Hoşgeldiniz!

mehmet barlas

Dündar Kılıç - Kırmızı Koltuk 01:00:52
Dündar Kılıç - Kırmızı Koltuk 2.024 izlenme - 3 hafta önce evet sevgili alkışlarla yaşıyorum müdavimleri, sıradaki videomuzda bir zamanların ünlü kabadayısı dündar kılıç'ın star tv'de (mavi logolu) kırmızı koltuk adlı programın konuğu olarak katıldığı ve röportaj yaptığı görüntüleri, siz değerli alkışlarla yaşıyorum müdavimleri için özel bir arama sonucu bulup yayınlıyorum. keyifli seyirler.
Istırırım Erdoğan'ı Mehmet Barlas Versiyonu 00:20
Istırırım Erdoğan'ı Mehmet Barlas Versiyonu 7.456 izlenme - 3 yıl önce Meğersem Istırırım Erdoğan'ı diyen amca Mehmet Barlas'ın ta kendisiymiş. İzliyoruz.
Murat Bardakçı, 04:35
Murat Bardakçı, "Atatürk Olmasaydı Biz Perişan Olurduk!" 2.177 izlenme - 10 ay önce Ntv de 19 Mayıs 2017 de yayınlanan Mehmet Barlas ile 45 Dakika adlı programdan kısa bir kesit.
Kültür Bakanına Deli Deyip Sonra Eskimolardan Bahsetmek 03:19
Kültür Bakanına Deli Deyip Sonra Eskimolardan Bahsetmek 1.549 izlenme - 2 yıl önce Tabi ki Besim Tibuk . Daha önce Ticaret Bakanlığı da yapmış olan Agah Oktay Güner o tarihler de Kültür Bakan mıydı bilmiyorum ama milletvekiliydi en azından. Besim Tibuk için fark eder mi. Acımamış. Yapıştırmış. Yalnız eski programları izliyorum.Mehmet Barlas en az Besim Tibuk kadar büyük bir kayıp olmuş Türkiye için.
Mehmet Barlas : Bu Kadar Zırvaya Ben Bile Bahane Bulamam 02:06
Mehmet Barlas : Bu Kadar Zırvaya Ben Bile Bahane Bulamam 2.523 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Barlas ilk kez Başbakan Erdoğan'ı eleştirdi. Mehmet Barlas Erdoğan'ın öğrenci evleri açıklamasını eleştirdi "Bu kadar zırvaya ben bile bahane bulamam"
İlk Bilgisayar Yazılımı Yazan Siyasi Lider - Turgut Özal 05:19
İlk Bilgisayar Yazılımı Yazan Siyasi Lider - Turgut Özal 441 izlenme - 3 yıl önce Her ne kadar videoda Turgut Özal'ın bilgisayar yazılımını düzelttiği söylense de, yazılımdaki hatayı bulması, düzeltmesi bile yazılımcılık hakkında ne kadar fazla bilgiye sahip olduğunu göstermekte. İşin komik yanı ise; Obama'nın yıllardır ilk bilgisayar yazılımını yazan lider olarak tanınması. Not : İlgili kısım 02:40'tan sonrası...
Mehmet Barlas & İlber Ortaylı - 2. Dünya Savaşı Kime Girdi? 00:43
Mehmet Barlas & İlber Ortaylı - 2. Dünya Savaşı Kime Girdi? 299 izlenme - 3 yıl önce Yayınlanma tarihi: 24 Kas 2012, 19 Kasım 2012 tarihli Her Zaman programından 2. dünya savaşının kime ve nasıl girdiği tartışılıcaktır.
Fikret Bila'nın Davutoğlu'na Sormaması Gereken Şeyleri Sormaya Kalkması 01:42
Fikret Bila'nın Davutoğlu'na Sormaması Gereken Şeyleri Sormaya Kalkması 277 izlenme - 3 yıl önce Milliyet Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila'nın TRT canlı yayınında Başbakan Ahmet Davutoğlu'na "PKK'nın yol kesmesi, şantiya basması, araç yakması, heykel dikmesi, IŞİD'in eylemleri ve 49 vatandaşımızın hala IŞİD'in elinde olmasıyla ilgili sorusu, program moderatörü Nasuhi Güngör tarafından kesildi. Sorunun Başbakan Davutoğlu tarafından cevaplanmasını engelleyen Nasuhi Göngör, Bila'ya sansür uyguladı. Nasugi Güngör'ün bu tavrı, "Çözüm sürecinde olunmasına rağmen PKK'nın Güneydoğu'da yolları kesmesi, Ağrı'da PKK'lı teröristlerin gövde gösterisi yapması, şantiye basması, 49 Türk vatandaşının 100 güne yakın bir süredir terör örgütü IŞİD'in elinde olması önemsiz konular mı" sorusunu gündeme getirdi.
Başbakan Erdoğan'ın mavi ekran verdiği an 00:41
Başbakan Erdoğan'ın mavi ekran verdiği an 446 izlenme - 6 yıl önce 6-7 Eylül olaylarından bahseden Barlas'ın sözünü keserek "o dönem kimler vardı bu çok önemli?" diye çıkış yapan Erdoğan CHP'ye gönderme yapmaya çalışsa da Barlas'tan gelen Demokrat Parti vardı cevabıyla kısa süreli bir şok yaşıyor yüzdeki değişimi izliyoruz :),,,
Tercüman Gazetesi Reklamı 00:28
Tercüman Gazetesi Reklamı 117 izlenme - 3 yıl önce Tam tarihi bilmesem de sanırım 1980'lerin ortalarında yayınlanmış olan tercüman gazetesinin reklamıdır. Reklamdan çok ziraat bankası müfettişlere benzeyen saygın yazarlar ve sn. Mehmet Barlas'ın gözlüğü dikkat çekmektedir.
Üç Öğün Bal Kaymak Yiyen Başbakan 01:23
Üç Öğün Bal Kaymak Yiyen Başbakan 145 izlenme - 3 yıl önce Berkin Elvan komada 16 kiloya düşmüş, reis-i başımız daha fazla miting yapabilmek için özel ballarla kaymaklarla besleniyor. Biz de yarım dönere bir kutu içecek denk getirmeye çalışalım. Malum gazete derken nasıl bir kadraj içinde olduğunun farkına varamamasının sebebi kayısının yan etkisidir. Bu arada "goygoy, goygoycu, goygoylamak" terimlerine TDK'dan bakabilirsiniz.
Faili Meçhul - Adnan Kahveci 40:54
Faili Meçhul - Adnan Kahveci 156 izlenme - 3 yıl önce Faili Meçhul, Turgut Özal’ın prenslerinden Adnan Kahveci’nin ölüm dosyasını açıyor... Bir elektronik dehası olarak 1970’li yıllarda Amerika Birleşik Devletleri'nde keşfedilip Türkiye’ye getirilen, yıllarca Özal’ın en yakınında bulunan ve Maliye Bakanlığı yapan Adnan Kahveci, 5 Şubat 1993 günü İstanbul-Bolu yolunda trafik kazası geçirdi. Kazada Kahveci, eşi Füsun Kahveci ve kızı Aslıhan öldü. Kazadan Kahveci’nin 10 yaşındaki oğlu Cihan Kahveci sağ kurtuldu.< Kahveci kazasını araştıran dönemin Devlet Denetleme Kurulu Üyesi Oktay Vural, bu noktaya işaret ederek “Sanki açılış yapılması için yolla ilgili güvenlik önlemleri göz ardı edilmiş gibi..." ifadesini kullanıyor. Ancak Devlet Denetleme Kurulu, kazada herhangi bir şüpheli bulguya rastlamadı. Faili Meçhul, Adnan Kahveci’nin oğlu Cihan Kahveci, yakını Avukat Vehbi Kahveci, bakan arkadaşları Işın Çelebi, Mehmet Keçeciler, Korkut Özal, gazeteciler Mehmet Barlas, Avni Özgürel ve Mehmet Altan’la konuştu.
Başbakan'ın Cevaplarını Sorulamak 01:01
Başbakan'ın Cevaplarını Sorulamak 110 izlenme - 3 yıl önce muhalif basının önde gelen kanallarından Samanyolu Tv başbakanan karşısında komik duruma düşen sözde gazetecilerin durumlarını altına komikli şarkı döşeyerek yaptığı "sen ne diyosun lan denişik" dedirtecek başlıklı video.
Ekmeleddin Bey'in Adaylığına Şaşırdım - Recep Tayyip Erdoğan 00:56
Ekmeleddin Bey'in Adaylığına Şaşırdım - Recep Tayyip Erdoğan 122 izlenme - 3 yıl önce soruyu soran mehmet barlas o kadar bağımsız sorular soruyor ki mazallah büyük ustanın da bilmediği şeyler varmış dedirtecek neredeyse bizlere, görüyor musunuz gerçekten de şaşırmış ya hu...
Mazhar Alanson'dan Yorum Farkı 00:30
Mazhar Alanson'dan Yorum Farkı 84 izlenme - 3 yıl önce O gözlükler, kadife ceketler, fularlar... Sayın Kongar'ın ısrarlı stilinin bileti Mazhar Alanson ile kesiliyor. İzliyoruz...
Zeybekci ile Vatandaşlar Arasında Güldüren Diyalog 02:16
Zeybekci ile Vatandaşlar Arasında Güldüren Diyalog 168 izlenme - 4 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı tanıyıp tanımadığını sorduğu yaşlı kadından aldığı, “O, bizim adam. Bende ondanım” cevabı üzerine kendini gülmekten alamadı.
Vural: 'Memlekete Bakanlar Değil Görenler Lazım' 04:21
Vural: 'Memlekete Bakanlar Değil Görenler Lazım' 16 izlenme - 4 yıl önce MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, 'Türk milletinin milli ve manevi değerlerine, demokrasisine ve hukukun üstünlüğüne inanan birisi çatı aday olmalıdır' dedi.