Hoşgeldiniz!

Medical Videoları İzle

Omurga Ameliyatı - Medical Korea 11:26
Omurga Ameliyatı - Medical Korea 14.957 izlenme - 2 yıl önce Tıbbi Kore şiddetli sagital deformite düzeltilmesi omurga deformitesi -Dünya ilk osteotomisi hasta- Kyung Hee Üniversitesi Uluslararası Tıp Servisi hasta onun omurga birkaç büyük operasyonlardan sonra yeni bir hayat var. Bir 48- yaşındaki hasta, her iki kalça eklem göğüs deformitesi, şiddetli torakolomber kifoz ve ankiloz üzerinde çene ile Kyung Hee Üniversitesi Dahili Tıp servis merkezini ziyaret etti. O ağır kifoz aktif günlük yaşam imkansız olduğunu, ve onun oral hijyen nedeniyle göğüs deformitesinin çene çok zayıftı. Hatta ileriye bakıyor 15 yıldan operasyonlar başlamadan önce onun için imkansız bir rüya oldu. işlemleri Profesör Kim Ki-tack, Kyung Hee Üniversitesi Uluslararası Tıbbi Hizmetin diğer ortopedik cerrahi departmanı personeli ile MD tarafından yapılmıştır. Omurgasında Kifoz 165 derece üzerinde oldu ve onun omurga deformitesi 7 ay boyunca çeşitli operasyonlar sonrasında düzeltildi. O, yüzüstü pozisyonda olmak için güçlü olmak oturarak bir yemek olan ve. Dümdüz seyir ile hastane kapı dışarı yürüdü tüm işlemler bronkoskopik intubaton altında gerçekleştirilmiştir. O yüzüstü pozisyonda olması mümkün değildi, her iki kalça rezeksiyon artroplastisi ilk gerçekleştirildi ve daha sonra servikal pedikül çıkarma osteotomisi 3 hafta sonra oturur pozisyonda yapıldı. Bu işlemlerden sonra, yüzüstü pozisyon mümkün oldu, böylece sağlık personeli arka torakolomber osteotomiyi yapabiliyordum. Yaklaşık 2 hafta servikal osteotomi sonrası, göğüs posterior vertebral kolon rezeksiyonu ve lomber pedikül çıkarma osteotomisi yapıldı. 3 hafta sonra, o iki kalça dönüşüm total kalça protezi uygulandı. Tüm işlemler sonradan rendelenmiş edildi. Takip 6 ay sonra, o dosdoğru bağımsız ambulasyon ile bakmak başardı. Stratejik operasyonlar sistemik bir planlama ile, başarılı düzeltme ciddi bir komplikasyon olmadan yapılabilir. ek ameliyatlar gibi latissimus dorsi kas flebi ve yüzünden sırt ve tekrarlayan çıkık üzerindeki basınç yarası sağ kalça revizyon artroplasti gerekliydi. Bu ciddi omurga deformitesi asla vardır bildirilmiştir "tedavi", ve o yapılan olmuştu ilave ameliyatlar da dahil olmak üzere tüm işlemler, tıbbi uzmanlık yüksek düzeyde gerektirir. Profesör Kim ve ekibi omurga deformitesi ve osteotomi deneyimi bol tüm yetenekli cerrahlar vardı. Bu durum dünyada ciddi sagital deformite ilk başarılı düzeltme olarak rapor edildi. Bu durum "OMURGA" dahil olmak üzere tanınmış uluslararası tıp dergilerinde yayınlanmış olacaktır.
Psikopatlık Testi - Are You a Psychopath? (Türkce Altyazılı) 04:33
Psikopatlık Testi - Are You a Psychopath? (Türkce Altyazılı) 2.159 izlenme - 8 ay önce Psikolog Kevin Dutton, psikolojide klasik bir test olan -vagon testi-'ni farkli bir secenekle bize sunuyor. Rayda mahsur kalmis 5 kisiyi kurtarmak icin ray degistirip diger raylardaki 1 kisinin ölmesine izin verirmisiniz? Yada platformda duran büyük cüsseli bir adami raylara itip trenin adama carparak durmasimi? Cevabiniz psikopat olup olmadiginizi söyleyecek.
Kazma Kürekle Kavgaya Girmek - İstanbul Üniversitesi 01:06
Kazma Kürekle Kavgaya Girmek - İstanbul Üniversitesi 3.026 izlenme - 1 yıl önce Associated Press arşivlerinden,İstanbul Üniversitesinde çıkan bir kavgadan görüntüler.Eskiden karşıt görüşlü öğrenciler arasındaki kavgaların ciddi ve kalabalık bir şekilde yapıldığını görüyoruz.Takım elbiseli ve düzgün giyimli öğrencilerin derslere konsantre olmak yerine bu şekilde kavga etmeleri bir hayli ironik oluyor. 0.30'da kürekle kavgaya giren abimizin şakası yoktur.
MEDİKAL PERUK MODELLERİ NEDİR?EN DOĞAL PERUK FİYATLARI 0312 4193707 02:29
MEDİKAL PERUK MODELLERİ NEDİR?EN DOĞAL PERUK FİYATLARI 0312 4193707 2.022 izlenme - 2 yıl önce http://www.prensesperuk.com/peruklar/... http://www.prensesperuk.net/?urun-432... http://www.medikalperuk.com MEDİKAL PERUK 0 DOĞAL SAÇTAN YAPILMIŞTIR. KAŞINTI VE İRİTASYON VE TERLETME YAPMAZ. BAŞINIZDAN KAYMA YAPMAZ. KENDİ SAÇINIZ KADAR DOĞAL BİR GÖRÜNTÜ. Adres: İzmir Cad İzmir Apt No:20-18 Kat:5 Kızılay Ankara Tel: 0312 4193707 0312 4193744 0312 4174060
Afrika'da Albino Olmanın Kabusu 06:09
Afrika'da Albino Olmanın Kabusu 184 izlenme - 4 ay önce "Afrika'da "ALBİNO" olmanın kabusu" adlı şu videoyu "insanlık" adına lütfen izleyin. Siyahi bir ailede, beyaz bir çocuk gördüğünüzde de "anne, babayı boynuzlamış" cinsinden iğrenç yorumlar yapmadan önce düşünün. not: video NTV'in sitesinden alınmıştır.
Trabzonspor Medical Park oyuncuları sağlık kontrolünden geçti 01:11
Trabzonspor Medical Park oyuncuları sağlık kontrolünden geçti 532 izlenme - 2 yıl önce Basketbol Süper Ligi takımlarından Trabzonspor Medical Park'ın oyuncuları sağlık kontrolünden geçti.
MEDİKAL PERUK FOTOGRAFLARİ-MEDİKAL PERUK MODELLERİ-PERUK FİYATLARI 0312 4193707 03:30
MEDİKAL PERUK FOTOGRAFLARİ-MEDİKAL PERUK MODELLERİ-PERUK FİYATLARI 0312 4193707 591 izlenme - 2 yıl önce http://www.prensesperuk.com/ http://www.prensesperuk.net/ http://www.medikalperuk.com/ KENDİ SAÇINIZ KADAR DOĞAL BİR SAÇ ÜNİTESİDİR. TERLETME KAŞINDIRMA YAPMAZ. ÇOK HAFİFTİR. İNCECİK BİR İŞÇİLİKTİR.
Minecraft Skyblock Bolum 3 - Nether Wart Tarlasi!!! w/HavucluBey 41:16
Minecraft Skyblock Bolum 3 - Nether Wart Tarlasi!!! w/HavucluBey 189 izlenme - 1 yıl önce Mobil Uygulamam - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.lerasgamingofficial&hl=tr Selamlar arkadaslar! Yeni videomuzu beğendiyseniz,paylaşmayı,like ve yorum atmayı napmıyoruz? Unutmuyoruz :D Izlesene Kanalim : http://www.izlesene.com/kanal/lerasgaming Hayran Haritanizi Yollayin:http://adf.ly/1D59ow LeRasGaming Default Pack - http://www.dosya.tc/server4/oxik6n/_l_2LeRasGaming_Default_16x_2_l.rar.html Mod Pack:http://adf.ly/1D5JX9 İletişim Steam: Riza Baba (LeRas) Facebook:http://adf.ly/1D59ow Twitch:http://adf.ly/1D5Ahi Twitter:http://adf.ly/1D5A9S Kişisel Facebook:http://adf.ly/1D5ALw Reklam ve iş görüşmeleri için: leras.gaming@gmail.com
Ünlü Basketbolcudan Ntv Mikrofonunu Attı 00:26
Ünlü Basketbolcudan Ntv Mikrofonunu Attı 369 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Medical Park'ın oyuncusu Cenk Akyol, Gezi Parkı olaylarındaki tutumundan ötürü NTV'ye tepki gösterdi.
Prenses Peruk'tan Bir İlk - Medikal Peruk - 0 Doğal Görünüm İçin 0312 4193707 Arayın 02:47
Prenses Peruk'tan Bir İlk - Medikal Peruk - 0 Doğal Görünüm İçin 0312 4193707 Arayın 259 izlenme - 2 yıl önce http://www.prensesperuk.com/ http://www.prensesperuk.net/ http://www.medikalperuk.com/ Prenses Peruk ile hayalinizdeki Saçlara Kavuşun. Başlıca Ürünlerimiz: Peruk, Postiş, Çıt Çıt Saç, Peruk Modelleri, Kaynak Saç, Saç Kaynağı, Çıt Çıt Fiyatları, Protez Saç, Boncuk Kaynak, Saç Kaynak Fiyatları, Peruk Fiyatları, Postiş Fiyatları, Takma Saçlar, Takma Sakal, Takma Bıyık, Bayan Peruğu, Erkek Peruğu, Gerçek Saç Peruk, Doğal Saç Peruk, Sentetik Peruk, Kaliteli Ucuz Ürünler, Kapıda Ödeme Sistemi , Kredi Kartı İle Ödeme Taksit İmkanıSentetik peruk, postiş,çıtçıt saç, boncuk kaynak, keratin kaynak, protez saç, peruk bakimi, ham saç, doğal peruk, ankara peruk merkezi, Saç aksesuarları, Postij, Atkuyruğu, Erkek Peruk,Çocuk Peruk,Peruk Fiyatları,Uzun peruk,Saç modelleri,Saç uzatma merkezi,Saç uzatma yöntemleri,Peruka,Perçem Kahkül,Kakül,Doğal Ham Saç Fiyatları,Peruk Modelleri,Saç Uzatma Ürünleri,ÇıtÇıt Saç,Postiş saç modelleri,Peruk Fiyatları, Postiş Fiyatları,Takma Saçlar, Takma Bıyık,Takma sakal,Bayan peruk,Sentetik Peruk,peruk çeşitleri,8 parça çıtçıt,Kakül,kaynak saç nasıl yapılır,doğal insan saçı,saç kaynak,Saç Kaynağı,Silikon Saç,Boncuk Saç,Ankara Peruk Merkezi,Brezilya Fönü,Çıt Çıt saç nasıl takılır,Gerçek Postiş
medical massage cranio sacral therapy 02:20
medical massage cranio sacral therapy 258 izlenme - 5 yıl önce cranio sacral therapy
Trabzonspor'da Hırslı Antrenman 02:40
Trabzonspor'da Hırslı Antrenman 218 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor, hafta sonu sahasında Medical Park Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını akşam saatlerinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Birth Vaginal Childbirth 01:00
Birth Vaginal Childbirth 314 izlenme - 6 yıl önce for more medical animations on birth and pregnancy please visit www.nucleusinc.com nucleus medical media's www.nucleusinc.com 3d medical animation of a baby's birth shows a time lapse view of labor and delivery during normal vaginal birth in a simplified form with only the mother's skeletal structures and the baby in the uterus. also shown in detail is dilatation dilation or dilating and effacement thinning of the cervix during childbirth contractions. music prelude from bach's cello suite n
medical park genel müdür 02:24
medical park genel müdür 270 izlenme - 6 yıl önce medical park
Hakan Arıkan Rubin Kazan'da 00:25
Hakan Arıkan Rubin Kazan'da 293 izlenme - 3 yıl önce Medical Park Antalyaspor'la yollarını ayıran kalecisi Hakan Arıkan, Rubin Kazan'la anlaştı.
Damar Bulup Kan Alan Hemşire Robot 02:03
Damar Bulup Kan Alan Hemşire Robot 92 izlenme - 1 yıl önce evet arkadaşlar gün geçmiyor ki yep yeni makinalar çıkmasın. Şimdi de kan alan robot çıktı. Acaba eli hafif midir?
medical park-nükleer tıp 03:00
medical park-nükleer tıp 181 izlenme - 6 yıl önce medical park
Cholecystectomy 03:26
Cholecystectomy 198 izlenme - 6 yıl önce www.nucleusinc.com since its introduction in the late 1980s laparoscopic cholecystectomy has become the treatment of choice for symptomatic gallstone disease. today more than 75% of cholecystectomies are performed laparoscopically. by choosing laparoscopic cholecystectomy vs. open cholecystectomy the patient can achieve a better cosmetic result with less scarring a faster recovery with return to normal activity and a shorter hospital stay. regretfully there are a variety of laparoscopic cholecy
vaginal childbirth birth 00:47
vaginal childbirth birth 193 izlenme - 6 yıl önce go to www.nucleusinc.com for more information on pregnancy and birth. this simplified 3d medical animation depicts a normal vaginal birth using a time-lapse effect. strong uterine contractions push the fetus baby forcibly through the birth canal during labor. concurrently a picture-in-picture effect at the upper right shows the baby's head moving through the mother's pelvic outlet.
Medical Park Antalya 27:38
Medical Park Antalya 80 izlenme - 3 yıl önce Medical Park Antalya Farkıyla...
Sinir Sistemine Doğrudan Bağlantılı İlk Protez 04:35
Sinir Sistemine Doğrudan Bağlantılı İlk Protez 53 izlenme - 2 yıl önce Daha önce eşi benzeri görülmeyen yeni tedavi yöntemi, hastanın kullanacağı protezin bir titanyum çubuk ile üst kol (humerus) kemiğine sabitlenmesi ile başlıyor. İkinci aşamada ise, kasların ve sinirlerin protezin algılama elektrotlarının çevresine cerrahi bir müdahale ile yerleştirilmesi yer alıyor. Sonuçta ortaya çıkan bağ, insanı ve makinayı ortak bir platformda birleştiren nitelikte. Beyinden iletilen kas hareketi sinyallerinin sinir hücrelerine bağlanan elektrotlar aracılığıyla algılanıp, proteze iletilmesini sağlayan sistem, gerçek zamanlı uyartı iletimi sağlıyor. Tabii birazcık gecikme yaşanması gayet normal. Mekatronik ve tıbbın el ele vererek Cyborg teknolojisini gerçek hayata geçirdiği projeye ilişkin videolar sizlerle, iyi seyirler.
Şota'nın Hakem İsyanı: İnanamıyorum 01:36
Şota'nın Hakem İsyanı: İnanamıyorum 68 izlenme - 3 yıl önce Kasımpaşa Teknik Direktörü Şota Arveladze, Medical Park Antalyaspor Karşılaşmasının Ardından Açıklamada Bulundu.
Evde Hasta Bakımı | Evde Hemşire | Evde Bakım | İstanbul Medical Center 00:13
Evde Hasta Bakımı | Evde Hemşire | Evde Bakım | İstanbul Medical Center 55 izlenme - 2 yıl önce Evde Hasta Bakımı | Evde Hemşire | Evde Bakım | İstanbul Medical Center
Remote Area Medical (2014) Fragman 01:44
Remote Area Medical (2014) Fragman 46 izlenme - 2 yıl önce 2013 yapımı Remote Area Medical adlı belgesel filmin fragmanı. Filmde Amerika'nın merkezi olmayan bazı bölgelerinde insanların temel sağlık gereksinimlerinden yoksun kalması konusuna değiniliyor.
Geylani: Sonraki Maçı Kazanmak İstiyoruz 04:16
Geylani: Sonraki Maçı Kazanmak İstiyoruz 76 izlenme - 3 yıl önce Medical Park Antalyaspor yardımcı antrenörü Aziz Gökhan Geylani, kazandıkları için mutlu olduklarını, önemli olanın bir sonraki karşılaşmayı da kazanarak gruplara kalmak olduğunu söyledi. Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. Tur maçında Medical Park Antalyaspor, evinde Çankırıspor'u 4-2 mağlup etti. Karşılaşma sonrası açıklama yapan Antalyaspor Yardımcı Antrenörü Aziz Gökhan Geylani, karşılaşmalarda başarılı olmak için önemli unsurların olduğunu, bunu da sahada bugün çok fazla yansıtamadıklarını söyledi. Rakip takımı da bugün gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik eden Gökhan Geylani, "Önemli olan bir üst tura çıkmaktı. Hedefimiz bir sonraki rakibi de eleyip guruplara kalmak." dedi. Antalyasporlu Emre Torun, zor bir maça çıktıklarını bugün de kazanmayı bildiklerini bir sonraki maçı da kazanarak guruplara kalmak istediklerini belirtti. Antalyasporlu Ferdinand, ikinci yarıda güzel bir oyun sergilediklerini uzakta dakikalarında istediklerini skoru aldıklarını açıkladı. Çankırıspor Teknik Direktörü Hakan Yılmaz, karşılaşmada 2-0'ı yakladıktan sonra 65. dakikada kadar direndiklerini ancak 10 kişi kalınca işlerinin çok zorlandığını açıkladı. Takımının genç oyunculardan kurulu olduğunu kaydeden Yılmaz, "Oyuncularımız için bir tecrübe oldu. Oyuncularımın sergilediği oyundan çok memnunum." diye konuştu. Çankırısporlu oyuncu Onur Çakmakçı, kırmızı karttan sonra maçın koptuğunu, kendilerinin genç bir takım olduğunu hatırlattı. Çankırısporlu Ahmet Turan Solak da maçla ilgili şu yorumu yaptı: "Maça iyi başladık. Moralimiz çok yüksekti. Maçı avantaja çeviremedik. Bunlardan ders çıkarmak istiyoruz. Buralara kadar gelmek bizim için çok güzeldi."
Trabzonspor Medical Park 86-80 TOFAŞ (Maç Özeti) 03:55
Trabzonspor Medical Park 86-80 TOFAŞ (Maç Özeti) 5 izlenme - 3 ay önce Trabzonspor Medical Park 86-80 TOFAŞ (Maç Özeti) Spor Toto Basketbol Ligi'nin 8. haftasında Trabzonspor Medical Park, TOFAŞ'ı 86-80 yendi.
Dental Estetik Center: An Introduction 02:00
Dental Estetik Center: An Introduction 52 izlenme - 2 yıl önce At the heart of Ankara and near well-known city hotspots, Dental Estetik Center is one of the leading international clinics. English, French, German and Turkish are spoken within the clinic, which facilitates the state of being international. Address: Gaziosmanpaşa Mah. Tahran Cad. No: 4, Ankara, TURKEY
Medical Park Antalyaspor - Damlacimenspor 01:07
Medical Park Antalyaspor - Damlacimenspor 60 izlenme - 5 yıl önce Medical Park Antalyaspor - Damlacimenspor
Antalyaspor taraftarı İstanbul'a akın ediyor 02:07
Antalyaspor taraftarı İstanbul'a akın ediyor 23 izlenme - 2 yıl önce PTT 1. Lig Play Off finalinde bu akşam Samsunspor ile karşılaşacak olan Antalyaspor'da seferberlik ilan edildi. Antalyaspor Kulübü'nün organizasyonluğunda kent merkezi ve ilçelerden yüzlerce taraftar İstanbul'a gitti.
Ameliyat Cihazı ile Ufacık Kağıt Uçak Yapmak 03:36
Ameliyat Cihazı ile Ufacık Kağıt Uçak Yapmak 39 izlenme - 1 yıl önce Efenim adamlar böyle bir şey yapmışlar Da Vinci robot diyorlar ismine. Bilmiyorum Da Vinci ile alakası var mı onun teknolojilerini mi kullanmışlar tasarımda yoksa onure etmek için mi ama hem steampunkvari görünüşüyle hemde yeni bir çağ açmasıyla gayet güzel bir teknoloji olmuş. Video 2011 tarihinde yüklenmiş. Türkiye'de dediğine göre 21 hastanede varmış.