Hoşgeldiniz!

Mehmet Akif Hamzaçebi

TBMM Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, 04:35
TBMM Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, "Referandumdaki Oyların Siyasi Parti Tercihiyle İlgisi... 54 izlenme - 10 ay önce TBMM Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, "Referandumdaki oyların siyasi parti tercihiyle ilgisi yoktur"ZONGULDAK - TBMM Başkanvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, "16 Nisan'da vereceğimiz oyların bir hükümet veya siyasi parti tercihiyle ilgisi yoktur" dedi.
Hamzaçebi: Chp Herhangi Bir İttifak, İş Birliği Yapmaksızın Kendi Mücadelesini Yürütecektir 02:35
Hamzaçebi: Chp Herhangi Bir İttifak, İş Birliği Yapmaksızın Kendi Mücadelesini Yürütecektir 112 izlenme - 3 yıl önce CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: - "(Cumhurbaşkanı seçimine ilişkin) MHP ile geliştirdiğimiz, ortaya koyduğumuz tutum o seçimde kalmıştır.
Kılıçdaroğlu'ndan DSP'ye Birleşme Teklifi 00:33
Kılıçdaroğlu'ndan DSP'ye Birleşme Teklifi 29 izlenme - 4 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu DSP lideri Masum Türker'i ziyaretinde "Biz aslında birleşmek zorundayız" diyerek birlik çağrısında bulundu.
CHP'den Teşkilatlara Çözüm Sürecine Destek Talimatı 00:30
CHP'den Teşkilatlara Çözüm Sürecine Destek Talimatı 26 izlenme - 4 yıl önce
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 01:46
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 25 izlenme - 4 yıl önce Vefat eden CHP'li Aslanoğlu'nun oğlu, "Soma babamı çok etkiledi. Meclis'in de tatil olmasıyla evde haberleri izliyormuş. Kalbi dayanmadı" dedi.
Hamzaçebi: 05:45
Hamzaçebi: "Suç İşliyorlarsa Ddk'yı Görevlendir" 18 izlenme - 3 yıl önce CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: -"Öyle anlaşılıyor ki Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde İç Güvenlik Paketi de görüşülmüş. İzleyeceğiz bakalım, bizim CHP olarak ortaya koyduğumuz ya da MHP'nin ortaya koyduğu görüşler demek ki hükümet tarafından kabul görmüyor ama İmralı tarafından ortaya konur ise kabul görüyor"-"Öyle anlaşılıyor ki yeni anayasa konusunda AKP ile HDP bir uzlaşma sağlamış durumda.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Verilen Örtülü Ödenek Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı 01:11
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Verilen Örtülü Ödenek Anayasa Mahkemesi'ne Taşındı 12 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), torba kanunda yer alan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a örtülü ödenek veren düzenlemeyi Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) taşıdı.
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 01:46
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 18 izlenme - 4 yıl önce Vefat eden CHP'li Aslanoğlu'nun oğlu, "Soma babamı çok etkiledi. Meclis'in de tatil olmasıyla evde haberleri izliyormuş. Kalbi dayanmadı" dedi.
CHP'den 04:17
CHP'den "Torba Kanun"A İptal Başvurusu 9 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi soruları cevap CHP'den "Torba Kanun"a iptal başvurusu-CHP, "Torba Kanun" olarak bilinen yasanın bazı hükümlerinin iptali ve yürürlüğünün durdurulması talebiyle Anayasa Mahkemesi'ne başvurdu-CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Hükümet politikasına ilişkin hiçbir görevi olmayan cumhurbaşkanına örtülü ödenek kullanma yetkisinin verilmesi doğrudan doğruya anayasaya aykırıdır" CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, "Hükümet politikasına ilişkin hiçbir görevi olmayan cumhurbaşkanına örtülü ödenek kullanma yetkisinin verilmesi doğrudan doğruya anayasaya aykırıdır" dedi.
Somalı Maden İşçileri, CHP TBMM Grubunu Ziyaret Etti 05:01
Somalı Maden İşçileri, CHP TBMM Grubunu Ziyaret Etti 10 izlenme - 4 yıl önce CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, "Hükümete çağrıda bulunuyorum, gelin şu torba yasadaki düzenlemeleri bir daha bir uzlaşma ile gözden geçirelim. Madencilerle ilgili olanları hemen ele alalım. Hemen bunları bugün yasalaştıralım, bugün olmazsa yarın yasalaştıralım" dedi.
CHP: AKP, Sorumluluğu Müfettişe ve İşletme Müdürüne Yıkacak 03:13
CHP: AKP, Sorumluluğu Müfettişe ve İşletme Müdürüne Yıkacak 10 izlenme - 4 yıl önce CHP, AK Parti’nin verdiği önerge ile Soma faciasındaki sorumluluğu denetimi yapan müfettişe ve işletmenin ölmüş olan müdürüne yıkacağını iddia etti.
Hamzaçebi: 05:35
Hamzaçebi: "Öyle Anlaşılıyor Ki, Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde İç Güvenlik Paketi de Görüşülmüş" 4 izlenme - 3 yıl önce CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: -"Öyle anlaşılıyor ki Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde İç Güvenlik Paketi de görüşülmüş. İzleyeceğiz bakalım, bizim CHP olarak ortaya koyduğumuz ya da MHP'nin ortaya koyduğu görüşler demek ki hükümet tarafından kabul görmüyor ama İmralı tarafından ortaya konur ise kabul görüyor"-"Öyle anlaşılıyor ki yeni anayasa konusunda AKP ile HDP bir uzlaşma sağlamış durumda.
CHP: AKP, Sorumluluğu Müfettişe ve İşletme Müdürüne Yıkacak 03:13
CHP: AKP, Sorumluluğu Müfettişe ve İşletme Müdürüne Yıkacak 3 izlenme - 4 yıl önce CHP, AK Parti’nin verdiği önerge ile Soma faciasındaki sorumluluğu denetimi yapan müfettişe ve işletmenin ölmüş olan müdürüne yıkacağını iddia etti.