Hoşgeldiniz!

medya

Trabzonlu Kim Kardashian - Dilan Dere 00:45
Trabzonlu Kim Kardashian - Dilan Dere 56.757 izlenme - 1 hafta önce Instagram ve Twitter'daki iddialı paylaşımlarıyla sanal alemin gündemine oturan 22 yaşındaki Trabzonlu Dilan Dere,adından söz ettirmeye devam ediyo
Cemal Abinin Dönüşü 00:10
Cemal Abinin Dönüşü 1.517.000 izlenme - 2 yıl önce Gerçek sese dönüş. Dikkat şiddet ve gerilim içerir. Cemal abiye selam olsun.
Berika Demir, Milyoner Olmak İsterse 07:31
Berika Demir, Milyoner Olmak İsterse 7.382 izlenme - 2 gün önce Kardeşlerine verdiği ders çalışma taktikleriyle sosyal medyada tanınan Berika Demir şöhretine şöhret katmak ve milyoner olmak amacıylan, "Kim Milyoner Olmak İster"e katılır. Doktor olucam derken çalıştığı yoğun dersleri sonucu, celep'in ne olduğunu öğrenemeyen Berikan'nın MİLYONer olamasa da, BİNer oluşunu izliyoruz.
Şahin K. Düğüne Gelirse Ne Olur? 00:18
Şahin K. Düğüne Gelirse Ne Olur? 1.486.736 izlenme - 4 yıl önce Şahin abimiz bu sefer de düğüne davetlidir ama kendisi damat' tan hızlı çıkıp ondan önce işi bitirmeye kalkması, aslında ağlama yine beraberiz demesi ve şefkatle sarılarak babacan tavırları kisvesi altında düğünden sonra benimsin bebeğim imajı verdiren görüntüler..
Köksal Baba'dan Cardozo'ya Seri Yumruklar 00:15
Köksal Baba'dan Cardozo'ya Seri Yumruklar 937.127 izlenme - 2 yıl önce Biliyorsunuz ki ünlü kabadayı köksal baba Trabzonsporlu Trabzonsporun aldığı olumsuz sonuçlardan dolayıda tesislere ziyarete gitmek istemiş ve özel şoförüylede gitmiş Cardozo-Sefa Yılmaz-Alper Uludağ üçlüsü Babayı karşılamak için kapıya çıkmış fakat hiç bekledikleri gibi bir tepkiyle karşılaşmamışlar pata küte dalmış hepsine köksal baba.
Grup Toplantısında Emojileri Açık Unutan Vekil 00:51
Grup Toplantısında Emojileri Açık Unutan Vekil 20.787 izlenme - 3 hafta önce CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır partisinin grup toplantısını Facebook üzerinden canlı yayınlarken 'Face effects' eklentisinin açık olduğunu fark etmeyince, Kemal Kılıçdaroğlu ve diğer parti üyelerinin yüzlerine yerleşen emojiler Sosyal medyada gündem oldu.
Ajdar'ı Arap Kılığında Trollemek 03:00
Ajdar'ı Arap Kılığında Trollemek 61.264 izlenme - 3 ay önce Hiper starımız Ajdar'ı arap kılığındaki eleman görüntülü arayarak bir güzel kafaya almış hatta nane nane şarkısını bile söyletmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
South Park Alkol Reklamı Göndermesi 00:25
South Park Alkol Reklamı Göndermesi 636.886 izlenme - 3 yıl önce South Park alkol bağımlılığı üzerine medyaya ve üreticilere kendi tarzıyla giydirmeye devam ediyor. Cinsel objeleri ve şaşalı hayatı, alkolle birleştirerek insanların gözünü boyayıp daha fazla alkol tüketmeye teşvik ederken, bir yandanda ''drink responsibly'' yani edebinle iç, ağzınla iç, sapıtma mesajını veren samimiyetsizlere ince ince giydiriyor.
Üç Harfliyi Çıkartıp Beş Harfliyi Sokmanın Derdine Düşen Hoca 01:50
Üç Harfliyi Çıkartıp Beş Harfliyi Sokmanın Derdine Düşen Hoca 29.198 izlenme - 1 ay önce Yine bir cinci hoca iş başında. İçine giren cinin çıkması ümidi ile hocaya giden kadın hocanın sevişmevari hareketlerinden kurtulamamış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
Adanalıların Karla İmtihanı 00:20
Adanalıların Karla İmtihanı 47.534 izlenme - 2 ay önce Adana’da yaklaşık 10 dakika süren fındık büyüklüğündeki dolu yağışı hayatı olumsuz etkilerken, caddeler kar yağmışçasına beyaza bürünmüş tabi ki Adana halkı bundan fazlasıyla etkilenmiş.
Düğünde Dişisine Kur Dansı Yapan Eleman 01:00
Düğünde Dişisine Kur Dansı Yapan Eleman 7.715 izlenme - 1 hafta önce Düğünde çalan müzik eşliğinde dans eden eleman karşısında ki kadına karşı sergilediği hareketlerle adeta kur dansını yansıtmış Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
İkoncan Ecem ile Eşcinsel Erkekler (Küfürlü) 00:16
İkoncan Ecem ile Eşcinsel Erkekler (Küfürlü) 5.626 izlenme - 1 hafta önce Sosyal Medya fenomenlerinden İkoncan Ecem'in yine pek alışılagelmedik videolarından birinde, sıkı fıkı dost olduğu 2 erkeği tanıtmasını izliyoruz.
Kangal Vs Pitbull Cakallarin Ölümü Www.suskunmedya.com 03:39
Kangal Vs Pitbull Cakallarin Ölümü Www.suskunmedya.com 1.472.322 izlenme - 6 yıl önce İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya
Bikini Tanıtımı yapan Tanrıça 10:47
Bikini Tanıtımı yapan Tanrıça 2.651 izlenme - 12 saat önce Aldıgı bikinileri deneyen ve takipcileri ile paylaşan kızımızı izliyoruz.
Bayanların Yeni Akımı - Scooby Doo Papa Challenge 02:22
Bayanların Yeni Akımı - Scooby Doo Papa Challenge 21.010 izlenme - 4 hafta önce Sosyal medya kullanıcılarının bir akım oluşturmayı ve peşinden gitmeyi çok sevdiğini hepimiz biliyoruz. Sosyal medyanın bayanları peşinden sürüklediği yeni akım ise Scooby Doo Papa Challenge efendim.
Çiğ Köfteci Ali Usta'da 30 Lavaş İstemek 00:46
Çiğ Köfteci Ali Usta'da 30 Lavaş İstemek 18.181 izlenme - 4 hafta önce Müşterilerini sert bir şekilde uyarmasıyla ün kazanan Çiğ Köfteci Ali Usta'nın karşısına şimdide 30 lavaş isteyen bir müşteri çıkmış. Ali Usta bakın nasıl tepki vermiş.
Polise Selektör Yapan Polo 01:04
Polise Selektör Yapan Polo 16.498 izlenme - 1 ay önce Ankara trafiğinde araçlara makas atarak ilerleyen polo sahibi sürücü önüne çıkan audi marka araca selektör yapmış ve ağzının payını almış.
Canlı Yayında Basenlerini Gösteren Türk Kızı 00:30
Canlı Yayında Basenlerini Gösteren Türk Kızı 39.186 izlenme - 3 ay önce Twitch yayınlarından tanıdığınız EvonMoss canlı yayında basenlerin nerede olduğunu gösteriyor
Satılmış Medya Nedir? 01:38
Satılmış Medya Nedir? 6.320 izlenme - 3 hafta önce Sinclair yayın grubuna ait 200 adet kanal vardır. Bunlar 80 farklı kategoride yayın yaparlar. Haber kanallarının tamamına aynı metin gönderilince ortaya satılmış medyanın ne olduğu ile ilgili güzel görüntüler çıkmış. Firmanın sahip olduğu kanalları görmek için; https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_stations_owned_or_operated_by_Sinclair_Broadcast_Group
Korktun Mu? (Jandarma Versiyonu) 00:13
Korktun Mu? (Jandarma Versiyonu) 58.460 izlenme - 3 ay önce Sosyal medyada son günlerin fenomen kişisi Simge Barankoğlu isimli bir kadın. Kendisi "Yılan, korktun mu? Örümcek korktun mu? Voooooov korktun mu?" şeklinde değişik bir replikle fenomen oldu gitti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Canlı Yayında Yere Çakılan Vatan Tv Sunucusu 00:25
Canlı Yayında Yere Çakılan Vatan Tv Sunucusu 31.960 izlenme - 2 ay önce Vatan Tv kanalında program yapan Gelincik lakaplı Müge Altun canlı yayın esnasında gelen mesajları okurken bir anda kendini yerde bulmuş.
Uçakta Twerk Yapan Youtuber 10:58
Uçakta Twerk Yapan Youtuber 41.356 izlenme - 3 ay önce Uzun süredir anlattığı anı videoları ile popüler olan Duru Önver geçenlerde çıktığı bir uçak yolculuğunda yaşadığı anıları paylaşmış.
Koca İstiyorum Gel Beni Al 00:15
Koca İstiyorum Gel Beni Al 458.770 izlenme - 4 yıl önce Koca İstiyorum Gel Beni Al
Ecem Hotoğlu - İfşa Videosu Kesinlikle İzlemeyin!!! 00:44
Ecem Hotoğlu - İfşa Videosu Kesinlikle İzlemeyin!!! 270.583 izlenme - 3 yıl önce İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya
Sefa Kındır'ın Yeşil Uzaylı Dansı Akımına Son Noktayı Koyması 00:59
Sefa Kındır'ın Yeşil Uzaylı Dansı Akımına Son Noktayı Koyması 15.004 izlenme - 1 ay önce Amaçsızca dans eden yeşil uzaylıyı taklit etmek bu aralar internetin modası. Kendine akım yaratma konusunda zorlanmayan sosyal medya kullanıcıları bir uzaylı dansını taklit ederek eğlencenin dibine vuruyorlar. Fenomen Sefa Kındır ise bu duruma son noktayı koymuş.
GTA 5 Oynarken Twerk Yapmak 02:16
GTA 5 Oynarken Twerk Yapmak 468.427 izlenme - 4 yıl önce Gta 5 oynarken bir yandan da twerk yapan, ara ara coşan bu genç bayanı izliyoruz. Göbeğinin altındaki dövmede bir hayli dikkat çekici.
Vermicem Diyen Kıza Dededen Cevap 00:19
Vermicem Diyen Kıza Dededen Cevap 389.797 izlenme - 4 yıl önce "Benim değil mi vermiycem" videosuyla çok konuşulan bu kıza bir dededen cevap gelmiş.
Didem Ceran Vajinasını Beyazlatıyor 00:14
Didem Ceran Vajinasını Beyazlatıyor 148.816 izlenme - 1 yıl önce Instagram hesabından paylaştığı bu postla bütün gündemi altüst eden Didem Ceran adlı kullanıcı sosyal medyayı epey güldürdü. Özellikle operasyonu yapan doktor Tamer beyin (Tamer Gültekin) takipçilerle merhabalaşması ayrı bir bomba oldu
Teknede Çırılçıplak Dans Ederken Denize Düşen Adam 00:16
Teknede Çırılçıplak Dans Ederken Denize Düşen Adam 23.112 izlenme - 3 ay önce Teknede düzenlenen çılgın partide alkolü fazla kaçıran adam üzerindeki her şeyi çıkarmış ve dans etmeye başlamış ancak dengesini kaybedince denize düşmüş.
Şeyma Subaşı'yı Kızının Uyarması - Çok Ses Yapıyorsunuz Anne 00:15
Şeyma Subaşı'yı Kızının Uyarması - Çok Ses Yapıyorsunuz Anne 58.622 izlenme - 7 ay önce Sosyal medyayı en sık kullanan ünlülerin başında gelen Acun Ilıcalı'nın müstakbel eşi Şeyma Subaşı arkadaşlarıyla birlikte ufak çaplı parti vermiş. Kızı sesten rahatsız olunca annesini "Çok Ses Yapıyorsunuz Anne" deyip uyarmış.