Hoşgeldiniz!

Mehmet Özhaseki Videoları İzle

Özhaseki: Bazı Yerler Kentsel Dönüşüm İçin Kullanılabilir  02:28
Özhaseki: Bazı Yerler Kentsel Dönüşüm İçin Kullanılabilir 1.015 izlenme - 5 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, boşaltılacak olan bazı askeri arazilerin “yeşil alan olmaya müsait olmayabileceğini” söyledi.
Bakan Özhaseki: Fetö Kadın Vekilin Banyoda Videosunu Çekmiş 02:44
Bakan Özhaseki: Fetö Kadın Vekilin Banyoda Videosunu Çekmiş 81 izlenme - 3 ay önce Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın ekim ayı olağan meclis toplantısında konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki,FETÖ’nün bir kadın vekilin banyoda videosunu çektiğini iddia ederken, “15 Temmuz’da gördük ki o gülen yüzler, badem bıyıklar canavara dönüştü” diye konuştu.
Bakan Özhaseki: İnşallah Sizler De Şehit Olun 00:58
Bakan Özhaseki: İnşallah Sizler De Şehit Olun 30 izlenme - 1 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Beşiktaş’taki terör saldırısından sonra ziyaret ettiği polislere “Hepimiz birer şehit namzetiyiz. Allah nasip ederse ben de şehit olurum inşallah sizler de şehit olun" dedi.
Mehmet Özhaseki'den Duygusal Veda 03:26
Mehmet Özhaseki'den Duygusal Veda 214 izlenme - 2 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, üst üste 21 yıl yaptığı belediye başkanlığı görevine duygusal bir konuşma ile veda etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Özhaseki'den Erdoğan'ı Kızdıracak Topçu Kışlası Açıklaması 00:51
Özhaseki'den Erdoğan'ı Kızdıracak Topçu Kışlası Açıklaması 21 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gezi Parkı'na yapılacağı açıklanan Topçu Kışlası hakkındaki soruya canlı yayında yanıt verdi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CNN Türk canlı yayınında Gezi Parkı direnişine neden olan Topçu Kışlası projesine ilişkin soruya yanıt verdi. Hafta sonu programının sunucusu Hakan Çelik'in Topçu kışlasında neye karar verildi? sorusuna Haseki, "Taksim'de bir takım projeler var ama netleşmedi, önümüze gelmedi. O yüzden netleşmeyen bir proje hakkında konuşmak doğru olmaz." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından "Topçu Kışlasını isteseler de istemeseler de yapacağız" demişti.
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki Gözyaşlarıyla Veda Etti 03:40
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki Gözyaşlarıyla Veda Etti 122 izlenme - 2 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti.
Bakan Özhaseki: İnşallah Bende Şehit Olurum 02:16
Bakan Özhaseki: İnşallah Bende Şehit Olurum 5 izlenme - 1 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, polislerle sohbet etti. "İNŞALLAH BEN DE ŞEHİT OLURUM" Bakan Özhaseki, "Bu örgütlerin her birisi hainlikleri, alçaklıkları ve envai çeşit kötülükleri yapıyorlar ama şunu bilmeleri lazım ki, biz tükenmeyiz. Biz pes etmeyiz. Hepimiz birer şehit namzetiyiz. Allah nasip ederse inşallah ben de şehit olurum, sizler de şehit olun" dedi.
Kılıçdaroğlu, Özhaseki'ye Ödediği Tazminatı Geri İstiyor 05:47
Kılıçdaroğlu, Özhaseki'ye Ödediği Tazminatı Geri İstiyor 69 izlenme - 2 yıl önce Kılıçdaroğlu, 2012 yılında Mehmet Özhaseki'ye kaybettiği davayı Yargıtay'ın nihai kararıyla kazanınca avukatı aracılığıyla tazminatı geri almak için harekete geçti.
Kılıçdaroğlu'ndan Alınan Tazminatla Sucuk Almak 03:57
Kılıçdaroğlu'ndan Alınan Tazminatla Sucuk Almak 52 izlenme - 2 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlun’dan kazandığı tazminat parası ile aldığı 3 bin 500 kiloluk sucuğu 3 bin 500 vatandaşa dağıtmaya başladı. TBMM bütçe görüşmelerinde iki yıl kadar önce, Ana muhalefet partisi Genel Başkanı Kılıçdaroğlu sözü yolsuzluklara getirerek hiç ummadığımız bir şekilde kayseri örneği vermişti. Adliye 'de kesinleşmiş olayı çarpıtarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi 'ni suçlamıştı. Biz cevabını verip doğru belgeleri verdiğimiz halde suçlamaya devam etmişti. Tongaya bastığını, kendilerine bilgi veren kılavuzlarının yanıldığını anladılar ama bu yalanlarını devam ettirdiler” dedi. ''80 bin TL kadar para kesinleşti. Bunun 20 bin TL 'si yatırıldı ve sucukçuya peşinat olarak verildi. Geriye kalan 55-60 bin TL kaldı. Sucukçudan vadeli olarak aldık ve şu anda da vatandaşa dağıtıyoruz.”
Özhaseki: 03:32
Özhaseki: "Hayatı Normalleştirmeye, Ekonomiyi Canlandırmaya Çalışıyoruz" 9 izlenme - 5 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu milletin iradesi, bu milletin azmi, cesareti, işte o çıplak elle vücudunu, gövdesini siper ederek ortaya çıkan insanlar Türkiye'yi çok büyük bir badireden kurtardı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki 04:20
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki 2 izlenme - 2 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Terörle içli dışlı olmuş bu insanlara karşı doğrusu seyretmek herhalde delilik ve saftiriklik olur.
Özhaseki: Hiçbir Belediye Başkanı Aday Olamayacak Haseki İstisna Dediler 01:45
Özhaseki: Hiçbir Belediye Başkanı Aday Olamayacak Haseki İstisna Dediler 20 izlenme - 2 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki: "Bu seçimlerde genel merkezimiz hiçbir belediye başkanı aday olamayacak haseki istisna dediler" .
Özhaseki, 'Caner’inki Normal Faul Falan Değil, İnsanlık Suçu' 00:49
Özhaseki, 'Caner’inki Normal Faul Falan Değil, İnsanlık Suçu' 27 izlenme - 3 yıl önce Dün akşam oynanan Kayseri Erciyesspor-Fenerbahçe maçında sarı lacivertli oyuncu Caner’in yerdeki rakibine tekme attığını söyleyen Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 'Karşılaşmayı izledim ama özellikle Caner’i izlememiştim. Çıkışta da arkadaşlar sordular. Pozisyonu görmediğim için bir şey diyemeden gittim. Ancak akşam birkaç kanalda gördükten sonra Caner’inki normal faul falan değil. İnsanlık suçu. Erciyessporlu futbolcu gidip savcılığa başvursa, kasti adam yaralamadan gün verirler. Fakat gel gör ki, hakemlere Allah selamet versin' ifadelerini kullandı. 'HESABI SORULUR' Özhaseki, açıklamasında şunları kaydetti: 'Demek ki bazı işler başlamaya başladı Türkiye’de. Üç kere tekme atacaksınız, hakem bunu görmeyecek. Helali hoş olsun o hakeme. Hakem diye de böyle alına salına dik dik gezsin. Bunun da bir hesabı sorulur herhalde, bunu da bilsinler. Yerde yatan oyuncuya 3 kere tekme atıp da, onu görmeyecek, hem de gözü de oyuncuda. Daha sonra televizyonlarda defalarca baktım. Gelip ceza vermeyecek hakem niye hakemlik yapıyor. Gitsin yapmasın onu. Niye böyle oluyor? Onu Erciyessporlu oyuncu yapsaydı emin olun, 30 metre geriden kırmızı kartını çekip koşa koşa gelirdi. 3 kere de sallar 3 kere de kırmızı kart gösterirdi. Fakat Fenerbahçe’ye yapılamıyor. Arkadaşlar ayıptır, günahtır. Erciyesspor ayağa kalktı ama yönetimdeki arkadaşların ne çileler çektiğini herkes biliyor mu? Başkanın ne çile çektiğini bilen var mı? Allah bilir sabaha kadar uyumamıştır başkan. Günah değil mi? Erciyesspor galibiyeti hak etti veya hak etmedi ayrı bir şey. Belki galibiyeti hakkedecek bir oyun da ortaya koymadı, o da ayrı bir şey ama siz hakemseniz ve topa değil de adama tekme atan adamı görmüyorsanız, hakemlik yapmayın. Aslan gibi bırakın gidin işinize gücünüze. O çok çirkin bir hareket. Diyecek de bir şey yok. Ve ne hikmettir Kayserispor üzerinde de Erciyesspor üzerinde de bu hatalar oluyor. Bir hafta evvel de Erciyesspor’un en iyi oyuncusu Konya’da ceza alıyor. İkinci sarı kartı görüyor. O oyuncuda da sarı kart var mı diye bakıyorsunuz, yok. Sarı kartlık hiçbir şey yok ortada. Dokunmamış bile nerdeyse. İkisi hava topuna çıkmışlar ve çocuğa ikinci sarı kart veriliyor, kırmızı kartla bu hafta oynamaz hale getiriliyor.'
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet  Özhaseki 02:31
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki 7 izlenme - 11 ay önce Programa katılanlardan detay görüntüler AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin konuşması Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz tarafından Mehmet Özhaseki'ye plaket takdimi AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: "Halkın güvenliği, sağlığı ve esenliğini ilgilendiren konularda eğer belediyeler gerektiği gibi hizmetler yapmıyorlarsa oradaki devletin görevlisi el koyacak" "Bizim oradaki askerlerimiz öyle titiz çalışıyorlar ki bir çocuğa, bir kadına bir şey olmasın diye milim milim gidiyorlar.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki 02:39
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki 8 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantıdan görüntüler- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin açıklamaları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: - "Teröre bulaşan bir elin parmakları kadar olan art niyetli belediye başkanı için bütün belediyeler cezalandırılmaz. Art niyetli belediyelere bakarak yasa yapılmaz"- "İş makinelerinin, itfaiyelerin valilikler emrine verilmesi veya belediye başkanlarının görevden alınarak, yerlerine kayyum atanması gibi netleşmiş olan bir konu yok" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Teröre bulaşan bir elin parmakları kadar olan art niyetli belediye başkanı için bütün belediyeler cezalandırılmaz. Art niyetli belediyelere bakarak, yasa yapılmaz" dedi.
Bakan Özhaseki'den Gezi Parkı Açıklaması 00:51
Bakan Özhaseki'den Gezi Parkı Açıklaması 2 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gezi Parkı'na yapılacağı açıklanan Topçu Kışlası hakkındaki soruya canlı yayında yanıt verdi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CNN Türk canlı yayınında Gezi Parkı direnişine neden olan Topçu Kışlası projesine ilişkin soruya yanıt verdi. Hafta sonu programının sunucusu Hakan Çelik'in Topçu kışlasında neye karar verildi? sorusuna Haseki, "Taksim'de bir takım projeler var ama netleşmedi, önümüze gelmedi. O yüzden netleşmeyen bir proje hakkında konuşmak doğru olmaz." ifadelerini kullandı.
Özhaseki: Biz Başkanlığı Çocuklarımız İçin İstiyoruz 05:20
Özhaseki: Biz Başkanlığı Çocuklarımız İçin İstiyoruz 1 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Malatya Valiliği ziyaretinde yeni anayasa ve Başkanlık sistemi tartışmalarına değinerek, “Eskiden birçok siyasi lider Başkanlığı istiyordu ama iktidardan gittikten sonra istiyordu. Biz iktidardayken ve güçlü iken istiyoruz. Biz bunu kendimiz için istemiyoruz ki, gelecek için istiyoruz, çocuklarımız için istiyoruz. Gelecek nesillerin böyle doğru bir sistemle idare edilmesi lazım” dedi. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Gülten Kışanak’ın gözaltına alınması ve bazı belediyelere kayyum atanmasını da değerlendiren Bakan Özhaseki, “Hiçbir Belediye Başkanı bir vatanı bölmek için uğraşmaz, terör örgütüne para aktaracağım diye çırpınmaz. Bunu yaparsa kanun da cezasını verir. Halkın oyuyla gelen insanların sonuna kadar suç işleme özgürlüğü yok” ifadelerini kullandı. Bir dizi programlara katılmak üzere Malatya’ya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Malatya Valisi Mustafa Toprak’ı ziyaret etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı’nın da bulunduğu ziyarette ilk olarak ‘Valilik Şeref Defterini’ imzalayan Bakan Özhaseki, daha sonra gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. “Malatya örnek bir il” Malatya’nın gittikçe büyüyen ve gelişen bir kent olduğunu ifade eden Bakan Özhaseki, “Malatya’nın yöneticileri arasındaki uyum üst düzeyde ve bütün illere örnek olarak gösterebileceğimiz bir ilimiz. Valimiz, Belediye Başkanımız ve milletvekillerimiz burada hizmetlerini yürütürken diğer taraftan da Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci Ankara'dan Malatya'yı en iyi şekilde temsil ediyor. Yerel yönetimlerin kendi içerisinde uyumlu olması bir şehrin kalkınmasının birinci esasıdır. Eğer bu sağlanamazsa o şehirde kalkınma biraz daha zorlaşıyor. Güzel işlere el birliğiyle yapmak başka bir şey, birbirine mani olarak iş yapmak daha doğrusu yaptırmamak başka bir şey” diye konuştu. “Anayasayı yazıyoruz, millete götüreceğiz” Bakan Özhaseki, yeni anayasa ve Başkanlık Sistemi tartışmalarına da değinerek, “Başkanlık sistemi konusu anayasa değişiminin bir parçası olarak önümüzde duruyor. Anayasa hususunda, şu anda Türkiye'de yaşayan hiçbir vatandaşın, ‘Eski anayasayla devam edelim, çok güzel bir anayasa’ dediğini duymadım. Hiçbir partiden de, ‘Evet bu eski anayasa ile devam edelim’ lafını duymadım. Yıllardır seçim meydanlarında, orada burada ‘Anayasa değiştirilsin’ diye konuşulur ama iş anayasa yapmaya gelince herkes bir takım engeller çıkarır. ‘Şu madde olursa olmaz, bu madde olmazsa olmaz’ vesaire gibi şeylerin konuşulduğu bir ortamda müşterek bir anayasa yapılması neredeyse imkansızdır. Biz, en azından müşterek olduğumuz maddeleri geçirelim diye çırpınıyoruz, fakat orada da başarılı olamıyoruz. Sonunda geldiğimiz nokta şu; biz düşündüğümüz anayasayı yazıyoruz, sonra da bunu referanduma götürebilmek için her türlü çabayı harcayacağız” şeklinde konuştu. “Millete gitmekten kimsenin korkmaması lazım” Bazı partilerin millete gitmekten korktuğunu ifade eden Özhaseki, “Millete gitmekten kimsenin korkmaması lazım. ‘Bu iş millete gittiği zaman aleyhimize döner’ diye müthiş bir kampanya başlatıldı. ‘Böyle bir anayasa olursa ve içinde de başkanlık olursa bu millet bizi iktidara getirmez’ fikriyle bu işi engellemeler şimdiden başladı ama bizim niyetimiz bu konuda net. Bunu getirmek istiyoruz. Eskiden birçok siyasi lider Başkanlığı istiyordu ama iktidardan gittikten sonra istiyordu. Biz iktidardayken ve güçlü iken istiyoruz. ====================================================== TGRT Haber TV YouTube Kanalı Abone Olmak İçin http://bit.ly/TgrtHaberTv TGRT Haber TV Resmi Web Sayfası http://www.tgrthaber.com.tr TGRT Haber TV Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/tgrthabertv https://twitter.com/tgrthabertv https://plus.google.com/+tgrthaber https://www.instagram.com/tgrthaber TGRT Haber TV Haber Akışı http://www.tgrthaber.com.tr/rss-service
Kayseri'de Cumhurbaşkanlığı Forslu Pasta Kestiler 01:47
Kayseri'de Cumhurbaşkanlığı Forslu Pasta Kestiler 14 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın resmi olmayan sonuçlara göre cumhurbaşkanı seçilmesi üzerine AK Parti Kayseri İl Teşkilatı'nda pastalı kutlama yapıldı.
CHP Liderinin Avukatı: Ödemeyi Yaptık 01:08
CHP Liderinin Avukatı: Ödemeyi Yaptık 3 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na açtığı tazminat davasını kazanan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Beyhan’ın haciz işlemi başlattığına dair Kılıçdaroğlu’nun avukatı açıklama yaptı.