Hoşgeldiniz!

Mehmet Özhaseki

Özhaseki: Bazı Yerler Kentsel Dönüşüm İçin Kullanılabilir  02:28
Özhaseki: Bazı Yerler Kentsel Dönüşüm İçin Kullanılabilir 1.088 izlenme - 2 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, boşaltılacak olan bazı askeri arazilerin “yeşil alan olmaya müsait olmayabileceğini” söyledi.
Bakan Özhaseki: Fetö Kadın Vekilin Banyoda Videosunu Çekmiş 02:44
Bakan Özhaseki: Fetö Kadın Vekilin Banyoda Videosunu Çekmiş 87 izlenme - 1 yıl önce Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın ekim ayı olağan meclis toplantısında konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki,FETÖ’nün bir kadın vekilin banyoda videosunu çektiğini iddia ederken, “15 Temmuz’da gördük ki o gülen yüzler, badem bıyıklar canavara dönüştü” diye konuştu.
Mehmet Özhaseki'den Duygusal Veda 03:26
Mehmet Özhaseki'den Duygusal Veda 225 izlenme - 3 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, üst üste 21 yıl yaptığı belediye başkanlığı görevine duygusal bir konuşma ile veda etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki Gözyaşlarıyla Veda Etti 03:40
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki Gözyaşlarıyla Veda Etti 127 izlenme - 3 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti.
Mehmet Özhaseki: 06:38
Mehmet Özhaseki: "İstikrar Abidesi Gibi Ayaktayız" 13 izlenme - 6 ay önce Mehmet Özhaseki: "İstikrar abidesi gibi ayaktayız" Bakan Özhaseki, Silivri Şerife Baldöktü Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi ek bina açılış töreninde konuştuİSTANBUL - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Ülkemizin topraklarının alt tarafında savaş var.
Kılıçdaroğlu'ndan Alınan Tazminatla Sucuk Almak 03:57
Kılıçdaroğlu'ndan Alınan Tazminatla Sucuk Almak 85 izlenme - 3 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlun’dan kazandığı tazminat parası ile aldığı 3 bin 500 kiloluk sucuğu 3 bin 500 vatandaşa dağıtmaya başladı. TBMM bütçe görüşmelerinde iki yıl kadar önce, Ana muhalefet partisi Genel Başkanı Kılıçdaroğlu sözü yolsuzluklara getirerek hiç ummadığımız bir şekilde kayseri örneği vermişti. Adliye 'de kesinleşmiş olayı çarpıtarak Kayseri Büyükşehir Belediyesi 'ni suçlamıştı. Biz cevabını verip doğru belgeleri verdiğimiz halde suçlamaya devam etmişti. Tongaya bastığını, kendilerine bilgi veren kılavuzlarının yanıldığını anladılar ama bu yalanlarını devam ettirdiler” dedi. ''80 bin TL kadar para kesinleşti. Bunun 20 bin TL 'si yatırıldı ve sucukçuya peşinat olarak verildi. Geriye kalan 55-60 bin TL kaldı. Sucukçudan vadeli olarak aldık ve şu anda da vatandaşa dağıtıyoruz.”
Doğal Soğuk Hava Depoları Resmiyet Kazandı 01:39
Doğal Soğuk Hava Depoları Resmiyet Kazandı 9 izlenme - 4 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kapadokya bölgesinde daha çok patates ve limon depolanması için kullanılan doğal soğuk hava depolarının yasal statüye kavuşturulduğunu bildirdi.
Bakan Özhaseki: İnşallah Sizler De Şehit Olun 00:58
Bakan Özhaseki: İnşallah Sizler De Şehit Olun 31 izlenme - 1 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Beşiktaş’taki terör saldırısından sonra ziyaret ettiği polislere “Hepimiz birer şehit namzetiyiz. Allah nasip ederse ben de şehit olurum inşallah sizler de şehit olun" dedi.
Bakan Mehmet Özhaseki'nin Korumaları İle Güvenlik Görevlileri Arasında Kavga 05:23
Bakan Mehmet Özhaseki'nin Korumaları İle Güvenlik Görevlileri Arasında Kavga 8 izlenme - 4 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gençlerbirliği ile Kayserispor arasında oynanan karşılaşma sonrası galip gelen Kayserispor'un soyunma odasına akreditasyonsuz girmek istemesi üzerine tartışma çıktı. Sözlü tartışmanın ardından da kavga yaşandı.
Özhaseki'den Erdoğan'ı Kızdıracak Topçu Kışlası Açıklaması 00:51
Özhaseki'den Erdoğan'ı Kızdıracak Topçu Kışlası Açıklaması 26 izlenme - 1 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Gezi Parkı'na yapılacağı açıklanan Topçu Kışlası hakkındaki soruya canlı yayında yanıt verdi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CNN Türk canlı yayınında Gezi Parkı direnişine neden olan Topçu Kışlası projesine ilişkin soruya yanıt verdi. Hafta sonu programının sunucusu Hakan Çelik'in Topçu kışlasında neye karar verildi? sorusuna Haseki, "Taksim'de bir takım projeler var ama netleşmedi, önümüze gelmedi. O yüzden netleşmeyen bir proje hakkında konuşmak doğru olmaz." ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından "Topçu Kışlasını isteseler de istemeseler de yapacağız" demişti.
Kılıçdaroğlu, Özhaseki'ye Ödediği Tazminatı Geri İstiyor 05:47
Kılıçdaroğlu, Özhaseki'ye Ödediği Tazminatı Geri İstiyor 70 izlenme - 3 yıl önce Kılıçdaroğlu, 2012 yılında Mehmet Özhaseki'ye kaybettiği davayı Yargıtay'ın nihai kararıyla kazanınca avukatı aracılığıyla tazminatı geri almak için harekete geçti.
Bakan Özhaseki: 07:08
Bakan Özhaseki: "Sakal Uzatıp Deaş'cı, Kestirip Pyd'li Oluyorlar" 2 izlenme - 1 ay önce Bakan Özhaseki: "Sakal uzatıp DEAŞ'cı, kestirip PYD'li oluyorlar" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Hem kendi ülkesinin çıkarları için hemde bütün mazlumların sesi olmuş bir Türkiye'nin dimdik ayakta olması hep birlikte, beraber olması icap eder. Hepimize iş düşüyor.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: 04:36
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "15 Yıl İçerisinde Tüm Türkiye'yi Depreme Hazırlıklı... 8 izlenme - 6 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "15 yıl içerisinde tüm Türkiye'yi depreme hazırlıklı hale getireceğiz"KAYSERİ - Melikgazi Belediyesi tarafından yapılacak olan 7 bloktan oluşan ve 392 daireden oluşan Kazım Karabekir Kentsel Dönüşüm Konutları Temel Atma Törenine katılan Çevre...
Bakan Özhaseki: 08:13
Bakan Özhaseki: "Güvenlik Eksiği Olmayacak ve Kardeşlik Hukuku Geliştireceğiz" 2 izlenme - 2 ay önce - Bakan Özhaseki: "Güvenlik eksiği olmayacak ve kardeşlik hukuku geliştireceğiz" "Hasarlı evlerin hasar bedellerini ödedik" "26 bin yeni konuta başladık, çoğu biten evleri teslim ediyoruz"İSTANBUL - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, terörle mücadele kapsamında Doğu ve Güneydoğu...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: 01:54
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Chp Genel Başkanının Etrafındakileri Hemen Kovması... 3 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "CHP genel başkanının etrafındakileri hemen kovması lazım" "PKK'nın siyasi uzantısı Güneydoğu'da sokaklarda gezemiyor"KAYSERİ - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Bir belediye başkanının ağzından eğer...
Bakan Özhaseki'den 'Khk' Açıklaması... 02:09
Bakan Özhaseki'den 'Khk' Açıklaması... "İyi Niyetle Yapılmış Bir Çalışma" 2 izlenme - 3 ay önce Bakan Özhaseki'den 'KHK' açıklaması... "İyi niyetle yapılmış bir çalışma"KAYSERİ - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, son çıkan Kanun Hükmünde Kararnamede tartışılan düzenlemeyle ilgili, "İyi niyetle yapılmış bir çalışma" dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki - Deprem Yasası Meclise Gelmeyi Bekliyor 03:09
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki - Deprem Yasası Meclise Gelmeyi Bekliyor 2 izlenme - 3 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, depremle ilgili çok geniş kapsamlı kanun teklifini hazırladıklarını, bir süre sonra Meclise getireceklerini bildirdi.
Bakan Özhaseki : 06:32
Bakan Özhaseki : "Mahallelerde Ticaret Tekrar Canlanacak" 9 izlenme - 10 ay önce Bakan Özhaseki : "Mahallelerde ticaret tekrar canlanacak" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Yeniden mahalle ve çarşı kültürünün oluşması açısından bu yatırımlar çok önemli"ANKARA - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Altındağ Belediyesi Aydınlıkevler Semt Çarşısı...
Bakan Özhaseki, 01:33
Bakan Özhaseki, "Kılıçdaroğlu'na Yine Dava Açacağım" 3 izlenme - 4 ay önce Bakan Özhaseki, "Kılıçdaroğlu'na yine dava açacağım"NEVŞEHİR - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul'daki siluet tartışmasıyla ilgili kendisine dava açacağını söyledi.
Özhaseki: Hiçbir Belediye Başkanı Aday Olamayacak Haseki İstisna Dediler 01:45
Özhaseki: Hiçbir Belediye Başkanı Aday Olamayacak Haseki İstisna Dediler 20 izlenme - 3 yıl önce Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki: "Bu seçimlerde genel merkezimiz hiçbir belediye başkanı aday olamayacak haseki istisna dediler" .
Bakan Özhaseki: 01:13
Bakan Özhaseki: "Şehirleri Hep Beraber Ortak Bir Sorumluluk ile Mahvetmişiz" 3 izlenme - 5 ay önce Bakan Özhaseki: "Şehirleri hep beraber ortak bir sorumluluk ile mahvetmişiz"KAYSERİ - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Şehirleri hep beraber ortak bir sorumluluk ile mahvetmişiz" dedi.
Bakan Özhaseki: 05:52
Bakan Özhaseki: "7.5 Milyon Civarında Bağımsız Birimin Dönüşmesi Gerekiyor" 2 izlenme - 4 ay önce Bakan Özhaseki: "7.5 milyon civarında bağımsız birimin dönüşmesi gerekiyor" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Yaptığımız hesaplamalara göre 7.5 milyon civarında bağımsız birimin dönüşmesi, yenilenmesi gerekiyor.
Bakan Mehmet Özhaseki: 02:20
Bakan Mehmet Özhaseki: "Fetö'cülerden Hesap Sormazsak, Millet Bizden Hesap Sorar" 3 izlenme - 6 ay önce Bakan Mehmet Özhaseki: "FETÖ'cülerden hesap sormazsak, millet bizden hesap sorar"KAYSERİ - AK Parti Melikgazi İlçe Başkanlığı'nın olağan genel kurulunda konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "FETÖ'cülerden hesap sormazsak, millet bizden hesap sorar" dedi.
Bakan Özhaseki Deprem İçin Acı Gerçeği Açıkladı 01:20
Bakan Özhaseki Deprem İçin Acı Gerçeği Açıkladı 7 izlenme - 7 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, CNN TÜRK canlı yayınında Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in Hafta Sonu programında sorularını yanıtladı. Özhaseki, deprem olasılığı nedeniyle kentsel dönüşümün çok daha önem kazandığını söyledi. "Olası tüm hasarları karşılayacak birikim Türkiye'de yok" dedi.
Bakan Özhaseki: 06:54
Bakan Özhaseki: " Cumhurbaşkanımıza Söz Söylemek Chp'nin Haddi Değil" 3 izlenme - 5 ay önce Bakan Özhaseki: "Cumhurbaşkanımıza söz söylemek CHP'nin haddi değil" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 2.
Bakan Özhaseki'nden İzmir'e 'Acemilerin Elindeki Kumaş' Benzetmesi 05:32
Bakan Özhaseki'nden İzmir'e 'Acemilerin Elindeki Kumaş' Benzetmesi 3 izlenme - 6 ay önce - Bakan Özhaseki'nden İzmir'e 'acemilerin elindeki kumaş' benzetmesi Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki "İzmir'e kentsel dönüşüm yapılmalı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: 03:15
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Devlet Destekli Ne Gerekiyorsa Yaparız" 1 izlenme - 2 ay önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki: "Artık bize bombalar atılmayacak, canlı bomba gönderemeyecekler" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Devlet destekli ne gerekiyorsa yaparız"KAYSERİ - Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki Afrin'e yapılan Zeytin Dalı Harekatının...
Bakan Özhaseki: 02:41
Bakan Özhaseki: "Aklımızla Alay mı Ediyorsunuz?" 1 izlenme - 2 ay önce Bakan Özhaseki: "Aklımızla alay mı ediyorsunuz?" Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki: "Gittiğiniz hangi ülkede getirdiniz bu demokrasiyi, hangi ülkede insan haklarını geliştirdiniz" "DEAŞ ile mücadelenin en önemli ayağını Türkiye oluşturuyor" "Türkiye konusunda konuşurken ve karar...
Özhaseki: 03:32
Özhaseki: "Hayatı Normalleştirmeye, Ekonomiyi Canlandırmaya Çalışıyoruz" 9 izlenme - 2 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Bu milletin iradesi, bu milletin azmi, cesareti, işte o çıplak elle vücudunu, gövdesini siper ederek ortaya çıkan insanlar Türkiye'yi çok büyük bir badireden kurtardı.
Bakan Özhaseki: İnşallah Bende Şehit Olurum 02:16
Bakan Özhaseki: İnşallah Bende Şehit Olurum 7 izlenme - 1 yıl önce Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, polislerle sohbet etti. "İNŞALLAH BEN DE ŞEHİT OLURUM" Bakan Özhaseki, "Bu örgütlerin her birisi hainlikleri, alçaklıkları ve envai çeşit kötülükleri yapıyorlar ama şunu bilmeleri lazım ki, biz tükenmeyiz. Biz pes etmeyiz. Hepimiz birer şehit namzetiyiz. Allah nasip ederse inşallah ben de şehit olurum, sizler de şehit olun" dedi.