Hoşgeldiniz!

medvedev

Daniil Medvedev'in Hakeme Bozuk Para Fırlatması 00:39
Daniil Medvedev'in Hakeme Bozuk Para Fırlatması 143 izlenme - 6 ay önce Wimbledon'da 5 numaralı seribaşı 21 yaşındaki Daniil Medvedev maçın hakemine tepki gösterdi. Belçikalı Ruben Bemelmans’a elenen Medvedev, yenilginin ardından baş hakemin olduğu yere cüzdanından çıkardığı bozuk paraları fırlattı. Rus raket, maç sonu yaptığı açıklamada, "Maç içinde hayal kırıklığı yaşadım. Bir anlık bir olaydı. Özür diliyorum. Söyleyecek başka sözüm yok." ifadelerini kullandı.
Koca Çelenk Devlet Başkanının Kafasına Düştü! 00:30
Koca Çelenk Devlet Başkanının Kafasına Düştü! 1.373 izlenme - 8 yıl önce rusya devlet başkanı dmitri medvedev iki günlük resmi kiev temaslarında ilginç bir an yaşandı. işte o an..
Rusya Devlet Başkanı Medvedev'in American Boy'la Dans Etmesi 00:52
Rusya Devlet Başkanı Medvedev'in American Boy'la Dans Etmesi 451 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Amerika'ya korku salan Sovyetlerin mirasçısı Rusyanın geçen dönemki devlet başkanı Medvedev, American boy şarkısı çalarken dans ediyor. Gerçekten nerden nereye dedirten bir görüntü.
Putin vs Yanukovich - Şeker Bayramı Töreni 00:30
Putin vs Yanukovich - Şeker Bayramı Töreni 369 izlenme - 3 yıl önce Torenler sirasinda cekilmis cok yeni olmayan bu video,Rusya icerisindeki ve Rusya-Ukrayna arasindaki siyasi dengelerin resmen ozeti durumundadir.Seker ikrami eden Yanukovich'e, Medvedev hayir demez. Yanukovich ikramina devam eder, poker face Kuchma hic istifini bozmaz.Ama Putin her yerde Putin'dir eski kgb ajanliginin verdigi karizma ile reddeder seker ikramini !
Burger Yemeye Giden Obama ve Medvedev 07:28
Burger Yemeye Giden Obama ve Medvedev 204 izlenme - 2 yıl önce Bir gün Rusya başbakanı Dimitri Medvedev ve Amerika başkanı Barack Obama birlikte burger yemeye gitmiş.Kulağa kötü bir fıkra gibi gelse de bu olay 2010'da gerçekten yaşandı.Bize çok uzak görünse de bu görüntüler belki bir gün bize de bunları kendi ülkemizde görmek nasip olur.
Medvedev, hakeme bozuk para fırlattı! 00:39
Medvedev, hakeme bozuk para fırlattı! 8 izlenme - 6 ay önce Wimbledon'da 5 numaralı seribaşı 21 yaşındaki Daniil Medvedev maçın hakemine tepki gösterdi. Belçikalı Ruben Bemelmans’a elenen Medvedev, yenilginin ardından baş hakemin olduğu yere cüzdanından çıkardığı bozuk paraları fırlattı. Rus raket, maç sonu yaptığı açıklamada, "Maç içinde hayal kırıklığı yaşadım. Bir anlık bir olaydı. Özür diliyorum. Söyleyecek başka sözüm yok." ifadelerini kullandı.
Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev, Kei İstanbul Zirvesi'nde Konuştu 02:26
Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev, Kei İstanbul Zirvesi'nde Konuştu 3 izlenme - 8 ay önce - Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev, KEİ İstanbul Zirvesi'nde konuştu Rusya Başbakanı Medvedev: "Karadeniz bizim ortak zenginliğimiz" Rusya Başbakanıi Medvedev: "Deniz komşuluğumuzu ekonomiye faydalı hale getirmek istiyoruz"İSTANBUL - Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü 25'inci Kuruluş Yıl...
Hakeme Bozuk Para Fırlattı! 00:45
Hakeme Bozuk Para Fırlattı! 1 izlenme - 6 ay önce Wimbledon'da 5 numaralı seribaşı 21 yaşındaki Daniil Medvedev maçın hakemine tepki gösterdi. Belçikalı Ruben Bemelmans?a elenen Medvedev, yenilginin ardından baş hakemin olduğu yere cüzdanından çıkardığı bozuk paraları fırlattı.
Başbakan Yıldırım, Medvedev ile Telefonla Görüştü 00:31
Başbakan Yıldırım, Medvedev ile Telefonla Görüştü 1 izlenme - 9 ay önce Başbakan Binali Yıldırım, Rusya Başbakanı Dimitri Medvedev ile telefonla görüştü.
Rusya Başbakan'ı Medvedev'den Başbakan Yıldırım'a Taziye Telefonu 02:45
Rusya Başbakan'ı Medvedev'den Başbakan Yıldırım'a Taziye Telefonu 1 izlenme - 1 yıl önce Rusya Başbakan'ı Medvedev'den Başbakan Yıldırım'a Taziye Telefonu Rusya Başbakanı Medvedev'in Başbakan Yıldırım'ı telefonla arayarak, İstanbul'daki terör saldırısı vesilesiyle taziye dileklerini ilettiği açıklandı.
İhsanoğlu: Niye Bizim Pilotlarımız Kaçırılıyor da Başkalarınınki Kaçırılmıyor? 02:29
İhsanoğlu: Niye Bizim Pilotlarımız Kaçırılıyor da Başkalarınınki Kaçırılmıyor? 4 izlenme - 4 yıl önce Muhalefet partilerinin ortak cumhurbaşkanı adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu, Türkiye’nin etrafını ateş çemberinin sardığını ve komşuların parçalandığını dile getirdi.