Hoşgeldiniz!

Mehmet Sepil Videoları İzle

Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'in açıklamaları 02:09
Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'in açıklamaları 231 izlenme - 10 ay önce Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Erkekler Hentbol Süper Lig'de Beşiktaş Mogaz ile oynadıkları maçta çıkan olayların ardından salonlarda Göztepeli duruşunu tekrar oturtana kadar salon sporlarını askıya alabileceklerini bildirdi. Sepil, yaptığı açıklamada, Erkekler Hentbol Süper Lig'de ilk iki sırada yer alan Göztepe ile Beşiktaş Mogaz arasında oynanan maçtaki seyirci sayısının Türk hentbol tarihinde bulunmadığını, Bornova Belediyesi Altındağ Spor Salonu'nun tıklım tıklım dolduğunu söyledi. Salonun, ilk resmi maçına ev sahipliği yaptığını belirten Sepil, "Bornova Belediyesi inanılmaz bir salon yapmış. Kendileri bize hentbol için izin verdiler. Bu bizim için önemli, bundan sonra güzel bir hentbol salonumuz var diye düşünüyoruz." dedi.
Sıra dışı başkan Mehmet Sepil 02:50
Sıra dışı başkan Mehmet Sepil 320 izlenme - 2 yıl önce Göztepe Başkanı Mehmet Sepil Diğer başkanlardan ayrı bir profil çizerek her tribüncünün sevgi ve saygısını kazanmaya devam ediyor
Önder Özen: 'Tek Hedef Her Hafta Kazanmak' 04:52
Önder Özen: 'Tek Hedef Her Hafta Kazanmak' 196 izlenme - 1 yıl önce Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, yeni Teknik Direktörleri Önder Özen'in zor bir görevi devraldığını ifade ederek, "Bizde hatalarımızın farkındayız ve Önder Hocamızın yolunu açmak için ekip olarak elimizden geleni yapacağız” dedi. Önder Özen ise tek hedeflerinin her hafta kazanmak olduğunu söyledi.
Sıradışı başkan Mehmet Sepil! 02:50
Sıradışı başkan Mehmet Sepil! 6 izlenme - 2 yıl önce Göztepe Başkanı Mehmet Sepil Diğer başkanlardan ayrı bir profil çizerek her tribüncünün sevgi ve saygısını kazanmaya devam ediyor
Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil 02:13
Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil 2 izlenme - 10 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil'in açıklamaları Göztepe Kulübü Başkanı Sepil: "(Göztepe-Beşiktaş Mogaz hentbol maçında yaşanan olaylar) Kadınların kaçtığı, çocukların ağladığı bir salon sporu temsilcisi olmak yerine gerekirse Göztepeli duruşunu tekrar oturtana kadar salon sporlarını askıya da alabiliriz" Göztepe Kulübü Başkanı Mehmet Sepil, Erkekler Hentbol Süper Lig'de Beşiktaş Mogaz ile oynadıkları maçta çıkan olayların ardından salonlarda Göztepeli duruşunu tekrar oturtana kadar salon sporlarını askıya alabileceklerini bildirdi.