Hoşgeldiniz!

Medyum Memiş Videoları İzle

90'ların Unutulmaz Canlı Yayın Olayları 13:06
90'ların Unutulmaz Canlı Yayın Olayları 8.364 izlenme - 2 yıl önce 90'larda efsane olmuş ve günümüze kadar unutulmazlar arasına girmiş efsane canlı yayın olaylarıdır. Not : Hugo'ya Küfür videosu fakedir. Nostalji amaçlı bu video koyulmuştur. İyi nostaljiler.
1995 Yılından Akılda Kalanlar 23:12
1995 Yılından Akılda Kalanlar 1.860 izlenme - 8 ay önce Hepimizin izlerken 1995 yılına döneceği ve sanki 2000 yılında yaşıyormuş hissedeceği muaazam bir içerik sizlere hazırladım . Umarım iyi bir nostalji olur . İyi nostaljiler .
Medyum Memiş'in Önüne Gelene Aduket Çektiği Yıllar (1997) 00:26
Medyum Memiş'in Önüne Gelene Aduket Çektiği Yıllar (1997) 1.863 izlenme - 2 yıl önce Medyum Memiş, 1996 yılında önce Medyum Keto'yu daha sonra başka bir canlı yayında Medyum Ayşin'i dövüyor.
Medyum Keto Almanyada Ortaya Çıktı 02:16
Medyum Keto Almanyada Ortaya Çıktı 2.370 izlenme - 4 yıl önce Sevgili Medyum Keto Aslında Şu An Yurda Dönmus
Olacak O Kadar - Medyum Memiş ve Keto Tiplemesi (1995) 08:31
Olacak O Kadar - Medyum Memiş ve Keto Tiplemesi (1995) 1.047 izlenme - 2 yıl önce Medyum Memiş'in vakti zamanında beraber katıldıkları bir canlı yayında Keto ile polemik yaşarken Keto'nun söylediği imalı bir ayar sözünü yanlışlıkla kendisine "homo" dendi gibi algılayarak yandan ters yumrukla Keto'ya girmesi vakasıdır. Televizyon tarihimizin unutulmaz anları arasında yer alan bu olayın Levent Kırca ve ekibi tarafından hazırlanan skecini izliyorsunuz.
Hava Durumu - Medyum Memiş 01:27
Hava Durumu - Medyum Memiş 371 izlenme - 2 yıl önce Zamanında reklam uğruna medyum keto ve medyum ayşini yumruklamış milli medyumumuzun unutulmaya başladığında medyayı eleştiren bir filmde kendisiyle nasıl dalga geçirttirildiğini seyredelim.
Astral Seyahat Teknikleri 03:16
Astral Seyahat Teknikleri 375 izlenme - 2 yıl önce Herkese Sahte Arap Kanalımdan Merhabalar.Bugün sizlerle Astral Seyahat nasıl yapılır ve teknikleriden bahsedeceğiz.Astral seyahat hakkında bilgiler vereceğiz. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instagram: https://instagram.com/hakan_kaan Music: http://incompetech.com/ Astral seyahat son günlerde gündem olan ve gerçekliği henüz tespit edilmemiş bir konudur Genel bir tabirle, astral seyahat ruhun bedeni terk ederek farklı bir boyuta geçmesidir yani beşinci boyut Bu geçiş sırasında bilinç açıktır ve ayrılan ruh bilinçte izlerini taşır. Bu durum uyku sırasında, beş dakika veya iki saat arasında olmaktadır. Halen devam eden bu araştırma Amerika Birleşik Devletleri’nde Monroe Enstitüsü adıyla bilinen bir kurumda devam etmektedir. Uyku sırasında olan bu durum ya aşırı stres dolu bir günün uykusunda ya da çok gevşek olunan uyku sırasında olmaktadır
Sıcağı Sıcağına - Medyum Memiş,Medyum Keto Olayı 03:03
Sıcağı Sıcağına - Medyum Memiş,Medyum Keto Olayı 254 izlenme - 3 yıl önce Bir dönem gündemi bayağı meşgul eden, dillerden düşmeyen meşhur olayı bir de Sıcağı Sıcağı'nın gözünden izleyiniz efendim.
Öz Gerçek Popstar Keto 01:00
Öz Gerçek Popstar Keto 157 izlenme - 2 yıl önce Televizyona konuk edenemi yanayım, ketonun içindeki şarkı söyleme azmininemi yanayım bilemedim.
Medyum Memiş Kimdir? 01:17
Medyum Memiş Kimdir? 55 izlenme - 2 yıl önce Medyum Memiş Biyografi, Medyum Memiş Kim, Medyum Memiş Kimdir, Medyum Memiş Hayatı, Medyum Memiş Yaşamı, Medyum Memiş
10 Adımda Rüyalarınızı Kontrol Edin 03:17
10 Adımda Rüyalarınızı Kontrol Edin 124 izlenme - 2 yıl önce Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bugün sizlere Rüyalarınızı kontrol edebilmenin hatta rüyalarınızı yönetebilmekten ve ingilizcesi Lucid Dream olan olaydan bahsedeceğim.iyi seyirler... Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. https://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap 1. Rüya, bilincimizin en gizemli ve merak uyandıran olaylarından birisidir. 2. Bilinçaltımızın, günlük hayatımızda karşılaştığımız olay ve kişileri farklı şekillerde ve daha yoğun bir biçimde yeniden canlandırmasıdır, rüya. 3. Rüyamızda mental anlamda muhakeme yeteneğimizi kaybederiz. Zaman ve mekan algımız bir anlamda yok olur. 4. Rüyalar çok kısa sürmesine rağmen beynimiz bu kısa süre içinde olayları çok hızlı bir biçimde kurgular ve bu sayede biz saatlerce rüya görüyormuş hissine kapılırız. 5. Bir nevi ‘Inception’ filminde olan olayları, her rüya gördüğümüzde, her birimiz yaşarız. Müzik: incompetech.com