Hoşgeldiniz!

medya mahallesi

Ali Kırca'nın Kasetinin Etkileri 01:26
Ali Kırca'nın Kasetinin Etkileri 15.264 izlenme - 3 yıl önce Halk tvde konuk olan Cumhuriyet yazarı Mine G. Kırıkkanat aşk romanı yazan Ali Kırca'nın konusu geçince kendisinin kasetinden bahsetmiş. Haliyle de eğlenceli muhabbetler dönmüş. Kaset deyince yanlış anlamayın türkü kaseti malum kendisi Çökertme türküsünü çok iyi söyler.
Ayşenur Arslan Başörtülü Kızlardan Rahatsız Oldu (Medya Mahallesi) 01:28
Ayşenur Arslan Başörtülü Kızlardan Rahatsız Oldu (Medya Mahallesi) 4.424 izlenme - 3 yıl önce Türkiye ile İsveç arasında oynanan özel maçta seremoniye çıkan başörtülü kızlar, gazeteci Ayşenur Arslan'ı rahatsız etti. A Milli Takımımız, geçtiğimiz günlerde düzenlenen özel maçta Antalya'da İsveç'i ağırladı. BAŞÖRTÜLÜ KIZLAR AYŞENUR ARSLAN'I RAHATSIZ ETTİ Seremoniye çıkan çocuklara arasında başı açık ve kapalı kızlar yer alırken, gazeteci Ayşenur Arslan canlı yayında bu duruma, "Bunlar ilkokul çağında çocuklar. Başları kapalı çıktılar. Böyle bir ülke istiyorlar. Sadece başları değil, bu aklın örtülmesinin simgesi. Başka başka şeylerin simgesi" diyerek tepki gösterdi.
Medya Mahallesi'nde Beyin Fırtınası 04:20
Medya Mahallesi'nde Beyin Fırtınası 742 izlenme - 5 yıl önce Beyin Fırtınası Devam Ediyor...
Ayşenur Arslan'dan Halk TV izleyicilerine AK Parti Uyarısı (Medya Mahallesi 19 Nisan Salı) 02:01
Ayşenur Arslan'dan Halk TV izleyicilerine AK Parti Uyarısı (Medya Mahallesi 19 Nisan Salı) 667 izlenme - 3 yıl önce Ayşenur Arslan'dan Halk TV izleyicilerine AK Parti uyarısı Gezici'nin anketinde AK Parti rekor kırdı Gezici Araştırma Şirketi'nin son yaptırdığı ankette AK Parti yüzde 56 ile rekor kırarken, MHP ve HDP baraj altında kaldı. AYŞENUR ASLAN ŞOK Gezicinin sahibi Murat Gezici ile birlikte, Halk TV'deki programında anket sonuçlarını açıklayan Ayşenur Aslan sonuçları görünce çok şaşırdı. Aslan, rakamları açıklamadan önce izleyicilerini "Sakin olun" diye uyardı. İşte muhalifleri şoke eden sonuçlar;
Akif Beki Ağzımdan Çıkanı Bırak Ben Biliyim! 02:09
Akif Beki Ağzımdan Çıkanı Bırak Ben Biliyim! 158 izlenme - 6 yıl önce CNNTürk'te yayınlanan Medya Mahallesi programının sunucuları Ayşenur Arslan ve Akif Beki arasında tartışma çıktı..
Nazlı Ilıcak'dan Bir Skandal Söz Daha! 01:20
Nazlı Ilıcak'dan Bir Skandal Söz Daha! 165 izlenme - 6 yıl önce Nazlı Ilıcak yine skandal sözlere imza attı. 28 Şubat süreciyle ilgili konuşan Nazlı Ilıcak, Gölcük Donanma Komutanlığı'nda yapılan operasyonlar ve aramalarda ele geçirildiği iddia edilen belgelere dikkat çekerken, "Gerçi bunu söyleyen hapislerde süründü ama, deprem bile Gölcük'ü çarptı" dedi.
Evladım Polemiği - Medya Mahallesi 01:35
Evladım Polemiği - Medya Mahallesi 96 izlenme - 3 yıl önce Medya mahallesinde Ayşenur Arslan ile Akif Beki'nin tartışmaları bir ceviz kabuğunu doldurmaz cinsden denirya aynen öyle.İkili arasında yaşanan diyaloglar esnasında Ayşenur Arsla'nın sevgili evladım lafından sonra taarruz'a geçen Akif Beki, o dili düzeltelim burası kahve değil çıkışlarını ve en sondaki soğuk esprisini izleyeceğiz...