Hoşgeldiniz!

mazgal

Amerika'da Altyapı Sistemi 00:57
Amerika'da Altyapı Sistemi 7.486 izlenme - 2 ay önce Amerika'da Fırtına sonrası tıkanan mazgal, bu küçük göleti oluşturmuş. Görüntüdeki abinin mazgalı bulup açmasıyla foşş diye gelen rahatlama hissi... iyi seyirler.
Ağlatan, Bayıltan, Yaralayan Koşu Yarışması 02:08
Ağlatan, Bayıltan, Yaralayan Koşu Yarışması 1.988 izlenme - 2 yıl önce Videomuz, belkide örneğine sadece güzel Türkiyemizde karşılaşabileceğimiz bir video. Zonguldak’ta Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen koşu yarışında, bazı öğrenciler dereceye giremediği için gözyaşı dökerken, bazıları bitiş çizgisini geçtikten sonra fenalık geçiriyor. Tahir Enes Yener isimli bir öğrenci ise ayağını bakımsız bir mazgala kaptırarak yaralananıyor.
Mazgalda Balık Tutan Adam 01:03
Mazgalda Balık Tutan Adam 2.000 izlenme - 4 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sokak Kedisinden İnanılmaz Refleks 00:59
Sokak Kedisinden İnanılmaz Refleks 185 izlenme - 11 ay önce Mazgalda fareye tuzak kuran kedi sabırla bekliyor ve saniyelik bir hamle ile fareyi yakalıyor
 Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 02:11
Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 474 izlenme - 4 yıl önce Efendim, Anne ördek ve yavruları yolda yürürken birkaç yavru mazgaldan düşüyor. Yavrularının yanında olmadığını gören Anne ördek mazgala düştüklerini anladıktan sonra oradan ayrılmıyor. Anne ördek yavrularını orada bırakıp gidemeyince durumun farkına varan bir adam mazgaldan tüm yavruları çıkartıyor.
Emrah_mazgal_eray 03:59
Emrah_mazgal_eray 640 izlenme - 11 yıl önce emrah_mazgal_eray kadırak alemi
Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 02:11
Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 219 izlenme - 3 yıl önce Efendim, Anne ördek ve yavruları yolda yürürken birkaç yavru mazgaldan düşüyor. Yavrularının yanında olmadığını gören Anne ördek mazgala düştüklerini anladıktan sonra oradan ayrılmıyor. Anne ördek yavrularını orada bırakıp gidemeyince durumun farkına varan bir adam mazgaldan tüm yavruları çıkartıyor.
Düşme Anı 00:40
Düşme Anı 280 izlenme - 10 yıl önce düŞenİn dostu olmazmiŞ derler
Evinin Önü Çamur Oluyor Diye Mazgal Çaldı... O Anlar Kamerada 03:45
Evinin Önü Çamur Oluyor Diye Mazgal Çaldı... O Anlar Kamerada 3 izlenme - 3 ay önce Evinin önü çamur oluyor diye mazgal çaldı.
Yaramaz Ördekler İtfaiyenin Yardımıyla Kurtarıldı 01:45
Yaramaz Ördekler İtfaiyenin Yardımıyla Kurtarıldı 7 izlenme - 10 ay önce Annelerinden kaçarak yol kenarındaki mazgala düşen 6 yavru ördek, itfaiyenin yardımıyla kurtarıldı.
Mazgala Düşen Yavru Kediyi İtfaiye Kurtardı 01:03
Mazgala Düşen Yavru Kediyi İtfaiye Kurtardı 5 izlenme - 8 ay önce Mazgala düşen yavru kediyi itfaiye kurtardıANKARA - Ankara Demetevler'de mazgala düşen bir kedi, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu kurtarıldı.