Hoşgeldiniz!

Mehmet Metiner Videoları İzle

Mehmet Metiner: Allah'ı Bile Kandırabilirler 00:20
Mehmet Metiner: Allah'ı Bile Kandırabilirler 3.320 izlenme - 11 ay önce AKP İstanbul milletvekili Mehmet Metiner, katıldığı bir televizyon programında inanılması güç ifadeler kullandı.
Mehmet Metiner - Osmanlı'da Türkler Aşağılanmıştır 00:28
Mehmet Metiner - Osmanlı'da Türkler Aşağılanmıştır 1.858 izlenme - 1 yıl önce Milliyetçiliğin tartışıldığı 1994 yılından kalma siyaset meydanı programında o zamanın Refahlısı şimdikinin Akp'lisi Metiner'in sözleri var videoda. Hani len Osmanlı ecdattı. Ecdat Türkleri aşağılamış. O zaman ecdat Türk değil mi? Belki de ecdat mazoşisttir. Bilemedim şimdi.
Müslümanlar Allah'tan Korkmazlar! 05:55
Müslümanlar Allah'tan Korkmazlar! 2.692 izlenme - 1 yıl önce Levent Gültekin anlatıyor. Müslümanlar Allah'tan korkmazlar.
Aydın Doğan'ın Dişlerini ve Tırnaklarını Sökmesini Biliriz - Mehmet Metiner 01:24
Aydın Doğan'ın Dişlerini ve Tırnaklarını Sökmesini Biliriz - Mehmet Metiner 3.098 izlenme - 2 yıl önce A Haber kanalında Memleket Meselesine konuk olan İstanbul milletvekili Mehmet Metiner ''Aydın Doğan'ın dişlerini ve tırnaklarını sökmesini biliriz'' dedi.
Fatih Altaylı, Mehmet Metineri Kovdu (Teke Tek) 01:28
Fatih Altaylı, Mehmet Metineri Kovdu (Teke Tek) 3.357 izlenme - 4 yıl önce Fatih Altaylı, Mehmet Metineri Kovdu
Programdan Milletvekilini Yollamak - Fatih Altaylı 01:28
Programdan Milletvekilini Yollamak - Fatih Altaylı 740 izlenme - 2 yıl önce Fatih Altaylı programında konuğu Akp milletvekili Mehmet Metiner'i kibarca yollamış. Neyse izleyelim efenim karşılıklı atarlanmalarını.
Mehmet Metiner - Biatsa Biat, İtaatsa İtaat, Ölümüne Arkasındayız 03:17
Mehmet Metiner - Biatsa Biat, İtaatsa İtaat, Ölümüne Arkasındayız 263 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ölümüne arkasında olduklarını anlatırken, "Biatsa biat, itaatsa itaat, ölümüne arkasında duruyoruz. Evet biz biatçıyız. Biz sadakatle ideallerimizin önderi olan kişinin izinden gitme noktasında evet biat özleriyiz" dedi.
Mehmet Metiner: Her Ölen Kürt Gencinden Hasan Cemal Sorumludur (Memleket Meselesi) 07:04
Mehmet Metiner: Her Ölen Kürt Gencinden Hasan Cemal Sorumludur (Memleket Meselesi) 106 izlenme - 1 yıl önce A Haber ekranlarında yayınlanan Memleket Meselesi programında Mehmet Metiner çarpıcı açıklamalarda bulundu. Metiner, Teröristlerin hayatlarını romantize edenler, Kürt gençlerin kanından sorumludur.
Metiner Ve Arslan Canlı Yayında Kapıştı! 02:31
Metiner Ve Arslan Canlı Yayında Kapıştı! 557 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile Bugün Gazetesi Ankara Temsilcisi Adem Yavuz Arslan Habertürk TV'de Ece Üner'e konuk oldu. AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile Bugün Gazetesi Ankara Temsilcisi Adem Yavuz Arslan Habertürk TV'de Ece Üner'e konuk oldu.
Mehmet Metiner'in Kabataş Yalanında Geri Vites Yapması 01:08
Mehmet Metiner'in Kabataş Yalanında Geri Vites Yapması 176 izlenme - 2 yıl önce Gezi olayları sırasında Kabataş'ta gerçekleşen saldırının görüntülerini izlediğini belirten İsmet Berkan dünkü köşe yazısında bu beyanından dolayı özür dilemişti. Berkan'ı sert bir şekilde eleştiren Mehmet Metiner, Hürriyet yazarını gazeteciliği bırakmaya davet etti.
Mehmet Metiner Şov - Başörtülü bacımıza saldırı görünütleri elimizde 01:50
Mehmet Metiner Şov - Başörtülü bacımıza saldırı görünütleri elimizde 274 izlenme - 3 yıl önce Evet elimizde diyor, neyse ki biz de izledik. İğrenç ve namert saldırıyı hep beraber gördük. O görüntüler Türkiye toplumu ile paylaşıldı ve pekte bir sarsıntı olmadı.
AKP'li Metiner'den Torpil Cevabı - Ayet Diyor ki; Akrabalarını Koru Kolla! 03:19
AKP'li Metiner'den Torpil Cevabı - Ayet Diyor ki; Akrabalarını Koru Kolla! 252 izlenme - 2 yıl önce AKP'li Metiner'den 'torpil' cevabı: Ayet diyor ki; akrabalarını koru kolla! AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, "AKP'li bakan ve vekil yakınlarının KPSS'siz torpille üst düzey devlet kadrolarına atandığı" yolundaki iddialarını, "Biz inançlı insanlarız değil mi; Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur" sözleri ile savundu. Bundan yaklaşık iki ay önce Adıyaman'da yayın yapan Mercan TV'de Mustafa Aloğlu'nun hazırlayıp sunduğu "Aloğlu ile Bakış Açısı" programına katılan AKP'li Metiner, sunucunun "O zaman siz bu ayet doğrultusunda mı torpil yapıyorsunuz?" sorusuna bir süre sessiz kaldıktan sonra "Vallahi sen Allah'ın ayetine bile karşı geliyorsan ben sana ne diyeyim" yanıtını verdi. Metiner'e dayısının oğlunun Sincik'e Milli Eğitim Müdürü olarak atanmasının sorulması üzerine, atamayı kendisinin değil valiliğin yaptığını söyledi.
6 Şubat 2017 Tarafsız Bölge'nin Özeti 07:32
6 Şubat 2017 Tarafsız Bölge'nin Özeti 55 izlenme - 5 ay önce Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'nin 6 Şubat 2017 tarihli bölümüne AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, hukukçular Prof. Dr. Bahadır Erdem ve Yrd. Doç. Dr. Selman Öğüt konuk oldu. Programda, Türkiye'nin anayasa referandum süreci masaya yatırıldı. İşte 8 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
AK Partili Metinerden Torpil Cevabı: Ayet Diyor Ki Akrabalarını Koru Kolla 02:52
AK Partili Metinerden Torpil Cevabı: Ayet Diyor Ki Akrabalarını Koru Kolla 207 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, 'AKP'li bakan ve vekil yakınlarının torpille devlet kadrolarına atandığı' yolundaki iddiaları, "Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur.
Siyasetteki Fetö'cüler Kim? - Tarafsız Bölge 29 Mayıs 2017 Pazartesi 02:41:25
Siyasetteki Fetö'cüler Kim? - Tarafsız Bölge 29 Mayıs 2017 Pazartesi 15 izlenme - 4 hafta önce FETÖ ile mücadele yönteminde AK Parti ve CHP neden anlaşamıyor? Etkin mücadele için hangi adımların atılması gerekiyor? 2019’a doğru partiler stratejilerini nasıl belirleyecek? Yeni sistemin yeni kuralları siyaseti nasıl değiştirecek? Ahmet Hakan sordu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, 24. Dönem CHP Milletvekili Doç. Dr. Gökhan Günaydın, hukukçu Prof. Dr. Bahadır Erdem ve siyaset bilimci Dr. Murat Yılmaz yanıtladı.
Mehmet Metiner CHP'li Milletvekiliyle Yumruklaştı 01:37
Mehmet Metiner CHP'li Milletvekiliyle Yumruklaştı 145 izlenme - 4 yıl önce TBMM Genel Kurulu'nda, Elektrik Piyasası Kanunu Tasarısı'nın görüşmelerinde CHP Adana Milletvekili Özgümüş şahsı adına söz aldı. Özgümüş, Suriye halkının emperyalizme karşı örgütlendiğini belirtirken, bu sırada AK Parti'li Metiner "Halkına katliam yapanlara böyle arka çıkamazsın" diye seslendi. Özgümüş, "Gevezelik yapma" diye bağırdığı Metiner'i kürsüye çağırdı. Metiner yerinden kalkarak, kürsüye yöneldi, Özgümüş de AK Parti sıralarına doğru yürüdü. İki milletvekili birbirinin üzerine yürümesi ve yumruk atmaya çalışmasına araya giren milletvekilleri engel oldu.
Mehmet Metiner: 00:49
Mehmet Metiner: 161 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olup olmayacağı tartışılırken, AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner dikkat çeken bir iddia ortaya attı. CNN Türk'te Karşı Gündem programına konuk olan Metiner, "Başbakan 1. turda seçilip Çankaya Köşkü'ne çıkacak" dedi ve başkanlık sisteminin geleceğini öne sürdü. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/karsigundem
Mehmet Metiner: Hüseyin Aygün Aşağılık Bir Yaratık 01:28
Mehmet Metiner: Hüseyin Aygün Aşağılık Bir Yaratık 140 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Metiner: Hüseyin Aygün Aşağılık Bir Yaratık
Mehmet Metiner'in 2015'te Milletvekili Olma Hayali 01:30
Mehmet Metiner'in 2015'te Milletvekili Olma Hayali 122 izlenme - 2 yıl önce Yüce divan oylamasında evet oyu veren arkadaşlarını hain ilan eden Mehmet Metiner, parti büyüklerinin Tayyar'la kendisine hadlerini hatırlatmasına fena alınmış. Canlı yayında ağlayan Metiner, 2015 seçimleri için bir hesabım yok dedi.
Mehmet Metiner'den Deniz Baykal'a sert tepki: Darbeci bir insan bu! 05:28
Mehmet Metiner'den Deniz Baykal'a sert tepki: Darbeci bir insan bu! 11 izlenme - 3 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner CHP’li Deniz Baykal'ın ' Beşer şaşar. Böyle bir yetkiyi peygambere versen peygamberi bozarsın.' sözlerine tepki göstererek, Bu nasıl hadsizlik, densizlik ve terbiyesizliktir.diline bir ayar versin. Yoksa bu millet bu ayarsızlığının bedelini densizliğin hadsizliğinin bedelini Baykal'a çok fena ödetir. dedi.
Mehmet Metiner: Siyasetin Dili Hdp’ninki Olamaz 03:27
Mehmet Metiner: Siyasetin Dili Hdp’ninki Olamaz 20 izlenme - 8 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, HDP'li milletvekillerinin terör operasyonu kapsamında gözaltına alınmasını ve ardından tutuklanmasını değerlendirdi. A Haber ve A Haber Radyo’da yayınlanan Toplumsal Hafıza programına konuk olan Metiner: ''Bu bir hukuki operasyondur. İfade vermek istemeyebilirsin ama kamuoyu karşısında tehdit içerikli açıklamalar yapamazsın. Bir siyasetçinin dili bu olmaz'' dedi.
Mehmet Metiner: Cemevleri, Terörist Yuvası 02:00
Mehmet Metiner: Cemevleri, Terörist Yuvası 74 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner canlı yayında, ’Cemevleri, terörist yuvası.’ dedi. Sosyal medyadan tepki yağdı.
Mehmet Metiner Meclis'teki o anları anlattı 03:17
Mehmet Metiner Meclis'teki o anları anlattı 99 izlenme - 5 yıl önce Metiner, Ağababa ile arasındaki gergin anları canlı yayında anlattı..
Mehmet Metiner'den Bahadır Erdem'e Alkış 01:13
Mehmet Metiner'den Bahadır Erdem'e Alkış 14 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında, Cumhurbaşkanı'nın yetkileri konusu tartışıldı. AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'in "Millet yüzde altmış ile Erdoğan'ı Cumhurbaşkanı seçti, AK Parti'yi de Meclis'in en güçlü partisi yaptı" sözlerine, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bahadır Erdem'in "Helali hoş olsun. Bu demokratiktir. Çünkü altında halkın iradesi vardır" demesi üzerine, Mehmet Metiner, Bahadır Erdem'i alkışladı.
Ak Partili Vekil'den Yezidi Gafı 00:26
Ak Partili Vekil'den Yezidi Gafı 74 izlenme - 3 yıl önce AK Partili Mehmet Metiner, canlı yayında Hz. Hüseyin ile Yezid'i karşılaştırıp safının Yezid'in yanında olduklarını söyledi.
 'Geç kalınmış ama hayırlı bir karar' 04:48
'Geç kalınmış ama hayırlı bir karar' 34 izlenme - 1 yıl önce AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, 24 TV'de katıldığı canlı yayında Zaman Gazetesi'ne kayyum atanması kararını değerlendirdi. Metiner, kayyum kararıyla ilgili, 'Geç kalınmış ama hayırlı bir karar' dedi.
Mehmet Metiner'den Tepki Çeken Sözler! 01:00
Mehmet Metiner'den Tepki Çeken Sözler! 77 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Metiner'in Tarafsız Bölge'de Yaptığı Açıklama Tepki Çekti.
Mehmet Metiner'den Baskı İddialarına Cevap 01:13
Mehmet Metiner'den Baskı İddialarına Cevap 10 izlenme - 5 ay önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, hayır diyen vatandaşlar üzerinde baskı kurulduğu iddialarını sert bir dille yalanladı. Metiner, "Biz bugüne kadar hayır diyen hiçbir vatandaşımızı tahkir etmedik. Fakat hiç kimsenin de bizi tahkir etmesine izin vermeyiz. Herkes haddini bilecek. Herkes yerini bilecek. Demokratik bir haktır bu" dedi.
Tarafsız Bölge   25 Ocak 2016 02:32:34
Tarafsız Bölge 25 Ocak 2016 31 izlenme - 1 yıl önce Bıden'ın ziyareti… Başika uzlaşması… Terörle mücadele… Suriye meselesi ve yeni Anayasa... Ahmet Hakan gündemin önemli konularını sordu, CHP'den Bülent Tezcan, AK Parti'den Mehmet Metiner ve MHP'den Uygar Aktan yanıtladı.
Mehmet Metiner'den Tepki Çeken Sözler! 01:00
Mehmet Metiner'den Tepki Çeken Sözler! 39 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Metiner'den Tepki Çeken Sözler!