Hoşgeldiniz!

mazot

Sattığı Mazotu Önce Tattıran Pompacı 00:26
Sattığı Mazotu Önce Tattıran Pompacı 2.665 izlenme - 1 gün önce Minibüsüne mazot almak isteyen sürücüye önce tadımlık mazot veren pompacı abimizi izleyeceğiz.
Mazhar Alanson - Mazot (İsmet Özel) 02:17
Mazhar Alanson - Mazot (İsmet Özel) 28.256 izlenme - 3 yıl önce Daha önce de İsmet Özel'in 'Milli Park' şiirini besteleyen Mazhar Alanson bu sefer de 'Mazot' ve 'Celladıma Gülümserken Çektirdiğim Son Resmin Arkasındaki Satırlar' isimli şiirlerini bestelemiş. Şiirlerden bazı bölümler: Mazot Ağlamadan dillerim dolaşmadan yumruğum çözülmeden gecenin karşısında şafaktan utanmayıp utandırmadan aşkı üzerime yüreğimden başka muska takmadan konuşmak istiyorum. Celladıma Gülümserken Çektirdiğim Son Resmin Arkasındaki Satırlar Haytanın biriyim ben, bunu bilsin insanlar ruhumun peşindedir zaptiyeler ve maliye kara ruhlu der bana görevini aksatmayan kim varsa laboratuvarda çalışanlara sorarsanız ruhum sahte evi Nepal'de kalmış Slovakyalı salyangozdur ruhum sınıfları doğrudan geçip gerçekleri gören gençlerin gözünde. Acaba kim bilen doğrusunu? Hatta ben kıyı bucak kaçıran ben ruhumu sanki ne anlıyorum? Ola ki şeytana satacak kadar bile bende ondan yok. Telaş içinde kendime bir devlet sırrı beğeniyorum çünkü bu, ruhum olmasa da saklanacak bir şeydir devlet sırrıyla birlikte insanın sinematografik bir hayatı olabilir o kibar çevrelerden gizli batakhanelere yolculuklar, lokantalar, kır gezmeleri ve sonunda estetik bir idam belki... Evet, evet ruhu olmak bütün bunları sağlayamaz insana.
Suriye'de Seyyar Petrol Rafinerisi 04:56
Suriye'de Seyyar Petrol Rafinerisi 3.502 izlenme - 12 ay önce Petrol sıkıntısı çekilmeye başlayan Suriye'de böyle seyyar rafineriler türemiş. Millet turşu yapar gibi benzin mazot gaz yağı üretiyor. Petrol ülkesi olduğu için çoğu kişi de biliyor zaten bu işi
Tüp Gazı İçen Çocuk Artık Benzin de İçiyor 01:57
Tüp Gazı İçen Çocuk Artık Benzin de İçiyor 5.731 izlenme - 12 ay önce Tüp Gazı İçen 9 Yaşındaki Çocuğun 4 yıl sonra babasıyla yapılan röportajda kademe atlayarak benzine geçişiniz izliyoruz, garip olan 4 yıl boyunca bir insan evladı alıp çocuğu tedavi etmemiş
Yakıt Deposuna İşemek 05:31
Yakıt Deposuna İşemek 3.233 izlenme - 1 yıl önce Benzine yapılan zamlardan sonra vatandaştan çözüm gecikmez.
Sivrisineklik Yaparak Tırdan Mazot Çalmak 01:09
Sivrisineklik Yaparak Tırdan Mazot Çalmak 2.248 izlenme - 1 yıl önce Çin'de yol kenarında park eden tırdan hırsızlar böyle yakıt çalmış.
Donan Mazot Filtresini Fön Makinesiyle Isıttı 02:02
Donan Mazot Filtresini Fön Makinesiyle Isıttı 1.599 izlenme - 1 yıl önce Ardahan’da vatandaşlar soğukla mücadele etmeye devam ediyor. Eksi 32 dereceyi gören Ardahan'ın Göle ilçesinde iş yerlerinin camları buzla kaplanırken, araçlar soğuktan çalışmadı. Aracı çalışmayan Uğraş Karataş çareyi fön makinesinde buldu. Karataş, soğuk hava nedeniyle donan mazot filtresini fön makinesi yardımıyla ısıtarak açmaya çalıştı. Karataş, "Aracımız sabahtan beri çalışmıyor. En son çareyi fön makinesinde bulduk ve çalıştı ama şimdi de filtre dondu. Şimdi de donan filtre ile uğraşıyoruz. Cemre düştü ama biz araçlarımızı çalıştıramıyoruz." dedi. Okan Ulutaş ise, "Şubat ayının 20’si ve gördüğünüz gibi iş yerlerinin camları tamamen buz tutmuş. Sabahları eksi 30 dereceleri bulan soğuk nedeniyle araçlarımızı çalıştıramıyoruz. Burası gerçekten çok soğuk ve donuyoruz." şeklinde konuştu.
Bir Anda Zenci Olan Adam - RusyAdana 01:01
Bir Anda Zenci Olan Adam - RusyAdana 4.408 izlenme - 2 yıl önce Bu adamlar neden eksozu tıkıyorlar? Amaçları ne? O kadar kurum bir anda nasıl fışkırıyor? O araca yakıt diye ne koymuşlar? Acaba ben egsoz kelimesini doğru yazdım mı? Kafamda deli sorular.
Ev Yapımı Biodizel - Biyo Dizel (Mazot) Yapımı 05:59
Ev Yapımı Biodizel - Biyo Dizel (Mazot) Yapımı 2.543 izlenme - 2 yıl önce Evde biyo dizel yapımını sizlere en iyi şekilde anlatmaya çalıştık. Kişisel kullanımı serbest ama yapıp satması yasaktır, lütfen dikkatli olalım.
Bülent Ecevit - Zamlarla İlgili Basın Açıklaması 01:20
Bülent Ecevit - Zamlarla İlgili Basın Açıklaması 4.437 izlenme - 3 yıl önce 70'li yıllar.. Ülkenin ne kadar zor dönemlerden geçtiğinin rakamsal verileriyle göstergesi. Ecevit "kömüre, gaza, mazota, fuel oile 0 zam; demir-çelik ürünlerine 0 zam; çimentoya bir büyük zam, ardından bir zam daha; kağıda @0; tuza U0; gübreye P0 ile u0 arası zam; ekmeğe, süte, ete zam; sigaraya, beze, şekere zam; ptt'ye, demiryoluna, uçağa, otobüse ve daha nicelerine zam..."
mazotu biten patpat 01:25
mazotu biten patpat 3.756 izlenme - 7 yıl önce yolda kalan patpatın yardımına bir işmakinesi yetişmesi
Hatay'da Patlama 10 Ölü! 01:56
Hatay'da Patlama 10 Ölü! 2.298 izlenme - 5 yıl önce Hatay'da Kaçak Akaryakıt Deposuna Düzenlenen Jandarma Operasyonu Sırasında Olduğu İddia Edilen Patlamada; 10 Kişi Öldü, 4 Kişi Yaralandı.
Cem Uzan - Mazot 1 Lira Olacak 03:58
Cem Uzan - Mazot 1 Lira Olacak 935 izlenme - 3 yıl önce 2007 yılı genel seçimleri öncesinde, Genç Parti nin bir döneme damga vurmuş seçim vaadleri...Cem Uzan ilk ağızdan partisinin programını ve seçim vaadlerini anlatıyor...
ismet özel mazot 03:21
ismet özel mazot 1.996 izlenme - 6 yıl önce
Cem Uzan'ın Siyasete Giriş Konuşması 01:14
Cem Uzan'ın Siyasete Giriş Konuşması 1.415 izlenme - 3 yıl önce Cem Uzan'ın kullandığı 'Açın Türkiye'nin önünü..." hitabı bir dönem oldukça geyik malzemesi yapılmıştı. 'Hitap sanatı'nın nelere kadir olduğunu gösteren bu konuşma ile 3 Kasım 2002 genel seçimlerine büyük propagandalar ile giren Genç Parti lideri Cem Uzan, 2 milyon 300 bin oy alarak ile 5. parti olmuştu. "MAZOT 1 TL OLACAK DİYORSAN GENÇ PARTİ'YE OY VER": http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73051/cem-uzan-mazot-1-lira-olacak
Cem Uzan Seçim Konuşması (Tam Hali) 07:49
Cem Uzan Seçim Konuşması (Tam Hali) 1.145 izlenme - 3 yıl önce Çok kısa bir sürede yaptığı seçim çalışmalarında bu işte paranın ne kadar önemli olduğunu göstermiştir. Zira Genç Parti, beklenmedik bir şekilde 3 Kasım 2002 seçimlerinde %7.25 oy aldı. Kulağa çok hoş gelen ve hayal kurmamıza neden olan bu vaatlerini tutarmıydı, malesef hiçbir zaman öğrenemiyeceğiz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/73051/cem-uzan-mazot-1-lira-olacak
Ahmet Çakar - Motorunuz Çok Büyük Herhalde 00:30
Ahmet Çakar - Motorunuz Çok Büyük Herhalde 888 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Çakar evlilik programında 2.500 TL mazotuma yetmez diyen kadına BOMBA CEVAP verdi. Ahmet Çakar'dan evlilik programında 2.500 TL mazotuma yetmez diyen kadına: "Motorun çok büyük herhalde."
Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot 01:25
Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot 1.230 izlenme - 3 yıl önce Sana iki buçuk milyarlık mazot da yetmiyorsa ne kadarlık yetiyor? Show TV'de yayınlanan Evleneceksen Gel programına katılan gelin adayı, kendisine talip olan damat adayının maaşını duyunca inanılmaz tepkiler verdi. Farklı bir yaşantı tarzı olduğunu iddia eden ve 2500 TL'nin mazotuna yeteceğinden emin olamayan gelin adayı, kısa sürede bir internet fenomenine dönüştü.
Cem Yılmaz Opet Reklamı - Oyuncak GİTT 01:10
Cem Yılmaz Opet Reklamı - Oyuncak GİTT 829 izlenme - 3 yıl önce 2006 da Opet'in çıkardığı bu Murat 124 GİTT'ler o zamanlar opet istasyonlarından 1.250 ytl benzin karşılığında yanında çıkartmalarıyla beraber veriliyordu. Gerek önündeki lambası olsun, gerek Cem Yılmaz'ın seslendirdiği konuşmaları olsun benim çok sevdiğim bu araba bende hala duruyor ama geçen sene yeğene oynasın diye verdiler arabayı öyle bir oynamış ki arabanın sesi soluğu kesildi. kaputuna basıldığında: "kim o? çıkarın beni burdan. lütfen tornavidayla sağımı solumu kurcalamayın içimde adam yok." "ben gitt. ben bir arabayım, efendim?" "opet, imdat arabayla oynuyorlar!" "bir daha bas, bas bir daha, oyna şimdi, bak bozacan ay aha bozuldum." diye konuşurdu... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18801/alirim-anahtarini-mayk-cem-yilmaz039li-opet-reklami
Benzinli arabaya mazot mu aldın?-Behzat Ç 02:50
Benzinli arabaya mazot mu aldın?-Behzat Ç 87 izlenme - 3 ay önce Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Emrah Serbes'in aynı isimli romanından esinlenerek hazırlanmış Türk polisiye televizyon dizisi. Adam Film yapımcılığında ilk bölümü 19 Eylül 2010 Pazar günü Star TV'de yayımlanmıştır.
Genç Parti Seçim Şarkısı - Hastayız Sana Cem Uzan 02:50
Genç Parti Seçim Şarkısı - Hastayız Sana Cem Uzan 1.124 izlenme - 3 yıl önce Genel ve yerel seçimler kapsamında Genç Parti lideri Cem Uzan'ın seçim otobüsünde sokakları bangır bangır inlettiği, ilginç seçim şarkılarımız arasında yerini alan roman havası tarzı çalışma. Her türlü hastayız sana Cem başkan...
Patlayan Tır Lastiği 01:12
Patlayan Tır Lastiği 328 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da mazot almak için benzin istasyonuna girmek isteyen tırın geri manevra yaparken lastiğinin patlaması araç içi kameraya yansıdı.
Mazot Fiyatından Mansur Yavaş'ı Sorumlu Tutan AKP Seçmeni 00:32
Mazot Fiyatından Mansur Yavaş'ı Sorumlu Tutan AKP Seçmeni 846 izlenme - 3 yıl önce Beyaz TV iftiralarına ve iğrençliklerine doymuyor. Yayınladıkları görüntülerde bir adam mazot fiyatlarından Mansur Yavaş'ı hedef göstererek şikayet ediyor. Beyaz TV'de izleyici kitlesinin zeka seviyesini biliyor olacak ki bunları yayınlıyor. Bunu izleyip inanan vardır eminim.
Elazığ Şivesiyle Benzim Zammı 00:48
Elazığ Şivesiyle Benzim Zammı 668 izlenme - 3 yıl önce Burası Canım Türkiyem’in gakkoş diyarı Elazığ.. Geçen yıla bıldır, parçaya pırçik, Gaz lambasına dindik, kuyruğa poçik,Mantara göbelek, salyaya şorik, Taklaya dıngıla fıstik söliler bizde diyen evlatların çocuklarıdır gakkoşlar…. Abimin benzin zammı üzerine vurgusuna bittim… Dolar gibi bi düşi bi çığğğhiii bi düşi biçığğhi….benzin koyi 2 tur ati bitiii…saygılarımızla
Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot 01:25
Serin Sesler - İki Buçuk Milyarlık Mazot 614 izlenme - 3 yıl önce Sana iki buçuk milyarlık mazot da yetmiyorsa ne kadarlık yetiyor?
Uzan Grubu 46.Yıl Kutlaması 04:35
Uzan Grubu 46.Yıl Kutlaması 680 izlenme - 3 yıl önce Uzan grubunun 46. yıl kutlamasın da konser veren İbrahim Tatlıses'in Ben İnsan Değil Miyim adlı parçasıyla sergilediği muhteşem performansı hep beraber seyir eyleyelim. Youtube yükleyen Serdar23 adlı kullanıcı arkadaşımıza teşekkür ederiz.
Çayla Kafası Güzel Olan Gençlik 01:58
Çayla Kafası Güzel Olan Gençlik 458 izlenme - 3 yıl önce Bir rastlantı üzerine bulduğum bu video yıllardır kafamızı kurcalayan Çay kafa yapar mı? sorusuna cevap buluyoruz. Gençler denemişler ve deneylerini videoya çekmişler.
Mazot Hırsızlığı 06:32
Mazot Hırsızlığı 297 izlenme - 5 yıl önce Şantiyemzin Güvenlik Kamerası İle Çekilen Görüntüler Biri Kız Olmak Üzere İki Kişi Vinç İ Mazot Tankından Mazot Çalıyorlar. Bizim Bekçiler Onada Kulubede Oturyorlar. Kız Gözcülük Yapıyor, Erkek Depoyu Boşaltıyor.
transit ve 7 varil mazot 01:12
transit ve 7 varil mazot 451 izlenme - 9 yıl önce
Kaçak Mazot Deposu Patladı 00:25
Kaçak Mazot Deposu Patladı 208 izlenme - 4 yıl önce Kaçak mazot doposu patladı Hatay'ın Reyhanlı ilçesine bağlı bağlı Uzunkavak Köyü'nde bir evdeki kaynak yapılan kaçak mazot deposunun patlaması sonucu yangın ...