Hoşgeldiniz!

mcferrin

Bobby McFerrin - Don’t Worry Be Happy 03:52
Bobby McFerrin - Don’t Worry Be Happy 11.122 izlenme - 7 yıl önce Bobby McFerrin - Don’t Worry Be Happy (www.OGOR2008.tr.gg)
Bobby Mcferrin - Don't Worry Be Happy 04:03
Bobby Mcferrin - Don't Worry Be Happy 4.502 izlenme - 4 yıl önce Music video by Bobby McFerrin performing Don't Worry Be Happy.
Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy 04:03
Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy 400 izlenme - 2 yıl önce Music video by Bobby McFerrin performing Don't Worry Be Happy. Sitede araştırıp videosunun yüklenmediğine çok şaşırdığım bu klasikleşmiş parçayı Bobby McFerrin' den dinliyoruz efendim.
bobby mcferrin - don't worry be happy 04:03
bobby mcferrin - don't worry be happy 364 izlenme - 5 yıl önce
bobby mcferrin - say ladeo 04:24
bobby mcferrin - say ladeo 240 izlenme - 6 yıl önce
Bobby McFerrin - Seyirci ile Doğaçlama Müzik Yapmak 07:03
Bobby McFerrin - Seyirci ile Doğaçlama Müzik Yapmak 47 izlenme - 1 yıl önce Don't Worry Be Happy parçasında hiç enstrüman bulunmadığını tüm sesleri kendisinin çıkardığını öğrendik, dumur olduk ve hep beraber seyirciyle düet yaptığı bu versiyonu izleyelim.
Bobby McFerrin & Yo - Yo Ma - Flight of The Bumblebee 01:09
Bobby McFerrin & Yo - Yo Ma - Flight of The Bumblebee 54 izlenme - 1 yıl önce Büyük Jazzcı, acapellacı Bobby McFerrin ustayla, Grammy ödüllü Çin asıllı Amerikan çellist Yo-Yo Ma, Nikolai Rimsky-Korsakoff'un "The Tale of Tsar Saltan" adli 4 perdelik operasından bir bölüm olan Flight of the Bumblebee'yi çok değişik bir şekilde yorumlamışlar. Dinleyelim.
Müzik ve Bilim 03:04
Müzik ve Bilim 48 izlenme - 1 yıl önce Çoğumuzun dont worry be happy şarkısıyla tanıdığımız takip edenlerin büyük hayranlık duyacağına emin olduğu abimiz Bobby McFerrin'în dünya bilim festivalinde sergilediği muhteşem gösteriyi izliyoruz efendim.
Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy 03:56
Bobby McFerrin - Don't Worry Be Happy 38 izlenme - 1 yıl önce İnsana pozitif enerji veren, endişeleri bi yana bırakıp mutlu olmayı öğütleyen,zamanında reklam müziği olarak da kullanılmış, aranılan müzikler arşivimden güzide bir eser.