Hoşgeldiniz!

medieval

England - Anon. 1225: Miri it is while sumer ilast 03:03
England - Anon. 1225: Miri it is while sumer ilast 1.406 izlenme - 4 ay önce Ensemble Belladonna. "Melodious Melancholye": The sweet sounds of medieval England - Les doux sons de l'Angleterre médiévale. CD info: http://www.medieval.org/emfaq/cds/rau... Only one verse of this early secular song survived. Dommage ... Miri it is while sumer ilast with fugheles song, oc nu neheth windes blast and weder strong. ei ei what this niht is long. and ich with wel michel wrong, soregh and murn and fast. Merry it is while summer lasts with the song of birds; but now draws near the wind's blast and harsh weather. Alas, Alas! How long this night is! And I, most unjustly, sorrow and mourn and fast. Que l'été est amusant, lorsque les oiseaux chantent. Ah, mais voilà que la tempête et l'orage arrivent! Ah, que cette nuit est longue, et je n'ai que souci et tristesse. Lustig ist es während der Sommerzeit, wenn die Vögel singen. Ach, nun kommen Sturm und Unwetter! Ach, diese Nacht ist lang und ich habe nur Sorge und Trauer. Performers: Miriam Andersén (voice & harp), Rebecca Bain (voice & fiddle), Susanne Ansorg (fiddle & rebec).
Medieval Total War 2 08:01
Medieval Total War 2 10.952 izlenme - 10 yıl önce venedikliler akılları sıraca benden konyayı alacaklar :d mtw2'da harika bir savaş daha
Medieval 2 Total War Russia Vs Turks 06:33
Medieval 2 Total War Russia Vs Turks 8.348 izlenme - 9 yıl önce ruslar vs türkler...
Medieval 2 Total War Ruslar Vs Türkler 2 06:34
Medieval 2 Total War Ruslar Vs Türkler 2 5.484 izlenme - 9 yıl önce ruslar vs türkler 2...
Medieval Engineers Türkçe Survival : Bölüm 3 / Komik Anılarımı Anlattım! 27:15
Medieval Engineers Türkçe Survival : Bölüm 3 / Komik Anılarımı Anlattım! 549 izlenme - 1 yıl önce Medieval Engineers , Orta Çağ Mühendislerinin Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Orta Çağda Barbarlarla Savaştığımız Ve Kaleler Yaptığımız Bu Oyunu Oynarken , Ben Büyük Keyif Aldım , Sizinde İzlerken Keyif Almanızı Dilerim İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum / AyazNet ; http://www.ayaznet.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Medieval Total War 2'de Papaya Suikast Düzenlemek  00:25
Medieval Total War 2'de Papaya Suikast Düzenlemek 260 izlenme - 6 ay önce Medieval II: Total War, 2002 yılında çıkan Medieval: Total War 'ın dolaylı devam oyunu ve Creative Assembly'nin Total War dizisindeki dördüncü oyunudur. Oyun 2006 yılında tamamlanmış ve satışa sunulmuştur. Oyun 1080 ve 1530 yılları arasında geçmektedir. Oyun orta çağ savaşlarına, dinlere ve Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğudaki siyasete odaklanır. Total War dizisinin önceki oyunlarından ayrı olarak, Medieval II: Total War'da keşif ağacı bulunmaktadır ve bu ağaç oyunun sonunda barut bulunmasıyla tamamlanır. Oyunun süre çizelgesi ortaçağda Yeni Dünya'nın keşfi döneminden, Amerika'nın keşfi ve ele geçirilmesi dönemine kadar genişler. Medieval II, Rome: Total War oyununun ana yazılım dizgesi üzerinden yazılmıştır.
Medieval Engineers Türkçe Survival : Bölüm 2 / Barbarların Gece Baskını! 27:37
Medieval Engineers Türkçe Survival : Bölüm 2 / Barbarların Gece Baskını! 436 izlenme - 1 yıl önce Medieval Engineers , Orta Çağ Mühendislerinin Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Orta Çağda Barbarlarla Savaştığımız Ve Kaleler Yaptığımız Bu Oyunu Oynarken , Ben Büyük Keyif Aldım , Sizinde İzlerken Keyif Almanızı Dilerim İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum / AyazNet ; http://www.ayaznet.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
İng Vs Fns Medieval Total War 2 07:31
İng Vs Fns Medieval Total War 2 3.197 izlenme - 10 yıl önce medieval total war 2
Chivalry Medieval Warfare İncelemesi (Türkçe) 05:52
Chivalry Medieval Warfare İncelemesi (Türkçe) 1.081 izlenme - 3 yıl önce Chivalry Medieval Warfare İncelemesi (Türkçe)
Medieval Engineers Türkçe Survival : Bölüm 6 / Onbeş Kişi Bana Saldırdı! 29:50
Medieval Engineers Türkçe Survival : Bölüm 6 / Onbeş Kişi Bana Saldırdı! 322 izlenme - 1 yıl önce Medieval Engineers , Orta Çağ Mühendislerinin Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım. Orta Çağda Barbarlarla Savaştığımız Ve Kaleler Yaptığımız Bu Oyunu Oynarken , Ben Büyük Keyif Aldım , Sizinde İzlerken Keyif Almanızı Dilerim İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum / AyazNet ; http://www.ayaznet.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Medieval 2 Total War 5 04:31
Medieval 2 Total War 5 2.858 izlenme - 9 yıl önce turks wars
Medieval İi Total War 05:07
Medieval İi Total War 3.297 izlenme - 8 yıl önce medieval 2 total war biz vs onlar :)
Medieval Total War - Survivor Konsey Soundtrack 00:59
Medieval Total War - Survivor Konsey Soundtrack 864 izlenme - 2 yıl önce Malum, son günlerde dizilerin yarattığı reyting boşluğunu Survivor ile dolduruyoruz. Yarışmanın konsey bölümünde oylar sayılırken çalan parça bir çok kişi tarafından merak ediliyordu. Medieval Total War adlı oyunun Euro Mobilize 1 adlı parçasıdır. Bir çok oyun ve film için parça hazırlayan Kanadalı Jeff van dyk tarafından yapılmıştır. Koro halinde söylenilen ve orta çağ ispanyolcası olduğunu öğrendiğim kısımda ise mealen; Bugün savaşa gidiyoruz, onur ve gururla, adamlar yan yana! Kilisemiz için savaşırız, ve çocuklarımız için, Tanrı için şeytanı alt ederiz. Tanrının adıyla! denmektedir. Bu güzel parçayı dinlerken aklıma devamlı suretle emin gelmektedir, bu da parçanın o bütün ürkütücü havasını , emin ben emin emin emin şeklinde bozmaktadır.
medieval total war ii 10:37
medieval total war ii 1.669 izlenme - 9 yıl önce açiklamaya gerek varmi bir multiplayer daha :d:d:d
Medieval 2 Total War Steinless Stell Hilal Taktiği 04:27
Medieval 2 Total War Steinless Stell Hilal Taktiği 1.372 izlenme - 6 yıl önce medieval 2 total war kingdoms steinless stell 6.1 hilal taktiği.görüntüler biraz bozuk çıkmış bundan dolayı özür dileriz p
Türkiye Ve İngiltere Savası 10:39
Türkiye Ve İngiltere Savası 1.948 izlenme - 10 yıl önce
Medieval 2 Total War Türkçe Yama Kurulumu 01:04
Medieval 2 Total War Türkçe Yama Kurulumu 254 izlenme - 1 yıl önce Medieval 2 Total War Türkçe Yama İndir http://www.yamaindir.org/medieval-2-total-war-turkce-yama Medieval 2 Total War Türkçe Yama Kurulumu 1.İlk olarak oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan data klasörünün içinde ki “fmv“, “sounds“ ve “world" klasörlerini kopyalayın 2.Ardından indirdiğiniz RAR dosyasına sağ tıklayıp “Dışarı Çıkart“ basın 3.“Türkçe Yama“ klasörünün içinde bulunan “data“ klasörünün içine ilk başta kopyaladığınız klasörleri yapıştırın 4.Ve “Türkçe Yama“ klasörünün içinde bulunan tüm dosyaları da oyunun kurulu olduğu dizine atın 5.Son olarak oyun dizininde bulunan “kriegerTR.bat“ dosyasını çalıştırarak oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz
Türk Ve Papa Nın Savaşması Mtw2 Da Papanın Dramı : 03:12
Türk Ve Papa Nın Savaşması Mtw2 Da Papanın Dramı : 1.706 izlenme - 10 yıl önce mtw2.mtw2 da türk ordundan bir zafer daha !!!!!1
Kralı Arkaladık / Chivalry Medieval Warfare : Türkçe Oynanış - Bölüm 5 21:50
Kralı Arkaladık / Chivalry Medieval Warfare : Türkçe Oynanış - Bölüm 5 63 izlenme - 5 ay önce Chivalry Medieval Warfare'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım Babuşlar. Orta Çağda Geçen Bu Harika Yapımda , Kılıçları Kalkanları Kuşanıyor Ve Düşmanların Üzerine Hücum Ediyoruz. Birbirinden Farklı Oynanış Moduyla , Multiplayer Olarak Diğer Oyuncular Kapıştığımız Bu Seriyi İzlerken , Keyifli Vakit Geçirmenizi Dilerim. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
_-_m2dw_-_ 04:06
_-_m2dw_-_ 1.050 izlenme - 9 yıl önce medieval 2 total war
Mtw2 06:57
Mtw2 1.240 izlenme - 10 yıl önce bu oyun süper
Toplanın Şovalyeler Savaşa Gidiyoruz / Chivalry Medieval Warfare : Türkçe Oynanış - Bölüm 6 22:30
Toplanın Şovalyeler Savaşa Gidiyoruz / Chivalry Medieval Warfare : Türkçe Oynanış - Bölüm 6 37 izlenme - 3 ay önce Chivalry Medieval Warfare'ın Türkçe Oynanış Videosu İle Karşınızdayım Babuşlar. Orta Çağda Geçen Bu Harika Yapımda , Kılıçları Kalkanları Kuşanıyor Ve Düşmanların Üzerine Hücum Ediyoruz. Birbirinden Farklı Oynanış Moduyla , Multiplayer Olarak Diğer Oyuncular Kapıştığımız Bu Seriyi İzlerken , Keyifli Vakit Geçirmenizi Dilerim. İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Medieval Total War 02:04
Medieval Total War 379 izlenme - 2 yıl önce Oyunda karlı, ağaçlık bir alanda düşmanla karşılaştığımızda bu müzik çalıyor. Savaş müziğinden başka her şeye benzemesine rağmen oyunla çok uyumlu bir parça. Sesi biraz açın, karların üzerinden L'Esprit de Dieu'nün sesini duyacaksınız.
Medieval 2 Empire Total War Bölüm [ 6 ] Moğol İmparatorluğu Avrupaya Açıldık Çok Şükür 01:18:43
Medieval 2 Empire Total War Bölüm [ 6 ] Moğol İmparatorluğu Avrupaya Açıldık Çok Şükür 546 izlenme - 3 yıl önce Mediveal 2 Moğol İmparatorLuğu GünLük OLarak YükLenecektir İyi SeyirLer
Medieval Total War 2 Soundtrack - Amen 03:19
Medieval Total War 2 Soundtrack - Amen 254 izlenme - 2 yıl önce Medieval Total War 2'nin ana menüsünde insanı ortaçağa götüren efsane müziği.Müzik daha önce Rome Total War'ın da müziklerini yapan Jeff Van Dyck'e ait.
_spqr Total War_ 07:48
_spqr Total War_ 1.275 izlenme - 9 yıl önce egypt(yanlış yazmış olabilirim:)) vs rome sayın izliyiciler devamında hata verdi devamı gelmeyebilir çok özür dilerim izlediğiniz için teşekkürler:(
Rodos Adasın'da Gezilecek Yerler 02:14
Rodos Adasın'da Gezilecek Yerler 222 izlenme - 2 yıl önce Rodos Adası gezilecek yerler: Medieval City Ortaçağ'dan bu güne kadar gelmeyi başarmış şehir surları ve Eski Rodos Şehri.
2vs1 Medieval Total War Lan Battles. 09:33
2vs1 Medieval Total War Lan Battles. 461 izlenme - 6 yıl önce 2vs1 medieval total war 2 .
Mtw2   Polonya Vs Turks 09:58
Mtw2 Polonya Vs Turks 590 izlenme - 10 yıl önce mtw2
Saykodelik Ceephax Acid Crew Müzik Videosu 04:43
Saykodelik Ceephax Acid Crew Müzik Videosu 124 izlenme - 2 yıl önce İlk izlemenizden sonra günlük dozunuzu almak için geri dönmeye ihtiyaç duyacağınız, kolunuzu kesip damarınıza lsd damlatmak isteyeceğiniz türden saykodelik müzik ve ortaçağ görüntülerinden oluşan video.