Hoşgeldiniz!

Mehmet Atalay

Mehmet Atalay: 'Sorun çözülmezse Fatih Terim kalmaz' 00:56
Mehmet Atalay: 'Sorun çözülmezse Fatih Terim kalmaz' 271 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Atalay, Fatih Terim ve Arda Turan arasında yaşanan krizi FutbolArena'ya değerlendirdi.
Mehmet Atalay: 'Gurur ve kibir olmaması lazım' 01:16
Mehmet Atalay: 'Gurur ve kibir olmaması lazım' 221 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Atalay, Fatih Terim ve Arda Turan arasında yaşanan krizi FutbolArena'ya değerlendirdi.
Mehmet Atalay: 'İnsiyatif almamız lazım' 02:42
Mehmet Atalay: 'İnsiyatif almamız lazım' 172 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Atalay, Fatih Terim ve Arda Turan arasında yaşanan krizi FutbolArena'ya değerlendirdi.
Mehmet Atalay: 'Biz birbirimize lazımız' 00:32
Mehmet Atalay: 'Biz birbirimize lazımız' 150 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Atalay, Fatih Terim ve Arda Turan arasında yaşanan krizi FutbolArena'ya değerlendirdi.
Mehmet Atalay - Vur Gitsin Beni 05:04
Mehmet Atalay - Vur Gitsin Beni 237 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Atalay - Vur Gitsin Beni
Mehmet Atalay: 'Hiçbir Oyuncuyu Harcamaya Hakkımız Yok' 01:39
Mehmet Atalay: 'Hiçbir Oyuncuyu Harcamaya Hakkımız Yok' 91 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Atalay, Fatih Terim ve Arda Turan'ın arasında yaşanan krizi FutbolArena'ya değerlendirdi.
Mehmet Atalay: 'Ülkenin Arda Turan'ı sahiplenmesi lazım' 01:22
Mehmet Atalay: 'Ülkenin Arda Turan'ı sahiplenmesi lazım' 89 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Atalay, Fatih Terim ve Arda Turan arasında yaşanan krizi FutbolArena'ya değerlendirdi.
Teknik Direktör Bülent Uygun, Dünyaevine Girdi 00:23
Teknik Direktör Bülent Uygun, Dünyaevine Girdi 61 izlenme - 4 yıl önce Katar Ligi takımlarından Umm Salal SC takımını çalıştıran Bülent Uygun'un nikahına, futbol camiasından çok sayıda konuk katıldı.
Tümer Metin,Murat Yalçın ile Birlikte Şehitlikte 01:31
Tümer Metin,Murat Yalçın ile Birlikte Şehitlikte 52 izlenme - 4 yıl önce Tümer Metin, Soma'da yaşanan maden faciasından sağ kurtulan Murat Yalçın ile birlikte 39 şehidin defnedildiği Soma Maden Şehitliği'ni ziyaret etti.
Mehmet Atalay  - Vay Vay 05:18
Mehmet Atalay - Vay Vay 30 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Atalay - Vay Vay
Tümer Metin,Murat Yalçın ile Birlikte Şehitlikte 01:31
Tümer Metin,Murat Yalçın ile Birlikte Şehitlikte 24 izlenme - 4 yıl önce Tümer Metin, Soma'da yaşanan maden faciasından sağ kurtulan Murat Yalçın ile birlikte 39 şehidin defnedildiği Soma Maden Şehitliği'ni ziyaret etti.
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Atalay İstifa Etti 00:33
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Atalay İstifa Etti 12 izlenme - 3 yıl önce MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ın istifasının ardından Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, milletvekili adaylığı için görevinden ayrıldı. Atalay yaptığı yazılı açıklamada, 2015 Yılı 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde Trabzon'dan Ak Parti milletvekili aday adayı olmak üzere istifa ettiğini bildirdi. Bir dönem İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ Genel Müdürü olan Atalay, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü de yaptı. Atalay, 2009 yılından bu yana da Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü görevini sürdürüyordu. Atalay, basında uzun yıllar çalıştıktan sonra, 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri Genel Müdürlüğü görevine başlayarak, bu görevi 2000 yılına kadar sürdürdü. 2000 yılında Yeni Şafak Gazetesi Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Atalay, 2003 yılında başladığı Başbakan Başmüşavirliğinin ardından Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne atandı. Genel Müdürlüğü süresince, Merkez Danışma Kurulu Başkanlığı, İstanbul Olimpiyat Hazırlık ve Düzenleme Kurulu Asbaşkanlığı, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Yönetim Kurulu Üyeliği, Olimpiyat İcra Kurulu Başkanlığı ve Türkiye Paralimpik Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2003-2008 yılları arasında 6 yıl yürüttüğü Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü görevinden, 6. Spor Şurası ile jübilesini yaparak ayrılan Mehmet Atalay, Başbakan Başmüşaviri ve Uluslararası Spor Organizasyonları Başkoordinatörü olarak hizmete devam etti. Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğü'ne 15 Aralık 2009'da atanan Atalay, görevi boyunca yerel ve ulusal basına önemli destek sağladı. Trabzon Of doğumlu Atalay, evli ve 4 çocuk babasıdır.
Başbakan Erdoğan, Cüneyt Çakır'a Ev Ya Da Altın Verecek 01:12
Başbakan Erdoğan, Cüneyt Çakır'a Ev Ya Da Altın Verecek 19 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Kupası'nda Türkiye'nin tanıtımını iyi bir şekilde yapan Cüneyt Çakır'ı ev ya da altınla ödüllendirecek.