Hoşgeldiniz!

Medyum Videoları İzle

Oya Aydoğan Medyum Kağan'ı Neden Aradı? 01:12
Oya Aydoğan Medyum Kağan'ı Neden Aradı? 23.020 izlenme - 3 yıl önce Oya Aydoğan, Medyum Kağan'ı Canlı Yayında Neden Aradı?
medyummarek 00:53
medyummarek 518 izlenme - 1 ay önce medyummarek bilgi amaçlı
medyummarek 00:05
medyummarek 409 izlenme - 1 ay önce medyummarek bilgi amaçlı
Bu Kez Medyum Dolandırıldı 04:54
Bu Kez Medyum Dolandırıldı 3.228 izlenme - 1 yıl önce Medyumluk yapan Fadime Gür’ün, 1994 yılından beri bir bankaya yatırdığı 112 milyon TL’sinden sadece 4 bin 200 lira kaldı. Banka personelinin sahte talimatlarla parayı yok ettiklerini söyleyen Gür’ün avukatı Mürsel Ünlü, “Daha sonra öğrendiğimize göre bankanın o dönemki müdürü ve 5 personeli ‘zimmete para geçirme’ ve ‘görevi kötüye kullanma’ suçlarından görevden alınıp cezaevine girmişler” diye konuştu. Okuma-yazma bilmediği için işlemlerini mühürle yapan Fadime Gür, mührünü unuttuğu zaman imza yerine 'Fadime’ diye yazarak parasını yatırıyordu. "Bazen de imza atmama bankanın memurları yardım ediyordu” diyen Gür, “2004’te para lazım oldu. 4 bin liraya yakın para çektim. Bir hafta sonra gittim bu şubede sana verecek kadar para yok dediler. Beni 2005’in 7. ayına kadar oyaladılar” dedi. “EVİNİ DE ELİNDEN ALIRIM DEDİ” Söz konusu banka şubesinde görevli olan bir memurun kendisine “Bu parayı nasıl kazandın? Bunu sen falcılıkla kazandın. O evini de elinden alırım” dediğini söyleyen Gür, “Ben hiçbir bankayı kötülemiyorum. İçindeki adamlar hırsız. İçlerinden birkaç kişi çıkıyor bütün bankayı batırıyor, benim gibi cahil insanları da kullanıyorlar” diye konuştu. AVUKAT ÜNLÜ: “PARA YOK EDİLMİŞ” Medyum Fadime Gür’ün avukatı Mürsel Ünlüise müvekkilinin 1994 yılından 2004 yılına kadar 112 milyon TL birikimini bankaya yatırdığını anlatarak, “Kendisinin okuma-yazması yok. Banka çalışanları kendisinden talimat almış ve bununla hisse alım satım işlemleri yapılmış. En son 2004 yılında bankaya para çekemeye gittiğinde kendisine 4 bin 200 lira para ödenmiş ve kendisine ‘paranız yok hesabınız kapandı’ denmiş. Bunun üzerine yapılan hukuki çalışmalarda; bankanın verdiği cevapta, 2004 yılı itibariyle 575 bin adet hisse senedini olduğu, 2004 yılında para biriminin YTL’ye çevrilmesi nedeniyle liradan 6 sıfır atıldığı, bu nedenle hisse senedinden de 6 sıfır atılarak 575 adet hisse kaldığı, bunun da 8 lirayla çarpılarak kendisine 4 bin lira ödendiği söylenmiş. Yani basit hesap hatalarıyla parası yok edilmiş. Biz bu paranın varlığının tespiti ve müvekkile ödenmesi için bir dava açtık” dedi. “MÜDÜR VE 5 PERSONEL CEZAEVİNDE” Usul hukukuna göre okuma-yazması olmayanların verdiği talimatların geçerli olması için belirli koşulların olduğunu ifade eden avukat Ünlü, “Müvekkilimden imza adı altında yazı alarak bu talimatlarla parayı yok etmişler. Daha sonra öğrendiğimize göre bankanın o dönemki müdürü ve 5 personeli ‘zimmete para geçirme’ ve ‘görevi kötüye kullanma’ suçlarından görevden alınıp cezaevine girmişler” diye konuştu.
90'ların Unutulmaz Canlı Yayın Olayları 13:06
90'ların Unutulmaz Canlı Yayın Olayları 8.245 izlenme - 1 yıl önce 90'larda efsane olmuş ve günümüze kadar unutulmazlar arasına girmiş efsane canlı yayın olaylarıdır. Not : Hugo'ya Küfür videosu fakedir. Nostalji amaçlı bu video koyulmuştur. İyi nostaljiler.
Hakan Yucel 04:21
Hakan Yucel 14.854 izlenme - 8 yıl önce hakan yücel tv programi
Her Şeyi Bilen Medyum (Astrolog Medyum Kağan) 02:28
Her Şeyi Bilen Medyum (Astrolog Medyum Kağan) 2.658 izlenme - 2 yıl önce Tr1'de çıkıyor sanıyorum beyefendi. Ne var ne yok sorabilirsiniz kendisine, bilişi güzel. Videonun youtubedaki açıklamasını da ekleyeyim: "MEDYUM KAĞAN TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK PARANORMAL TELEVİZYONU PSYCHİC TÜRK TV'Yİ KURDU. PSYCHİC TÜRK TV CANLI YAYIN http://psychicturk.tv/canli-yayin "
Medyum Zodyak Hayranları 03:28
Medyum Zodyak Hayranları 10.786 izlenme - 8 yıl önce amerİka medyum magasİns anketİ 2005-2006-2007-2008 türkİyenin en İyİ tarot ünvani- tarotta 4 dünya 4 avrupa bİrİncİlİĞİ- 1 dünya yorum bİrİncİlİĞİ
1995 Yılından Akılda Kalanlar 23:12
1995 Yılından Akılda Kalanlar 1.848 izlenme - 5 ay önce Hepimizin izlerken 1995 yılına döneceği ve sanki 2000 yılında yaşıyormuş hissedeceği muaazam bir içerik sizlere hazırladım . Umarım iyi bir nostalji olur . İyi nostaljiler .
medyummarek 01:44
medyummarek 215 izlenme - 1 ay önce medyummarek bilgiamaçlı
Dikkat Şahan Çıkabilir  - Sahte Medyum 06:29
Dikkat Şahan Çıkabilir - Sahte Medyum 2.622 izlenme - 2 yıl önce Efsane program Dikkat Şahan Çıkabilir'in Haberatör skeci Hakan Peker sunucu olarak arz-ı etmekte izliyoruz.
Medyum Definecileri Şaşkına Çevirdi 06:23
Medyum Definecileri Şaşkına Çevirdi 4.173 izlenme - 3 yıl önce Astrolog Medyum Kağan Konuk Olarak Katıldığı Sırlar Programında Bir Kez Daha Yeteneğini Konuşturdu.
Medyum 02:48
Medyum 2.600 izlenme - 3 yıl önce Medyum Kağan'ın kehanetleri tek tek çıktı
Pörtlek Gözlü Kadınla Korkunçlu Şaka Yapmak 01:57
Pörtlek Gözlü Kadınla Korkunçlu Şaka Yapmak 2.353 izlenme - 2 yıl önce Zamanında Guinness seriilerinde her vtr'de gördüğümüz pörtlek gözlü ablamızla korkunçlu şaka çekmek istemişler, eğer kişiler casting değilse güzel bir şaka olmuş, aferin aferin.
Medyum Memiş'in Önüne Gelene Aduket Çektiği Yıllar (1997) 00:26
Medyum Memiş'in Önüne Gelene Aduket Çektiği Yıllar (1997) 1.476 izlenme - 2 yıl önce Medyum Memiş, 1996 yılında önce Medyum Keto'yu daha sonra başka bir canlı yayında Medyum Ayşin'i dövüyor.
seni bakmadan çizerim diyen medyum 02:47
seni bakmadan çizerim diyen medyum 6.754 izlenme - 7 yıl önce seni bakmadan çizerim diyen medyum ve dramı
Dünyaca Ünlü Medyum Mustafa Kiliç Şimdi Türkiyede 11:37
Dünyaca Ünlü Medyum Mustafa Kiliç Şimdi Türkiyede 3.916 izlenme - 7 yıl önce medyum mustafa kiliç in hİzmetlerİnden sİzlerde faydalanmak İstİyor İsenİz bİze ulaŞabİlİrsİnİz. medyum mustafa kİmdİr? 1974 frankfurt almanya doĞumlu eĞİtİmlerİnİ yurt diŞinda tamamlamiŞ araŞtirmaci medyum ve araŞtirmaci astrologdur.bu alanda dünyaca ün yapmiŞtir. İrtİbat telefon numaralarimiz web sİtelerİmİz: www.medyummustafa.net & www.medyummustafa.org e-posta adreslerİmİz: medyum.mustafa@hotmail.com & medyum_mustafa974@hotmail.com bana fecabook adresl
medyum songül abla 02:28
medyum songül abla 3.220 izlenme - 6 yıl önce merhaba hanımlar beyler..ben ''medyum songül abla.'' 13 yıllık süre içerisinde yoğun bir şekilde halkımızla telepati kurmaktayım.telepati konusunda uzman ve tek adres olduğumun garantisini veriyorum..!''telepati'' dediğimiz olaybilimsel ve ruhsal konuda rahatlatılmak ve motivasyon sağlamak anlamına gelir. işte bu konudaben ''medyum songül abla''nız olarak sizlerinde sorunlarınıza çözüm getirmek için hazırım...aslen osmaniyeliyim. bu görevi kendime ticari bir kazanç elde etmek için de
Her Şeyi Bilen Gizemli Adam - Facebook'la Medyumluk Yapmak 02:08
Her Şeyi Bilen Gizemli Adam - Facebook'la Medyumluk Yapmak 1.155 izlenme - 1 yıl önce Brüksel'de sokak ortasına kurulmuş bir çadır, çadırın içinde gizemli bir adam... Sokaktan random usulü insan seçilip çadıra davet ediliyor. Ve başlıktan da anlaşıldığı üzere amcamız karşısına oturttuğu kişiye dair çok önemli şeyleri biliyor/söylüyor, karşısındakilerin şaşkın bakışları eşliğinde. İzliyoruz efenim...
Medyum Keto Almanyada Ortaya Çıktı 02:16
Medyum Keto Almanyada Ortaya Çıktı 2.178 izlenme - 4 yıl önce Sevgili Medyum Keto Aslında Şu An Yurda Dönmus
kanal t songül abla ile telepati 09:31
kanal t songül abla ile telepati 1.782 izlenme - 6 yıl önce kanal t songül abla ile telepati
Medyum Memiş Keto Kavgası 01:29
Medyum Memiş Keto Kavgası 1.303 izlenme - 2 yıl önce Bilenler bilir, vakti zamanında medyumlar "en büyük medyum benim" diyerek kendilerini savunurken Keto'nun Memiş'e laf söylemesinden sonra Memiş dayanamaz o an Allah ne verdiyse deyip dalar. Sonrasında Keto hönkürür. Ben o zamanlar küçüktüm, ufacıktım, fakat yanlış hatırlamıyorsam Olacak O Kadar'da skeci bile yapılmıştı. Devamını bizden büyükler yorumlarda getirir zaten. İzliyoruz. Ayrıca youtube yorumu'nu da eklemek isterim "hani medyumdun, bilemedin yumruğun geleceğini?"
medyum mustafa  dan çok komik burç yorumu 01:19
medyum mustafa dan çok komik burç yorumu 2.271 izlenme - 6 yıl önce medyum mustafa kılıç ın hizmetlerinden sizlerde faydalanmak istiyor iseniz bize ulaşabilirsiniz.verdiğimiz hizmetler büyü bozmak vefk yapmak kısmet açmak evliliğinizde sorun varsa bunu düzeltmek hayatınızdaki tüm kötü gidişata dur demek hepsi dünyaca ünlü medyum mustafa kılıç ın kalemi ile sona erecekmedyum mustafa kimdir? 1974 frankfurt almanya doğumlu eğitimlerini yurt dışında tamamlamış araştırmacı medyum ve araştırmacı astrologdur.bu alanda dünyaca ün yapmıştır.irtibat telefon numaralarımız
Dünyanın En Büyük Tespik Kolleksiyonu 03:39
Dünyanın En Büyük Tespik Kolleksiyonu 931 izlenme - 1 yıl önce Zümrüt, yakut, fildişi gibi değerli taşlarla oluşturulmuş tespihlerle dünyanın en büyük ve en değerli tespih kolleksiyonuna sahip olduğunu iddia eden medyum Recep Kaplan'ın gönüllü hürriyet muhabiri Bekir Kılıç ile yaptığı röportaj. Gönüllülük esasına dayalı gazetecilik olduğu için bu kolleksiyon neye göre kime göre dünyanın en büyüğü diye sormamış muhabir. Tespihleri çalmaya yeltenenler heveslenmesin zira her tespih mikroçipler vasıtasıyla korunuyor. Yalan söylerken kendini kaybedenleri seven site.
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 01:06
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 1.114 izlenme - 2 yıl önce Türk abimiz Medyummuş, yakaladığını ve görüntülediğini iddia ettiği varlık ise tüylü ve pek şirin. Yüzüklerin içinde civa olduğu söylenmiş ama ne işe yaradığını bende sizler gibi bilmiyorum.
Medyum Kağan Reklam Filminde Oynadı 09:07
Medyum Kağan Reklam Filminde Oynadı 600 izlenme - 3 yıl önce Medyum Kağan, Define İşaretleri Kitabının Reklam Filminde Oynadı, Söz Konusu Reklam Filmi Her Gün Tr 1 Tv'de Reklam Kuşağında Yayınlanıyor...
Kaddafi Ve 2 Oğlunun Öldürüleceğini Aylar Önceden Bildi 02:18
Kaddafi Ve 2 Oğlunun Öldürüleceğini Aylar Önceden Bildi 1.153 izlenme - 4 yıl önce Astrolog Medyum Kağan 25 Ağustos 2011'de Seri Haber.biz Haber Sitesine Verdiği Demeçte ''kaddafi Ve 2 Oğlunun Göstericiler Tarafından Öldürüleceğini'' İddia Etti. Medyum Kağan'ın Bu İddiasından 2 Ay Sonra 20 Ekim 2011'de Libya Lideri Muammer Kaddafi Ve 2 Oğlu Göstericiler Tarafından Linç Edilerek Öldürüldü. Böylece Medyum Kağan'ın Bir Öngörüsü Daha Gerçekleşmiş Oldu.
Medyum Kağan Tr 1 Tv (Cemile Hanım Mersin) 05:58
Medyum Kağan Tr 1 Tv (Cemile Hanım Mersin) 746 izlenme - 4 yıl önce Medyum Kağan canlı yayında yaptığı seanslarla adeta şok etti. İşte o seanslardan birisi.
Sosyete Medyumu Medyum Ayhan Paletin Rengi 14:23
Sosyete Medyumu Medyum Ayhan Paletin Rengi 1.519 izlenme - 6 yıl önce sosyete medyumu medyum ayhan paletin rengi programında www.medyumayhanhali.com
Medyum Keto ile Çok Özel Röportaj 07:27
Medyum Keto ile Çok Özel Röportaj 614 izlenme - 2 yıl önce Medyum Keto ile yapılan bu çok özel röportaj ve alkislarlayasiyorum.com'a özel görüntüler sizlerle efendim.! Olay yaratacak açıklamalarını dinlemek için mikrofonu Medyum Keto'ya uzatıyoruz.!