Hoşgeldiniz!

mazgal

Mazgaldan Çıkan Zombiler - Korkunç Şaka 01:44
Mazgaldan Çıkan Zombiler - Korkunç Şaka 19.486 izlenme - 3 yıl önce Mazgala yerleştirilen zombiler yoldan geçenlerin aklını aldı
Ağlatan, Bayıltan, Yaralayan Koşu Yarışması 02:08
Ağlatan, Bayıltan, Yaralayan Koşu Yarışması 1.937 izlenme - 12 ay önce Videomuz, belkide örneğine sadece güzel Türkiyemizde karşılaşabileceğimiz bir video. Zonguldak’ta Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen koşu yarışında, bazı öğrenciler dereceye giremediği için gözyaşı dökerken, bazıları bitiş çizgisini geçtikten sonra fenalık geçiriyor. Tahir Enes Yener isimli bir öğrenci ise ayağını bakımsız bir mazgala kaptırarak yaralananıyor.
Mazgalda Balık Tutan Adam 01:03
Mazgalda Balık Tutan Adam 1.972 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 02:11
Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 407 izlenme - 2 yıl önce Efendim, Anne ördek ve yavruları yolda yürürken birkaç yavru mazgaldan düşüyor. Yavrularının yanında olmadığını gören Anne ördek mazgala düştüklerini anladıktan sonra oradan ayrılmıyor. Anne ördek yavrularını orada bırakıp gidemeyince durumun farkına varan bir adam mazgaldan tüm yavruları çıkartıyor.
Emrah_mazgal_eray 03:59
Emrah_mazgal_eray 640 izlenme - 10 yıl önce emrah_mazgal_eray kadırak alemi
Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 02:11
Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 145 izlenme - 2 yıl önce Efendim, Anne ördek ve yavruları yolda yürürken birkaç yavru mazgaldan düşüyor. Yavrularının yanında olmadığını gören Anne ördek mazgala düştüklerini anladıktan sonra oradan ayrılmıyor. Anne ördek yavrularını orada bırakıp gidemeyince durumun farkına varan bir adam mazgaldan tüm yavruları çıkartıyor.
Bacağı Mazgala Sıkıştı, Acı İçinde Yardım Bekledi 06:50
Bacağı Mazgala Sıkıştı, Acı İçinde Yardım Bekledi 25 izlenme - 2 yıl önce KADIKÖY D-100 Karayolu’nda minibüse binmek isteyen Ayşe Merve Sungur’un (24) bacağı, bir parmaklığı kırık olan mazgala sıkıştı. Yarım saat boyunca yardım bekleyen Sungur’u itfaiye ekipleri kurtardı.
Köpeğin Mazgal Korkusu 00:09
Köpeğin Mazgal Korkusu 30 izlenme - 3 yıl önce Köpeğin Mazgal Korkusu