Hoşgeldiniz!

Mehmet Metiner Videoları İzle

Mehmet Metiner: Allah'ı Bile Kandırabilirler 00:20
Mehmet Metiner: Allah'ı Bile Kandırabilirler 3.244 izlenme - 5 ay önce AKP İstanbul milletvekili Mehmet Metiner, katıldığı bir televizyon programında inanılması güç ifadeler kullandı.
Mehmet Metiner - Osmanlı'da Türkler Aşağılanmıştır 00:28
Mehmet Metiner - Osmanlı'da Türkler Aşağılanmıştır 1.818 izlenme - 9 ay önce Milliyetçiliğin tartışıldığı 1994 yılından kalma siyaset meydanı programında o zamanın Refahlısı şimdikinin Akp'lisi Metiner'in sözleri var videoda. Hani len Osmanlı ecdattı. Ecdat Türkleri aşağılamış. O zaman ecdat Türk değil mi? Belki de ecdat mazoşisttir. Bilemedim şimdi.
Müslümanlar Allah'tan Korkmazlar! 05:55
Müslümanlar Allah'tan Korkmazlar! 2.630 izlenme - 8 ay önce Levent Gültekin anlatıyor. Müslümanlar Allah'tan korkmazlar.
Aydın Doğan'ın Dişlerini ve Tırnaklarını Sökmesini Biliriz - Mehmet Metiner 01:24
Aydın Doğan'ın Dişlerini ve Tırnaklarını Sökmesini Biliriz - Mehmet Metiner 3.084 izlenme - 1 yıl önce A Haber kanalında Memleket Meselesine konuk olan İstanbul milletvekili Mehmet Metiner ''Aydın Doğan'ın dişlerini ve tırnaklarını sökmesini biliriz'' dedi.
Fatih Altaylı, Mehmet Metineri Kovdu (Teke Tek) 01:28
Fatih Altaylı, Mehmet Metineri Kovdu (Teke Tek) 3.300 izlenme - 3 yıl önce Fatih Altaylı, Mehmet Metineri Kovdu
Programdan Milletvekilini Yollamak - Fatih Altaylı 01:28
Programdan Milletvekilini Yollamak - Fatih Altaylı 685 izlenme - 2 yıl önce Fatih Altaylı programında konuğu Akp milletvekili Mehmet Metiner'i kibarca yollamış. Neyse izleyelim efenim karşılıklı atarlanmalarını.
Mehmet Metiner: Her Ölen Kürt Gencinden Hasan Cemal Sorumludur (Memleket Meselesi) 07:04
Mehmet Metiner: Her Ölen Kürt Gencinden Hasan Cemal Sorumludur (Memleket Meselesi) 100 izlenme - 8 ay önce A Haber ekranlarında yayınlanan Memleket Meselesi programında Mehmet Metiner çarpıcı açıklamalarda bulundu. Metiner, Teröristlerin hayatlarını romantize edenler, Kürt gençlerin kanından sorumludur.
Mehmet Metiner - Biatsa Biat, İtaatsa İtaat, Ölümüne Arkasındayız 03:17
Mehmet Metiner - Biatsa Biat, İtaatsa İtaat, Ölümüne Arkasındayız 250 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ölümüne arkasında olduklarını anlatırken, "Biatsa biat, itaatsa itaat, ölümüne arkasında duruyoruz. Evet biz biatçıyız. Biz sadakatle ideallerimizin önderi olan kişinin izinden gitme noktasında evet biat özleriyiz" dedi.
Metiner Ve Arslan Canlı Yayında Kapıştı! 02:31
Metiner Ve Arslan Canlı Yayında Kapıştı! 556 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile Bugün Gazetesi Ankara Temsilcisi Adem Yavuz Arslan Habertürk TV'de Ece Üner'e konuk oldu. AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner ile Bugün Gazetesi Ankara Temsilcisi Adem Yavuz Arslan Habertürk TV'de Ece Üner'e konuk oldu.
Mehmet Metiner'in Kabataş Yalanında Geri Vites Yapması 01:08
Mehmet Metiner'in Kabataş Yalanında Geri Vites Yapması 154 izlenme - 1 yıl önce Gezi olayları sırasında Kabataş'ta gerçekleşen saldırının görüntülerini izlediğini belirten İsmet Berkan dünkü köşe yazısında bu beyanından dolayı özür dilemişti. Berkan'ı sert bir şekilde eleştiren Mehmet Metiner, Hürriyet yazarını gazeteciliği bırakmaya davet etti.
Mehmet Metiner: Siyasetin Dili Hdp’ninki Olamaz 03:27
Mehmet Metiner: Siyasetin Dili Hdp’ninki Olamaz 19 izlenme - 2 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, HDP'li milletvekillerinin terör operasyonu kapsamında gözaltına alınmasını ve ardından tutuklanmasını değerlendirdi. A Haber ve A Haber Radyo’da yayınlanan Toplumsal Hafıza programına konuk olan Metiner: ''Bu bir hukuki operasyondur. İfade vermek istemeyebilirsin ama kamuoyu karşısında tehdit içerikli açıklamalar yapamazsın. Bir siyasetçinin dili bu olmaz'' dedi.
AK Partili Metinerden Torpil Cevabı: Ayet Diyor Ki Akrabalarını Koru Kolla 02:52
AK Partili Metinerden Torpil Cevabı: Ayet Diyor Ki Akrabalarını Koru Kolla 204 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, 'AKP'li bakan ve vekil yakınlarının torpille devlet kadrolarına atandığı' yolundaki iddiaları, "Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur.
Mehmet Metiner Şov - Başörtülü bacımıza saldırı görünütleri elimizde 01:50
Mehmet Metiner Şov - Başörtülü bacımıza saldırı görünütleri elimizde 239 izlenme - 2 yıl önce Evet elimizde diyor, neyse ki biz de izledik. İğrenç ve namert saldırıyı hep beraber gördük. O görüntüler Türkiye toplumu ile paylaşıldı ve pekte bir sarsıntı olmadı.
AKP'li Metiner'den Torpil Cevabı - Ayet Diyor ki; Akrabalarını Koru Kolla! 03:19
AKP'li Metiner'den Torpil Cevabı - Ayet Diyor ki; Akrabalarını Koru Kolla! 201 izlenme - 2 yıl önce AKP'li Metiner'den 'torpil' cevabı: Ayet diyor ki; akrabalarını koru kolla! AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, "AKP'li bakan ve vekil yakınlarının KPSS'siz torpille üst düzey devlet kadrolarına atandığı" yolundaki iddialarını, "Biz inançlı insanlarız değil mi; Cuma namazına gittiğimizde her hafta hutbede 'akrabalarını koru kolla' ayeti okunur" sözleri ile savundu. Bundan yaklaşık iki ay önce Adıyaman'da yayın yapan Mercan TV'de Mustafa Aloğlu'nun hazırlayıp sunduğu "Aloğlu ile Bakış Açısı" programına katılan AKP'li Metiner, sunucunun "O zaman siz bu ayet doğrultusunda mı torpil yapıyorsunuz?" sorusuna bir süre sessiz kaldıktan sonra "Vallahi sen Allah'ın ayetine bile karşı geliyorsan ben sana ne diyeyim" yanıtını verdi. Metiner'e dayısının oğlunun Sincik'e Milli Eğitim Müdürü olarak atanmasının sorulması üzerine, atamayı kendisinin değil valiliğin yaptığını söyledi.
Mehmet Metiner CHP'li Milletvekiliyle Yumruklaştı 01:37
Mehmet Metiner CHP'li Milletvekiliyle Yumruklaştı 144 izlenme - 4 yıl önce TBMM Genel Kurulu'nda, Elektrik Piyasası Kanunu Tasarısı'nın görüşmelerinde CHP Adana Milletvekili Özgümüş şahsı adına söz aldı. Özgümüş, Suriye halkının emperyalizme karşı örgütlendiğini belirtirken, bu sırada AK Parti'li Metiner "Halkına katliam yapanlara böyle arka çıkamazsın" diye seslendi. Özgümüş, "Gevezelik yapma" diye bağırdığı Metiner'i kürsüye çağırdı. Metiner yerinden kalkarak, kürsüye yöneldi, Özgümüş de AK Parti sıralarına doğru yürüdü. İki milletvekili birbirinin üzerine yürümesi ve yumruk atmaya çalışmasına araya giren milletvekilleri engel oldu.
Mehmet Metiner: 00:49
Mehmet Metiner: 158 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olup olmayacağı tartışılırken, AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner dikkat çeken bir iddia ortaya attı. CNN Türk'te Karşı Gündem programına konuk olan Metiner, "Başbakan 1. turda seçilip Çankaya Köşkü'ne çıkacak" dedi ve başkanlık sisteminin geleceğini öne sürdü. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/karsigundem
Mehmet Metiner'in 2015'te Milletvekili Olma Hayali 01:30
Mehmet Metiner'in 2015'te Milletvekili Olma Hayali 112 izlenme - 2 yıl önce Yüce divan oylamasında evet oyu veren arkadaşlarını hain ilan eden Mehmet Metiner, parti büyüklerinin Tayyar'la kendisine hadlerini hatırlatmasına fena alınmış. Canlı yayında ağlayan Metiner, 2015 seçimleri için bir hesabım yok dedi.
Mehmet Metiner: Hüseyin Aygün Aşağılık Bir Yaratık 01:28
Mehmet Metiner: Hüseyin Aygün Aşağılık Bir Yaratık 140 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Metiner: Hüseyin Aygün Aşağılık Bir Yaratık
 'Geç kalınmış ama hayırlı bir karar' 04:48
'Geç kalınmış ama hayırlı bir karar' 34 izlenme - 10 ay önce AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, 24 TV'de katıldığı canlı yayında Zaman Gazetesi'ne kayyum atanması kararını değerlendirdi. Metiner, kayyum kararıyla ilgili, 'Geç kalınmış ama hayırlı bir karar' dedi.
Mehmet Metiner: Cemevleri, Terörist Yuvası 02:00
Mehmet Metiner: Cemevleri, Terörist Yuvası 74 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner canlı yayında, ’Cemevleri, terörist yuvası.’ dedi. Sosyal medyadan tepki yağdı.
Ak Partili Vekil'den Yezidi Gafı 00:26
Ak Partili Vekil'den Yezidi Gafı 73 izlenme - 2 yıl önce AK Partili Mehmet Metiner, canlı yayında Hz. Hüseyin ile Yezid'i karşılaştırıp safının Yezid'in yanında olduklarını söyledi.
Mehmet Metiner Meclis'teki o anları anlattı 03:17
Mehmet Metiner Meclis'teki o anları anlattı 99 izlenme - 5 yıl önce Metiner, Ağababa ile arasındaki gergin anları canlı yayında anlattı..
Ak Partili Mehmet Metinerin Canlı Yayında Gözyaşları 03:04
Ak Partili Mehmet Metinerin Canlı Yayında Gözyaşları 43 izlenme - 2 yıl önce Ak Partili Mehmet Metiner'in canlı yayında gözyaşları Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan 'Dinamit' programına konuk olan Ak Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, canlı yayında duygusal anlar yaşadı. Yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğulan Metiner 'Birilerinin bize haddimizi bildireceğini asla beklemiyordum.' dedi.
Metiner  Yayını Terketti 03:46
Metiner Yayını Terketti 28 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan 'Dinamit' adlı TV programına konuk olan Mehmet Metiner canlı yayını terk ett 22.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Metiner Yayını Terketti' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mehmet Metiner'den Tepki Çeken Sözler! 01:00
Mehmet Metiner'den Tepki Çeken Sözler! 77 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Metiner'in Tarafsız Bölge'de Yaptığı Açıklama Tepki Çekti.
Tarafsız Bölge   25 Ocak 2016 02:32:34
Tarafsız Bölge 25 Ocak 2016 29 izlenme - 12 ay önce Bıden'ın ziyareti… Başika uzlaşması… Terörle mücadele… Suriye meselesi ve yeni Anayasa... Ahmet Hakan gündemin önemli konularını sordu, CHP'den Bülent Tezcan, AK Parti'den Mehmet Metiner ve MHP'den Uygar Aktan yanıtladı.
Mehmet Metiner'den Tepki Çeken Sözler! 01:00
Mehmet Metiner'den Tepki Çeken Sözler! 38 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Metiner'den Tepki Çeken Sözler!
Mehmet Metiner’in Pkk İle İlgili Açıklamaları Önemli 01:40
Mehmet Metiner’in Pkk İle İlgili Açıklamaları Önemli 28 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Metiner’in PKK ile ilgili açıklamaları önemli Adnan Oktar’ın 17 Kasım 2014 tarihli A9 TV röportajından
Mehmet Metiner: Haşim Kılıç Yeni Anayasa’dan Korkuyor 01:13
Mehmet Metiner: Haşim Kılıç Yeni Anayasa’dan Korkuyor 16 izlenme - 2 yıl önce A HABER | MEHMET METİNER: HAŞİM KILIÇ YENİ ANAYASA’DAN KORKUYOR
Mehmet Metiner: Birileri Türkiyeyi Dizayn Etmek İstiyor 02:34
Mehmet Metiner: Birileri Türkiyeyi Dizayn Etmek İstiyor 14 izlenme - 2 yıl önce A HABER | MEHMET METİNER: BİRİLERİ TÜRKİYE'Yİ DİZAYN ETMEK İSTİYOR