Hoşgeldiniz!

mazgal

Ağlatan, Bayıltan, Yaralayan Koşu Yarışması 02:08
Ağlatan, Bayıltan, Yaralayan Koşu Yarışması 1.972 izlenme - 2 yıl önce Videomuz, belkide örneğine sadece güzel Türkiyemizde karşılaşabileceğimiz bir video. Zonguldak’ta Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen koşu yarışında, bazı öğrenciler dereceye giremediği için gözyaşı dökerken, bazıları bitiş çizgisini geçtikten sonra fenalık geçiriyor. Tahir Enes Yener isimli bir öğrenci ise ayağını bakımsız bir mazgala kaptırarak yaralananıyor.
Mazgalda Balık Tutan Adam 01:03
Mazgalda Balık Tutan Adam 1.992 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sokak Kedisinden İnanılmaz Refleks 00:59
Sokak Kedisinden İnanılmaz Refleks 175 izlenme - 3 ay önce Mazgalda fareye tuzak kuran kedi sabırla bekliyor ve saniyelik bir hamle ile fareyi yakalıyor
 Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 02:11
Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 442 izlenme - 3 yıl önce Efendim, Anne ördek ve yavruları yolda yürürken birkaç yavru mazgaldan düşüyor. Yavrularının yanında olmadığını gören Anne ördek mazgala düştüklerini anladıktan sonra oradan ayrılmıyor. Anne ördek yavrularını orada bırakıp gidemeyince durumun farkına varan bir adam mazgaldan tüm yavruları çıkartıyor.
Emrah_mazgal_eray 03:59
Emrah_mazgal_eray 640 izlenme - 10 yıl önce emrah_mazgal_eray kadırak alemi
Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 02:11
Mazgala Düşen Yavru Ördekleri Annesine Kavuşturmak 186 izlenme - 2 yıl önce Efendim, Anne ördek ve yavruları yolda yürürken birkaç yavru mazgaldan düşüyor. Yavrularının yanında olmadığını gören Anne ördek mazgala düştüklerini anladıktan sonra oradan ayrılmıyor. Anne ördek yavrularını orada bırakıp gidemeyince durumun farkına varan bir adam mazgaldan tüm yavruları çıkartıyor.
Mazgala Düşen Yavru Kediyi İtfaiye Kurtardı 01:03
Mazgala Düşen Yavru Kediyi İtfaiye Kurtardı 2 izlenme - 1 hafta önce Mazgala düşen yavru kediyi itfaiye kurtardıANKARA - Ankara Demetevler'de mazgala düşen bir kedi, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu kurtarıldı.
Yaramaz Ördekler İtfaiyenin Yardımıyla Kurtarıldı 01:45
Yaramaz Ördekler İtfaiyenin Yardımıyla Kurtarıldı 7 izlenme - 2 ay önce Annelerinden kaçarak yol kenarındaki mazgala düşen 6 yavru ördek, itfaiyenin yardımıyla kurtarıldı.
Düşme Anı 00:40
Düşme Anı 279 izlenme - 9 yıl önce düŞenİn dostu olmazmiŞ derler