Hoşgeldiniz!

Mecnun Videoları

Buray - Mecnun (Sevdalar Sevdalar) 03:20
Buray - Mecnun (Sevdalar Sevdalar) 369.075 izlenme - 5 ay önce Buray - Mecnun (Sevdalar Sevdalar) Şarkı Sözleri: Bir Gülüşünde Başladı Yüreğimde Fırtına Bana Hiç Danışmadan Aşk Kapımda Sen Bahara Ahenk Veren Sarmaşık Yedi Veren Güneşimde Can Bulup Sarılsan Yar Ne Olur Dokun Bir Kere Yüreğim Yaprak Döküyor Beni Görsen Sensin Halim Sonbahar Tenin Sokunur Yakınıma Dokunur Dudaklarıma Hayalin Yetmiyor Gel Ol Yanımda Sevdalar, Sevdalar Bir Güler Bir Ağlar Nasıl Güzellik Allahım Kalbe Zarar Gitsem Mi Kalsam Mı Mecnuna Sorsam Mı Kül Olur Ateşe Dayanmaz Bu Şehir Yanar
Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 00:13
Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 1.828.785 izlenme - 2 yıl önce Efendim pazartesi akşamları yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide Hayati adlı karakter, gönüllerimizde hala bitmeyen Leyla ile Mecnun'un efsanevi karakteri İsmail Abi'ye gönderme, daha doğrusu selam çakıyor. Çünkü Leyla ile Mecnun'un bazı bölümlerini çeken Murat Onbul, Ulan İstanbul dizisinin yönetmenliğini üstleniyor. İzleyelim..
Rafet El Roman - Kurşun 03:40
Rafet El Roman - Kurşun 349.575 izlenme - 7 ay önce Rafet El Roman – Kurşun Şarkı Sözleri Dünya yıkılsa üzerime Son sözüm yine iki kelime Otur kalbimin üzerine Öyle kal aşkım Tenden kurşun geçer de Geçmeyen bir sevdan var Unutma her erkeği Diz çöktüren bir kadın var Olmazsa olmazımsın Gözyaşım yaralarımsın Senden başka kimim var Yemin verdim gitmem bir yere Taş olup kırılsam bin kere Otur kalbimin üzerine Öyle kal aşkım Tenden kurşun geçer de Geçmeyen bir sevdan var Unutma her erkeği Diz çöktüren bir kadın var Olmazsa olmazımsın Gözyaşım yaralarımsın Senden başka kimim var Rafet El Roman'ın, Emre Grafson Müzik etiketiyle yayınlanan "Mecnun" albümünde yer alan "Kurşun" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de. Söz & Müzik: Cüneyt Sözütek Aranjör: Steffen Müller Yönetmen: Gökhan Fırat
Leyla ile Mecnun'dan Kurtlar Vadisi'ne Gönderme 00:21
Leyla ile Mecnun'dan Kurtlar Vadisi'ne Gönderme 666.093 izlenme - 2 yıl önce Mecnun'un ak sakallı dede ile muhabbetinde kurtlar vadisinin meşhur sözüne yaptığı göndermeyi izliyoruz.
Leyla ile Mecnun - Erdal'ın Veresiye Defteri 06:11
Leyla ile Mecnun - Erdal'ın Veresiye Defteri 3.715 izlenme - 1 hafta önce Şimbilli erdalın en komik sahnelerinden birini izleyeceksiniz.
Leyla ile Mecnun - Leylanın Yolu (Dikkat Kaliteli Mizah İçerir) 03:27
Leyla ile Mecnun - Leylanın Yolu (Dikkat Kaliteli Mizah İçerir) 5.550 izlenme - 1 ay önce Absürt komedinin atası, adeta babası Leyla ile Mecnun sizlerle buyrun efenim.. buyrun... (diziye bok atacak olan varsa şimdiden uyarayım hortumla döverim) pislikler beh! sizin ağzınızdan çıkanı kulağınız duymuyomu hiç? şahsen ben kulak olsam çok utanırdım.
Leyla ile Mecnun - Aman Aman Yarim 01:08
Leyla ile Mecnun - Aman Aman Yarim 3.629 izlenme - 4 hafta önce Efsanelere adını yazdırmış dizilerden biri olan LM'de, her defasında izledikçe güldüğüm müthiş sahnelerden birini izliyoruz efendim.
Kız İsteme Geyiğine Gönderme - Leyla ile Mecnun 06:26
Kız İsteme Geyiğine Gönderme - Leyla ile Mecnun 4.153 izlenme - 4 hafta önce Televizyon dünyasının kıskanılan dizilerinden olan Leyla İle Mecnun2un efsane sahnesini izleyelim.
Zeynep Çamcı'nın Yeni Rap Şarkısı 00:31
Zeynep Çamcı'nın Yeni Rap Şarkısı 125.063 izlenme - 4 yıl önce Leyla İle Mecnunun Sedef'i Zeynep Çamcı 20 Eylül'de Vizyona Girecek Olan "meryem" Filminin Başrolünde. set Arasında Kaydedilen Rap Şarkısı "kolaysa Terket" İlk Defa Burada!
Hüseyin Altın - Bir Mecnun Yarattın 04:50
Hüseyin Altın - Bir Mecnun Yarattın 271.104 izlenme - 9 yıl önce Hüseyin Altın - Bir Mecnun Yarattın Şarkı Sözleri Bir mecnun yarattın bak eserine Teselli ver desem verecekmisin Kimleri oturttun gönül tahtına Göz yaşımı sel gibi silecekmisin Her serap görüşte sensin karşımda Bir hayal gibi hep kaçaçakmısın Kadehi kadehe her vuruşumda Böyle köpürecek böyle köpürecek Taşacakmısın taşacakmısın Bir yürek eriyor aşk ateşinle Teselli ver desem verecekmisin Bu gönül sönerse günün birinde Gönül ateşinle yakacakmısın Her serap görüşte ssensin karşımda Bir hayal gibi hep kaçaçakmısın Kadehi kadehe her vuruşumda Böyle köpürecek böyle köpürecek Taşacakmısın taşacakmısın..
Arda'nın Leyla'yı Uyandırma Şekli 01:13
Arda'nın Leyla'yı Uyandırma Şekli 2.588 izlenme - 4 hafta önce Türk dizi tarihinin en özel yapımlarından olan Leyla ile Mecnun'dan bir kesit paylaşmak istedim. Bugün buna benzer bir videoyu görünce bende Arda versiyonunu paylaşmak istedim. İyi seyirler :)
Buray - Mecnun 03:20
Buray - Mecnun 11.882 izlenme - 5 ay önce Buray - Mecnun
Ben de Özledim Fragman 00:29
Ben de Özledim Fragman 74.006 izlenme - 4 yıl önce Leyla ile Mecnun'un devamı niteliğinde olan Ben de Özledim dizisinin yeni fragmanı.
Bazı Kuruluşların Haber Anlayışı 00:28
Bazı Kuruluşların Haber Anlayışı 2.071 izlenme - 2 ay önce Türkiye'de habercilik anlayışının içine eden bu sitede de çok sevilen ahi haberlerinin kafası...
Alvin Ve Sincaplar 3 Leyla İle Mecnun Şarkısı Çalıyor 01:47
Alvin Ve Sincaplar 3 Leyla İle Mecnun Şarkısı Çalıyor 49.005 izlenme - 5 yıl önce Alvin Ve Sincaplar 3 Leyla İle Mecnun Şarkısı Çalıyor..
Leyla İle Mecnun - Sosyal Mesajlar 05:11
Leyla İle Mecnun - Sosyal Mesajlar 3.979 izlenme - 4 ay önce Leyla ile mecnundaki tüm sosyal mesajların derlemesini izleyeceksiniz.
Ali Atay - Eksik Bir Şey Mi Var 03:10
Ali Atay - Eksik Bir Şey Mi Var 75.937 izlenme - 4 yıl önce Ali ATAY severler sayfamıza DAVETLİDİR ; https://www.facebook.com/muzik.severler.buradayiz
Şarkı Söyleyen Kedi 01:05
Şarkı Söyleyen Kedi 68.562 izlenme - 5 yıl önce Şarkı Söyleyen Kedi
Leyla The Band - Yokluğunda 03:30
Leyla The Band - Yokluğunda 64.398 izlenme - 3 yıl önce Leyla The Band - Yokluğunda (2013)
Ali Atay - Yokluğunda (Video Klip) 04:10
Ali Atay - Yokluğunda (Video Klip) 40.780 izlenme - 4 yıl önce Ali Atay - Yokluğunda (Video Klip)
Sincanlı Mustafa 2012 Leyla Mecnun Aşk Görsün ( Reklamsız ) 03:11
Sincanlı Mustafa 2012 Leyla Mecnun Aşk Görsün ( Reklamsız ) 37.541 izlenme - 4 yıl önce
leyla ile mecnun 00:21
leyla ile mecnun 28.521 izlenme - 4 yıl önce
Bu Acı Geçer Mi? Leyla İle Mecnun'un Bitmesi Anısına 04:23
Bu Acı Geçer Mi? Leyla İle Mecnun'un Bitmesi Anısına 36.025 izlenme - 4 yıl önce TRT tarafından reyting bahanesiyle aslında gezi parkı olaylarına destek verdiği için bitirilen Leyla İle Mecnun dizisi için hazırlanan bir video. İzleyelim.
Ali Atay - Yalan 04:19
Ali Atay - Yalan 29.340 izlenme - 3 yıl önce Düşerken duramazsın Susarken anlatamazsın Belki de Ne bileyim ben Uzaksan duyamazsın Bıraksam bulamazsın Nerdeyim Biliyorum ben Yalan ne diyorsam ne duyduysam hep yalan Yalan kim ne dediyse ne duyduysan yalan Duramaz ki yanan Bulamaz ki arar Duruyorum ben Yalan ne diyorsam ne duyduysam hep yalan Yalan kim ne dediyse ne duyduysan yalan
Rafet El Roman - Suç Bende Mi (2016) 03:36
Rafet El Roman - Suç Bende Mi (2016) 11.124 izlenme - 11 ay önce Sanatçı Rafet El Roman, Mecnun albümünün çıkış şarkısı olan Suç Bende Mi? Sizlerle Şarkı Sözleri: Belki yalandı bilemem inanasım var Seninle aşkı yaşayasım var, Özlüyorum ah her şeyini Anlamadım bütün suç bende mi? Çekemem derdini, nazını dedim Giderken rahattı kafam içim Bırak değmiyor üzülmeye Unuturum geçer öylece Gün olur gelir bir boşluk Düşer gönlüme ah yokluğu Bitti deyip inan bitmiyor Geçer sandığım geçmiyor Şimdi yalanlarına inanasım var, Sorunlarına katlanasım var, Özlüyorum ah, herşeyini Anlamadım bütün suç bende mi? Şimdi yalanlarına inanasım var, Seninle aşkı yaşayasım var, Özlüyorum ah, herşeyini Anlamadım bütün suç bende mi? Dilimden düşer hece hece Uykularım kaçar her gece Alışırım demek yetmiyor O aklımda hep çıkmıyor Müzik sektöründe saygın bir kuruluş olan EMRE MÜZİK 1970 yılından bugüne siz müzik severlere hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizde ilk olarak 45’lik plaklarla başlayıp, 33’luk LP (Long Play) ler,kaset,CD,klip,Digital ortama kadar Her türlü hizmeti sunmuştur. Barış Manço , İbrahim Tatlıses ,Moğollar, Zeki Müren, Cem Karaca, Tanju Okan , Ajda Pekkan , Askın Nur Yengi , Ümit Bensen, Edip Akbayram Gibi değerli sanatçıları ilk defa müzik dinleyicileri ile tanıştırdı. Hızla Büyümeye Devam eden Emre MÜZİK Sibel Can , Ebru Gündeş, Serdar Ortaç, Rafet El Roman , Funda Arar , Ferhat Göçer , Yusuf Güney gibi sanatçıları da kadrosuna ekleyerek dev bir kuruluş halini almıştır. Facebook: http://facebook.com/emre.muzik.as Twitter : http://twitter.com/emregrafsonplak instagram: http://instagram.com/emremuzikas
Tarak Gibi Bir Ömür (Leyla ile Mecnun) 01:57
Tarak Gibi Bir Ömür (Leyla ile Mecnun) 4.229 izlenme - 8 ay önce iskender yıllar sonra askerlik dönüşü evlenmiş olarak bulduğu ilk aşkıyla karşılaşır.ama geçen tarak gibi yıllar çok şey değiştirmiştir.
farid farjad-leili majnonleyla ile mecnun 04:49
farid farjad-leili majnonleyla ile mecnun 39.279 izlenme - 5 yıl önce
Leyla The Band - Of ( Ali Atay Yeni Parça ) 05:37
Leyla The Band - Of ( Ali Atay Yeni Parça ) 41.036 izlenme - 4 yıl önce Leyla The Band - Of ( Ali Atay Yeni Parça)
Leyla İle Mecnun - Paintball Sahnesi 05:01
Leyla İle Mecnun - Paintball Sahnesi 3.445 izlenme - 7 ay önce Leyla ile mecnunun 20. bölümünde bizim ekip paintball oynamak isterler ve ortaya yine türlü muziplikler çıkar.
Mecnun'dan Leyla'ya İlan-ı Aşk (Duygu Yoğunluğu İçerir) 03:26
Mecnun'dan Leyla'ya İlan-ı Aşk (Duygu Yoğunluğu İçerir) 3.213 izlenme - 7 ay önce Seven, samimi, naif, iyi insanların dizisi Leyla ile Mecnun'un bana göre en naif sahnelerinden biri. Mecnun konuştukça eminim herkes kendinden ve hayatından bir parça bulup efkarlanacak coşacak bir hal gelecek. Dizi bittiğinden beri sitede hakkında çok video göremeyince dahası bu müthiş duygulu şirinli sahneyi göremeyince hemen yükleyeyim dedim. Bize bizi anlatacak böyle bir yapımın tekrar gelmesi dileğiyle... Umarım herkes sevdiğine böyle açılıp sarılabilir.