximo Banguera rakibine yaptığı sert müdahalenin ardından kart görmemek için uzun süre yerden kalkmadı.
Kırmızı Kart Görmemek İçin Ölü Numarası Yapan Kaleci 00:46
Kırmızı Kart Görmemek İçin Ölü Numarası Yapan Kaleci 37 izlenme - 10 ay önce Kaleci Maximo Banguera, gole giden Jonathan Copete'yi ceza sahası dışında sert bir hareketle düşürdü. Ancak kırmızı kart göreceğini anlayınca uzun süre ölüyor numarası yapıyor.
Derbi Maçı Sonrası Osmanlı Tokadı! 00:40
Derbi Maçı Sonrası Osmanlı Tokadı! 172 izlenme - 4 yıl önce Ekvator'un El Clasicosu Olarak Adlandırılan Barcelona İle Emelec Arasındaki Maçın Ardından Barcelona Kalecisi Maximo Banguera Yenilgiyi Hazmedemeyerek Emelec Oyuncusu Pedro Quinonez'e Çok Sert Bir Tokat Attı. Beklemediği Anda Gelen Darbe Sonrası Yere Yığılan Quinonez'e Sağlık Ekipleri Müdahale Etti.
Kırmızı Kartı Görüp, Golü Önledi! 00:43
Kırmızı Kartı Görüp, Golü Önledi! 2 izlenme - 4 hafta önce Ekvador ekiplerinden Barcelona’nın kalecisi Maximo Banguera, Diaz ile oynanan Sudamericana Kupası 1. Tur ilk maçında takımını kırmızı kartla kurtardı.
Ölü Taklidi Yapın Gider Taktiği İşe Yaramadı 01:31
Ölü Taklidi Yapın Gider Taktiği İşe Yaramadı 55 izlenme - 3 yıl önce Ekvador liginde kaleci Maximo Banguera'nın ölü taklidi işe yaramadı. Ceza sahası dışında rakip oyuncuyu yere indiren Banguera kırmızı kart görmemek için bir süre yerde hareketsiz kaldı. Aynı numarayı daha önce de yapmış olacak ki, ne hakem hem de takım arkadaşları kendisinin bu durumuna bir tepki göstermedi. Banguera da bu numarasına rağmen kırmızı kart görmekten kurtulamadı.
Penaltıyı kurtardı, ölü taklidi yaptı! 01:03
Penaltıyı kurtardı, ölü taklidi yaptı! 15 izlenme - 3 yıl önce Ekvador'da Barcelona SC forması giyen Maximo Banguera, kart görmemek için yaptığı ölü taklidini bu kez de penaltı kurtardıktan sonra tekrarladı.