Hoşgeldiniz!

mc donalds

Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğun Üzerine Kaynar Su Dökmesi 01:57
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğun Üzerine Kaynar Su Dökmesi 19.513 izlenme - 2 ay önce Şişli Nişantaşı’ndaki McDonald's şubesinde bir kadın çalışan, “müşterileri rahatsız ettiği” gerekçesiyle Suriyeli bir çocuğun üzerine kaynar su söktü. Odatv’ye konuşan McDonald's yetkileri olayı doğrularken, kadının işine son verildiği söyleniyor. Şişli Nişantaşı’ndaki McDonald's şubesinde yaşanan olay, gazete ve birçok haber sitesinde yer almasına rağmen “McDonald's” isminin saklanarak yerine “ünlü bir fast food zinciri” gibi ifadelerin kullanılması da dikkat çekiyormuş.
Mc Donalds'ın Yasaklanan Reklamı (Vine) 00:06
Mc Donalds'ın Yasaklanan Reklamı (Vine) 63.670 izlenme - 4 yıl önce Mc Donalds'ın Yasaklanan Reklamı (Vine)
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğa Kaynar Su Döktüğü Görüntüler 00:35
Mc Donalds Çalışanının Suriyeli Çocuğa Kaynar Su Döktüğü Görüntüler 1.659 izlenme - 2 ay önce Şişli'de ünlü bir restoranda, çalışanın kasiyerin müşterileri rahatsız ettiği gerekçesiyle Suriyeli çocuğa sıcak su atmasına ilişkin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.
McDonald's Mı Yoksa Burger King Mi? - Gözler Kapalı Test 03:47
McDonald's Mı Yoksa Burger King Mi? - Gözler Kapalı Test 3.316 izlenme - 8 ay önce Bu videoda iki ünlü hamburger markasının hamburgerlerini gözlerimiz kapalı bilmeye çalışıyoruz. Bakalım tatlarından ayırmak ne kadar mümkün? Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
1 Dolarlık Hamburgerin Üzerinden Tren Geçirmek 02:05
1 Dolarlık Hamburgerin Üzerinden Tren Geçirmek 69 izlenme - 5 gün önce 1 Dolar değerindeki mc donalds hamburgeri üzerinden tren geçerse ne olur öğreniyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
McDonald's - Apple Tarzı Reklam 02:29
McDonald's - Apple Tarzı Reklam 2.377 izlenme - 2 yıl önce BuzFeed tarafından yayınlanan parodi reklam filmi...
türk mc donalds reklamı 00:55
türk mc donalds reklamı 4.836 izlenme - 8 yıl önce İlk biz yapsaydık
Sovyetler Birliği'ne Açılan İlk Mc Donalds (1990) 02:07
Sovyetler Birliği'ne Açılan İlk Mc Donalds (1990) 1.407 izlenme - 2 yıl önce 1990 yılında Sovyetlerin çökmesine bir yıl kala başkent Moskova'ya açılan ilk Mc Donalds şubesi aynı zamanda kapitalizmin Sovyetler Birliği'ne ilk ayak basışı olarak da anlamlandırılabilir.İnsanların ilgisi ise dikkatte şayan.
Emrah'ın Anasının Bitmeyen Çilesi - Emrah Koş! 00:22
Emrah'ın Anasının Bitmeyen Çilesi - Emrah Koş! 1.542 izlenme - 2 yıl önce Arkadaş ben anlamadım bu Emrah'ın çilesini. Ne kadar çok uğraştılar bilemiyorum. Sözü uzatmadan video ile sizi baş başa bırakıyorum. Orijinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/229075/emrah-kos-arabani-ciziyolar
türk mc donald's reklamı 00:30
türk mc donald's reklamı 2.150 izlenme - 6 yıl önce
Mc Donalds'ı Ziyaret Eden Sürpriz Misafir 00:21
Mc Donalds'ı Ziyaret Eden Sürpriz Misafir 722 izlenme - 1 yıl önce Tayland'ta bulunan bir Mc Donalds'ta yemek yiyen bir müşteri tarafından cep telefonu ile kayıt altına alınan bu görüntüler sizleri de şaşırtacak.
McDonalds'ın Burger King'e Gönderme Yaptığı Reklam 00:50
McDonalds'ın Burger King'e Gönderme Yaptığı Reklam 977 izlenme - 2 yıl önce Efendim Almanya'da yayınlanan bu reklam televizyonlarda yayınlanmamış ancak McDonalds ve Burger Kşng arasındaki kızışan fast food yarısını gözler önüne seriyor.
İsraf Adam - Evde Big Mac Nasıl Yapılır? 02:02
İsraf Adam - Evde Big Mac Nasıl Yapılır? 1.575 izlenme - 3 yıl önce İsraf adam yine iş başında. Biliyorum Big Mac yapmak için can atıyorsunuz.
Sümük Soslu Patates Keyfi 00:34
Sümük Soslu Patates Keyfi 813 izlenme - 2 yıl önce "Patatesimi sümük sosumla taçlandırdım ve ortaya akıl almaz bir lezzet çıktı, izliyoruz efenim. :))" diye yazmış Aras Karanfil kardeşimiz Allah kimseyi aklından etmesin hem ailesi hem kendisi için çok zor bir durum bir insan neden böyle hareketler yapma gereği duyar gerçekten anlam veremiyorum.
Bi Big Meg Menü Bi de Elmalu Datlu 00:30
Bi Big Meg Menü Bi de Elmalu Datlu 641 izlenme - 2 yıl önce Mc Donald's da işçi ve patronunun pişti olmasıyla beraber birbirlerini iplememesi silsilesi üzerine yapılmış gerçek bir şahaser..Mc Donald's ın dünyadaki en iyi reklam kampanyası olmuştur. Şüphesiz...
Mc Donalds'dan Kuru Fasülye İstemek 00:06
Mc Donalds'dan Kuru Fasülye İstemek 281 izlenme - 2 yıl önce Vine çeken bir arkadaşımız Mc Donalds'a girip ciddi ciddi kuru fasülye istiyor. Pilav da varmış.
Mc Donalds'ın İçecek Boyları Farkını Açıklayan Çocuk (Küfür İçerir) 01:17
Mc Donalds'ın İçecek Boyları Farkını Açıklayan Çocuk (Küfür İçerir) 433 izlenme - 3 yıl önce Videodaki arkadaş mc donalds'daki orta boy ve büyük boy içeceklerin aslında aynı boy olduğunu ve mc donalds'ın bize ne yaptığını anlatıyor. Not: Video'yu kendim çevirdim, robot olmadığım de için kelime kelime değil anlamına göre çevirdim yani. Aranızda fransızca bilen varsa "başta çocuk baykuş diyo sen salak yerine koyuyosun yazmışsın" demesin diye uyarıyorum. iyi seyirler
Ünlü Fast Food Restoranlarının Hamburgerleri Kaç Günde Bozuluyor? 01:36
Ünlü Fast Food Restoranlarının Hamburgerleri Kaç Günde Bozuluyor? 333 izlenme - 3 yıl önce Aralarında tanıdık markaların da olduğu hamburger testinde, 7 farklı fast food restoranından cheeseburger bir ay boyunca dışarıda bekletilmiş. Koruyucu maddelerin hamburgerlere yapabildikleri inanılmaz, acaba yüzümüze gözümüze sürsek ölümsüzlüğü bulabilir miyiz?
Üzerine Kaynar Su Dökülen Suriyeli Çocuk Ve Annesi Konuştu 04:02
Üzerine Kaynar Su Dökülen Suriyeli Çocuk Ve Annesi Konuştu 29 izlenme - 2 ay önce Mc Donalds'da üzerine kaynar su dökülen Suriyeli çocuk ve annesi olayı anlatarak, kaynar su döken çalışandan şikayetçi olduklarını bildirdi.
Mcdonalds'ta Okey Keyfi 01:44
Mcdonalds'ta Okey Keyfi 229 izlenme - 2 yıl önce Günümüz geçliğine gençken yapılması gerekenler diye bir hastalık bulaştı ve hızla yayılıyor. Kırmızı ışıkta tavla oynamak, kırmızı ışıkta birdirbir oynamak gibi örnekler vs.vs. diye uzar gider. Madde bilmem kaç bu arkadaşlarımız da Mc Donalds'a girmişler ve üç kola üç hamburger söyleyip okey'e başlamışlar ama üç kişiyle zevkli olmaz ki.
Gökhan Bozkurt Mc Donald's Reklam Filmi 00:27
Gökhan Bozkurt Mc Donald's Reklam Filmi 404 izlenme - 6 yıl önce gökhan bozkurt mc donald's reklam filmi
Fernando Muslera'nın Oynadığı Mc Donalds Reklamı 00:25
Fernando Muslera'nın Oynadığı Mc Donalds Reklamı 240 izlenme - 3 yıl önce Fernando Muslera'nın Oynadığı Mcdonalds Reklamı
Lamborghini'yle Paket Servis Yapmak 01:27
Lamborghini'yle Paket Servis Yapmak 177 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın bir tarafında insanlar açlıktan ölürken bir tarafta da insanlar nasıl lüks ve boş masraflar içinde yaşarız derdinde. İşte buna bi örnek Avustralya'nın Melbourne kentinde Mc Donalds paket servisleri lüks araçlarla yapıyormuş felan. WTF.
Sünger Bob ile Mala Bağlayan Japon Çocukları 00:29
Sünger Bob ile Mala Bağlayan Japon Çocukları 213 izlenme - 2 yıl önce Bu Japon çocukları çok enteresan.Teknolojinin merkezindeler, o kadar robotlar yapılır, hiç şaşırmazlar, ses veren Sünger Bob oyuncağını görünce böyle kendilerinden geçerler.Videonun vurucu kısmı her ne kadar çocukların kendilerinden geçmesi gibi gözükse de bana göre asıl finish him! yapan kısmı video sonundaki Sponge Bob'un japonca telafuzudur
Oğuzhan Uğur - Mc Donalds Şebermesi 04:09
Oğuzhan Uğur - Mc Donalds Şebermesi 227 izlenme - 4 yıl önce Oğuzhan Uğur - Mc Donalds Şebermesi
Söke Mc Donalds 04:57
Söke Mc Donalds 246 izlenme - 6 yıl önce söke mc donalds çalışanlar bir ara geldik
Musleralı McDonald's Reklamı 00:24
Musleralı McDonald's Reklamı 126 izlenme - 2 yıl önce İşte Fernando Muslera'nın Mc Donald's reklam filmi! Muslera şakır şakır Türkçe konuşuyor üzerine bir de şarkı söylüyor...
Bu Kadın Hakediyor 00:48
Bu Kadın Hakediyor 323 izlenme - 9 yıl önce
Mc Donalds 00:30
Mc Donalds 223 izlenme - 7 yıl önce divan orhan aracılığı ile komik ve eğlenceli videolar
Eren  Ali Mc Donalds 02:53
Eren Ali Mc Donalds 127 izlenme - 5 yıl önce Eren Ali Mc Donalds