Hoşgeldiniz!

Mckennitt Videoları

Loreena Mckennitt - Santiago 06:04
Loreena Mckennitt - Santiago 66.685 izlenme - 5 yıl önce Loreena Mckennitt ,den farklı bir söyleyiş tarzı ve harika sesden, ortaya çıkan mükembel bir parça, fazla söze gerek duymuyorum şarkıyla baş başa bırakıyorum iyi eğlenceler. DUYURU!! ; (ŞU AN DİNLEDİĞİNİZ SANATCININ BİRBİRİNDEN GÜZEL DİĞER ŞARKILARINIDA DİNLEMEK İSTİYORSANIZ ANA SAYFAYI ZİYARET ETMEYİ UNUTMAYINIZ .. VİDEO KLİPİN ALTINDAKİ ( SADECE MÜZİK ) İKONUNA TIKLAYARAK ANA SAYFAYA ULAŞABİLİRSİNİZ TEŞEKÜRLER.
Loreena Mckennitt - Highlander(İskoçyalı) Soundtrack 04:20
Loreena Mckennitt - Highlander(İskoçyalı) Soundtrack 20.258 izlenme - 2 yıl önce Hıghlander, Nam-ıdiğer İskoçyalı filminin Loreena Mckennitt tarafından seslendirilen film müziği. İnsana uzun yeşil çayırlara va İskoçya dağlarına gitme azmi veriyor.
Loreena Mckennitt - The Emigration Tunes 04:32
Loreena Mckennitt - The Emigration Tunes 56.697 izlenme - 4 yıl önce Loreena Mckennitt - The Emigration Tunes Şarkı Sözleri : Bu şarkı enstrümantal kategorisindedir.
Loreena Mckennitt - Arthas Destiny 07:46
Loreena Mckennitt - Arthas Destiny 35.825 izlenme - 5 yıl önce Loreena Mckennitt - Arthas Destiny
Loreena Mckennitt - Penelope's Song 04:26
Loreena Mckennitt - Penelope's Song 23.267 izlenme - 5 yıl önce Dinledikçe insana huzur ve mutluluk veren bir çalışma, Romantizimi dinlemek romantik duygulara kapılmak istiyorsan dinlemeni tavsiye ederim iyi eğlenceler.......Duyuru!. ( Bunun Gibi Pek Çok Daha Birbirinden Güzel Parçaları Dinlemek İstermisiniz ?. Bizi Ana Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz. Video,nun Altındaki ( Maykilceksinn ) İkonuna Tıklayarak Ana Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz, İlginiz İçin Teşekürler İyi Eğlenceler ).kaliteli Müziğin Tek Adresindesiniz...
Loreena McKennitt - Sacred Shabbat 04:00
Loreena McKennitt - Sacred Shabbat 9.201 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin bildiği Katibim parçasının enstrüman versiyonunun Loreena MCKennitt tarafından nasıl mükemmel bir şekilde icra edildiğine şahit olacaksınız, şimdiden kendinizi asırlık surların yanından süzülerek geçtiğinizi hayal edebilirsiniz.
Loreena Mckennitt - Dante's Prayer 07:12
Loreena Mckennitt - Dante's Prayer 16.548 izlenme - 6 yıl önce
Loreena Mckennitt - The Gates of Istanbul 08:46
Loreena Mckennitt - The Gates of Istanbul 7.056 izlenme - 2 yıl önce Efendim sitede göremeyince ekleyeyim dedim. Muhteşem bir ezgi ve harika bir ses. Loreena Mckennitt'ten dinliyoruz. Sözleri şu şekildedir: see there, past that far-off hill a tower held in the sky hear there, in that dark blue night the music calling us home see there, in that far-off field flowers turned to the sky feel there, in that dark blue night the music calling us home stars may always guide our way, from desert sands where winds blow harsh and long but here's where our hearts will pray and all our loves will slumber with a song stars may always guide our way, from desert sands where the winds blow harsh and long but here's where our hearts will pray and all our loves will slumber with a song so now, if our hearts be true and like a pool of truth reflect the sun we will find right honour there and keep us safe and lead us from all harm then come love, let us dance all night until birds they waken at the dawn then come love, let us sing all night and all our loves will slumber with a song then come love, let us dance all night until birds they waken at the dawn then come love, let us sing all night
Loreena Mckennitt - The  Mystic's Dream 07:42
Loreena Mckennitt - The Mystic's Dream 27.111 izlenme - 5 yıl önce Loreena ,dan duygusal ,drama bir parça,dinledikçe bambaşka duygulara kapılabileceğiniz, insanı içten içe sarsabilecek bir çalışma :(( DUYURU!!.. ( BUNUN GİBİ PEK ÇOK DAHA BİRBİRİNDEN GÜZEL PARÇALARI DİNLEMEK İSTERMİSİNİZ ?. BİZİ ANA SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. VİDEO,NUN ALTINDAKİ ( SADECE MÜZİK ) İKONUNA TIKLAYARAK ANA SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ, İLGİNİZ İÇİN TEŞEKÜRLER İYİ EĞLENCELER ).
Loreena Mckennitt - The Bonny Swans 04:41
Loreena Mckennitt - The Bonny Swans 18.923 izlenme - 6 yıl önce
Loreena Mckennitt - Marrakesh Night Market 06:32
Loreena Mckennitt - Marrakesh Night Market 11.186 izlenme - 5 yıl önce Süper drama bir parça dinledikçe hüzünlü anları hissedebilirsinzi iyi eğlenceler. DUYURU!! ; (ŞU AN DİNLEDİĞİNİZ SANATCININ BİRBİRİNDEN GÜZEL DİĞER ŞARKILARINIDA DİNLEMEK İSTİYORSANIZ ANA SAYFAYI ZİYARET ETMEYİ UNUTMAYINIZ .. VİDEO KLİPİN ALTINDAKİ ( SADECE MÜZİK ) İKONUNA TIKLAYARAK ANA SAYFAYA ULAŞABİLİRSİNİZ TEŞEKÜRLER.
Loreena Mckennitt - Emmanuel 05:01
Loreena Mckennitt - Emmanuel 21.967 izlenme - 5 yıl önce Loreena,dan duygu yüklü bir parça,dinledikçe sizi alıp biyerlere götürecek ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir çalışma iyi eğlenceler. DUYURU!!.. ( BUNUN GİBİ PEK ÇOK DAHA BİRBİRİNDEN GÜZEL PARÇALARI DİNLEMEK İSTERMİSİNİZ ?. BİZİ ANA SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. VİDEO,NUN ALTINDAKİ ( SADECE MÜZİK ) İKONUNA TIKLAYARAK ANA SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ, İLGİNİZ İÇİN TEŞEKÜRLER İYİ EĞLENCELER ).
Loreena Mckennitt - La serenissima 05:15
Loreena Mckennitt - La serenissima 11.200 izlenme - 5 yıl önce Loreena Mckennitt ,dan güzel ve dinlendirici bir çalışma, dinledikçe sizi alıp farklı diyarlara götüreceğine eminim,öyle bir havası varki iyi eğlenceler. DUYURU!! ; (ŞU AN DİNLEDİĞİNİZ SANATCININ BİRBİRİNDEN GÜZEL DİĞER ŞARKILARINIDA DİNLEMEK İSTİYORSANIZ ANA SAYFAYI ZİYARET ETMEYİ UNUTMAYINIZ .. VİDEO KLİPİN ALTINDAKİ ( SADECE MÜZİK ) İKONUNA TIKLAYARAK ANA SAYFAYA ULAŞABİLİRSİNİZ TEŞEKÜRLER.
Loreena Mckennitt -  The Mummers Dance 06:11
Loreena Mckennitt - The Mummers Dance 17.007 izlenme - 5 yıl önce Dinlendirici ses tarzıyla Loreena ,dan süper bir parça daha iyi eğlenceler. DUYURU!!.. ( BUNUN GİBİ PEK ÇOK DAHA BİRBİRİNDEN GÜZEL PARÇALARI DİNLEMEK İSTERMİSİNİZ ?. BİZİ ANA SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. VİDEO,NUN ALTINDAKİ ( SADECE MÜZİK ) İKONUNA TIKLAYARAK ANA SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ, İLGİNİZ İÇİN TEŞEKÜRLER İYİ EĞLENCELER ).
Loreena Mckennitt - The Old Ways. (1990)-Yılı Celtic Tarzı Parça
Loreena Mckennitt - The Old Ways. (1990)-Yılı Celtic Tarzı Parça 9.824 izlenme - 5 yıl önce mükembel duygusal sesden süper bir parça dinledikçe içten içe duygulanacağınız ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir çalışma iyi eğlenceler.
Loreena mckennitt - Night ride across the caucasus 08:38
Loreena mckennitt - Night ride across the caucasus 10.263 izlenme - 5 yıl önce Dinlendirici bir ses.Loreena mckennitt ,den süper duygusal bir parça, keyfini çıkartın iyi eğlenceler. DUYURU!! ; (ŞU AN DİNLEDİĞİNİZ SANATCININ BİRBİRİNDEN GÜZEL DİĞER ŞARKILARINIDA DİNLEMEK İSTİYORSANIZ ANA SAYFAYI ZİYARET ETMEYİ UNUTMAYINIZ .. VİDEO KLİPİN ALTINDAKİ ( SADECE MÜZİK ) İKONUNA TIKLAYARAK ANA SAYFAYA ULAŞABİLİRSİNİZ TEŞEKÜRLER.
Loreena Mckennitt - Caravanserai Hq 06:59
Loreena Mckennitt - Caravanserai Hq 11.058 izlenme - 6 yıl önce loreena mckennitt - caravanserai hq
Loreena Mckennitt - All Souls Night 05:08
Loreena Mckennitt - All Souls Night 11.670 izlenme - 5 yıl önce Dinlendirici sesiyle Loreena Mckennitt ,den zevkli ve eğlenceli birçalışma, değişik bir tarz dinlemenizi tavsiye edebilirim iyi eğlenceler. DUYURU!! ; (ŞU AN DİNLEDİĞİNİZ SANATCININ BİRBİRİNDEN GÜZEL DİĞER ŞARKILARINIDA DİNLEMEK İSTİYORSANIZ ANA SAYFAYI ZİYARET ETMEYİ UNUTMAYINIZ .. VİDEO KLİPİN ALTINDAKİ ( SADECE MÜZİK ) İKONUNA TIKLAYARAK ANA SAYFAYA ULAŞABİLİRSİNİZ TEŞEKÜRLER.
loreena mckennitt - caravanserai - alhambra granada espaa 07:01
loreena mckennitt - caravanserai - alhambra granada espaa 7.349 izlenme - 6 yıl önce
Loreena Mckennitt - The Dark Night Of The Soul 06:46
Loreena Mckennitt - The Dark Night Of The Soul 8.738 izlenme - 5 yıl önce Loreena Mckennitt ,den ruhunuzu dinlendirecek bir çalışma, süper duygusal ve romantik bir parça iyi eğlenceler. DUYURU!!.. ( BUNUN GİBİ PEK ÇOK DAHA BİRBİRİNDEN GÜZEL PARÇALARI DİNLEMEK İSTERMİSİNİZ ?. BİZİ ANA SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. VİDEO,NUN ALTINDAKİ ( SADECE MÜZİK ) İKONUNA TIKLAYARAK ANA SAYFAMIZI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ, İLGİNİZ İÇİN TEŞEKÜRLER İYİ EĞLENCELER ).
loreena mckennitt - the highwayman 09:59
loreena mckennitt - the highwayman 10.985 izlenme - 8 yıl önce
Loreena Mckennitt - Penelope's Song Legendado - Pt/br 04:43
Loreena Mckennitt - Penelope's Song Legendado - Pt/br 5.638 izlenme - 6 yıl önce
Loreena Mckennitt  - Marco Polo Hd 04:48
Loreena Mckennitt - Marco Polo Hd 8.229 izlenme - 6 yıl önce loreena mckennitt - marco polo hd
loreena mckennitt - all souls night 05:27
loreena mckennitt - all souls night 7.781 izlenme - 7 yıl önce
Loreena Mckennitt - Beneath A Phrygian Sky 07:06
Loreena Mckennitt - Beneath A Phrygian Sky 3.515 izlenme - 3 yıl önce Loreena Mckennitt,Kanadalı vokalist, ve piyanisttir. Özellikle güçlü ve duygulu sesiyle yorumladığı Kelt şarkılarıyla ve ünlü şiirleri Kelt müziğinin yapısına uygun bir biçimde besteleyip seslendirmesiyle tanınır.Şuan dinlemekde olduğunuz bu güzel parçası, Duygusal Romantik bir kelt çalışmasıdır Dinlerken Adeta boyut değiştirebileceğiniz bir parçadır iyi eğlenceler.... [ DUYURU ] - Bunun Gibi Pek Çok Daha Birbirinden Güzel Parçaları Dinlemek İstermisiniz ?. Bizi Ana Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz. Video,nun Altındaki ( Sadece Müzik ) İkonuna Tıklayarak Ana Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz, İlginiz İçin Teşekürler Kaliteli Müziğin Tek Adresindesiniz...
Loreena Mckennitt - Standing Stones 06:35
Loreena Mckennitt - Standing Stones 4.846 izlenme - 6 yıl önce loreena mckennitt - standing stones - [alisayar]
Loreena Mckennitt - The Lady Of Shalott Live 04:15
Loreena Mckennitt - The Lady Of Shalott Live 4.163 izlenme - 6 yıl önce
Loreena Mckennitt - Dante's Prayer 05:37
Loreena Mckennitt - Dante's Prayer 3.499 izlenme - 6 yıl önce loreena mckennitt - dante's prayer
Loreena Mckennitt-_-Caravanserai 05:29
Loreena Mckennitt-_-Caravanserai 3.289 izlenme - 7 yıl önce beni çok uzaklara sürükleyen bu hayat ne?içinde yaşayamayacağımız bu ev de ne?beni ileri götüren bu arayış ne?sen yanımdayken kalbim tamamlanıyor..seni çağırıyor özlüyor evini sana yaklaştırıyor
Loreena Mckennitt - Huron  Beltane Fire Dance  H 05:47
Loreena Mckennitt - Huron Beltane Fire Dance H 4.549 izlenme - 6 yıl önce loreena mckennitt - huron beltane fire dance hd