Hoşgeldiniz!

Mehmet Keleş

İsgah Mehmet Keleş 05:16
İsgah Mehmet Keleş 860 izlenme - 8 yıl önce
İsgah Mehmet Keleş 3 06:15
İsgah Mehmet Keleş 3 852 izlenme - 8 yıl önce
Poşetli Dede'nin Kimliği Belli Oldu, Bankadaki Birikimi Şaşırttı 01:37
Poşetli Dede'nin Kimliği Belli Oldu, Bankadaki Birikimi Şaşırttı 219 izlenme - 3 yıl önce Konya’da şehirlerarası otobüs terminalinde geri manevra yapmaya çalışan yolcu otobüsünün altında kalarak hayatını kaybeden “Poşetli Dede” ve “Garip” olarak bilinen kişinin kimliği belirlendi.75 yaşındaki Mehmet Keleş olduğu belirlenen yaşlı adamın, iki banka hesabında 1 milyon TL'nin üzerinde parasının bulunduğu ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, Konya’da “Poşetli Dede” ve “Garip” olarak tanınan kimsesiz yaşlı adam, önceki gece şehirlerarası otobüs terminalinde geri manevra yapan yolcu otobüsünün altında kalarak feci şekilde hayatını kaybetti. Konya’da derin bir üzüntüye neden olan kazanın ardından, "Poşetli Dede" için birçok söylenti de ortaya çıktı. Kimilerine göre ODTÜ’den terk, kimine göre de kimya mühendisi olarak hakkında söylentiler çıkan “Poşetli Dede”nin kimliği de merak ediliyordu. Kazanın ardından Beyhekim Devlet Hastanesi morguna kaldırılan Keleş'in yapılan araştırmalar sonucunda isminin Mehmet Keleş olduğu belirlendi. Vanlı olarak bilinen Keleş’in Çorumlu olduğu, İstanbul ve Ankara'da yaşayan yeğenlerinin Konya emniyetiyle temasa geçerek, cenazeyi almak istedikleri belirtildi. Cenazenin bulunduğu Beyhekim Devlet Hastanesi’ne Çorum'dan bir yakınının gelerek cenazeyi almak istediği ancak savcının birinci dereceden yakın olmadıkları gerekçesiyle Mehmet Keleş’in cenazesini teslim etmediği öğrenildi. 15 günlük süre zarfında birinci dereceden yakınlarının başvurmaması halinde Keleş'in kimsesizler mezarlığına defnedileceği ifade edildi. Yıllardır Konya'da bulunan ve vatandaşlardan para toplayarak geçimini sağlayan Mehmet Keleş'in topladığı paraları kimliği açıklanmayan bir esnafa teslim ettiği öğrenildi. Esnafın kendisine verilen paraları da Mehmet Keleş için açtığı bir hesapta tuttuğu ortaya çıktı. Mehmet Keleş'in ölüm haberinden sonra ismi açıklanmayan esnafın bankada tuttuğu paraları akrabalarına verilmek üzere emniyete teslim ettiği öğrenildi. Emniyete teslim edilen para miktarının ise 1 milyon TL'nin üzerinde olduğu açıklandı. Halen hastane morgunda bekleyen cenazenin İstanbul ve Ankara'dan gelecek olan kişilerin Keleş'in yakınlarının olduğunun tespit edilmesinden sonra teslim edileceği ifade edildi. Öte yandan, Mehmet Keleş'e ait olduğu belirtilen 1 milyon TL'nin üzerindeki paranın akrabalarına hemen teslim edilmesinin mümkün olmadığı, bunun için gerekli olan resmi prosedürlerin tamamlanmasının gerektiği kaydedildi.
Düzce Belediye Başkanı İsyan Etti: Passat'a Mı Bineyim? 02:24
Düzce Belediye Başkanı İsyan Etti: Passat'a Mı Bineyim? 173 izlenme - 2 yıl önce Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in makam arabasıyla ilgili açıklamalar yaptığı video sosyal medyada çok konuşuluyor.
Milyoner Poşetli Dedenin Cenazesi Yakınlarına Teslim Edildi 04:21
Milyoner Poşetli Dedenin Cenazesi Yakınlarına Teslim Edildi 132 izlenme - 3 yıl önce Konya'da, Poşetli Dede Olarak Tanınan Ve Otobüsün Altında Kalarak Yaşamını Yitiren 75 Yaşındaki Mehmet Keleş'in Cenazesi, Çorum'dan Giden Yakınlarına Teslim Edildi.
Düzce Belediye Başkanı İstifa Etti 04:09
Düzce Belediye Başkanı İstifa Etti 3 izlenme - 6 ay önce Düzce Belediye Başkanı istifa etti Başkan Keleş Belediye Başkanlığından istifa ettiDÜZCE - Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş yayınladığı yazılı açıklama ile belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Halterdeki Dünya Şampiyonluğu 01:09
Halterdeki Dünya Şampiyonluğu 5 izlenme - 11 ay önce Tayland'da düzenlenen Dünya Yıldızlar Halter Şampiyonası'nda kızlar 58 kiloda şampiyon olan milli sporcu Nuray Levent, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'i makamında ziyaret etti.
Düzce'de Raftinge Büyük İlgi 02:26
Düzce'de Raftinge Büyük İlgi 18 izlenme - 3 yıl önce Rafting alanından detaylar- Düzce Valisi Ali Fidan röportajı- Rafting alanından detaylar- Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş röportajı- Rafting alanından detaylar- Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak röportajı- Rafting alanından detaylar- Düzce Rafting İl Temsilcisi Şerif Ali Karanfil röportajı Düzce'de raftinge büyük ilgi- Türkiye'nin önemli parkurlarından Melen çayı, senede yaklaşık 30 bin kişi ağırlayarak rafting sporunun merkezi haline geldi Düzce'nin Cumayeri ilçesine bağlı Dokuzdeğirmen mevkinde kurulu 13 kilometrelik Türkiye'nin önemli rafting parkurlarından Melen çayı, senede yaklaşık 30 bin kişi ağırlayarak, rafting sporunun merkezi haline geldi.