Hoşgeldiniz!

Mehmet Sepil

Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'in açıklamaları 02:09
Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'in açıklamaları 232 izlenme - 1 yıl önce Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Erkekler Hentbol Süper Lig'de Beşiktaş Mogaz ile oynadıkları maçta çıkan olayların ardından salonlarda Göztepeli duruşunu tekrar oturtana kadar salon sporlarını askıya alabileceklerini bildirdi. Sepil, yaptığı açıklamada, Erkekler Hentbol Süper Lig'de ilk iki sırada yer alan Göztepe ile Beşiktaş Mogaz arasında oynanan maçtaki seyirci sayısının Türk hentbol tarihinde bulunmadığını, Bornova Belediyesi Altındağ Spor Salonu'nun tıklım tıklım dolduğunu söyledi. Salonun, ilk resmi maçına ev sahipliği yaptığını belirten Sepil, "Bornova Belediyesi inanılmaz bir salon yapmış. Kendileri bize hentbol için izin verdiler. Bu bizim için önemli, bundan sonra güzel bir hentbol salonumuz var diye düşünüyoruz." dedi.
Sıra dışı başkan Mehmet Sepil 02:50
Sıra dışı başkan Mehmet Sepil 321 izlenme - 2 yıl önce Göztepe Başkanı Mehmet Sepil Diğer başkanlardan ayrı bir profil çizerek her tribüncünün sevgi ve saygısını kazanmaya devam ediyor
Önder Özen: 'Tek Hedef Her Hafta Kazanmak' 04:52
Önder Özen: 'Tek Hedef Her Hafta Kazanmak' 198 izlenme - 1 yıl önce Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, yeni Teknik Direktörleri Önder Özen'in zor bir görevi devraldığını ifade ederek, "Bizde hatalarımızın farkındayız ve Önder Hocamızın yolunu açmak için ekip olarak elimizden geleni yapacağız” dedi. Önder Özen ise tek hedeflerinin her hafta kazanmak olduğunu söyledi.
Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Alexandre Pato'nun Menajeriyle Görüştü 01:21
Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Alexandre Pato'nun Menajeriyle Görüştü 4 izlenme - 1 hafta önce Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Çin Ligi'nde forma giyen ünlü golcü Alexandre Pato'nun menajeriyle İstanbul'da görüştü.
Göztepe'de Yılmaz Vural Dönemi Sona Erdi 07:07
Göztepe'de Yılmaz Vural Dönemi Sona Erdi 5 izlenme - 1 ay önce Spor Toto Süper Lig'in yeni temsilcilerinden Göztepe'nin kulüp başkanı Mehmet Sepil, teknik direktör Yılmaz Vural'la yola devam etmeyeceklerini bildirdi.
Yılmaz Vural, Tesislere Arkadaşını Aldığı İçin Başkan Sepil'den Özür Diledi 01:00
Yılmaz Vural, Tesislere Arkadaşını Aldığı İçin Başkan Sepil'den Özür Diledi 1 izlenme - 3 ay önce Göztepe Teknik Direktörü Yılmaz Vural, çocukluk arkadaşını tesislere alarak yasağı deldiği için Göztepe Başkanı Mehmet Sepil'den özür diledi.
Sıradışı başkan Mehmet Sepil! 02:50
Sıradışı başkan Mehmet Sepil! 6 izlenme - 2 yıl önce Göztepe Başkanı Mehmet Sepil Diğer başkanlardan ayrı bir profil çizerek her tribüncünün sevgi ve saygısını kazanmaya devam ediyor
Yılmaz Vural: 06:54
Yılmaz Vural: "9 Maçı da Kazanmak İstiyoruz" -2- 1 izlenme - 4 ay önce - Yılmaz Vural: "9 maçı da kazanmak istiyoruz" Göztepe Başkanı Mehmet Sepil: "Yılmaz hocamız çok başarılı olsun ki onunla sürekli beraber çalışalım"İZMİR - Göztepe'nin yeni teknik direktörü Yılmaz Vural, taraftarlardan sabır beklediğini ifade ederek, kalan 9 maçı da kazanıp Süper Lig'e...
Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil 02:13
Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil 2 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'in açıklamaları Göztepe Kulübü Başkanı Sepil: "(Göztepe-Beşiktaş Mogaz hentbol maçında yaşanan olaylar) Kadınların kaçtığı, çocukların ağladığı bir salon sporu temsilcisi olmak yerine gerekirse Göztepeli duruşunu tekrar oturtana kadar salon sporlarını askıya da alabiliriz" Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Erkekler Hentbol Süper Lig'de Beşiktaş Mogaz ile oynadıkları maçta çıkan olayların ardından salonlarda Göztepeli duruşunu tekrar oturtana kadar salon sporlarını askıya alabileceklerini bildirdi.