Hoşgeldiniz!

Mehmet Ayan Videoları İzle

 Başarılı spor yorumcusu ve yazarı Mehmet Ayan, Hasan Doğan Sezonu Süper Toto Süper Lig'in 1.haftası 03:49
Başarılı spor yorumcusu ve yazarı Mehmet Ayan, Hasan Doğan Sezonu Süper Toto Süper Lig'in 1.haftası 219 izlenme - 2 yıl önce İşte Mehmet Ayan'ın analiz yorumları... 18.08.2015 günü AkşamTV kanalına yüklediğim ' Başarılı spor yorumcusu ve yazarı Mehmet Ayan, Hasan Doğan Sezonu Süper Toto Süper Lig'in 1.haftası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Bunun İstanbul'u da var! 02:33
Bunun İstanbul'u da var! 54 izlenme - 2 yıl önce UEFA Avrupa Ligi'nde dün temsilcilerimiz için kabus gibi bir geceydi. Beşiktaş deplasmanda Liverpool'a penaltı golü ile 1-0'lık sonuçla mağlup olurken, Trabzonspor ise Napoli karşısında büyük bir hezimet yaşadı. Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan, bu maçları sizin için değerlendirdi.
Bu, Fernandao'yu 'atamama' Penaltısıdır 02:29
Bu, Fernandao'yu 'atamama' Penaltısıdır 43 izlenme - 2 yıl önce Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan, Spor Toto Süper Lig'de oynanan 20. hafta maçlarını aksam.com.tr okuyucuları için değerlendirdi
 Mehmet Ayan değerlendiriyor 04:11
Mehmet Ayan değerlendiriyor 20 izlenme - 2 yıl önce 3.Hafta 31.08.2015 günü AkşamTV kanalına yüklediğim ' Mehmet Ayan değerlendiriyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
 Mehmet Ayan: Fenerbahçe'de hücum planları işlemiyor 03:05
Mehmet Ayan: Fenerbahçe'de hücum planları işlemiyor 30 izlenme - 2 yıl önce Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan, Spor Toto Süper Lig'de büyük sürprizlere sahne olan 24. haftayı aksam.com.tr okuyucuları için değerlendirdi.
Arena‘da 18 Dakikada Tarihi Fark Kaçtı! 03:42
Arena‘da 18 Dakikada Tarihi Fark Kaçtı! 19 izlenme - 2 yıl önce Başarılı spor yorumcusu ve yazarı Mehmet Ayan, Hasan Doğan Sezonu Süper Toto Süper Lig'in 2.haftasında oynanan karşılaşmaları değerlendirdi. İşte Mehmet Ayan'ın analiz yorumları...
İddaa'da Cumartesi Tahminleri - Sporx 01:54
İddaa'da Cumartesi Tahminleri - Sporx 4 izlenme - 5 ay önce Mehmet Ayan, BipSpor'a cumartesi gününün iddaa tahminlerini verdi.
 Bunun İstanbul'u da var! 02:33
Bunun İstanbul'u da var! 14 izlenme - 2 yıl önce UEFA Avrupa Ligi'nde dün temsilcilerimiz için kabus gibi bir geceydi. Beşiktaş deplasmanda Liverpool'a penaltı golü ile 1-0'lık sonuçla mağlup olurken, Trabzonspor ise Napoli karşısında büyük bir hezimet yaşadı. Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan, bu maçları sizin için değerlendirdi.
'Adama Sorarlar: Niye Aldınız?' 02:39
'Adama Sorarlar: Niye Aldınız?' 19 izlenme - 2 yıl önce Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan, Spor Toto Süper Lig'de, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın puan kayıplarıyla kapattığı haftayı, aksam.com.tr okuyucuları için değerlendirdi.
İlk Beste 00:26
İlk Beste 11 izlenme - 5 yıl önce dınle
Şimdi Sıra Savcılarda! 02:41
Şimdi Sıra Savcılarda! 8 izlenme - 2 yıl önce Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan, dün akşam oynanan Trabzonspor - Medicana Sivasspor maçını değerlendirdi.
Şimdi Sıra Savcılarda! 02:41
Şimdi Sıra Savcılarda! 4 izlenme - 2 yıl önce Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan, dün akşam oynanan Trabzonspor - Medicana Sivasspor maçını değerlendirdi.