Hoşgeldiniz!

maymunları

Amazon Maymunları Gibi Borulara Tırmanan Gençler 05:42
Amazon Maymunları Gibi Borulara Tırmanan Gençler 544 izlenme - 5 ay önce Kimin ne yaptığı belli olmayan, etraftaki insanların dahi ''yazık çocuklar delirdi mi acaba?'' bakışları ile harmanlanmış bir video izliyoruz arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Oyuncak Maymunun Öldüğünü Zannedip Yas Tutan Langur Maymunları 01:26
Oyuncak Maymunun Öldüğünü Zannedip Yas Tutan Langur Maymunları 422 izlenme - 6 ay önce Oyuncak Maymunun Öldüğünü Zannedip Yas Tutan Langur Maymunları Langur maymunlarının arasına yerleştirilen oyuncağın hareketsiz kalmasıyla maymunlar yasa boğuldu.
Maymunları Sevindir 10 02:41
Maymunları Sevindir 10 1.502 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir10.htm Seviler ve beğenilerek oynanan maymunları sevindir oyunumuzun son serisi kaldığı yerden devam etmektedir. Oyunumuzda bu kez görünen tüm balonları patlatıyor ve saklı nesneleri bularak kullanıyorsunuz. En sonunda sona kalan diğer balonlarıda ortaya çıkarak patlatıyor maymunlarımızı sevindiriyorsunuz. İyi Eğlenceler..
Maymunları Sevindir 12 01:44
Maymunları Sevindir 12 1.063 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir12.htm Maymunları sevindir oyunumuzun 12. serisi yani 11. bölümdeki uzaydaki maceramızın devamıdır. Oyunda yine kaybolmuş ve mutsuz olan maymunlarımızı bulundukları ortamdan çıkarmak ve onları eğlendirmek sizin elinizde. Mouse'unuz ile gizli nesneleri ve ip uçlarını bularak bunları kullanmalı ve bölümleri tamamlamaya çalışmalısınız. İyi Eğlenceler...
İnsandan Hiç Bir Farkı Olmayan Bonobo Maymunları 01:29
İnsandan Hiç Bir Farkı Olmayan Bonobo Maymunları 262 izlenme - 10 ay önce Geçen yıllarda hayvanların taş çağına girdiği konuşuluyordu. Aralarında en çok ilgi çeken ise Bonobo maymunu olan 35 yaşındaki Kanzi. Kanzi kendi ateşini yakıp, işi bittiğinde söndürebiliyor ve 3000 kadar İngilizce kelimeyi anlayabiliyor. Ayrıca derdini anlatmak için de sembolleri kullanıyor. Sizce dünyanın en ayrıcalıklı canlısı hala insan mı?
uzay maymunları fragman 00:48
uzay maymunları fragman 1.855 izlenme - 7 yıl önce uzay maymunları animasyon filminin fragmanıdır. www.netoyunpark.com tarafından upload edilmiştir. sitemize uğramayı unutmayın.
Maymunları Sevindir 11 01:11
Maymunları Sevindir 11 576 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir11.htm Maymunları sevindir oyunumuzun yeni serisinde uzayda yolculuk ediyoruz. Uzayda mahsur kalmış olan maymunlara mouse'unuzla yardım ederek onları oradan kurtarmaya çalışmalısınız. Saklı olan nesneleri bularak yerlerine yerleştirerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Maymunları Sevindir 3 01:40
Maymunları Sevindir 3 499 izlenme - 2 yıl önce Maymunları sevindir oyunumuzun beklenen 4. serisi sizlerle. Oyunumuzda üzgün olan maymunumuzu eğlendirmek için mouse'umuzla bazı nesneleri hareket ettirip sonucunda oluşan olaylar sayesinde eğlenmesini sağlamalıyız. Bunun yanında yerdeki paralari toplayarak bölüm sonları ekranın üstünde çıkan malzemeleri satın alarak diğer küçük maymunlarıda eğlendirmelisiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir3.htm
Maymunları Sevindir 14 03:11
Maymunları Sevindir 14 483 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir14.htm Maymunları sevindir oyunumuzun son serisinde mouse'unuzu kullanarka gizli nesneleri bulmalı ve bu nesneleri kullanarak oyunu tamamlamaya çalışmalısınız. Dikkat etmeniz gereken bir durum duvarlarda yazılan ip uçları dikkate almalı ve hafızanızda tutmalısınız. İyi Eğlenceler..
Maymunları Sevindir 6 01:34
Maymunları Sevindir 6 457 izlenme - 2 yıl önce Maymunları sevindir oyunumuz kaldığı yerden hızlı bir şekilde devam etmekte ve yeni serisi olan Maymunları sevindir 6 sizlerle. Oyunumuzda mouse'unuzla maymunları sevindirecek saklı nesneleri bulmalısınız. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir6.htm
uzay maymunları - tivibu 00:42
uzay maymunları - tivibu 1.547 izlenme - 7 yıl önce 5 milyar dolarlık uzay mekiği kara delikte kaybolunca onu bulup geri getirmek uzaya ilk giden maymunun torununa düşer.
cem yılmaz arif maymunları eğitiyo :)) 02:22
cem yılmaz arif maymunları eğitiyo :)) 928 izlenme - 8 yıl önce (a.r.o.g)
medya maymunları!!! made in izlemen 03:05
medya maymunları!!! made in izlemen 746 izlenme - 8 yıl önce belli zamanlarda ülke gündemini meşgul eden medya maymunlarını izlemen yakaladı,lütfen kuruyemiş atmayınız!!!
Maymunları Sevindir 15 04:43
Maymunları Sevindir 15 256 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir15.htm Maymunları sevindir oyunumuzun yeni serisinde kızılderelinin kardeşine haber vermek için duman yoluyla mesaj yollamalıyız. Bunun için tüm gizli nesneleri ve bulmacaları çözerek oyunumuzu oynamalıyız. İyi Eğlenceler..
space chimps 2 zartog strikes back 00:58
space chimps 2 zartog strikes back 795 izlenme - 6 yıl önce
Tayfun Yılmaz En İyi Ve En Komik Maymunları Vine 03:39
Tayfun Yılmaz En İyi Ve En Komik Maymunları Vine 46 izlenme - 7 ay önce YAZILANLARI DİKKATE ALMAYINIZ!!!! Videonuzun aramalarda daha üst sıralarda çıkması için aşağıdaki uyarılara dikkat ediniz: Açıklamada videonuzu anlatan, içerik ile ilgili cümleler ve anahtar kelimelere yer vermenizi ve açıklamanın en az 150 karakter olmasını öneriyoruz. Anahtar kelime sayısı yeterli değil. 6 adet anahtar kelime eklenebilir.
Maymunları Sevindir 4 03:21
Maymunları Sevindir 4 113 izlenme - 2 yıl önce Maymunları sevindir oyunumuzun beklenen 4. serisi sizlerle. Oyunumuzda üzgün olan maymunumuzu eğlendirmek için mouse'umuzla bazı nesneleri hareket ettirip sonucunda oluşan olaylar sayesinde eğlenmesini sağlamalıyız. Bunun yanında yerdeki paralari toplayarak bölüm sonları ekranın üstünde çıkan malzemeleri satın alarak diğer küçük maymunlarıda eğlendirmelisiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir4.htm
Maymunları Sevindir 7 01:19
Maymunları Sevindir 7 112 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir7.htm Maymunları sevindir oyunumuzun 7. serisinde oyuna başlamadan önce sevimli maymunumuza başlık takmamız gerekmektedir. Bunun için ekranın sağındaki kırmızı kola tıklayarak başlayabilirsiniz. Daha sonra mouse'unuzla etraftaki nesneleri kullanarak maymunumuzu sevindirmeye çalışmalısınız. İyi Eğlenceler..
Maymunları Sevindir 9 06:30
Maymunları Sevindir 9 103 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir9.htm Maymunları sevindir oyunumuzun devamı olan 9. seride dört farklı bölümde kayıp olan küçük sevimli maymunları bulmaya çalışıyoruz. Mouse'unuzla etrafı gezmeli ve işinize yarayabilecek nesneleri toplayıp uygun yerlerde kullanmalısınız. Böylece bir sonraki kilitli kutuları veya size gereken nesnelere erişerek kaybolan maymunları bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
MAYMUNLARIN ZİNA EDEN MAYMUNLARI RECM ETME SÖZÜ SAHİHTİR GERÇEKTİRZİNA EDENİNRECM EDİLMESİ TEVHİDDİR 04:32
MAYMUNLARIN ZİNA EDEN MAYMUNLARI RECM ETME SÖZÜ SAHİHTİR GERÇEKTİRZİNA EDENİNRECM EDİLMESİ TEVHİDDİR 68 izlenme - 11 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Maymunları Sevindir 5 02:51
Maymunları Sevindir 5 92 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/maymunlarisevindir5.htm Maymunları sevindir oyunumuzun devamı olan 5. serisinde mouse'umuzu kullanarak etraftaki nesneleri kullanarak küçük maymunların ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve maymunları sevindirerek bölümleri geçiyoruz. İyi Eğlenceler..
İnsan Maymunları 00:49
İnsan Maymunları 166 izlenme - 8 yıl önce tırman bakımyım
kapucin maymunları 04:38
kapucin maymunları 55 izlenme - 7 yıl önce
ÇOK TATLILAR LAĞN ! - Maymunları Sevindir - Flash Oyun 23:27
ÇOK TATLILAR LAĞN ! - Maymunları Sevindir - Flash Oyun 8 izlenme - 2 yıl önce Oyun : Maymunları Sevindir 4 Videom hoşuna gittiyse bana destek vermek için videoyu beğenmeyi,yorum atmayı ve en önemlisi paylaşmayı lütfen unutma! Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/AllDayPlaYT Kişisel Facebook : https://www.facebook.com/FaceCoder Twitter : https://twitter.com/AllDayPlayTwit Twitch : http://www.twitch.tv/alldayplaytwitch/profile Ask.fm : ask.fm/UmutYiildiz