Hoşgeldiniz!

mehmet aslantuğ

Veda Dizisinde Sevişme Sahnesi - Sansürsüz 01:44
Veda Dizisinde Sevişme Sahnesi - Sansürsüz 196.218 izlenme - 6 yıl önce Kanal D’nin ilgiyle izlenen dönem dizisi “Veda”nın önceki akşam yayınlanan bölümünde, Mehmet Aslantuğ’un canlandırdığı Mehmet Reşat Bey’le Alma Terzic’in hayat verdiği Eirene tutkulu bir şekilde sevişti.
Veda Dizisinde Cesur Sevişme Sahnesi 01:36
Veda Dizisinde Cesur Sevişme Sahnesi 126.730 izlenme - 6 yıl önce Kanal D’nin ilgiyle izlenen dönem dizisi “Veda”nın önceki akşam yayınlanan bölümünde, Mehmet Aslantuğ’un canlandırdığı Mehmet Reşat Bey’le Alma Terzic’in hayat verdiği Eirene tutkulu bir şekilde sevişti.
Hülya Avşar: Erkek İşe Gitsin, Kadın Evde Oturup Çocuk Büyütsün 01:52
Hülya Avşar: Erkek İşe Gitsin, Kadın Evde Oturup Çocuk Büyütsün 744 izlenme - 3 ay önce Kendi programında Mehmet Aslantuğ’u konuk eden Hülya Avşar, kadın erkek eşitliği konusunda söylediği sözlerle sosyal medyadan tepkiler topladı. Hülya Avşar, “Ben erkek çalışsın, kadın evde çocuklarını büyütsün diyenlerdenim, erkek baskın demiyorum egemen olsun diyorum” dedi.
İz Peşinde - Jenerik  (1989) 01:57
İz Peşinde - Jenerik (1989) 3.677 izlenme - 3 yıl önce Şimdilerde kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran izleyiciyi ekran başına kitleyen "Kanıt" isimli dizinin bir benzeri olan "İz Peşinde" o dönem TRT'nin en popüler dizisiydi.1989 yapımı olan dizinin başrollerinde Osman Yağmurdereli,Mehmet Aslantuğ ve Güler Kahraman var.
Sıcak Saatler - 1. Bölüm 01:03:41
Sıcak Saatler - 1. Bölüm 1.820 izlenme - 3 yıl önce Sıcak Saatler, 15 Eylül 1997'de atv'de yayınlanmaya başlayan, senaryosunu Ahmet Yurdakul'un yazdığı televizyon dizisi. Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Mustafa Şevki Doğan, Veli Çelik, Sadullah Celen ve Mehmet Aslantuğ oturdu. Dizi müziklerini ise Bora Ebeoğlu, Cengiz Onural ve Oya Ebeoğlu'ndan oluşan Aria yaptı. Dizi Osman Sınav yönetmenliğinde başladı. 13 bölüm sonra Osman Sınav diziden ayrıldı ve yerine yardımcısı Mustafa Şevki Doğan geçti. 15-16 bölüm yönettikten sonra 10-11 bölümün 1-2'sini Sadullah Celen, geri kalan bölümleri ise Veli Çelik yönetti. İkinci sezonun tamamını (40-67) Veli Çelik yönetti. Dizi üç sezon sürdü. 67. bölümde dizinin sonu seyirciye bırakılarak dizi bitirildi. Fakat dizinin bitmesinden bir sene sonra, Sedat ve Buket'i evlendirmek için bir 13 bölüm daha çekildi. Çekilen bu ek bölümleri Mehmet Aslantuğ yönetti.
hanımın çiftliği dizisi 13. bölüm fragmanı 01:02
hanımın çiftliği dizisi 13. bölüm fragmanı 3.595 izlenme - 8 yıl önce hanımın çiftliği dizisi 13. bölüm fragmanı dizifilm.com
hanımın çiftliği 14. bölüm fragmanı dizifilm.com 01:02
hanımın çiftliği 14. bölüm fragmanı dizifilm.com 4.339 izlenme - 8 yıl önce hanımın çiftliği 14. bölüm fragmanı dizifilm.com
Hülya Avşar Eleştirileri Umursamadı 00:33
Hülya Avşar Eleştirileri Umursamadı 94 izlenme - 3 ay önce Bir Hülya Avşar Sohbeti'nin son bölümünde Mehmet Aslantuğ ile Hülya Avşar arasında yaşanan diyalog tartışma konusu olmuştu. Eleştirileri görmezden gelen ünlü sanatçı yeni bölüm çekimlerine başladı. Program öncesi makyaj odasına giren Avşar, dans ettiği anları sosyal medya hesabından paylaşıp videoyu da yoruma kapadı.
Aşkın İkinci Yarısı 03:41
Aşkın İkinci Yarısı 1.607 izlenme - 8 yıl önce
Ben Onu Çok Sevdim 2. Bölüm Fragmanı 00:30
Ben Onu Çok Sevdim 2. Bölüm Fragmanı 1.002 izlenme - 5 yıl önce Ben Onu Çok Sevdim 2. Bölüm Fragmanı (17.Eylül 2013)
Büyük Aşk, Güzel Aile 05:34
Büyük Aşk, Güzel Aile 1.954 izlenme - 10 yıl önce gözlerden okunan sevgiyi allah herkese nasip etsin... nazar değmesin bu aileye...
Garanti / Hoş Geldin Ugi 01:28
Garanti / Hoş Geldin Ugi 180 izlenme - 2 yıl önce Garanti’de her zaman bir çözüm vardır. Aklınıza gelmezse Ugi hatırlatır.
Sümkürmeli ve Kovalamacalı Nefes Kesen Ajan Takibi / İz Peşinde (1989) 01:15
Sümkürmeli ve Kovalamacalı Nefes Kesen Ajan Takibi / İz Peşinde (1989) 365 izlenme - 3 yıl önce Evet efenim serimizin devam videosunda bu defa kahramanlarımız nefesleri kesen bir kovalamacanın içinde bulacaklar kendilerini. Sümkürmek mi ararsınız, sustalı model ayakkabılar mı daha neler neler buyurun iziliyoruz.
aşkın İkinci yarısı 01:45
aşkın İkinci yarısı 709 izlenme - 9 yıl önce Fragman, Coming Soon
Nostaljik Dizi - Bir İstanbul Masalı 08:06
Nostaljik Dizi - Bir İstanbul Masalı 341 izlenme - 3 yıl önce Bir İstanbul Masalı İstanbul'da, kocaman bir bahçe içinde, büyük bir malikane. Malikânenin soylu ve zengin sahipleri… Diğer tarafta uçsuz bucaksız bahçenin bir köşesinde, malikâne hizmetlileri için yapılmış küçük beyaz bir ev… İki ev, iki ayrı dünya… Bir büyük aşk… Bir İstanbul masalının kahramanıdır genç kız. Hayallerini süsleyen prens de zengin evin küçük oğludur. Düşlediği aşka kavuşur bir gün. Ancak hiçbir şey hayal ettiği gibi olmaz. Gerçek aşkın yanı başında olduğunu fark edemez… Fark ettiğinde ise asıl masal başlar.
Akrebin Yolculuğu - Görme Engelli Müzisyenler 03:06
Akrebin Yolculuğu - Görme Engelli Müzisyenler 293 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Şahika Tekand ve Tuncel Kurtiz'in yer aldığı bir Ömer Kavur filmi olan akrebin yolculuğu filminden bir sahne.Parça hakkında hiçbir fikrim ve bilgim yok.Bilenler bilmeyenleri bilgilendirirse mutlu olurum.
Sıcak Saatler - Açılış Müziği 02:08
Sıcak Saatler - Açılış Müziği 171 izlenme - 3 yıl önce 98 yılında yayınlanan, Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan'ın başrollerini paylaştığı dizi Sıcak saatlerin açılış müziği.
Ben Onu Çok Sevdim 14. Bölüm Fragmanı 00:30
Ben Onu Çok Sevdim 14. Bölüm Fragmanı 312 izlenme - 4 yıl önce Ben Onu Çok Sevdim 14. Bölüm Fragmanı (17. Ocak 2014)
Konuştuğunuzu anlayan ve yapan teknoloji, Garanti Cep 01:40
Konuştuğunuzu anlayan ve yapan teknoloji, Garanti Cep 111 izlenme - 2 yıl önce Konuştuğunuzu anlayan ve yapan geleceğin teknolojisi şimdiden Garanti Cep'te. İhtiyaç anında kredi Garanti Cep'te! Nasıl Başvuru Yapabilirim? - Cep Şubesi Başvurular menüsü altında Kredi Başvurusu adımında; Destek Kredisi Başvurusu seçeneğine tıklayarak kredi başvurusunda bulunabilir, Görüntülü Başvuru seçeneğine tıklayarak müşteri temsilcilerimizle görüntülü görüşme yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. - Değerlendirmenizin olumlu olması ve gerekli şartları sağlamanız durumunda kredi kullandırım sürecine cep şubesi üzerinden devam edebilirsiniz. Başvurumu Nasıl Takip Ederim? - Cep Şubesi Başvurular menüsünden Kredi Başvurusu adımına tıklayarak Kredi Başvuru Takip seçeneğinden kredinizin sürecini takip edebilirsiniz. Cepten Kredimi Nasıl Kullanırım? - Cep Şubesi Başvurular menüsü altında Kredi Başvuru Takibi adımında Kredi Kullan seçeneği ile kullandırım sürecine başlayabilir, - Sözleşmelerinizi Cep Şubesi üzerinden okuyup onaylayabilir, - Şubeye gitmeden kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.
Ben Onu Çok Sevdim 10. Bölüm Fragmanı 00:30
Ben Onu Çok Sevdim 10. Bölüm Fragmanı 234 izlenme - 4 yıl önce Ben Onu Çok Sevdim 10. Bölüm Fragmanı (13. Aralık 2013)
Ben Onu Çok Sevdim 12. Bölüm Fragmanı 00:29
Ben Onu Çok Sevdim 12. Bölüm Fragmanı 211 izlenme - 4 yıl önce Ben Onu Çok Sevdim 12. Bölüm Fragmanı (27. Aralık 2013) Bölüm Özeti: Mahkeme günü gelir. Adnan Menderes ve arkadaşları mahkemenin karşısındadır. Konuşma yasağı ve uykusuzluk Adnan Menderes'i yorgun ve bitkin bırakmıştır. Avukat Talat Asal'ın tüm çabalarına rağmen mahkeme bütün delilleri çürütür. Talat, bütün şartlara rağmen Menderes'i savunmakta kararlıdır, ancak onun bu tavrı mahkemeyi rahatsız eder. Adnan Menderes ve arkadaşları hiç beklemedikleri şekilde Ethem'in ihanetiyle yüzleşirken, İsmet İnönü tüm bu olup bitenleri sessizce izler. Radyonun başında Yassıada'dan gelen haberleri dikkatle takip eden Berin Menderes, duydukları karşısında dehşete kapılır. Haberler Berin'i ümitsizliğe sürükler. Maddi ve manevi zor günler geçiren Berin, dik duruşundan taviz vermez.
Ben Onu Çok Sevdim 15. Bölüm Final Fragmanı 00:32
Ben Onu Çok Sevdim 15. Bölüm Final Fragmanı 163 izlenme - 4 yıl önce Ben Onu Çok Sevdim 15. Bölüm Final Fragmanı (24. Ocak 2014)
Sanat, Spor Ve İş Dünyası Bodrum'da Buluştu 01:27
Sanat, Spor Ve İş Dünyası Bodrum'da Buluştu 84 izlenme - 4 yıl önce Hayatının Bir Bölümünü İlçede Geçiren İş, Siyaset, Spor Ve Sanat Dünyasının Seçkin İsimleri Bodrum'da Bir Araya Geldi.
Ben Onu Çok Sevdim 11. Bölüm Fragmanı 00:29
Ben Onu Çok Sevdim 11. Bölüm Fragmanı 79 izlenme - 4 yıl önce Ben Onu Çok Sevdim 11. Bölüm Fragmanı (20. Aralık 2013)