Hoşgeldiniz!

mayınlar

Murat Şenpınar-Mayınlar Döşenmiş 05:24
Murat Şenpınar-Mayınlar Döşenmiş 23.237 izlenme - 9 yıl önce murat Şenpınar-mayınlar döşenmiş
Serseri Mayınlar-Mine Vaganti Trailer 01:38
Serseri Mayınlar-Mine Vaganti Trailer 15.105 izlenme - 5 yıl önce Çizme biçimli İtalya’nın topuk kısmı olarak niteleyebileceğimiz Puglia bölgesindeki Salento’daki çekimlerini tamamlayan Özpetek, anne-baba, üç kardeş, büyükanne ve teyzelerden oluşan geniş bir ailenin öyküsünü izleyicileriyle paylaşacak. Makarna üreticisi aile Akdeniz ve Akdeniz’e ait yemek kültürünün tam ortasındaki yaşamlarını Özpetek sayesinde bizlerle paylaşacak.
Mine Vaganti  (Serseri Mayınlar) -  Kutlama 04:22
Mine Vaganti (Serseri Mayınlar) - Kutlama 1.228 izlenme - 3 yıl önce Geçenlerde izlediğim italyan filminde Sezen Aksu şarkısı çaldığını görünce bayağı şaşırmıştım. Araştırdıktan sonra yapımcısının Türk olduğunu farkettim. Sitede eksik olmasın dedim hemen ekledim. İtalyan bir ailenin, italyan kültürüne göre geleneksel ve ahlaki kalıpların dışına çıkan çocuklarının öyküsünü konu alan bir romantik dramadır.
serseri mayınlar filmi framanı 01:38
serseri mayınlar filmi framanı 2.129 izlenme - 8 yıl önce serseri mayınlar filmi framanı
serseri mayınlar - mine vaganti fragmanı 01:38
serseri mayınlar - mine vaganti fragmanı 1.339 izlenme - 8 yıl önce vizyon tarihi 26 mart 2010 detaylı bilgi için bakınız httpwwwforumfinalcomshowthreadphpserseri-may-nlar-mine-vaganti-26-mart-2010-43640indexhtmlp76774post76774yapım2010 italyatürdramyönetmenferzan ozpeteksenaryoferzan ozpetek ıvan cotroneoyapımcıdomenico procaccisüre1 saat 50 dkgösterim tarihi26 mart 2010 türkiye httpwwwforumfinalcom httpwwwprosinemanet
Hakkı Bulut - Mayınlar Döşenmiş Yüreğime 05:31
Hakkı Bulut - Mayınlar Döşenmiş Yüreğime 1.046 izlenme - 6 yıl önce
Hakkı Bulut - Mayınlar Döşenmiş Yüreğime 05:31
Hakkı Bulut - Mayınlar Döşenmiş Yüreğime 139 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Bizim Sevdamız Çıkış Tarihi: 25.11.2002 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Kanatları kırılmış yaralı kuş gibi Bilinmez mechulde çırpınmaktayım Sıcak bir yuvamı ben çoktan dağıttım Ismarlama ömrümle çırpınmaktayım Gözlerim uykuya öyle hasretki Anılarımdan korkuyorum düş kurmam yasak Mutluluk umudundan öyle uzağım Sevgisiz bedenim kıraç bir toprak Mayınlar döşenmiş yüreğimin içindeki Duygular ettiğin filan yaralı bir Kuş gibi kırık kanatım Mas mavi gökyüzü bana yasak Feleğin değişmez hediyesiyim ben Her avcıya verilen sunulan benim Yürümek mümkünmü mutluluk yolunda Her adımda tuzaklara düşen benim Gözlerim uykuya öyle hasretki Anılarımdan korkuyorum düş kurmam yasak Mutluluk umudundan öyle uzağım Sevgisiz bedenim kıraç bir toprak Mayınlar döşenmiş yüreğimin içindeki Duygular ettiğin filan yaralı bir Kuş gibi kırık kanatım Mas mavi gökyüzü bana yasak.
Hakkı Bulut - Mayınlar Döşenmiş Yüreğime 05:23
Hakkı Bulut - Mayınlar Döşenmiş Yüreğime 3 izlenme - 1 yıl önce Hakkı Bulut - Mayınlar Döşenmiş Yüreğime Albüm:Hakki Bulut - Bizim Sevdamız Şarkı Sözleri: Kanatları kırılmış yaralı kuş gibi Bilinmez mechulde çırpınmaktayım Sıcak bir yuvamı ben çoktan dağıttım Ismarlama ömrümle çırpınmaktayım Gözlerim uykuya öyle hasretki Anılarımdan korkuyorum düş kurmam yasak Mutluluk umudundan öyle uzağım Sevgisiz bedenim kıraç bir toprak Mayınlar döşenmiş yüreğimin içindeki Duygular ettiğin filan yaralı bir Kuş gibi kırık kanatım Mas mavi gökyüzü bana yasak