Hoşgeldiniz!

maymunu

Su Maymunundan Yastık Yapımı 08:59
Su Maymunundan Yastık Yapımı 2.188 izlenme - 2 ay önce Ne kadar da rahatımızı düşünen ve bizlere fikirler sunan bir aile. Yine Salih reisin anlamsız hareketleri ve babanın büyük sabrıyla çekilen bu tatlı video sizlerle. Keyifli seyirler...
Ateş Yakıp Yemek Yapan ve 3 Bin Kelime Bilen Bonobo Maymunu 01:09
Ateş Yakıp Yemek Yapan ve 3 Bin Kelime Bilen Bonobo Maymunu 1.253 izlenme - 2 ay önce Geçtiğimiz yıllarda hayvanların taş çağına girdiği konuşuluyordu. Başlangıçta BBC tarafından duyurulan bu bulgular insanların, insan türünü en akıllı ve ayrıcalıklı tür olarak görmesi fikrine ağır bir darbe daha indirmişti. Eğer Tayland’da bir grup makak maymunu geçmiş 50 yıl boyunca taş çağını yaşıyorsa acaba dünyada başka ne tür evrimsel gelişmeler yaşanıyor? Henüz bunlara yeterli cevap verilmemişken insanlığın zekâ düzeyleri arasındaki hiyerarşiyi tekrar yapılandırması gerekecek gibi görünüyor. Kanzi ile tanışın Bonobolar, şempanzelerin kuzenidir. Kanzi adlı bu bonobo 35 yaşında ve maalesef esaret altında doğmuş. Des Moines, Iowa üniversitesinde bulunan ve maymun bilinci hakkında araştırmalar yapan bir grup araştırmacı aynı zamanda onlarla iletişim kurmanın yollarını da geliştiriyor. Kanzi bu maymunlar arasında en etkileyici olanı, özellikle ateş yakma ve işi bittiğinde onu söndürme, kendi yemeğini pişirme, yemeğini şekerlemeler ile tatlandırma gibi etkileyici becerileri var. Dr. Savage-Rumbaugh, Kanzi ile ilgili şunları söylüyor: "Kanzi ateş yakıyor çünkü bunu istiyor. Kanzi küçükken ilkel insanların nasıl ateş yakıp onu kontrol ettiğini gösteren filmler izlemişti. O filmlerden özellikle Spellbound’u büyülenmiş biçimde binlerce defa izlemişti." Kanzi ayrıca 3 bin İngilizce kelimeyi anlayabiliyor ve semboller yardımı ile konuşabiliyor ve bunların 500’ünü kullanarak insanlarla iletişime geçebiliyor. Onun yeteneklerine dayanarak, insanlar artık insanların ve zekanın gelişimi, hayvanların bilinci ile ilgili düşüncelerini değiştirebilirler.
Su Maymunlarını Mısır Gibi Patlatmak 04:37
Su Maymunlarını Mısır Gibi Patlatmak 391 izlenme - 4 hafta önce Su maymunlarını suya koyduğumuzda şişiyor ve kaygan bir hal alıyor. Peki bunları hiç ısıtmayı denediniz mi? Salih reis ve babası denedi efenim. Keyifli seyirler...
Spiderman Vs Black Spiderman Orbeez Banyosu yapıyor ve sürpriz yumurtaları buluyor 05:18
Spiderman Vs Black Spiderman Orbeez Banyosu yapıyor ve sürpriz yumurtaları buluyor 2.204 izlenme - 7 ay önce Spiderman Vs Black Spiderman Orbeez Banyosu yapıyor ve sürpriz yumurtaları buluyor. Karlar ülkesi, yenilmezler, örümcek adam sürpriz yumurtaları bu videoda.
Şöhret Olmak İçin Orospu Olmak Gerekiyor - Star Avı 03:04
Şöhret Olmak İçin Orospu Olmak Gerekiyor - Star Avı 2.561 izlenme - 1 yıl önce Popstar'ın tutmasından sonra düzenlenen ses yarışmalarından biri olan Star Avı'nın elemelerine katılan hanımefendi ve jüri ile arasındaki diyalogları izleyeceğiz. Bu yarışma diğerlerine göre gayet dobra yarışmacıları bünyesinde barındırıyordu. Bir diğer örneği olan Onur Çivi'de olduğu gibi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/222/star-avi-elemelerinde-muthis-laf-sokuslar
Bünyamin Abi'yi Nöbete Kaldırmak 00:15
Bünyamin Abi'yi Nöbete Kaldırmak 2.187 izlenme - 2 yıl önce 3-5 nöbetinde kulubedeki asker Bünyamin abinin nöbeti devralmaya gelmemesiyle kıllanır, silahlık çavuşuna haber verir, Bünyamin abimiz tam 20 dakika takmıştır. Uyandırmaya gittiklerinde görüntü budur. Şaka maka da çok tatlı lan. Kuveyt videosu.
Su Maymunları Görüntülendi 01:27
Su Maymunları Görüntülendi 3.098 izlenme - 3 yıl önce Güney Amerika kökenli ve kemirgen sınıfından olan dev fareleri andıran ve nesli tükenme tehlikesi altındaki su maymunları, yaşam alanı buldukları Iğdır'ın Karakoyunlu ilçesi Bulakbaşı köyü civarındaki Karasu Nehri'nde uzun bir bekleyişin ardından görüntülendi.
aslan maymunu böyle avladı!! 01:03
aslan maymunu böyle avladı!! 4.117 izlenme - 7 yıl önce yazık ya..
Iğdır'da Dev Fareler Görüntülendi 00:55
Iğdır'da Dev Fareler Görüntülendi 1.486 izlenme - 3 yıl önce Güney Amerika kökenli ve kemirgen sınıfından olan dev fareleri andıran ve nesli tükenme tehlikesi altındaki su maymunları, yaşam alanı buldukları Iğdır'ın Karakoyunlu ilçesi Bulakbaşı köyü civarındaki Karasu Nehri'nde uzun bir bekleyişin ardından görüntülendi.
komik maymunlar [xd] 00:23
komik maymunlar [xd] 1.862 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/ikimart - daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Dünyanın En Küçük Maymunu 02:21
Dünyanın En Küçük Maymunu 1.174 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Küçük Maymunu
Askeri Usullere Göre Eğitilmiş Maymun 02:35
Askeri Usullere Göre Eğitilmiş Maymun 319 izlenme - 1 yıl önce Primatların zekasını kanıtlayan türden bir maymun. Kim böyle bir arkadaş istemez ki?
Afakan - Lağım Maymunu Geliyormuş (Çarli) 00:18
Afakan - Lağım Maymunu Geliyormuş (Çarli) 246 izlenme - 1 yıl önce Cilvenaz vidyosundan sonra çarli dizisinin görüntülerini arama çalışmalarına başlayan ben , uzun aramalara rağmen sitede olanlardan başka hiçbir görüntü bulalamamış bulunmaktayım. Teselli ikrâmiyesi olarak bu görüntüyü buldum. İlker Masum'un canlandırdığı Afakan tiplemesi başarısıyla çoğu zaman çarlinin önüne geçmişti.İşte o anlardan sadece birisi.Bu arada çarli dizisini bulana veya getirene 100 bin lira veriyorum.
Öldürdüğü Maymunun Bir Yavrusu Olduğunu Farkeden Leopar Ne Yapar 06:08
Öldürdüğü Maymunun Bir Yavrusu Olduğunu Farkeden Leopar Ne Yapar 600 izlenme - 4 yıl önce Öldürdüğü Maymunun Bir Yavrusu Olduğunu Farkeden Leopar Ne Yapar
maymunuuuuuu kaŞiiii 00:50
maymunuuuuuu kaŞiiii 1.092 izlenme - 9 yıl önce maymun
Maymunu Mutlu Et 6 Tam Çözüm 04:19
Maymunu Mutlu Et 6 Tam Çözüm 90 izlenme - 10 ay önce maymunu mutlu et
işte gerçek medya maymunu :)) 01:15
işte gerçek medya maymunu :)) 661 izlenme - 7 yıl önce medya maymunu
Orbeez Barbie Bebek Banyo Yapıyor! Barbie Bath with Orbeez! Orbeez oyunları 02:11
Orbeez Barbie Bebek Banyo Yapıyor! Barbie Bath with Orbeez! Orbeez oyunları 63 izlenme - 4 ay önce
Orbeez Su Maymunu Sürpriz Hediye Kovası! Orbeez Hide and Seek! LEGO Figures FROZEN  Minişler 03:58
Orbeez Su Maymunu Sürpriz Hediye Kovası! Orbeez Hide and Seek! LEGO Figures FROZEN Minişler 44 izlenme - 5 ay önce
aşk maymunu ( seni seviyorum ) 00:38
aşk maymunu ( seni seviyorum ) 602 izlenme - 7 yıl önce aşk maymunu
Kızlar Maymunu Dudaktan Öpüyor 02:01
Kızlar Maymunu Dudaktan Öpüyor 251 izlenme - 5 yıl önce kızlar maymunu dudaktan öpüyor
fuat - habeş maymunu [kalbüm 2009] 7 03:43
fuat - habeş maymunu [kalbüm 2009] 7 300 izlenme - 5 yıl önce
disscount medya maymunu 03:27
disscount medya maymunu 404 izlenme - 8 yıl önce disscount yeni bir grup diss-eplin adlı cd yi çıkardı
Ahmet Hakan'dan Nihat Doğan'a: Medya Meymunu 01:28
Ahmet Hakan'dan Nihat Doğan'a: Medya Meymunu 81 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK'te Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programında Özgecan Aslan cinayeti ve kadına yönelik şiddet tartışıldı. Ahmet Hakan, cinayet sonrası ‘Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın’ şeklinde tweet atan ve büyük tepki toplayan Nihat Doğan için çok sert konuştu. Ahmet Hakan, "Nihat Doğan'a gel bize laikliği anlat desen iki kelime konuşamaz. Ona çok önem atfediyoruz aslında medya maymunu. Onun ne dediğinin bir önemi yok aslında Önemli olan bu zihniyetin toplumda var olması" dedi.
Yavuz Bingöl Filmde Kaçıncı Maymunu Oynuyordu 01:13
Yavuz Bingöl Filmde Kaçıncı Maymunu Oynuyordu 288 izlenme - 7 yıl önce
bildiğimiz fareymiş... 02:59
bildiğimiz fareymiş... 99 izlenme - 6 yıl önce
Ahmet Hakan'dan Nihat Doğan'a Medya Maymunu 01:28
Ahmet Hakan'dan Nihat Doğan'a Medya Maymunu 38 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Hakan'ın sunduğu 'Tarafsız Bölge' programında Ahmet Hakan, cinayet sonrası tweet atan Nihat Doğan hakkında Medya Maymunu ifadesinde bulundu.