Hoşgeldiniz!

Medrese Videoları

gavs sani 00:25
gavs sani 73.903 izlenme - 7 yıl önce abdurrahim gözci molla abdurrahim gözci
Nihat Hatipoğlu: Terörün nedeni medreselerin kapatılması! 03:04
Nihat Hatipoğlu: Terörün nedeni medreselerin kapatılması! 3.527 izlenme - 9 ay önce Nihat Hatipoğlu, CNN Türk'te Hakan Çelik tarafından sunulan Hafta Sonu adlı programında 'terör'ün esas nedeni olarak medreselerin kapatılmasını gösterdi. Çelik, bölgede medreselerin ve dini değerlerin geri plana itilmesinin 'terör'e zemin yarattığını söyledi. İzliyoruz
Laiklik ve Atatürk Kimdir? 05:38
Laiklik ve Atatürk Kimdir? 3.193 izlenme - 10 ay önce Kesilecek baş vardı, Atatürk kesti!
Fatih Medreselerinin Yeni Anayasa Çalışmalarına Katkıları (FM TV) 03:23
Fatih Medreselerinin Yeni Anayasa Çalışmalarına Katkıları (FM TV) 2.621 izlenme - 11 ay önce Ülkenin milletvekillerini yetersiz bulan Fatih Medreseleri, Masum Bayraktar Hoca ve tam 52 adet derneğin katılımıyla, günlerce kapanarak yemeden içmeden yeni anayasa çalışmalarını başlatmışlardır. Ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim. Meclisimizin gönlü ferah olsun. Çökmeye, yozlaşmaya ve her türlü yıpranmaya dayanıklı bir anayasa ortaya çıkmıştır bu çalışma sonunda, diye tahmin ediyorum. Ne günlere kaldık Yaradanım... Sen akıl fikir ver...
Besim Tibuk - Dindarlar Hakkında Yanılmışım 01:08
Besim Tibuk - Dindarlar Hakkında Yanılmışım 3.877 izlenme - 2 yıl önce Liberal Demokrat Parti'nin kurucusu ve onursal başkanı Besim Tibuk, zamânında dindarlara fazla hoşgörü göstererek yanlış yaptığını itiraf ediyor.
Ozan Arif - Taş Medrese 07:44
Ozan Arif - Taş Medrese 1.205 izlenme - 5 yıl önce
Çocuklara Karşı Şehvet Duymanın Hükmü - Alparslan Kuytul 02:14
Çocuklara Karşı Şehvet Duymanın Hükmü - Alparslan Kuytul 864 izlenme - 2 yıl önce Alparslan Kuytul hocamızdan yine önemli bir konu hakkında önemli bir açıklama daha. Neyse ki hocamız olayın üzerini örtmek yerine dürüst bi şekilde "evet, İslami toplumlarda böyle bir şey var" demeye getiriyor. Ama kendisinde "peki neden var?" sorusuna cevap verebilecek kapasite yok. Eğer sen uhrevi olmak adına kadınları hayatından çıkarırsan, damarlarında dolaşan yaşam enerjisi, sana fiziksel olarak en yakın olan tüyü bitmemiş varlıkları kullanarak akmaya devam edecektir. Bu, hayatın basit bi kuralıdır. Dünya uhrevi olayım derken sapkın olan binlerce insanla dolu. Hocamızın bu hastalık için sunduğu reçete ise hayli garip. "Bu sapkınlığa düşen insanlar şehvetlerini dizginlesinler" diyor. Yani diyor ki, "Bataklığın üzerindeki sineklerden kurtulmak istiyorsanız, sinekleri öldürün." Alın işte size cemaatleşmenin, haremlik selamlık olmanın zararlarına güzel bir örnek. İyi seyirler.
Kırşehir Cacabey Medresesi 04:40
Kırşehir Cacabey Medresesi 3.428 izlenme - 9 yıl önce kırşehir cacabey medresesi.... geçmişten geleceğe....
Cizre Resimler 2009-2 10:00
Cizre Resimler 2009-2 1.565 izlenme - 8 yıl önce 2009 cizrenin en güzel resimleri
Radikal İslam Üzerine - Besim Tibuk 16:36
Radikal İslam Üzerine - Besim Tibuk 362 izlenme - 2 yıl önce Liberal Demokrat Parti'nin kurucusu ve onursal başkanı Besim Tibuk radikal İslam hakkındaki görüşlerini paylaşıyor.
Medrese Crew - Canımsın Terketme Beni 03:09
Medrese Crew - Canımsın Terketme Beni 425 izlenme - 7 yıl önce arabesk rap müzik damar arabesk rap müzik damar
7.torun Irem Nur Öztürk 04:18
7.torun Irem Nur Öztürk 470 izlenme - 8 yıl önce harun güngör o resimleri yanlışlıkla(!) silmeseydi daha çok resim olacaktı...bende onun laptopa virüs bulaştırdım...ödeştik..
Medrese Crew - Affet Yar 03:27
Medrese Crew - Affet Yar 212 izlenme - 6 yıl önce
Medrese Crew - Sensizim Yarim 02:34
Medrese Crew - Sensizim Yarim 202 izlenme - 6 yıl önce
Medrese Crew - Dinlee Sevgilim 02:01
Medrese Crew - Dinlee Sevgilim 191 izlenme - 6 yıl önce creakkwww.facebook.com/creakrap
Medrese Crew   -  Git Gidebildiğin Yerlere 01:36
Medrese Crew - Git Gidebildiğin Yerlere 155 izlenme - 6 yıl önce feko fiyaka & creakkwww.facebook.com/creakrap
Medrese Crew - Seviyorum 02:37
Medrese Crew - Seviyorum 129 izlenme - 6 yıl önce creakkwww.facebook.com/creakrap
Medrese Crew - Kalpsiz Adi 02:02
Medrese Crew - Kalpsiz Adi 126 izlenme - 6 yıl önce creakk ft. templayt www.facebook.com/creakrap
Medrese Crew - Affet Yar 03:27
Medrese Crew - Affet Yar 122 izlenme - 6 yıl önce
Mardin Tanıtım Videosu 17:00
Mardin Tanıtım Videosu 57 izlenme - 3 yıl önce Mardin'in Amatör Tanıtım Videosu
Medrese Crew - Seviyorum Nefretimsin 01:54
Medrese Crew - Seviyorum Nefretimsin 102 izlenme - 6 yıl önce creakkwww.facebook.com/creakrap
Medreselerimiz Neye Hizmet Ediyor! 02:50
Medreselerimiz Neye Hizmet Ediyor! 119 izlenme - 8 yıl önce İstanbul ve türkiyede ilim irfan merkezi medreselerimiz ne amaca hizmet ediyor
Medrese Crew - Yanlızlık 02:28
Medrese Crew - Yanlızlık 72 izlenme - 6 yıl önce creakkwww.facebook.com/creakrap
Mardin 00:19
Mardin 87 izlenme - 7 yıl önce
Hobiler 03:05
Hobiler "Medrese"De Ders Oldu 49 izlenme - 2 yıl önce Hobiler "medrese"de ders oldu- Restorasyonu tamamlanıp yeniden hizmete açılan Gedik Ahmet Paşa Medresesi'nde, halı-kilim dokumacılığı, keçecilik, kemik tarak yapımı, yemenicilik, oymacılık, takı tasarım gibi akla gelen pek çok el sanatı yaşatılmaya çalışılıyor- Afyonkarahisar Belediye Başkanı Çoban: - "Ebru sanatımız hem kurs hem de sanat olarak icra ediliyor.
Medrese Crew - Canımsın Terk Etme Beni // Klip 03:07
Medrese Crew - Canımsın Terk Etme Beni // Klip 58 izlenme - 6 yıl önce
Hazreti Yusuf 35:05
Hazreti Yusuf 28 izlenme - 2 yıl önce Hz. Yusuf, küçük yaşta iken kardeşleri tarafından bir kuyuya atılarak ölüme terk edilmiş, daha sonra köle olarak satılmış, sonra iftiraya uğrayarak uzun yıllar hapiste kalmış, çeşitli zorluklarla denenmiştir. Allah Hz. Yusuf'a kurulan onca tuzaktan sonra, onu hazinelerin başına geçirmiş; ona güç, mal ve iktidar vermiştir. Allah'ın kanunu her konuda olduğu gibi bu konuda da geçerlidir. Allah, yaşadıkları zorlukların ardından müminleri felaha kavuşturacağını birçok ayetiyle vaat etmiştir. Yusuf kıssasını iyi anlamak, inanan insanların hayatları boyunca ve hatta günlük yaşamlarında dahi kullanacakları bir tecrübe oluşturacaktır. http://www.a9.com.tr/izle/2495/HD-Belgeseller/Hazreti-Yusuf A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Taş Medrese'de Yapılan Osmanlı Kılıçlarına Yoğun İlgi 03:14
Taş Medrese'de Yapılan Osmanlı Kılıçlarına Yoğun İlgi 14 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Taş Medresede yapalan osmanlı kılıçlarının üretimi Taş Medrese Müdürü Ali Örk'ün konuşması Taş Medrese'de yapılan Osmanlı kılıçlarına yoğun ilgi Afyonkarahisar'da unutulmaya yüz tutmuş geleneksel el sanatlarının yaşatıldığı Taş Medrese'de yapılan Osmanlı kılıçları, kama ve yekpare bıçaklar, tarih meraklılarından yoğun ilgi görüyor Usta ve kursiyerler tarafından hediyelik olarak hazırlanan ürünler arasında, "Yeniçeri", "Yatağan" ve "3. Selim" kılıçları dikkati çekiyor CANAN TÜKELAY - Afyonkarahisar Belediyesi bünyesinde unutulmaya yüz tutmuş el sanatlarının ustaları tarafından yaşatıldığı Taş Medrese'de yapılan Osmanlı kılıçları, kama ve yekpare bıçaklar ilgi çekiyor.
Afife Hatun Tekkesi 05:30
Afife Hatun Tekkesi" Kadın Kültür Evi Oldu 45 izlenme - 2 yıl önce Afife Hatun Tekkesi genel ve detay görüntüler-Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ile röportaj LALE BİLDİRİCİ - Eyüpsultan'da restorasyonu en son biten tekkelerden biri olan tarihi Afife Hatun Tekkesi, kadınları bilinçlendirmeye yönelik kültürel etkinliklere "Afife Hatun Kültür Merkezi" adıyla ev sahipliği yapıyor.
yusuf medresesi    www.yusufmedresesi.net 04:31
yusuf medresesi www.yusufmedresesi.net 78 izlenme - 7 yıl önce