Hoşgeldiniz!

Mehmet Mehdi Eker

Trabzonspor'un Yeni Stat İnşaatı 02:11
Trabzonspor'un Yeni Stat İnşaatı 61 izlenme - 3 yıl önce Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Trabzon'da yapımına başlanan "Türkiye'nin denize dolgu alanına yapılan ilk stadı"nın kaba inşaatının yüzde 98'lik kısmı tamamlandı.
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 01:17
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 46 izlenme - 3 yıl önce AK Parti yönetimi, 3 dönem kuralına takılan 70'e yakın isim için özel bir etkinlik düzenleyecek. Ağır abilerin de olacağı etkinlikte her isme özel plaket verilecek.
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 00:49
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 31 izlenme - 3 yıl önce Aralarında eski bakanların da bulunduğu bazı 3 dönemlik milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yemekte buluştu; '3 dönem yasağının' partiye zarar vereceğini anlattı.
Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Eker Diyarbakır'da Açıklaması 06:09
Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Eker Diyarbakır'da Açıklaması 16 izlenme - 3 yıl önce "Diyarbakır'da sokağa çıkma yasağı perşembe saat 06.00'ya uzatıldı" "Gösterilerde 8 kişi hayatını kaybetti, 19 kişi yaralandı.
Bakanlar'dan Eylem Yapan Acılı Ailelere Ziyaret
Bakanlar'dan Eylem Yapan Acılı Ailelere Ziyaret 24 izlenme - 4 yıl önce Beşir Atalay, Efkan Ala ile Mehdi Eker, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi önünde eylem yapan aileleri ziyaret etti.
Bakan Eker, Şanlıurfa Hipodromunda Gece Yarışları Başlaması Töreninde 03:08
Bakan Eker, Şanlıurfa Hipodromunda Gece Yarışları Başlaması Töreninde 10 izlenme - 3 yıl önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Türkiye'de atçılık sektörünün dünyadakinin tersine daha ileri bir noktaya taşındığını söyledi.
Eker, Stk Temsilcileri ve Kanaat Önderleriyle Buluştu 01:29
Eker, Stk Temsilcileri ve Kanaat Önderleriyle Buluştu 7 izlenme - 3 yıl önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker, Diyarbakır'da- Eker, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleriyle yemekte buluştu Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakır'da sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker'den Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret 01:29
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker'den Büyükşehir Belediyesi'ne Ziyaret 1 izlenme - 4 ay önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Eker'den Büyükşehir Belediyesi'ne ziyaretŞANLIURFA - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.
Çözüm Sürecinde Yeni Yol Haritası 03:27
Çözüm Sürecinde Yeni Yol Haritası 15 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır’da düzenlenen 'Çözüm Süreci Çalıştayı'nda konuşan Beşir Atalay, PKK tarafından çocukları kaçırılan ailelerin eylemini 'devrim' olarak gördüğünü söyledi.
İşte Soma İçin Alınan Kararlar 02:59
İşte Soma İçin Alınan Kararlar 13 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bugünkü Bakanlar Kurulu Toplantısı’nın omurgasını Soma’daki maden faciasının oluşturduğu belirterek, açıklamalarda bulundu.
İşte Soma İçin Alınan Kararlar 02:59
İşte Soma İçin Alınan Kararlar 12 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bugünkü Bakanlar Kurulu Toplantısı’nın omurgasını Soma’daki maden faciasının oluşturduğu belirterek, açıklamalarda bulundu.
Bakan Eker: Türkiyede Çalışan 100 İnsanın Yaklaşık Dörtte Biri Tarımda Çalışıyor 05:08
Bakan Eker: Türkiyede Çalışan 100 İnsanın Yaklaşık Dörtte Biri Tarımda Çalışıyor 6 izlenme - 3 yıl önce Gıda-Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker: - "Türkiye'de çalışan 100 insanın yaklaşık dörtte biri tarımda çalışıyor"- "Sizin gideceğiniz ilçelerde insanların yüzde 24'ü tarımda çalışıyor.
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Eker - 06:32
Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Eker - 6 izlenme - 4 yıl önce Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "Hiç kimse, onun kadar böyle bir makamı hak etmedi.
Eker - Cumhurbaşkanı Seçimi 02:02
Eker - Cumhurbaşkanı Seçimi 5 izlenme - 4 yıl önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, "İnanıyoruz ki Recep Tayyip Erdoğan, 12 yıllık eşsiz bir siyasi mücadele ve liderlikle arkasında çok geniş ve büyük hizmet birikimiyle yeni dönemde, yeni safhada, yeni aşamada milletimize daha güzel hizmetlerle yoluna devam edecektir" dedi.