Hoşgeldiniz!

mehmet ali alabora

yılan hikayesi jenerik 03:02
yılan hikayesi jenerik 40.134 izlenme - 13 yıl önce bizim zamanımızda arka sokaklar yoktu memoli her sokaktaydı ;) [hq]
Mehmet Ali Alabora Memoli Hakkında Konuşuyor 02:55
Mehmet Ali Alabora Memoli Hakkında Konuşuyor 3.111 izlenme - 2 yıl önce Bir zamanların efsane dizisinin karakterini canlandıran Mehmet Ali Alabora karakter hakkında konuşmuş. 2010'da yayınlanan Dedektif Memoli dizisi için kendisine teklif gelmiş ama kabul etmemiş.
Kayıkçı (Fragman) 01:27
Kayıkçı (Fragman) 6.108 izlenme - 8 yıl önce 1998 yapımı Biket İlhan filmi Kayıkçı'nın fragmanı
Memoli Kıskançlık Krizinde Yılan Hikayesi 14 Bölüm 10:07
Memoli Kıskançlık Krizinde Yılan Hikayesi 14 Bölüm 1.214 izlenme - 2 yıl önce Memoli , Zeyno'yu abiyeyle görünce şok oldu.
Deprem Vergileri Nerede? Heberler (2011) 04:52
Deprem Vergileri Nerede? Heberler (2011) 1.348 izlenme - 2 yıl önce Deprem vergileri nerede? sorusuna Heberler'de yanıt geldi.
Heberler - Kendini Animede Sanan Adam 00:45
Heberler - Kendini Animede Sanan Adam 1.716 izlenme - 8 yıl önce Türkiye Cümhuriyeti bugüne kadar tikileri, emoları, lise okuyamayarak arabesk rap dinleyip apaçileşenleri, hatta metalci tarzda giyinen İzmirli anoreksik kızı bile gördü ama böylesi ilk kez. İşte karşınızda kendisini animede sanan adam, fakat spiker ile önemli bir iletişim sorunu var.
Heberler - Amatör Stand-up'çı Ahmet Erol 03:23
Heberler - Amatör Stand-up'çı Ahmet Erol 1.441 izlenme - 7 yıl önce Tam olarak Cem Yılmaz taklidi olmasa da stand-up çıların kavram üzerinden espri eleştiriliyor. Cem Yılmaz'ın yaptığı vurgular da yer almakta. Yorum sizlerin...
Mehmet Ali Alabora Dünyaya Sesleniyor - Taksim Gezi Parkı Olayları 03:20
Mehmet Ali Alabora Dünyaya Sesleniyor - Taksim Gezi Parkı Olayları 1.351 izlenme - 9 yıl önce Mehmet Ali Alabora,mehmet Ali Alabora Dünyaya Seslendi,mehmet Ali Alabora Taksim,mehmet Ali Alabora Gezi Parkı,mehmet Ali Alabora Açıklama,mehmet Ali Alabora...
Aşık Mahzuni, Ahmet Kaya, M. Ali Alabora'lı A Takımı 10:14
Aşık Mahzuni, Ahmet Kaya, M. Ali Alabora'lı A Takımı 1.331 izlenme - 7 yıl önce Youtube'da tesadüfen bulduğum, şimdilerde zorlasan olmaz güzel bir video.On dakika ama doyamıyorsunuz. Ahmet Kaya'nın canlı yayında telefonla katılarak söylediğ bir türküyle başlıyor. Sonra Mahsuni söylüyor, ardından Sertap Erener,Mahsuni'ye eşlik ediyor. Ardından ortamda yaşı en küçük olan Mehmet Ali Alabora,habercilik yaparak Mahsuni'ye gelen faksı iletiyor. Mahsuni, faksı gönderen Hasan beye şiir okuyor ve ne yazık ki şiir bitmeden , video bitiyor. Oradaki bazı kişilerin vefat etmiş olması bir yana, bu kadar farklı yönlerdeki ünlüleri bu gün bir televizyon programına bir araya getiremezsiniz. Bu arada bayram tatili dolayısı ile belki siteye gireme. Ben Şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum.
Mehmet Ali Alabora Gezi Parkı Yorumları - Sıcak Gündem 07:27
Mehmet Ali Alabora Gezi Parkı Yorumları - Sıcak Gündem 1.334 izlenme - 9 yıl önce (Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Mehmet Ali Alabora - Cnn International 01:18
Mehmet Ali Alabora - Cnn International 591 izlenme - 7 yıl önce Polislerin müdehalelerinden ve burdaki halkın bir tehdit oluşturmadığından bahseden mehmet ali alaboranın cnn intdeki röportajını izliyoruz iyi seyirler
Zeyno ve Memolinin Romantik Dansı - Yılan Hikayesi 08:49
Zeyno ve Memolinin Romantik Dansı - Yılan Hikayesi 180 izlenme - 2 yıl önce Dizide köyden kaçan Zeyno'nun Memoli ile karşılaşıp birlikte yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.
Memoli Zeyno'ya Kavuştu - Yılan Hikayesi - 45. Bölüm 04:35
Memoli Zeyno'ya Kavuştu - Yılan Hikayesi - 45. Bölüm 122 izlenme - 2 yıl önce Karakolda ne yapıp edip Memoli'nin nişanlısı olduğunu kanıtlayan Zeyno, Memoli'ye ulaşıp ona oyun oynuyor.
Şafak Sezer - Mehmet Ali Alabora Cesaret Hapı mı İçtin? 04:12
Şafak Sezer - Mehmet Ali Alabora Cesaret Hapı mı İçtin? 595 izlenme - 7 yıl önce Beyaz tv'de programa katılan Şafak Sezer gezi parkı eylemlerinin bir numaralı adamlarından biri olan Mehmet Ali Alabora için Dünyanın en korkak adamı kelimelerini kullandı.
Mi Minör Tanıtım - Mehmet Ali Alabora 00:54
Mi Minör Tanıtım - Mehmet Ali Alabora 527 izlenme - 7 yıl önce Son dönemin en çok konuşulan tiyatro oyunu küşkusuz Mi Minör, bu izleyeceğiniz de tantanalar yaratan oyunun tanıtımlarından. Özet Olarak da Şöyle; Mi Minör "Kendine Özgür Ülke Pinima"da geçen bir oyundur. Oyun alanına girdiğiniz anda Pinima'ya girmiş olursunuz. Pinima herşeye başkanın karar verdiği, demokrasiyle yönetilen bir ülkedir. Yakışıklı, akıllı ve gece gündüz uykusuz kalarak halkı için neyin doğru neyin yanlış olduğunu düşünen başkan seçimlere katılacak iki partinin de başkan adayıdır. Pinima'da düşünmenize gerek yoktur, ama isterseniz düşünce özgürlüğü satın alabilirsiniz. Pinima'da tek tehlike uzaylılardır. Pinima halkı en çok uzaylılardan korkar çünkü uzaylılar akılları ele geçirebilir. Mi Minör'de seyirci isterse tribünlere oturarak seyirci kalmayı, isterse oyuncularla aynı zeminde ayakta durarak oyuna katılmayı seçebilir. Gösteri boyunca Ustream, Twitter ve Facebook'da neler olduğunu kaçırmak istemiyorsanız, akıllı telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Piyanosunun tiz sesleri yasaklanan Piyanist, ona eşlik eden müzisyen ve seyirciler gösteri sırasında bambaşka bir deneyim yaşamanızı sağlayabilir. Piyanist ve ekibi sosyal medyayı kullanarak ülkede yaşananları tüm dünyaya canlı olarak duyurucaklar. Mi Minör sadece oyunun oynandığı alanda değil, dijital medya üzerinden dünyanın her yerinden canlı olarak takip edilebilir. Dijital seyirciler de isterlerse sosyal medya aracılığı ile oyuna katılabilir ya da sadece olanları seyretmeyi tercih edebilir.
Alevilik Nedir? - Heberler 00:57
Alevilik Nedir? - Heberler 343 izlenme - 7 yıl önce Heberler ekibinden kısa ve müthiş bir tespit-parodi. Bir Alevi olarak alkışlayarak izliyorum. Hakikatten ya, Aleviler hariç, herkese soruyorlar.
Mehmet Ali Alabora - Burhan Kuzu'yu Fena Ti'ye Almak 02:52
Mehmet Ali Alabora - Burhan Kuzu'yu Fena Ti'ye Almak 271 izlenme - 7 yıl önce Reyhanlı faciasından hemen ardından 'Elim bir olay yaşandı, bu da düğünümüzün tadını kaçırdı' diyerek halktan büyük tepki alan Burhan Kuzu'yu Heberler ti'ye aldı.
CemYılmaz & Mehmet Ali Alabora - Yeni Yine Yeniden İş Bankası Reklamı 02:04
CemYılmaz & Mehmet Ali Alabora - Yeni Yine Yeniden İş Bankası Reklamı 333 izlenme - 7 yıl önce Viralin dibine vurmak üzere, İş Bankası reklamını izlemek üzeresiniz. Lan yoksa izlediniz mi? İzlemeyenler için yeni İşbankası reklamı...
Şafak Sezer'in Ablası - Ben Çapulcuyum, O Fırıldak! 00:23
Şafak Sezer'in Ablası - Ben Çapulcuyum, O Fırıldak! 318 izlenme - 8 yıl önce Başbakan Erdoğan'dan özür dilediği haberleriyle gündeme gelen Şafak Sezer'e ablasından sert tepki. Bir televizyon kanalının sorularını yanıtlayan Şafak Sezer’in ablası Gönül Akpınar, “Benim öyle bir kardeşim yok. Ben çapulcuyum, o fırıldak!” dedi.
Gezi Eylemlerinin 1,5 Yıl Önceden Tezgahlandığının  Kanıtı (11.11.2011) 04:55
Gezi Eylemlerinin 1,5 Yıl Önceden Tezgahlandığının Kanıtı (11.11.2011) 208 izlenme - 7 yıl önce Gezi eylemlerinin 1,5 yıl önce (11.11.2011) tezgahlandığının belgesini izlyeceksiniz. İbret alınacak, tüm gerçekleri ortaya çıkaran şok görüntüleri izleyelim.
Memet Ali Alabora'yı Allahın İzniyle İçeride Göreceğim 01:26
Memet Ali Alabora'yı Allahın İzniyle İçeride Göreceğim 205 izlenme - 7 yıl önce Memet Ali Alabora'nın Gezi Parkı olaylarında baş aktör olduğunu söyleyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i izleyeceksiniz...
Heberler - 90'lar Tarikatı 01:07
Heberler - 90'lar Tarikatı 228 izlenme - 7 yıl önce Zamanın "Heberler" isimli haber ve absürt komedi programının yine nostaljik kıvamlı bir heberler klasiğini sizlerin beğenisine sunuyorum. Heberler ekibi isimlerinin hakkının verip yine inceden inceye kırıp geçirtiyor. İzliyoruz efendim... İyi seyirler.
| Yılan Hikayesi | Bizim Hikayemiz 08:04
| Yılan Hikayesi | Bizim Hikayemiz 126 izlenme - 5 yıl önce
Heberler - Orantısız Güç Kullanımı 01:05
Heberler - Orantısız Güç Kullanımı 202 izlenme - 7 yıl önce Heberler'den bu sefer polisin orantısız şiddetine gönderme yapan bir heber... Mehmet Ali Alabora hakkında ölüm emirleri verildiği halde, hala korkmadan düşüncelerini özgürce haykırıyor alkışlarla destekliyoruz...
Mehmet Ali Alabora - Burcu Canbaş - Aşk Bu 03:29
Mehmet Ali Alabora - Burcu Canbaş - Aşk Bu 116 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Hababam Sınıfı Merhaba Çıkış Tarihi: 12.03.2004 Dizi-Film Müzikleri Şarkı Sözleri: neden çılgınlık olsun ki en küçük şansı bile denemek bugün,yarın,sonsuza kadar yanılmadığımı bilmem gerek dün herhangi biriydin,herhangi biri senin gözünden kendimi seyrettim sevdiğin o kız benim,rüya gibi senin sözlerinden aşkımı dinledim sevdiğin o kız benim,masal gibi seviyorum deliler gibi yalnız beni seven birini bak kalbim aşk bu sahiden seni seviyorum dedin ya aniden ben ilk sende tattım bu keyfi severken sevilmek en güzeli bak kalbim aşk bu sahiden aşk bu